2313
Bus Simulator 2008
  • remot
    #2313
    sziasztok lenne egy kis gondom letöltöttem a bs 2008-at az angol verzió még mükődik de megtalláltam a magyar verziót az meg feltelepül inditnám majd ki írja not enought memory 50MB.. nos nekem a gépbe 4Gb memoria van és ahogy nézztem 1024 kell nekiha tudnátok segiteni megköszöném a videokártya driert frisitettem és a diret x a legujabb.
  • Misi az ezredes
    #2312
    2008-ban is gyenge játék volt, de még 2002-ben is gyenge lett volna. Nem hiszem, hogy utólag sokat javítottak volna rajta.
  • Vass Gábor
    #2311
    A hiba el van távolítva?
  • kalapos
    #2310
    Hát az !
    Mellesleg a legutolsó 1.40 patch el próbálkozz.Hátha azzal megy.
  • Bazamonsta
    #2309
    Sikerült megoldanom a felbontást. De viszont most meg ha a menüből elindítom a játékot, akkor betöltés után hibát ír ki és ki lép.
    Mekkoa szar!
  • Bazamonsta
    #2308
    Helló!
    köszi a fájlt. Most már nem írja ki hibának, de a felbontás ugyanúgy maradt. Nem tudom átállítani.
  • kalapos
    #2307
    A dll-t
    ITT
    le tudod tölteni.De a legjobb ha eldobod a játékot.Kár vele foglalkozni
  • Bazamonsta
    #2306
    Sziasztok!
    Még új vagyok. Nekem az vele a gondom, hogy hiányzik neki ez a fájl MSVCP71.dll pedig most lett letöltve és frissen van telepítve. Kiírja a hibát, leokézom és elindul, de akkora felbontásba, hogy nem látom a menüt így nem tudok még felbontást sem állítani. Tud valaki segíteni? Köszi! Sziasztok!
  • Misi az ezredes
    #2305
    Már az elején is kegyetlenül eltévesztett játék volt még warezolni is kár volt. KB 10 percig káromkodtam amit ano rögzítettek TS-en is a tudtom nélkül. Utálatos játék inkább jáccál mással. :)

    Ez egy igénytelen és félbehagyott játék. :/
  • Beni521
    #2304
    az normális h az aláírásomban látható konfiggal kegyetlenül szaggat? :D:D:D:D:D:D:D és ha nyomok egy bal nyilat a busz jobbra kezd el pörögni egyhelybe? :D német verzió 1.4 -es patch... EVM-es magyar változatról tud vki vmit h játszható-e?
  • [HUN]FaTaL
    #2303
    Ott a pont.
  • Misi az ezredes
    #2302
    Tipikusan olyan játék ez amelyiknek szép a tálalása bemutatása de a tartalma egy hanyag maszlag...
  • Misi az ezredes
    #2301
    Pár ÉV? xD hol olvastad hogy mikor jelent meg? :D kb 1 éves a játék és akkor lehet hogy sokat mondtam...

    És azt hiszem ne várj ezektől többet. Túl sok mindent ígértek valahogy éreztem hogy ebből nem lesz semmi...
  • bepe79
    #2300
    Úgy látom, hogy azóta már kijött egy újabb patch, a BonusPack 3 (1.40-es patch), ami 144 MB, tehát még csiszolgathattak rajta:

    http://www.bussimulatorgame.de/

    http://www.gamershell.com/news_56424.html

    Szerintem mostanára, kb. így pár évvel a megjelenése után lett játszható a game, de még mindig sehol sincs az, amit a fejlesztéskor ígértek: jó irányíthatóság billentyűzettel és kormány-pedál kombóval, MOD-olhatóság, új buszok berakhatósága, stb. Ráadásul azt ígérték, hogy lesz egy külön fejlesztőcsapat, akik csak az új buszok kreálásával és belerakásával foglalkoznak majd. Kíváncsi vagyok, hogy az 1.4-es patchel milyen és hogy megy, ha valaki próbálta, írhatna beszámolót!
  • jvl445
    #2299
    Sziasztok!Még ujj vagyok és a segitségetek kérném!Nekem is azt az 50 mb os hülyeséget irja ki.Olvasgatam vissza de nem értem hogy mi lehet a baj.Léccives segitsetek már!Msn:[email protected]öre is kösszönöm!!!
  • totya4
    #2298
    Nem tudom milyen volt, de ez egy vicc. Már ha nálam ez a verzió járt. A képekből ítélve ez. A hardverigény valami eszement, bár a beállításokkal játszva játszható lesz a sebesség. Grafikus kártyát nem igazán döngeti meg, valamiért a cpu-t eszi, feltehetőleg szoftveresen állítja elő a grafikát :) Épp csak kipróbáltam, az a 4-5 forduló mindig sötétben játszódott. Lámpát be tudtam kapcsolni, külső nézetből látszott is, belső nézetből viszont semmi változás. Az autók furcsán kanyarodnak. Pontosabban nem kanyarodnak, hirtelen 90 fokos fordulatot vesznek. Busznál persze nincs ilyen, aztán művészet úgy kanyarodni hogy se a jelzőlámpa ne dőljön ki, de a kocsi is megmaradjon ami esetleg áll szépen a saját sávjában. Hirtelen kiderül hogy baleset történt, ekkor mindent újra kell kezdeni. Ez úgy eshet meg hogy a sötét utcán valami sötét alak pont a busz előtt akar átkelni. Sokszor kell az egérhez kapni mivel előre is kéne látni, megállónál viszont eltekeri a nézetet, és indulás után lassan jön vissza, addigra esetleg már el is gyúrtunk valakit. Ha a lámpa zöldről sárgára vált mikor már épp alatta van az ember, egyrészt már nem látja, másrészt ha akarna se fékezhetne a valóságban mert a mögötte levő belé rohan, na itt a játékban ha nem fékezel, rögtön jön a bírság. Szerintem ez az egész úgy ahogy van... el van @va.
  • Misi az ezredes
    #2297
    már több a game vagy még mindig ugyan olyan kaka mint amikor kiadták?
  • Misi az ezredes
    #2296
    nehéz mi? 2000 HSZ-ből 200 csak azzal foglalkozik h kell irányítani a buszt meg stb..
  • szandi700
    #2295
    Köszi már megvan
  • szandi700
    #2294
    Szia

    Aktiváltam a buszt de utánna mit kell csinálni?
  • nagykispeter
    #2293
    Aktiválni is kell a buszt
  • szandi700
    #2292
    Sziasztok valaki nem tudja a buszvásárlás után hogy kell elinditani a játékot mert sehogysem indul el. Köszönöm.
  • Fehercsoki
    #2291
    Sziasztok!Van hozzá magyarítás?Illetve ha van honnan lehet letölteni?
  • Misi az ezredes
    #2290
    :)
  • tmartin
    #2289
    Jolvan na!
    De mostmár rájöttem!
  • Misi az ezredes
    #2288
    mert nem válaszolt senki 10 perc alatt máris kérdezed? én nem segítek mert nem értem konkrétan mi abban a nehéz hogy játsszál -,- kis német tudás és kész...
  • tmartin
    #2287
    Valaki különben itt van?
  • tmartin
    #2286
    Sziasztok!
    Én most tettem fel a játékot szóval kezdő vagyok.
    Igazából az lenne a próblémám, hogy belépek a játékba és akkor ott kéri hogy aggyam meg a nevem. Jó megadtam belépett abba kezelőpultba ahol lehet buszt venni meg ilyenek. Megvettem az első buszt.Na itt akadtam el. Nem tudom hogy lehet belépni a játékba ahol lehet vezetni a buszt és akkor felszedem az embereket és így tovább.

    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • Misi az ezredes
    #2285
    mind a 2-ő kaka :D egyik sem szimulátor
  • krisztianp16
    #2284
    A busz driver sokkal utöseb játék enél:)Csak az a baj nincs belsö nézet...
  • bepe79
    #2283
    En is oriasit csalodtam ebben a game-ben. Atomeromu kell hozza, es raadasul meg vacakul is nez ki, az iranyitasrol meg ne is beszeljunk. A legeslegnagyobb szegyenfolt az iranyitas, holott mennyire hangoztattak, hogy ez valodi szimulator lesz. Aztan silanyabb lett meg az SCSSoft fele Bus Driver-nel is..
  • kalapos
    #2282
    Nincs.
    Ez egy ilyen sz@r játék.
  • krisztianp16
    #2281
    Ugyan ugy mint a többi játékkal...
  • krisztianp16
    #2280
    Nincs vallami megoldás hogy ne olyan gagyi grafikály legyen.Nálam még a müszerfal sem mülödik...
  • vida1996
    #2279
    vALAKI TUDNA SEGÍTENE HOGY KELL VELE JÁTSZAN
    AKI SEGÍT AZ VEGYEN FEL MSNRE
    msn:[email protected]
  • Misi az ezredes
    #2278
    kb aznap amikor megjelent tört game-val mindenki gamelt kb 2 mps-hangfelvétellel értékeltem 1 percel később tartalma : SZAR SZAR SZAR
  • drot
    #2277
    de hogy lehet egyáltalán ilyen SZAR játékot kiadni?És van aki ezért pénzt ad?
  • Csaby1990
    #2276
    helló mindenkinek! sikerült megoldani! a vírus írtó baja volt le kellet törölni teljesen és utánna ment gond nélkül!! hát kicsit csalódtam mert nagyon akad hogyha feljebb veszem a grafikát és így ahogy nem akad úgy elég rossz mert nagyon gyenge a felbontás meg minden. amúgy lesz valami patch ami angol is és nem német mert amiket találtam az mind német és ha felteszem az egész játék német lesz.na további minden jót
  • Csaby1990
    #2275
    helló nem értem hogy nekem akkor mért nem jó mikor kikapcsoltam antivírust tűzfalat mindent és akkor se működik ugyan azt a hibát írja.de már jó lenne kipróbálni.nincs valami más ötleted?
  • Csaby1990
    #2274
    na megint én vagyok az!! szeretném már kipróbálni de még mindíg ötletem nincsen hogy mit csináljak.kis segítség.plíz!