139
  • winnie
    #59
    "Én csak azért szoktam haragudni, mert a jó reklámok közé beraknak 1-1 filmet."

    hmm. 12 perc reklám, 44 perc film. szerintem fordítva akartad írni.
  • winnie
    #58
    mellélősz, ha tévében akarsz filmeket nézni. vagy csak dvd-s, csak tévés gayikat látsz, vagy 3-4 éves mozifilmeket. a tévét másra találták ki.
  • Lacimajsa
    #57
    Én csak azért szoktam haragudni, mert a jó reklámok közé beraknak 1-1 filmet.
    Hihi
  • kadar1
    #56
    Se az rtl klubot se a tv2-t nem nézzem.Nagy fos mind a kettö.Megvagdalt filmekre nem vagyok kiváncsi..
  • assdf
    #55
    Szerintem az rlt hétvégén filmekben nagyon erős.
    Ráaádásul a tv2-nél értenek hozzá hogy valami olyasmit tegyenek be ami pont gyengébb mint az rtl-es. Példaként ha az rtl beteszi az armageddont, akkor a tv2 a deep impactot, én láttam mind2őt és az armageddon klasszisukkal jobb. Na most ez csak egy példa volt de pl a király visszatérre nem lehet válasz egy állj vagy lő a mamám.

    Hétköznap pedig megy a gagyiság ezerrel, ilyenkor nagyjából kiegyenlitett a harc.
    Ez alól csak a szerda és a csütörtök kivétel, ilyenkor szerda a tv2 a nyerő, csütörtök pedig az rtl.
    Persze ez csak az én véleményem, de ebből nekem is az jön le hogy : szombat-vasárnap-csütörtök=rtl, szerda=tv2...
    A többi napokon általában fel sem kapcsolom a tévét annyire nézhetetlen.
  • Andrews2007
    #54
    Hát szarnak tudod mit értek pl az RTL és TV 2 műsor politikáját szereplőit "sztárjait" és a szappanoperákat főleg az Anyátokat közt és a szerelj most meg szarban vajbant. Ezek nem is nevezhetök sorozatnak vagy filmnek szerintem. Szinészek ne mjátszanak bennük ahogy renfezője se van igazán 6000000 részük van és 2-3 hetente váltanak szerepeket ugyanahhoz a szerephez. Ez kb olyan mintha Harry Potterekben Colombokban Derrikben változnának a főbb szereplők 2 hetente. :D
  • valamit
    #53
    ebből az derül ki, hogy az sg.hu-t nem az átlag tévénéző olvassa ;)

    gyanítom pl. a Cinema olvasók mozilátogatási szokásai is mások, mint mondjuk az Új Ember olvasóké
  • Csaba42
    #52
    Nem szeretjük jobban, legalább annyira nem szeretjük, mint a TV2-t. Komolyan mondom, amikor valamelyik adót nézem, hülyének érzem magam, már csak a programajánlóban feltűnő bugyutábbnál bugyutább műsorok reklámjai miatt is.
  • Sanyix
    #51
    Mostmár lassan semmilyen tv-t nemnézek. tv2 legtöbbször fos műsor, rtl detto, ngc, discovery jó lenne ha az állandó reklámfolyamot hosszabb időre szakítanák meg műsorral (most 5 percenként 5 perc reklám), spektrumon meg az idő nagyrészében kertészkednek, vagy gyereket nevelnek, ami meg nem érdekel.
  • bandee1
    #50
    Szereti az RTL-t jobban az, akinek hat anyja van.
    Egy válogatott törpe kisebbség által, politikailag kézivezérelt, hazug híradókkal megtömött, ócska filmeket játszó, törvénytelenül meghosszabbított sugárzású, idegen érdekeket képviselő szart minek nézzek? Nézi a halál. A csigatévé és az rtl gagyiadó évi összbevétele 60 milliárd forint! Amit persze visznek ki külföldre! Rajtunk, belőlünk élősködnek ezek a szennycsatornák! Undorodom tőlük!
  • archrodney
    #49
    érdekes hogy a felmérés szerint a többség az RTL-t nézi, aztán itt meg mindenki azt mondja hogy ő a tv2-őt nézi...
    ja meg a másik hogy senki nem néz tv-t de azért a kedvenc csatornája mindenkinek az amelyiken a természetfilmek vannak...
  • winnie
    #48
    "a GYu 3 db része alig nézett mivel berakták a 10 éves a tv2 programot mellé és inkébb azt a szar nézik jellemző magyarokra hogy"

    ez most ilyen random, hasracsapós dolog. az rtl elégedett lehet a GYU-val, hiszen a fontos korosztályban, 18-49-ben simán lenyomta a tv2-t. nem a magyarokra jellemző, hogy mit néznek, hanem az idősebbeknek vannak körülírható preferenciáik.

    (nem mellesleg ebben a műsor "sz*rozásban" van valami vicces, hogy valaki csuklóból sz*rozik, mert ugye mindenkinek az a sz*r, amit ő nem néz, de ha kiderül, hogy a sz*rozó mit néz, ott vagyunk, ahol a part szakad, hisz ő is sz*rokat néz.)
  • Andrews2007
    #47
    Hát a Titanic csak azért volt annyira nézett mert pont összehozták a Kiállitással az RTl-en egész nap Titanic ment és a RV-2n pedig egy 4000 szer már műsorra tűzött átlag vigjáték Sajnos a számomra sokkkal jobb film (mellesleg össz. 17 oscaros 8.9 es idmb átlagos) a GYu 3 db része alig nézett mivel berakták a 10 éves a tv2 programot mellé és inkébb azt a szar nézik jellemző magyarokra hogy a " magyar sztárokat" hajkurászák és csak arra csöpög a nyáluk elnézést a kivételnek.
  • Tinman #46
    Hír TV? Lázító, propaganda tv akik véletlenül sem képesek pártatlanok lenni, elég szánalom ami ott megy.
  • Help17
    #45
    Ja végülis a tv2 mögött a Pro7 és bandája áll. Nem kell a hüyle elfogult duma, hoyg egyik miylen kreatív másik meg mindent lop. Kb azonos a két adó, bukásokkal sikerekkel. Talán a tv2 többet híbázik, de hogy melyiken mennek jobb filmek sorozatok műsorok kb döntetlen.
  • Brainpumper
    #44
    Hírtv, Echotv, Spektrum, Discovery
    Sport1 (póker)
    Rtl: egyedül a Forma1-et
  • nothes
    #43
    Hírtv, Spekt, Disco, NGO, általában ezek.
    Rtl: egyedül Fábryt.
    Tv2: egyedül a Smallvillet, amit leszedni lusta vagyok, de vasárnap délutánonként elnézegetek.
  • xizor
    #42
    Nagyon egyszerű szerintem a megoldás.Az RTL-nek ottvan az anyaország beli RTL-e meg a többi ami mint 1 nagy cég, ergo hihetetlenül nagy a kölcségvetése, míg a TV2 ennek a felét ha eléri jóesetben.Nem tud versenyezni vele, ha a TV2 x forintért akarja a forma 1et közvetíteni, erre az RTL 2xel egyszerűen túllicitálja.Az a táncolós sztáros izét leszámítva volt valami ötlete az RTL klubbnak?A TV2 kénytelen megélni az ötletekből, mint a Megasztár meg stb.(Nekem a kedvencem az volt, amikor előadókat hívtak meg és mindg más műfajban kellett előadniuk és versenyezniük, nemtom mivolt már a neve)
  • Ronny
    #41
    nekem az is elég lenne ha csak a Mezzot meg a Vh1-et hagynák meg a kábelszolgáltatók:)
  • Egerwin
    #40
    nem nézek tv-t, vagy csak nagyon ritkán, akkor is inkább discoveryt, nem pedig az rtl-es, tv2-es szutykot

    valaki írta lentebb, hogy hírek tekintetében a tv2 a jobb, ház szerintem meg a hírtv a legjobb hírek tekintetében :)
  • ldavid
    #39
    tegnap nagyba multizok, gyerek kérdi a másiktól: lesz ma este valami az ertéelen?
    én meg csak nézek nagyokat...

    egyébként akár abból is származhat némi előnyük, hogy földi sugárzásban tényleg erősebb az rtl mint a tv2, ahogy temes69 is írta
  • Tinman #38
    "Miért szeretjük jobban az RTL Klubot?"

    Suzuki... a TE autód. Érted...
  • temes69
    #37
    speciel nálunk a tv2 nem is jön be tisztán. kábel nincs mert még odáig nem jutott a falu. a fogható földi adók közül az m1 meg az rtl kristálytisztán bejön, de a tv2 meg ocsmány. még a szlovák tv is szebb.
    túl sokat nem tvzek, a dr. houset szoktam rajta nézni de a szemem kifolyik mire vége.
    a 2. évadot még nem láttam, de a 3.at már igen:)
  • Panki51
    #36
    Azt az egy darab shell reklámot, amikor még csak a képet se veszik el, hanem megosztják én nem nevezném reklámblokknak. De szerintem erről a témáról olyan kár vitatkozni, mindenki azt mondja "jobbnak" amit ő néz, és osztjuk a másikat, amiért hülye paraszt mert a másik csatornát nézi. Nem mindegy, hogy ki mit néz? :D Mindenki az elé a csatorna elé ül le amin megtalálja a maga szórakoztatására való műsorokat... Szóval szerintem erről felesleges vitatkozni...

    Atisz: akkor nem voltál primitív... nekem mindegy :)
  • Spica
    #35
    abszolút tv2 ha választani kell. bár magát tv-t se igen nézek, de rtl-t semmiképpen sem néznék. talán ellenszenv az ilyen kommersz, népszerűséghajhász, agypusztító-népnevelő lószarokat adó tévével szemben (barátok közt, mónika show, balázs show, stb.).

    aztán még a tv2-n megy mindig a jobb film meg sorozat, tele vannak sci-fi sorozatokkal is. az rtl kínálatából a dr.csonton kívül nem érdekel semmi, de semmi...
  • moon08
    #34
    Én a ritkább reklám blokkok miatt is a RTL-t nézem,persze van kivétel amiért átkapcsolok.
  • winnie
    #33
    talán jobb is, amilyen ócska színvonalúak manapság.
  • duke
    #32
    "az ilyesmit egyébként sosem értettem. ezt honnan lehet tudni? megnéztél egy adást és azt mondtad, hogy ha egyszer olyan, akkor mindig olyan? vagy mindig nézed és bosszankodsz, hogy "ejj, megint olyan"

    Teny hogy olyan 4-5 eve lathattam az utoljara heti hetest,de mar akkor is gusztustalan volt.Es azert azota is halok ezt azt,vagy olvasok rola.Nem lattam de meseltek,hogy amikor kettos nepszavazas elbukott a kovetkezo musorban a galvolgyi egy oran at szidalmazta gunyolta a kulfoldon elo magyarokat.Ilyenek utan azert eltudom kepzelni mi folyhat ott mostansag.Gondolom a kilot szemu felholtra vert a rendorsegen megkinzott aldozatokon gunyolodnak musorrol musorra.
  • remark #31
    Meg leteznek még konyvek is, bar kezdjuk elfelejteni...
  • winnie
    #30
    "Én mind2-t szeretem nézni, de legjobban a reklámokat szeretem!!
    MÉG 10X ENNYI REKLÁMOT!!!"

    hát, igen. vanmég, aki visszasírja a vörös csillagot és a kvázi reklámmentes (cipőt a cipőboltból) tévét. inkább ez a 12 perc per óra és a 45 percenkénti egy reklám, mint egyes kábeltévék (discovery,spektrum) óránkénti 5 reklámszünete és a viasat 45 percre jutó 2 rekláma.

    a reklám nyilván kell a tévében - aki nem akar, fizet az hbo-ért. de még mindig sokkal jobb nekünk, mint nyugatra vagy amerikában, ahol ugye 18 oerc a reklám és egy 20 perces szitkomban is 3 reklám van.

    de itthon... itthon mindig akad, aki visszasírja az egy tévét, jános bácsit és tsait. haladni kell a korral, a tévé nem jótékonysági intézmény. csak móricka gondolhatja, hogy a reklámmentes ingyentévé életképes modell. és persze, még legyen jó műsora.
  • winnie
    #29
    "atvedletek komcsi propaganda musorra galvolgyivel az elen es onantol mar szanalmassa es undoritova valtak."

    az ilyesmit egyébként sosem értettem. ezt honnan lehet tudni? megnéztél egy adást és azt mondtad, hogy ha egyszer olyan, akkor mindig olyan? vagy mindig nézed és bosszankodsz, hogy "ejj, megint olyan"

    az igazat megvallva, amig új volt néztem 2-3 évig (mint a fábryt is vagy a LÖIM-et), de idővel ezek a műsorok elfáradtak és csak a rajongókat viszik tovább. viszont őszintén mondom, hogy fogalmam sincs, hogy most milyen a heti hetes. lehet, hogy gyenge, lehet, hogy übersziporkázó, nem tudom, hidegen hagy. (de fura módon mindig pár utáló írja be, hogy "de rossz, anyu!". ez hogy megy? miért mindig ők vannak képben? mazochisták?)
  • Cat #28
    Ha kimerevíti, akkor azért van, mert az ilyen nagyobb sportközvetítések (olimpia, világbajnokságok stb.) jogait általában országonként adják el, tehát valószínűleg nem a UPC, hanem a Rai maga tiltja le az adást külföldre. Egyes focimeccseknél ez biztosan így van.
  • dondore
    #27
    Forma1-et mindig Raiuno-n neztem regen, most amikor elkezdodik a verseny a Rai-nak a kepet kimereviti az upc, hogy kenytelen legyek az rtlreklamokat nezni... Ez mi? Szabad verseny??????
  • duke
    #26
    Igen,ugy 6-8 eve indulaskor a heti hetes meg tenyleg eleg jo volt.Aztan atvedletek komcsi propaganda musorra galvolgyivel az elen es onantol mar szanalmassa es undoritova valtak.
  • Amergin
    #25
    Én mind2-t szeretem nézni, de legjobban a reklámokat szeretem!!
    MÉG 10X ENNYI REKLÁMOT!!!
    Mert az agymosást is szeretem ám!
    Ja, meg a sorozatok. Na azokat is imádom. Éjjel-nappal azt nézem. Mindegyiket.
    Ha nem vagyok otthon még videóra is veszem, nehogy 1 mikroszekundumnyit is elmulasszak!!
    Meg az ismétlést is megnézem.
    Mindíg.
  • zola2000
    #24
    Ehh, torrentről kell szedni a filmeket meg a sorozatokat, és elég azt nézni esténként.
  • Atisz #23
    *nem sorolható
  • Atisz #22
    Hát ha neked ez primkó volt akkor nagyon érzékeny lelked lehet... :P

    Ami műsorokat felsoroltál tényleg elég szánalmasak. Kétségkívül néha lehet rajtuk nevetni, de ettől még sorolható a humor kategória alá...
  • Panki51
    #21
    Atisz: Mi közöd hozzá hogy ki nézi? Az nézi akinek tetszik. Akinek nem tetszik, mint ahogy gondolom neked sem, az meg ne ilyen primkó módon adjon hangot a nemtetszésének...

    Na de ezen, hogy a Doktor Házat többen nézték mint a Szökést.. Kicsit meglepődtem. Nálam RTL van fölénybe, kb kéthavonta egyszer nézek TV2-t, leszámítva az okosabb vagy mint egy ötödikest.. RTL-en nem csak a Fábry show van ami úgymond humoros, ottvan még a Gálvölgyi, és a Kész átverés is, illetve a Mónika show, és Balázs show, amit inkább szánalmasnak neveznék...

    Na egy szó mint száz, számomra a TV2 a Csillagkapun kívül (amit nem szoktam nézni mert megvan itthon) semmi érdekeset nem tud nyújtani.
  • Atisz #20
    Téged szórakoztat ahogy a sok lejáratott pártkáder az előre megírt szövegét igyekszik spontán módon előadni? Hmm, ok.