7577
  • AnonymouS
    #4296
    Aki akar egy kis zombie hentet, az csatlakozzon hamachin (1.0.1.5.) az "sgzombie"-hoz. Jelszó: "1'. Gyertek, gyorsan! :D
  • Wreck86
    #4295
    köszi!
  • Palesz2
    #4294
    holnap kirakom a http://www.cod5zombies.co.cc/ re :)
  • SötétBarom
    #4293
    MI a fenti szoba bevédésével 14ig jutottunk ketten.. Randomból kell mindenképp valami machinegun..
  • Zs0lt1
    #4292
    a taktikára én is kíváncsi lennék, mert mi is csak a 15-ik szintig jutottunk.
  • ACE
    #4291
    Van valami taktika?
  • JaSoN HuNTeR #4290
    nem a crackjét:D hülyén irtam xD DirecXjét XD
  • JaSoN HuNTeR #4289
    ja és még egy észre vétel. Fekete képernyő kb még akkor szokott jönni ha felrakod a COD5 crackjét.

    -lanozás közbe ha a szerver/admin lerakja asztalra a játékot kifagynak a többiek!
  •  Evil
    #4288
    Na nekünk is megvan a 26 :) Kíváncsi vagyok eléri-e valaki a 27es szintet :)
  •  Evil
    #4287
    2. Képen a NO ra nyomsz, Aztán nyomsz egy Esc pet és aztán csatlakozhatsz consolból crackolt szerverhez /connect ip
  • SötétBarom
    #4286
    na, most először kibaszott az asztalra minden előjel nélkül -.-
  • gadamka
    #4285
    nekem is ez van kiválasztom a nehézségi szintet és nem történik semmi... semmi start gomb semmi...
  • V43 1105
    #4284
    Fing Games :DDD XD
  • Bazsby
    #4283
    Hali, konkrétan hogy kell megoldani ha interneten akarok játszani? x-fire-vel mint a cod4-nél? valaki leirná. nem vagyok nagy zseni.
  • danny94
    #4282
    nekem amikor kiválasztom a nehézségi szintet ,akkor nem dob vissza sehova ,hanem lefagy... :-(
    (jah és amikor elindítom a játékot ,akkor sem mindig indul el ,csak úgy ,h elindítom a feladatkezelőt rámegyek újra a CodWAW.exe-re és akkor visszalép a játékba ,aztán megy tovább a főmenübe...)
  • JaSoN HuNTeR #4281
    Szerver keresés. Fing Games és rakjátok lanra:)
  • JaSoN HuNTeR #4280
    aki akar zombizni vagy küldizni az jöjjön ide.
    hamachi:
    szoba: laggXD
    pass: CODwaw
  • Matt07
    #4279
    Üdv.
    Az lenne a probléma h tegnapig működött rendesen a game de mától kapom a hibaüzit indítás után: Unhandled exception caught. Feltettem a totalcod.hu-s dx frissítést de nem javult meg ugyanúgy kiírja :S
    pls help,thx előre is ^^
  • jordan
    #4278
    Nem, nem. Ez arra jó ha elindítod a single-t s a nehézségi szint kiválasztása után nem történne semmi csak visszadob a szintválasztáshoz. Ha kirántod a netet ez nem történik meg hanem egyböl tölti a pályát. Nálam csak ez orvosolta.
  • barmi
    #4277
    Vedd meg az eredetit! Hidd el ez használ!
  • jack0101
    #4276
    Ha itt a Yes-re megyek, akkor ezt hozza ki megint:
  • jack0101
    #4275
    Sziasztok!

    ŐŐ, én most felraktam, és én neten szeretnék jáccani vele, de amikor csinálnám a netes profilét,
    megcsinálom.
    Itt beírogatom a nevet, amit szeretnék, és ezután tölt, és mindig ezt hozza ki:

    Na, ilyenkor mit kéne csinálni??
    Kérlek titeket segítsetek ha tudtok!
    És segítsé alatt nem azt értem, hogy pl menj, és vedd meg ezedetiben, hanem valami segítséget, ami használhat is.
    Előre is köszi mindenkinek:D
  • danny94
    #4274
    ezt ,h érted???
    amikor elindítod a játékot ,akkor sötét a kép ,de amikor kihúzod a netkábelt ,akkor rögtön elindul???
  • SötétBarom
    #4273
    VAgy a zombájos partiba csak kezdés előtt lehet beszállni?
  • SötétBarom
    #4272
    hamchin igen

    CODban nem látok servert.
  • JaSoN HuNTeR #4271
    pedig bentvagy :)
  • jordan
    #4270
    Nem megy még így se??? Nekem se segített semmi se patch se ujratelepítés... Viszont ahogy kihúzom a netkábelt rögtön megy. Próbáld tiltani a tűzfalba is hogy csatlakozhasson a netre.
  • SötétBarom
    #4269
    nem látok servert
  • JaSoN HuNTeR #4268
    nincs megoldás:) Vársz. Patch fentvan?
  • newc22
    #4267
    Senki erre? 4256
  • JaSoN HuNTeR #4266
    jobb ha 1.1 es lanfixet/patchet használok?
  • JaSoN HuNTeR #4265
    1.0.1.5 verzióju hamachi kell!!! Gyertek minnél többen a Hamachi szobába xD nekem eddig 10 menet max a rekordom xD onnan már durva :)
  • barmi
    #4264
    i d d q d , i d k f a , noclip meg ilyenek
  • barmi
    #4263
    Csíííííít vazzee :P
  • SötétBarom
    #4262
    Nekünk 13 a beszt.
  • LeWyTy
    #4261
    Hogy a rákba addig?
    Nekem haverral nemsikerül a 10.szinté tovább jutni.
  • barmi
    #4260
    hogy a fas*ban van ennyire túlhúzva az a 4800-as proci?
  • Skyline
    #4259
    Procinkat dolgoztatja stbstb mivaaaaan?:D
    Szebb a cod4-nél? Talán...Épphogy... Kb feleannyira fut? Igen...Proci?
    C2D e8400 3.6ghz 2db gt oc sli vs X2-4800 3.2 ghz 2db gt sli.... Szaros 5-10 fps különbség...A két proci között ennél jóval vastagabb különbség van baz...:D:D:D
  • Cs3
    #4258
    Pedig működik, most néztem meg.

    - internet megy?
    - Hamachi be van kapcsolava? Bal alsó gomb
    - Kisbetű, nagybetű számít amikor beírod.
  • Palesz2
    #4257
    Ha rekordot csinál valaki zombin, az szljon :)