7577
  • newc22
    #4256
    NEkem annyi hiba van a gameban hogy nagyon lassan tölti be a játékot! Mintha meghalna a gép! Kell neki egy olyan jó 5 perc valakinek valami megoldása erre a problémára?!
  • klaca78
    #4255
    szeva az miért van hogy ha beirom ezeket a hamaciba, akkor az irja nem létezik a hálózat?! thx
  • JaSoN HuNTeR #4254
    aki akar zombizni az jöjjön ide.
    hamachi:
    szoba: laggXD
    pass: CODwaw

    ott majd megadom az msnem:) és majd tudunk bármikor dumálni :)
  • Cs3
    #4253
    Na ez a nagy talány. Tegnap játszottunk Coop-ot. Nagy lelkesen összetrombitál a csapat, vagyunk 4-en. Ebből kettő látja egymást és hol betud lépni, hol nem egymáshoz. A harmadik látja ezt a kettőt, de de nem tud belépni, én meg senkit nem láttam :) Gőz erővel mindenki elkezdte túrni az internetet, hogy akkor mit kell csinálni. Találtunk sok jó ötletet, de kicsit zavaros volt, pláne ami itt volt leírva. Áemberek pls úgy adjatok tanácsot, hogy próbáljátok beleképzelni annak a helyzetébe, aki még nem tudja azt, amit ti már tudtok.

    Na szóval túrtuk az internetet. Sok próbálkozás után az alábbiakkal tudtunk játszani:

    Hamachi 1.0.1.5.
    LANfix #1 a gamecopyworld-ről(ez egy indító fájl, nem írja felül a meglévőt, be kell másolni a játék könyvtárába és klikk erre a játék indításához)

    A vicc az egészben, hogy még így se működött rendesen, hamachi verziótól és lanfix-el indítástól függetlenül volt aki mindig látta a másikat.

    Szóval hamachi fenti verzió + lanfix exe-vel indítás. Hostoltam, aki látott mindig az bejött, más nem látott. Na mondom elindítom, megnézzük megy-e. Ment. Ahogy kiléptem a játékból, láss csodát! Mindenki látta a hosstomat és kezdődhetett a hentelés.

    Ma este is lesz kiváncsi vagyok sikerül-e megint összehozni :)



  • The Protector
    #4252
    Nekem az lenne a kérdésem h tudok ezzel is úgy multizni mint a 4-el?xfire-val toltam azt.Xfire indít,serverre fel és megy.Vagy ezt már azzal nem lehet.Vki elmagyarázná vagy kiokosítana h mit kéne tennem h multizhassa vele.1hetet voltam kórházban,operáltak meg minden szal lemaradtam egy kicsit.
  • Cs3
    #4251
    A Hamachi virtuális LAN hálozatot hoz létre. MAgyarul olyan mintha LAN-ba lennének összekötve a számítógépek, csak az interneten keresztül. Amennyiben megy a Hamachi, akkor mindig LAN-ba kell játszani, az momentum, hogy pár kilóméterre vagytok ne zavarjon ebben.

    Hamachi kezelőfelületen alul van három gomb. A középső, aminek háromszog alakja van ott tudsz szervert létrehozni vagy csatlakozni. "Belépés új hálózatba" beírod a szerver nevét és ha van akkor a jelszót és kész. Persze előtte a balszélső gombbal be kell kapcsolni a Hamachi istent. Ha beléptél a szerverre látod kik vannak ott, aki fehér az online.
  • bujcsik555
    #4250
    router?
  • BBazsi
    #4249
    Hi!
    Nálam az a baj, hogy nem látom a server-t amit a haverom csinál coop módban, ő látja az enyémet viszont nem tud hozzám csatlakozni. Hamachi la nfix exe semmi nem segít. Mi a baj?
  • klaca78
    #4248
    mikor megy ez a server? mert én beirtam a hamaciba a címet és a jelszót! ennyi az egész? mert azt irja ki, " nem létezik a server"
  • danny94
    #4247
    hát nekem ez nem jött be...
  • klaca78
    #4246
    valaki leirná mi a hamaci lényege?! felraktam a legujabbat. hogyan tudok csatlakozni ?! a "hálózat neve" sorba kell beirni valamit?vagy hogyan működik THX!
  • Seithennin
    #4245
    hm nekem valahogy nem hozta azt a feelinget amit szeretek a CoD ban pedig én fanatikus vagyok:P Az meg főleg lehangolt hogy nincs több 2.vh CoD mert jó persze a 21. századi is jó volt de ez mindig hiányozni fog:S arról nem is beszélve hogy pl a BiA sorozat milyen sikeres és csak 2. Vh szal ebben még van szerintem... és milyen jól nézne ki a CoD 1 ilyen graffal... béke poraira
  • jordan
    #4244
    Neharagudj de lehet hogy elkerülte a figyelmem mikor ebbe a témába 16-odjára kért segítség után zsigerböl dobtad a választ...
  • Palesz2
    #4243
    Csináltam egy Zombi Mod rekordok gyüjtő oldalt.
    http://cod5zombies.co.cc/
    Ha valakinek van Zombi modba rekordja akkor küldje.
  • ACE
    #4242
    Senki nem akar most Coop Zombizni Hamachin?
  • csuszi
    #4241
    én úgy tom, hogy ebben volt először lean.
  • L H Oswald HUN
    #4240
    Szevasztok!
    Kár ezen vitatkozni, hogy szar a játék, meg eszi a gépet, mert annak idején a CoD4 is ilyen volt, amíg ki nem jöttek hozzá a javítások.
    Majd ezt is szépen beoptimalizálják... (remélem minél hamarabb)
  • Balumann
    #4239
    "És ugye ezzel együtt a motor egy fantasztikus multi-t teremtett, ahol soha nem tapasztalt irányítás, és sebességet láthattunk."
    Soha nem tapasztalt irányítás? Miért mi újdonság került az irányításba a CoD szériában, vagy mitől lenne különleges?)
    Sebesség és irányítás? Pl. UT2003 vagy 2004 multiban (mondjuk amikor 20-an vannak legalább, tdm-ben vagy onslaught-ban), Joint Operations, Fear (multiplayer).

    Én is szeretem a CoD -ot, multiban is nagyon szerettem az United Offensive-t és a CoD 2-t is egy ideig (4-et már csak eleinte tudtam élvezni), de ez azért túlzás amit írtál.
  • Bambula25
    #4238
    Sziasztok!
    A következő problémám van. Feltettem a játékot. Elindítom, választom hogy solo, azon belül nehézségi szint, és a játék elindítása helyett visszadob a "főoldalra" ahol a solo/multiplayer/options menük vannak. Csinál bárkinek is hasonlót? Légyszíves segítsetek ha tudtok.
    Köszi!
  • DarkSector
    #4237
    Nekem ilyen lanfixek nem kelettek.
    csak benyomod hamachit.
    1.0.1.3 a legjobb
    Indítod a játékot, akkor Host Lan a Cooperativ opcióban, és Setup Game-ben be kell állítani a játékosok számát, meg pályát, stb.
    Ezután haver cxsatlakozzon rád, a menüben hogy Find...
    És fent az INTERNET-szót állítsátok LAN-ra, és ekkor be fog ugrani a lista ablakban.
  • Gerisone
    #4236
    Hogyan lehet coop-ozni? hamacsin keresztül? minden le van szedve. lanfix meg minden. mi a port amit a /connect ip:?
  • DarkSector
    #4235
    Van egy kis pont , az I-n amit nem vettél észre.

    Itt nem U3-ról van szó.
    Ismered a CoD szériát.

    Kellően letisztult , szépen futó éles grafikájáról volt ismeretes.
    Egy motor, ami nagyon skáig kiszolgált minket.
    És ugye ezzel együtt a motor egy fantasztikus multi-t teremtett, ahol soha nem tapasztalt irányítás, és sebességet láthattunk.
    Nem létezik még egy ilyen fps aminek a multijában ennyire gyorsan lehet mozogni, annyire jól ki van dolgozva a pálya a nagyságához képest, ennyire szépek a fegyók , ennyire pontossan lehet célozni.
    Játsz monnyuk egy doom motoros játékkal multiban, vagy egy unrealos játékkal.

    Most egyetlenegy fontos eltérés van.
    a Procinkat dolgoztatja meg a játék, mert egy hiteles háborút akartak a készítők, sok mozgással robbanással, meg mindenféle effectekkel.

    Víz? Milyen legyen a víz? Énnekem nem szúrt szemet , hogy valami probléma lenne.
  • Berv
    #4234
    Szevasztok!
    A japánok sűrűn beszéltek németül a világháború idején?
    Mert az "kapcsolj ki 3 aknavető állást" pályán németül karattyolnak :)
    (elötte nem volt ilyen, utána ... még nem tudom)
  • The Protector
    #4233
    Nem te az biztos.
  • V43 1105
    #4232
    http://www.youtube.com/watch?v=wf_WBiGdmJk
  • jordan
    #4231
    MEGOLDÁS ha nem indul a single!!! HÚZD KI A NETET S MEGY! Nah ki a király? ;)
  •  Evil
    #4230
    Hát igen, Far Cry 2 és hasonlók 50-60fps el vígan játszhatóak,
    de ebben amikor főként csak 125fps el lehet rendesen játszani röhejes...
    Grafikai fejlődésnek azt a vizet pedig nem nevezném ami a játékba bekerült. Egyetlen jó dolog a testek szétszakadása, de annak azért ennyire nemkéne megennie a gépeket. Úgy átlagosan szerintem a Cod5 kb 50% al rosszabbul fut mint a Cod4.

    Nemtudom ki hogy veszi, szerintem annak tehető be hogy kapkodtak és nem optimalizálták a játékot rendesen, talán a trenchyard minél előbb pénzt akart bezsebelni látván a cod4 sikerét. Amit persze ennek a játéknak köszönhetően leis nulláztak. Egy évet még igazán elbírt volna ennek a megjelenése és további fejlesztése.
  • Wreck86
    #4229
    Aha!Esetleg ilyen zombis megmozdulásról tudnál video linket adni pl youtube?
    szívesen megnézném:)
  • V43 1105
    #4228
    Tulajdonképpen, "móka" lenne a haverokkal 4-en összeszárva egy romos bunkert kell bevédenetek, de egyébként megtalálható a jól megszokott sima multi player is !
  • Skyline
    #4227
    Fejlesztés ember fejlesztés?:)
    e8400 3.8ghz-n, 4gb ocz reaper, 2db 8800gt oc sli nemelég ennek a játéknak 100 fps fölé? Menyjmár.:DDDDD
    Épphogy szebblett a 4-hez képest és mint mondtam 4-ben bőven 100 fölötti fps-eket kapok...
    Csak hogy érezd:
    4800x2 3200mhz --> ugyebár jóval gyengébb proci...A 2db gt-vel azzal a konfiggal kb 5-10 fps-el dobott (márhadobott) kevesebbet...
    Vicc...
    A szaggatás nemszaggatás egy dolog ezse szaggat de multiba kell az fps,nah abból biza nemad a game....
    Nézegettem teszteked, 2db gtx 260-al 70-80 fps? Neviccelődjünk már baz:D
  • Wreck86
    #4226
    Miért pont zombik ellen?Miért nem "élő" ellenfél ellen?Mondjuk még nem játszottam a játékkal,szóval nem vágom a storyt:)
  • V43 1105
    #4225
    Játékban benne van alapból, Co-op módban elérhető !
  • Wreck86
    #4224
    Hali! Még új vagyok a témában,szóval azt kérdezném,hogy ez a zombiskodás micsoda?Játékhoz tartozik alapból,vagy csak kiegészítő,mod?
    köszi
  • zotya10002
    #4223
    Nem sajna!!:-((
  • chadi
    #4222
    Hi!

    Az xfire látja már a COD5 szervereket?
    Vagy kell vele valamit mókolni?
  • Boron Power
    #4221
    Nálunk zombi módnál jött elő egy bug.
    4-en toltuk, a földszinten maradva, 4 ablak folyamatosan javítva, 5-et pedig próbáltuk nézni. Faszán ment is. Ekkor az egyik ablak előtt a zombik megálltak, nem bontották tovább, majd pár kör után az én ablakomnál is. Ugye így 3 ablak maradt 4-re(nem nyitottunk ki semmit).
    Akárhány szintet el érhettünk volna, csak kissé unalmas volt a szegény védtelen zombikat a deszkák közül lődözni.
  • Cat 02 #4220
    Bugos lett a game. (arc nem indult robbantan, és mivel egész scriptelt nem lehet továbbjutni, szal pár kép :D)





  • Cat 02 #4219
    Fejlesztés ember, fejlesztés. Ám nekem Silkroad közben cod4 20-30 fps, ez meg nem tom mennyi, de simán fps lag nélkül megy.
  • Skyline
    #4218
    Azt kell mondanom optimalizálásba ez a játék egy rakás szar.:)
    Cod 4 bőőőőőven 100fps fölött fut a vason minden fullrahúzva,ez meg fullon 60 fps körül ugrál?:)
    Na ne vicceljünk már....
  • klaca78
    #4217
    ez a lanfix olyan mint az 'all see eyes' ??
    már megvan a frissítés? tartalmazza a cod 5 öt?
    egy linket ahonnan leszehető kaphatnék? Köszönöm!