7577
  • Marci0115
    #3696
    vagy mert optimalizálatlan fos a játék, eddig minden játékot elvitt nemhiszem hogy a gépemmel lenne a baj
  • Morfi
    #3695
    Azzal is lehetnek problémák, maximum orvosolni tudják :D

    Akkor segíts nekem és mond meg kérlek hogy ASE-ben milyen protokollal szűrni, hogy hányas verziójú szervereket mutasson. Jelen állásában most minden verziót egy kalap alá vesz nekem,.
  • csuszi
    #3694
    remény hal meg utoljára. én is reménykedem abban, hogy valaha lesz eszed, és végiggondolod amit írtam. kb ugyanannyi az esély mindkettőre. (0)
  • Morfi
    #3693
    Vagy mert pont nem a te gépedre optimalizálták a játékot.
  • Marci0115
    #3692
    remélem megveszed 12kért azt else fog indulni
  • csuszi
    #3691
    szerinted az bug, hogy a warez szerencsétlenkedik, mert nehezen megoldható hogy az online acc ellenére működjön a játék? én azért se ugatok, mert az egész winem megfőzte a warezes cod, meg mert szar a hang. majd ha az eredeti a kezemben lesz, és azzal is lesz szarakodás (nem lesz), megyek dumálni a gyártónak, és osztom az észt a fórumokon. de erre az esély nulla.
  • csuszi
    #3690
    másik okos. jó nagy geci a gyártó, hogy online acc-al védi a játékát. eszem megáll, gondolkozni nem kellene? legközelebb azzal jöttök, hogy de szar a játék, a crack szarul működik...
  • csuszi
    #3689
    1. régebb óta vagyok a codosok fórumán, és hidd el lehet többet segítettem már xfiren és msn en és ts-en másoknak mint te. (és itt is)
    2. az a bunkó, aki beszól annak a fasznak, aki rinyál mert a warezes game nem indul el, ahogy őfelsége akarja? vagy az, aki a másik édesanyját szájára veszi. és nem kötelező megvenni a játékot te tahó. de akkor mit is keresel itt?
    3. nem az a bunkó, aki hamachi szobát csinál, a msáik érkezik (én) segítene, és egy laza "szerintem szia" vakerrel elzavarod, mert ts-t használ?
    4, igen büszke lehetne rám, mert nem lopok, hanem megveszem a boltban, és majd max akkor ugatok hogy rosszul működik valami, mert akkor már van jogalapom. (nem úgy mint Neked)
    5. szíved jogod úgy vélni, hogy a termék nem ér annyit a amennyit a gyártó kér. de akkor se jogod hozzá, hogy használd, se jogod hozzá hogy ócsárold.
    6. takonypóc a tisztelet az idősebbnek kijár, pláne ha az idősebb nem vesz semmibe.
    7. a lessz egy sz, húzzál vissza a nyelvtanórára.
  • Marci0115
    #3688
    énis igy vagyok vele, nagynehezen jo a játék, erre ujrainditom megint leáll ha belépek, szar az egész, még 5 ezret sem ér,
    amugy ezaz leállos hibaüzi lehet azért van mer enm eredeti az xp szerintem
  • Balumann
    #3687
    Egyet értek. Majd később lesz érdemes megvenni, mikor lejjebb megy az ára, és remélhetőleg lesz hozzá sok jó pálya, meg javítva lesznek bugok is.
  • mama 2
    #3686
    Nem tudná valaki belinkelni az 1.0.1 patch crackjét? Mert elvileg gamecopyworldon van, de én nem találom:S. Köszi!
  • Alienhun
    #3685
    csuszi a bunkóság tetőfokán állsz akkor vedd meg minek jársz ilyen fórumra ha csak ugatsz neked a kutyaólban a helyed nem itt :)
    vedd meg eredetiben amikor 5 rugót nemér ez a játék de hajrá :)
    anyád büszke lehet rád hogy játékokra költöd a pénzedet :)
  • csuszi
    #3684
    nem baj. hadd vesszen a warez. bb
  • Alienhun
    #3683
    na asszem nekem ennyi volt a cod5 :)
    belépek kiirja hogy betölti a profilt és behal a game és nemtudom mibaja van szal ebből törléslessz szerintem :)
  • tobias88
    #3682
    ezen a lapon trójait észlelt a Nod, másnak is előfordult most?
  • Balumann
    #3681
    Azért olyan mód se lenne rossz, ahol nem zombik ellen kell védekezni hanem rendes katonák ellen.
  • Balumann
    #3680
    Néhány óra CoD 4 mp után döntöttem úgy, hogy vszínűleg nem fogok többet call of duty-val multizni. Időnként jó volt felmenni mert jó a hangulata, akciódús és stb, de nem tetszik benne pár dolog (ugrás közbe lehet lőni, túl gyors lehasalás-felállás, újratöltéskor ugyan olyan gyors mozgás, na meg az egyszerű kezelés) amik miatt túlságosan árkáddá válik, pedig szinte tökéletes is lehetne mindegyik rész :-(

    És valahogy single-ben sem érzem azt, hogy mindenképpen tovább akarom vinni, eddig mindegyik résszel úgy voltam hogy alig bírtam abbahagyni egyedüli módban is. Valahogy nem érzem át azt a háborús, káosz hangulatot mint a korábbi részekben.

    Viszont a játékot a COOP menti meg, mert nagyon jó mással vinni a küldetéseket, a zombi se rossz de több pálya kellene.

    Remélem, hogy fognak készíteni pályákat, coopban, zombist és sima küldetéseket is.
  • LackoMester
    #3679
    a Zombie mód,tényleg nagyon jó...föleg coopban...no azét a COD4 MP azt nehéz lesz túlszárnyalni
  • zoral1000
    #3678
    és mi volt a hiba mert nekem is ez a problémám???
  • miking73
    #3677
    részemről már többet játszottam coopba meg zombiba a cod 5 el, mint cod 4 el összesen,de kinek a pap kinek a papné
  • Cefre
    #3676
    ha átinstallálom a gamet a rang megmarad e?vagy hogy lehet visszarakni?
  • LackoMester
    #3675
    mintha nemérezném azt a fajta lelkesedést mint a COD4-nél,nemtom,h.vagytok vele?:-)
  • miking73
    #3674
    hy!mi az az uncut patch cod 5 höz? megtudja valaki mondani
  • Cefre
    #3673
    Hello orginál játéknál át lehet vinni a béta rangot?
  • NEOreg3
    #3672
    max 5 óra közepes szinten
  • EmThor
    #3671
    nem mondod, köszi szépen az infót!
  • BiG G
    #3670
    az se egyszerű :)
  • Marci0115
    #3669
    valaki pls help
    ezt irja ki: unhandled exception caught
    mi a megoldás?
  • Cat 02 #3668
    Sticks and Stones death card "cheat"-el veteranon végigvitt már valaki akár 1 pályát is ? :D

    Csak kés + vakító gránát
  • Morfi
    #3667
    Nekem veteránon körülbelül 15-16 óra volt :D

    butcher20: ha a videokártyád támogatja a SM3-at akkor mennie kell.
  • butcher20
    #3666
    Sziasztok!!!légyszíves valaki válaszoljon erre a kérdésre!! azt szeretném kérdezni hogy ha nekem ment a COD4 akkor menni fog a world at war is?? válaszotokat előre is köszönöm:)
  • EmThor
    #3665
    A Single részt átlagos játékkal, közepes nehézségi fokon hány óra kivinni?

    Köszi
  • m0tTh0w
    #3664
    Hogyan kell beszinezni a neved?
    A hagyományos módszer nem elég.
    A konzolban még szines a név, de a játékban bent már nem.
  • BiG G
    #3663
    sikerült visszahozni a bétás lvl40-et, fck yeah
  • zotya10002
    #3662
    Köszi sikerült!!:-))Igaz még mindig ajánlja a systemrequirementslab.com a cod 5 -nél a legújabb drivert!!Na mindegy de fent van!
  • Hassel606
    #3661
    Próbáld ezt
  • markastor
    #3660
    Akkor mit kell csinálni, ha rámegyek h. új játék, kijelölöm a nehézségi szintet, de utána nem történik semmi sem, ugyanúgy tudok navigálni a menüben, és nem kezdődik a játék.
  • grebber
    #3659
    Csak nagyon rövid ketten :(
    Meg ha jól láttam a repcsis és a sniperes küldi nincs benne a coopban.
  • Balumann
    #3658
    Jah egyet értek. Ez a legjobb játékmód, együtt végigvinni a küldetéseket.
  • zotya10002
    #3657
    Sziasztok!!Egy ilyen videó karim lett a napokban GIGABYTE GeForce 8500GT 256MB ( NX85T256H )kaptam is hozzá driver lemezt!Fel is raktam jó is!Csak tesztelgettem 1-2 game gépigényét ezen az oldalonés azt írja újabb driver kell neki!Felmentem az nvidia oldalára és leszedtem a 8-as széria win xp-re és nem jó!Mi lehet a gond?? Help!