7577
  • OccsE
    #4416
    akkor nem ertem... nekem is ez van fent :(
  • Neoncsoves
    #4415
    te olyan hülye vagy úristen... nem mindegy hogy kerültünk oda meg a zombik hogy kerültek oda?... tök mind1 ugyis csináltak volna zombi modot, a treyarch gondolta inkább csinálnak egy "gyárit"
  • Miskolc88
    #4414
    Nazi Zombies.
    német zombik vannak a játékba
  • mama 2
    #4413
    Egyet valaki elmagyarázna? Hogy jöttek most a végén zombik a képbe? A japánok az atomboba miatt mutáción mentek végbe, vagy mi van most?:D És hogy kerülünk oda a zombik sűrűjébe? Vagy ezekre nem is derül fény?
  • zotya10002
    #4412
    178.24_geforce_winxp_32bit_english_whql

    Nekem ez van fenn!!8-AS seria
  • kuzmi
    #4411
    hello!

    joystick--kal lehet vele játszani? az optionsba nem találom a beáálítását...hol van?köszi a választ előre is...
  • OccsE
    #4410
    de melyiket raktad fel? nezd meg legyszi a hanyas verzio mert en mar 3-4-et probaltam es egyik sem jo :(
  • zotya10002
    #4409
    Szia!!Nekem is ezt írta csak nekem a multinál a Dome és Asylum mapoknál!!Asszem drivert kell frissítened!NEKEM VALAHOGY MEGJAVULT:-))
  • zotya10002
    #4408
    Nekem is ugyan ez!!Nagyon szar hogy nem tok játszani!!Az egyik fórumozó ujrarakta az egész gépet és úgy lett jó neki!!:-((
  • OccsE
    #4407
    senki nem talalkozott meg a #4385-os problemaval (megoldasaval) ? :(
  • Jobboka
    #4406
    RESTRICTION:Corrupted File/Memory[81395]
    nekem is ezt irja és már iszonyat idegesítő 3x updateltem a xaros pbt de semmi -.-.-.-
  • Boron Power
    #4405
    Ha valaki csinalt mar online profilt, akkor a tort szerora elmeletileg nem tud felmenni. Ilyenkor ra kell menni a profil valasztasra, kivalasztani, leokezni, es kurva gyorsan lehuzni a consolbol a korabban mar beirt /connect ipcim -et, es enter. Igy felenged.
  • cold-fire
    #4404
    Hali!
    Tudtok nekem segíteni, hogy mi lehet a hiba akkor, ha elindítom a játékot, el is indul de nem látok a képernyőn semmit(sötét) de a játék maga elindul, mert hallom.

    Előre is köszönöm a segítségeket!
  • tigerbácsi
    #4403
    köszi megnézem!

  • TomDantes
    #4402
    Ha be nézel az Off topicba, ott nekem is ez volt a gondom, le van írva a megoldás.
  • zotya10002
    #4401
    Nem eredeti!!Most jön majd meg a napokban!
  • tigerbácsi
    #4400
    ekkolákko!


    Szóval Single módban betölti a játékot majd rákattintok hogy Solo majd New Game és utána visszadob és nem indul el. Lécci segítsetek. köszi!
  • Boron Power
    #4399
    Ha a játékod tiszta, akkor nem megoldás, mert a tört is ugyanúgy fut ilyen szempontból mint az eredeti.
    Az ok vmi vírus, driver, egyéb program lehet.
  • zotya10002
    #4398
    Szerinted ha ezt uninstalom és megjön eredeti cod 5 felrakom jó lesz???
  • Szergej90
    #4397
    De ott nem csak az új driverek vannak?
  • Zs0lt1
    #4396
    nvidia.com?
  • Szergej90
    #4395
    Sziasztok! Nem ehez a témához tartozik de remélem kapok segitséget. Szükségem lenne egy régi Nvidia driverre. Honnan tudnék leszedni egy régebbit??? Valaki segitsen pls irjatok egy linket vagy vegyetek fel msn-en és küldjetek egyet :)
    Elöre is köszi!

    Msn cim: [email protected]
  • zotya10002
    #4394
    Igen ilyesmit olvastam!!Egyépként mintha azóta nem lenne jó mióta fent van a nfs undercover!:-))Komolyan lehet az zavar be?:-))

    De lehet inkább win re:-))
  • Boron Power
    #4393
    Nekem annak idején cod2-nél volt, hogy ezzel kidobott. Ugye én sem használtam semmi egyéb programot, ezért nem is a játékot raktam újra, mivel arról tudtam, hogy tiszta.

    Nálam a probléma akkor az volt, hogy volt egy videokártya cserém, és valószínű a korábbi másfajta kártya drivere is betöltődött(ati-nvidia csere volt). Miután leszedtem jó lett. Okozhatja esetleg vmi féreg/vírus is, először futtass vírusellenőrzőt sztem, aztán ha a videokártya téma sem érint, akkor windows reinstall. :(
  • zotya10002
    #4392
    Nem használtam ilyeneket!!Semmi!!Olvasgattam a neten sokaknak van ez cod 4-nél 5-nél,meg más játékoknál!!De megoldást sajnos nem találtam:-((

    Ha megint unninstalom a gamát és a registryből kitörölgetnék mindent ami cod5 szerinted??Utána meg megint felraknám!?
  • Boron Power
    #4391
    Zotya level hacket, vagy bármi monyák programot nem alkalmaztál ugye? Mert olyanokat is vagdal kifelé a pb rendesen.
  • zotya10002
    #4390
    De működött rendesen egész idáig!!
  • lacy86
    #4389
    Az utolsó pálya a REICHSTAG? vagy még lesz?
  • Wreck86
    #4388
    szart szedtél le,töltsd le újra :D:D
  • Forrest Tomee
    #4387
    Ok látom van Patch 1.1 :o)
    Itt is van hardcore mod, mint a cod4-ben?
  • Forrest Tomee
    #4386
    Hivatalos verzióm van, de a szerverkeresője 11 üres szervert lát. Kijött esetleg valami patch már, azért nem látok többet?
  • OccsE
    #4385
    valaki segitsen mert sehol nem talalok megoldast :(

    a 2 vagy 3. palyat mikor befelyezem es megolik a szazadost, a kovetkezo palya toltodese kozben folyton kifagy a kovetkezo hibaval "Direct3dDevice9: present failed"... es az elozo palyakon is iszonyat lassu a jatek toltodese :(
    Tudna vki segiteni hogyan lehetne kikuszobolni a fenti hibakat?

    Koszi!!
  • barmi
    #4384
    nem
  • The Protector
    #4383
    XFIRE-val lehet multizni?vki egy igent vagy nem-et nyomjon már.
  • Boron Power
    #4382
    Megjött a játék nekem is. Szerintem érdemes megvenni. A szint bukás nem annyira gázos, tegnap 3 sd mapon 16. szintig jutottam. Utána lassul az előrejutás, de max 2-3 nap alatt 40 körül lehetsz, ahol már van mosin, sg44, és thompson, ami nekem bőven elég.

    A single rész szerintem is idegesítő, scriptelt szar, főleg nehezebb fokozaton. A társak segghülyék, a pálya meg egy csík, nem lehet kilépni belőle.

    A multi véleményem szerint jobb mint a cod4, és talán ez lesz az a játék, ahova a cod2-es és cod4-es játékosok is átjönnek, főleg ha lesz egy normális promod, vagy pam hozzá.

    A megrendeléshez annyit, hogy a cdgalaxisnál előrendeltem, de még most sem jött vissza semmi, 20-21-et írnak a játék beérkezéséhez. Eldurrant az agyam, és hétfőn délután megrendeltem online az 576-nál és kedden délelőtt már a kezemben volt a játék.

    (cod nick: KL_atya'tok)
  • lacy86
    #4381
    Vagy ők se tudták ilyenkor mit kell csinálni!
  • ACE
    #4380
    Ja, én is furcsállottam, mert ezek az áttetsző sárgás bombák általában azt jelölték eddig, hogy hol, vagy mit kell robbantani. Most meg ez azt jelöli azon a részen, hogy honnan tudsz felvenni robbanószert, később viszont lesz olyan rész is, ahol a felrobbantandó tárgyra helyezi, de ott a használat gombbal kell lerakni a bombát. Kicsit összezavarodhattak a fejlesztők.
  • lacy86
    #4379
    Aha! Köszönöm szépen a segítséget! Remélem jó lesz , ha nem akkor agyon zaklatlak! :)
    Még1szer köszönöm!
  • NThrax
    #4378
    Sziasztok!
    Annyi lenne a kérdésem, hogy a Second chance perket
    hogyan kell használni a gyakorlatban a társam élesztését?

    (ami elvileg élesztésre alkalmas (Revive allies) pl team deathmatchben;
    mert mint a COD4ben ha leszednek hanyatt vágja magát a szerencsétlen és lövöldözhetek kedvemere amíg meg nem hal az emberke, a HOLD F-re meg öngyilok.)

    Thx a segítséget, Üdv!
  • zotya10002
    #4377
    RESTRICTION:Corrupted File/Memory[81395]

    De még mindig ezt írja!!Pedig már újra raktam a gamét is!:-)))