7577
  • RedDevilsza
    #3816
    Szerintem azért nem válaszoltak mert ottvan a FAQban -.-
  • priluki
    #3815
    ma 3. szor is megkérdem mert nemvolt sakűjna olyan segitökész ember aki válaszolt volna :P Hova rakja a játék a profilom mentését???? ujrakéne raknom a gammát 33 szinten vagyok és nem akarom hogy elvesszen!!
  • Slewy
    #3814
    Hi felraktam az 1.1-es patchet
    próbálok szerverekre csatlakozni, de annyi van, hogy awaiting connection ..0.. ...0... ...0...
    Ha tud valaki segíteni, megköszönném
    bye!
  • zotya10002
    #3813
    Nálam is ez van!!
  • JackyBoy
    #3812
    te noob ne lopd a munkámat:)....nem te csináltad
  • Palesz2
    #3811
    odaírtam an evedet hogy örülj picit :)
  • Palesz2
    #3810
    xDD :DD n44b
  • JackyBoy
    #3809


    ennyi....xD
  • maffioso
    #3808
    sziasztok!
    azt szeretném kérdezni, hogy az miért van, hogy elkezd tölteni egy pályát a játék akkor kb a felénél hibaüzi hang, fekete kép lesz és ha entert lenyomom akk kilép
    vistán nincs ilyen hiba viszont xp-n egyaránt a cod4nél is és 5nél is jelentkezik
    plz help
  • Sarapetike
    #3807
    szerintetek érdemes megvenni?
  • rexHUNter
    #3806
    1.1 TDM szeró jó pingel,szinte állandóan üres ha valaki nem férne fel valavá
    87.229.98.14:28960
    pb-van
  • Sugam
    #3805
    jelentem, annyit játszottam multiban, hogy megőrültem, fáj a fejem. és csak 32 lvl-t tudtam kiütni 6 óra alatt . mér van az hogy lvl hackkel már jönnek befele 65 ként?:D
  • Haversrác
    #3804
    Szasztok, megvettem, hogy tudjak neten probléma mentesen játszani, de a 30. próba után meguntam a "NO OR BAD CHALLENGES FOR ADRESS" elutasító üzenetet. Hogy A faszba lehet Challenge vagy Rank pontot szerezni, ha egyetlen szerver se enged föl hogy szerezzek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ha valaki tud olyan IP címet ahol el lehetne indulni eme pontok gyűjtögeteése céljából, legyen oly jó és írja le. Örök hála!
  • gunners
    #3803
    Üdv nekem valamiért nem akar elindulni hiába kattintok a ikonra elindul fekete képernyő!Segítsetek mert vártam már a cod 5-öt és szeretnék vele játszani!Köszi
  • albertattila
    #3802
    megpingeltem es azt irja ki a h a keresre nem erkezett valasz hataridon belul.... pedig elmeletileg a windows tuzfal ki van kapcsolva
  • TaRka0107
    #3801
    Szevasztok!! Olyan problémám van h új cdkeyt irtam be és új online profilt akar csinálni amikor viszont beirom a nevcem akk meg nem engedi megcsinálni:D És singlebe meg egy másik küldetéstől kezdi: Már vagy 2 szer ujra kelett kezdenem a gamet nem akarom megint:D
  • Balumann
    #3800
    Olvassátok át a cod 5 és a hamachi faq-t.
  • Balumann
    #3799
    Kicsit furcsa, hogy még mindig nincs 1.1 -hez crack és lanfix :S
  • priluki
    #3798
    pingeltessétek egymást a hamachin mert lehet a tüzfalatok megfoglya,valamint az 1.0.1.5 hamachi jo!
  • albertattila
    #3797
    sziasztok! nekem lenne egy olyan probelmam h cooperativban szeretnek jatszani a baratommal hamachi segitsegevel. a hamachival csinalunk is szobat az rendben van hasznaljuk a lanfixes inditofajlt is meg minden de amikor servert szeretnek csinalni magaban a jatekban akkor azt a baratom soha nem latja se en az ovet ez mitol vagy vagy valamit rosszul csinalunk???? valaki tudna segiteni?
  • BariHUN
    #3796
    nemtudom mindig kijön a konzol és azt irja hogy vmi expectation caught vagy csak simán lefagy. már 2-vel is probáltam másféle crackekkel akkor se jó.
  • Gabe18
    #3795
    Ezt senki nem tudja.Majd lesz valamikor,ha lesz egyáltalán.
    De amúgy ha neked a full Reloaded verzió nem megy valamiért,akkor nem tudom hogy egy szétbuherált DVD5-ös verzió mitől menne.
  • Brad85
    #3794
    Hali

    Nem indul a játék...
    Nehézségi szintre nyomok de semmi... mit kell csinálni mi a baj?
  • Miskolc88
    #3793
    már van 2x DVD5-ös verzsön,de ez OFF topikba menjen
  • V43 1105
    #3792
    Kurvára nem tünik fel hogy ez nem a warez topic? ....
  • BariHUN
    #3791
    a DVD5-ös verzió hnap reggel már fent lesz valahol?
  • priluki
    #3790
    Megudom valaohogy menteni a profilomat? 29 szinten vagyok és ujra kéne raknom a játékot,de nemszeretném ha elveszne.. valaki pls addig nem merem uninstallálni
  • atila4
    #3789
    olvass vissza,van egy csomó
  • SERg
    #3788
    Csinátam egy hama szobát aki akar jöjjön,de legjobb lenne ha mondanátok 1-et.

    Call of Duty World At War
    worldatwar
  • mama 2
    #3787
    Én is!
  • SERg
    #3786
    Jaja v.ki mondjon légyszi egy hamachi szobát, mennék én is!
  • Miskolc88
    #3785
    valaki hamachi-n játszana?
    beszállnék !!
  • mama 2
    #3784
    Játszotok még ma? Mert ha igen, megyek én is. Csak mondjatok egy hamachi szobát:D!
  • csuszi
    #3783
    csak sikerült:D
  • Loki Ferrais
    #3782
    Helló! Halljátok nem tudjátok hogy mért ad be fekete képet a world at war? bekapcsolom a singleplayert és semmi csak egy fekete kép amit csak resettel lehet kinyomni! Pls segítsetek!!
  • ld51
    #3781
    24 round survived
  • ld51
    #3780
  • raul723
    #3779
    Hello!
    Valaki nem tudja hogy lehet multizni?
    Már ferrraktam a CoD5_1.1_private.server.patcht és amikor a szeróra csatlakozok el számol 10-ig és aszt írja ki hogy SERVER CONNECTION TIMED OUT.
    HELP PLS
  • ld51
    #3778
  • BariHUN
    #3777
    kössz mama2! akor remélem hnap már lesz!