7577
  • Neoncsoves
    #3736
    Írtam moditopicba, valószínűleg a személyeskedő embereket büntiponttal fogják jutalmazni, az offos üzik pedig törölve lesznek. khtxbai
  • HD JOHNNIE
    #3735
    szia!
    Honnan sikerült megszerezni?
  • Prince23
    #3734
    Vitát fejezzétek be... és tessék a topik lényegére térni
  • Skyline
    #3733
    MeNNYek dolgozni?:)
    Hovabaz? Ülök egy boltba nemjön be vevő kollega kártyázik vistán...Hovamenjek? Idiot....
  • csuszi
    #3732
    "suszi ha szerinted az szánalmas hogy 30évesen jáccol akkor neked elég ciki rengeteg embert ismerek és jóbani vagyok ilyen korú emberekkel akik pl cabaloznak és 30-40éves kort megütik" - "a még ennyit ha 30évesen költitek a pénzt játékokra főleg 10ezer forint +t akkor az a ti bajotok vagy csak az asszonnyal vannak gondok hogy a játékhoz kell hogy közeledjetek ti bajotok nekem nincsenek ilyen gondjaim :)"
    csak én érzem az ellentmondást? ember, neked komoly problémáid lehetnek logikailag.
  • csuszi
    #3731
    te tényleg ennyire hülye vagy, vagy tetteted magad?
    tényleg nem érted ezt a mondatot???? - "de nekem a kutyaólban a helyem így 30 évesen, mert a nagyreményű fiatalság megérkezett és kuss a nevem...(erre szokott az jönni, hogy ennyi idősen játszok, szánalmas vagyok - tényleg de gáz, hogy nem a tv előtt rohadok, meg fekszek kinn a verda alatt és azt bütykölgetem, vagy baszogatom a kertem...)" hol a faszomban voltál amikor az iskolában az olvasás ment?
    a többire nem is reagálok, teljesen más dolgokra reagálsz mint amit írtam. majd ha nem beszélsz velem tiszteletlenül, és ARRA reagálsz amit írtam, válaszolok...
  • Skyline
    #3730
    Énseszólok bele,de telenyomatni egy fórumot azzal hogy szar a játék 5000-et sem ér stbstb warezból akadó hibéák miatt--> SZÁNALMAS:)
  • Alienhun
    #3729
    Sky az a szüveg az anyádról elég ismerős sok cigánytól hallottam már de látom te büszkevagy a hovatartozásodra :)
    am ja inkább menny "dolgozni" látom teis ilyen melóhelyen lopod az időt fazon lehetsz :)
    na én innentől befejeztem a másik oltogatását.
    ja még ennyit ha 30évesen költitek a pénzt játékokra főleg 10ezer forint +t akkor az a ti bajotok vagy csak az asszonnyal vannak gondok hogy a játékhoz kell hogy közeledjetek ti bajotok nekem nincsenek ilyen gondjaim :)
    na off
  • csuszi
    #3728
    te legalább értelmesen ütközteted a véleményedet. és nem trágárkodsz meg stb stb. megnézném kisbarátunk a 21 évével hogy is beszélne velem az életben. lehet nem küldene el a kutyaólba.
    az én winemet akkor ölte meg a warez, amikor az online profillal bénáztam, meg amikor állandóan fel akart menni downloading felirattal. ilyen az originalban nem lesz. a játék fekete képernyőjét annak köszönhetik, hogy nincs rendben a gépük, vagy hardveresen, vagy szoftveresen.
    -igazad van.
    -igazad van.
    -nincs igazad: nem ismerem a helyzetét. attól még nem áll jogában egy lopott verziót ócsárolni, és kiakadni mert nem működik rendesen (az original, ahogy az eddigi 6 cod is működött rendesen, működni fog).

    tudom mire jó a warez. én is warezoltam 17-22 évesen. de nem dumáltam, ha a játék a törés miatt, vagy az én hibámból nem működött rendesen. ha azt írták volna, hogy szar a játék, mert a játékmenet tré, vagy a hang, vagy a történet, vagy a fegyver balance egy szót sem szóltam volna (bár tehetném, hisz még mindig nincs joguk szídni, de nem tenném). és 100 % hogy ezek a direct x szarságok, fagyások PROFILNÁL meg stb mind a törés miatt van.

    részemről vége, aki egy bizonyos szintet nem üt meg a társalgás folytatásához (nem rólad van szó, másik 2-ről), annak tudom ajánlani a saját társaságát, generációját...
  • Neoncsoves
    #3727
    1. kiskorúnak nem lehet saját keresete
    2. simán lehet pénzt szórítani rá, mi se vagyunk újgazdagok jövőhónapban elvileg megkapom a játékot...
    3. aki akarja előbb-utóbb megveszi valahogy
  • mama 2
    #3726
    Amúgy érdekes, hogy nekem is warez verzióm van, azt még is elindult, sőt már végig is játszottam a kampányt...
  • Alienhun
    #3725
    Sky én nem élek alkohollal meg bagóval sőt drog.....
    Én nem szennyezem magam ilyenekkel :)
    engem nem érdekel ki hány éves mindenki azt csinálja amit szeret ebbe nem szólok bele
  • Marci0115
    #3724
    most is offolsz
  • Skyline
    #3723
    Hja hogy játékkal kapcsolatos hogy vége a sulinak?
    Meg a játékkal kapcsolatos hogy a szájbavert warezverziód miatt nemtudsz vele normálisan játszani? Akkor énkérek elnmézést SŐŐŐŐT!
    Az én kurva anyámat!
  • mama 2
    #3722
    Ne veszekedjetek fiúk!!!44
  • Skyline
    #3721
    Alkoholradrogras,maradj már:DDDD
    Cigire kólára,mekisalira,kb azakorosztály:D

    A koron nemtom mitvagytok kiakadva cod4 klánunkban az átlagéletkor 30....Van két 40közeli tagunk is:D:D

  • belapeter
    #3720
    :D
  • Marci0115
    #3719
    miért is off? játékkal kapcsolatosan irok nem?
    ha "melóhelyeden" vagy akkor nem a munkáddal kéne foglalkoznod mint itt a hülyeségedet irogatnod?
  • Morfi
    #3718
    Akkor fordítsd le ha már 4 napja meg van...
  • Skyline
    #3717
    Melóhelyről írok;),nyomassad az ovis szöveget offoldszét a topikot és fikázd tovább a játékot ezaaaaaaz:)
  • Alienhun
    #3716
    csuszi ha szerinted az szánalmas hogy 30évesen jáccol akkor neked elég ciki rengeteg embert ismerek és jóbani vagyok ilyen korú emberekkel akik pl cabaloznak és 30-40éves kort megütik csak azt utálom ha valaki elkezd rólam véleményt alkotni teis irogatod hogy warezosok blablabla ne itáld meg ez alapján az embert hogy nem költ 1 játékra amikor ingyenis jáchat vele feleslegespénzkidobás ha annyira akarok vele neten járrani eredetin akkor elkérem haveroktól barátoktól....szal ne arra alapoz hogy más miért nem veszi meg ne ez alapján itéld meg őket az 1 dolog hogy neked van felesleges pénzed játékra néha nekemis van de nem 10ezrek
  • belapeter
    #3715
    Nekem már 4napja megvan !!!! :D
  • csuszi
    #3714
    milyen másolgatásról vartyogsz kiscsóka?
    "nem rinyálok hogy nem indul el am is már gameltem vele elég sokat szal nekem ne ugass :)" - tisztelet. 1-es. funkcionális analfabetizmus 5-ös:
    3683 hsz. az nem rinya?
    és végül te zseni: "mert én még mindig 21 vagyok" oda nem még kellett volna, hanem már. 21 évesen ilyen szépen műveled szép anyanyelvünket? csak gratulálni tudok...
  • Morfi
    #3713
    Fújj, ilyen idősen még pc-s játékkal játszol? :D Igaz nekem is 3 hét múlva jön egy játék meg ezen is erősen gondolkodok hogy megjöjjön, maximum nem veszek télikabátot :D

    Marci0115: nem alkoholra, drogra esetleg olcsó lányokra kell költeni a pénzt akkor ha már az ember lusta elmenni dolgozni, hogy legyen egy kis önálló keresete.
  • Marci0115
    #3712
    mivan skyline vége van az oráknak az álltalánosban azt itt kezded osztani az észt?
  • Morfi
    #3711
    Holnap jelenik meg a játék, magyarítás meg majd lesz valamikor, nézd a magyarítás oldalt és ott megmondják kb mikorra lesz.
  • Skyline
    #3710
    A 3 felkiáltójelből látszik a szint,értelmes érvek stbstb:)
    TZakarodj a wareztopicka oda óbégass a baromságaiddal.:)
  • Balumann
    #3709
    Mi lenne nehezen megoldható, egyáltalán nem kell online acc hogy mennyen a játék, csak időnként megkérdezi. A warez verzió tökéletesen működik, ugyan úgy ahogy a teljes fog (csak nem lehet online accot csinálni, meg indításkor nem ellenőrzi hogy eredeti-e a lemez). Aki fekete képernyőt kap az az eredetivel, meg akinek akad a játék ok nélkül, annak hidd el hogy ugyan úgy az eredeti is fog.
    Véleményt meg mindenkinek van joga elmondani, a demóról is mondhatnánk ha lenne (mert ugye tudtommal csak multi beta volt, már az sem megy).

    A beszólással hiába van részben igazad,
    -nem érsz el vele semmit
    -flémet és off vitát indítasz el vele
    -nem ismered a helyzetét, hogy miért nem vesz meg valamit, és egyes esetekben abban sem lehetsz biztos, hogy eleve az az ok hogy nem eredetije van...

    A warez jogosságáról nem akarok itt beszélni, másik topikban ezerszer felvetődött már, ott olvasgass szerintem ^^ (PC-s játékok jövője).
  • csuszi
    #3708
    mondhatod nekik, nagyjából funkcionális analfabéták. fel se fogják, hogy nem a játék baszik ki velük, hanem a warezes srácoknak adta fel a leckét a gyártó.
    de nekem a kutyaólban a helyem így 30 évesen, mert a nagyreményű fiatalság megérkezett és kuss a nevem...(erre szokott az jönni, hogy ennyi idősen játszok, szánalmas vagyok - tényleg de gáz, hogy nem a tv előtt rohadok, meg fekszek kinn a verda alatt és azt bütykölgetem, vagy baszogatom a kertem...)
  • Morfi
    #3707
    Ha azt mondom hogy én megoldottam azt a problémát? És gond nélkül felismeri, de a protokoll résznél meg vagyok lőve :) filter.txt az a fájl amire te gondolsz, és igen abban kell módosítani, de nem megy Én is azért szenvedek vele mert nekem is nagyon bejön az a program, meg is mentetem amikor megtudtam, hogy már nem fejlesztik és törölték a szerverét.
  • Skyline
    #3706
    A gépeddel van a baj csíra,a beta vigyorogva szaladt 1magos procival egy 8800gt mellett fullon 1680*1050-en...Nemhinném hogy a full ettől szarabb lenne:D:D:D

  • Marci0115
    #3705
    jah bocs nem mindnekinek olyan gazdagok a szülei hogy 12kért vehet játékot
  • belapeter
    #3704
    Hy all
    Van már magyarosítás a játékhoz?
  • Alienhun
    #3703
    csuszi látom vetted a fáradtságot hogy másolgass össze vissza :D
    am idősebbnek a tisztelet hány éves is vagy mond már meg nekemm 16 netán?
    mert én még mindig 21 vagyok és nem rinyálok hogy nem indul el am is már gameltem vele elég sokat szal nekem ne ugass :)
    ha probléma van vele akkor max ujrateszem az mindent megold :)
  • Marci0115
    #3702
    2x raktam fel ujra az xp-t amiota kiadták, feltelepitem akkor lefagy a profil választásnál majd kb 1 óra mulva rendesen müködik, aztán ha ujrainditom a gépet akkor lépnék be de kidob azzal hogy windows xp leált..
    és akkor törölhetem le a játékot majd ujra fel
  • csuszi
    #3701
    van egy filter az ASE-ban. Nem emlékszem pontosan, de valahol lentebb a "tree"-ben. Nem tudom megnézni, mert már nem tudom feltelepíteni, mert nincs support hozzá (pedig sokkal jobb szerintem, mint az xfire (pláne adminoknak). Én néha haveroktól átmásolom az egész ase könyvtárat, és úgy működik ahogy kell. Szerintem a cod5-el lehetetlen lesz ase-val keresgélni. Csak olyan játékokkal lehet ügyeskedni, amik benne voltak a támogatás leállásakor.
  • Skyline
    #3700
    Sok kis gyökér csíra telerinyálja meg teleirogatja a fórumokat hogy szart sem ér a játék,meg ilyenhiba olyanhiba....
    Ebből kb egynek sincs meg eredetibe...Érdekes szinte zéró panasz külföldi fórumokon ahol megvették...:)
    Szeretem az ilyen kis buzikat akik fikáznak egy játékot anélkül hogy megvették volna,és anélkül hogy lett volna annyi eszük hogy utánnanéznek: Wrazte/védelem/crack szarakodéás okiozza a problémák jelentős részét.
  • Morfi
    #3699
    Szerintem a warez résznél írd, még mielőtt leharapja valaki a fejed :)
  • mama 2
    #3698
    Nem azért lép ki hibaüzivel mert szarul van optimizálva-.-". Látszik értessz hozzá... Esetleg egy winreinstall, vagy ilyesmi?
  • mama 2
    #3697
    #3686-ra valaki PLS!!!!