7577
  • Wreck86
    #4376
    nem kell a fájlt magát leszedni,van egy síma exe is azt szedd le.sztem kiválasztod a játékot és megkeresed a helyét (pb mappa talán) és abba belerakja.
  • Skyline
    #4375
    250*12.5/800mhz-s ram 667-re állítva/ procinak 1.35-1.45 már nememléxem HT állítgatásés kész. Hjaigen,és K9n Sli alaplapban.
  • Disaster24
    #4374
    lassú töltés: asztalra CoDWaW.exe CoDWaWmp.exe parancsikonok kipakol. Majd mind2nél jobbklikk / tulajdonságok / kompatibilitás.
    Futtatás a következő kompatibilitás... -> pipa
    Windows 98/me kiválaszt. Ok. futtat. Gyorsabbnak kell, hogy legyen ezután, havernak és nekem is begyorsult, bár neki még mindig viszonylag lassabb a töltése mint nálam, pedig nekem jóval gyengébb gépem van. Fene érti..
  • Dave00
    #4373
    Nem a csomagokat kell felrobbantani hanem a bunkerekbe kell bedobni a c4et és azt robbantani! a csomagok azért vannak hogy ha elfogy a c4 akkor onnan tudsz felszedni!
  • zotya10002
    #4372
    Jó pedig az!!De nem tudom mi lehet a gond sajna!!Kéne menni a gépeden!
  • suti100
    #4371
    Ja és nagyon lassan tölti be a gamet kb. introval mapok között összesen 10 perc:(Lehet ennek az oka az hogy Reloadet töltöttem?Valaki tudna mondani egy jó warez oldalt vagy biztonságos vírus mentes torrent oldalt ahol esetleg Razor1911 tudnám letölteni?
  • lacy86
    #4370
    Sziasztok!

    Remélem tud valaki segíteni , mert elakadtam! :(
    Azon a részem mikor kijövök egy barlangból és 3 db nagy zsákot kell felrobbantani , de én hiába rakom rá az 5-s gombbal akkor se robbantja fel!
    Valaki tud valami megoldást! :(

    Előre is köszönöm!

    Üdv,
  • suti100
    #4369
    Hello all!Én is multizni szeretnék viszont nem tudok:(Mikor belépek kéri csináljak online profilt.Utána megcsinálom utána kiírja hogy a co-op-hoz és online-hoz kell online fiók(amit egyszer már megcsináltam)megitn megcsináltam de megitn ugyan ez:(((MIt tegyek pls help me!A játék nekem le van lassulva nem akad csak lassan fut:(Gépem adatai:INtel Pentium IV.3.0GHZ 1gb ram ati radeon hd 3000 körüli asszem 512mb ddr3.Ennyin elvileg elkéne futnia nem?Valakinek valami tipp?
  • zotya10002
    #4368
    Igazából én is csak találomra csináltam!Lehet nem is jó úgy!!A pb oldaláról letöltöttem a pb filét arra katt kétszer és Add game/be tallóztam a gamét és frissítettem!!Asszem ennyi de ha tévedtem akkor valaki segítsen már nekünk!!:-)))
  • sajtburger
    #4367
    de hogyan kell frissíteni, mondja hogy töltsek le valami fájlt, de azt hova tegyem, Zotya segítenél?
  • zotya10002
    #4366
    Frissítettem!Már!!
  • zotya10002
    #4365
    De tegnap még jó volt!:-(
  • V43 1105
    #4364
    Rakjátok / frissitsétek PB-t ..
  • sajtburger
    #4363
    nekem ugyan ezt írja csak Restriction: system abnormalyted... :S
  • zotya10002
    #4362
    Sziasztok ti sem tudjátok mi lehet??

    kidob a pb :RESTRICTION:Corrupted File/Memory[81395]

    Mi lehet a bibi??
  • BIZ0906
    #4361
  • V43 1105
    #4360
    Mo-t akartam irni, na :D
  • zotya10002
    #4359
    Sziasztok! Mától ha multizni akarok ezzel az üzenettel kidob minden szeró :RESTRICTION:Corrupted File/Memory[81395]

    Mi lehet a gond vajon???
  • BIZ0906
    #4358
    Inkább a mai M.O-ban :(
  • V43 1105
    #4357
    Nagyon sajnálom , azért 52000Ft,- a mai világban nem kevés pénz ..
  • sajtburger
    #4356
    a frissítési fájlt pontosan melyik mappába kell beletenni? Segítenél pls. :)
  • Wreck86
    #4355
    akkor frissítened kell sztem: klikk
  • danny94
    #4354
    Átraktam Windows 95-ös kompatibilitásba a játék parancsikonját és fut normálisan ,igaz 1 picit akad ,de nem naon zavaró... :->
  • sajtburger
    #4353
    ha a punkbuster kb. 2-3 perc játék után ledob, mert 0 minutes... és system abnormaly, ilyenkor mi a probléma? Minimális gépigényem megyek vele, és videókari minden rendben van, akkor miért dob le?
  • Djemba
    #4352
    The exception unknown software exception 0xc0000409 occurred in the application at location 0x5cb79b2a
    EZT ÍRJA KI MIT LEHET TENNI?????????
  • Lcapitant
    #4351
    Heli!
    A Punkbuster probléma megoldva. De lenne még 1 problémám.
    Szóval Single módban betölti a játékot majd rákattintok hogy Solo majd New Game és utána visszadob és nem indul el. Lécci segítsetek
    Köszi
  • JackyBoy
    #4350
    Nem tudom, minek sajnálod a 33as rangod, főleg, ha nem eredetin nyomod....
    google-n rákeresel, rögtön 200 oldalt bedob amin a szádba rágja (igaz angolul), hogy hogyan vidd fel magad 65-re fél perc alatt akár. Sok módszer van arra is, hogy vissza vidd magad 33-ra pont, de én inkább akkor sajnálnám, ha eredetim lenne.. úgyis sokszor fogod még a crack és egyéb hibák miatt újrarakni, és aztán megint új key-t írsz be, vagy addigra már bannolják is azt a key-t, ahogy ugye cod4-ben is csinálták anno...
  • Cs3
    #4349
    Végig toltuk CO-Op-ba. Vegyes érzelmekkel vagyok a játékkal. Marha rövid. kb 10 óra alatt végig toltuk 3. nehézségi fokon, amiből 2 óra a páncéltörő ágyús pálya volt. Az nagyon geci pálya. AI meg idegesítő Solo-ban meg méginkább. Van úgyhogy az ellen nemes egyszerűséggel leszar mindent és veled foglalkozik csak. pl. Jön a japán Banzaii kiáltással, jó messziről. Köztünk egy akadály van, amit csak egy oldalról tud megkerülni. Ott 3 azaz három saját AI katona áll. A japánt nem érdekli, hogy azok sokkal közelebb vannak hanem jön felém, miközben a sajátjaim dísz sortűzet lőnek neki... Meg be lehet ragadni nagyon ritkán a tereptárgyakba.
  • JackyBoy
    #4348
    Start -> Futtatás : regedit -> OK -> H_L_M -> Software -> Activision -> Call of Duty WaW -> codkey
  • Jobboka
    #4347
    Hát ez frankó ilyen barom kérdésekre hogy miért irja ki a pb warningot válaszoltok de arra amit én 2-3 órája felirtam egy fing nem jött hát kössz srácok-.-
    mellesleg ez télleg verébség volt xD eleve ha igy jök ki belöle hogy 40000 akkor nem veszem meg még 12000 ér asdasdads
  • Cs3
    #4346
    Na megy ez. Mosz bent vagy egy szerveren. Ez olyan mintha a valóságba bedugtad volna a LAN kábelt a gépbe. A Hamachi ennyi. itt nem tudsz játékoz csinálni, belépni, stb. Ez csak, hogy össze vannak kötve azok a számítógépek, amik fehérek, tehát bent vannak online azon a szerveren.

    Tehát hálozat már van. Indits el a játékot és ott a JOIN LAN -nál, ha valakicsinált szervert akkor látod és tudsz csatlakozni.

    Szóval előtte le kell beszélni a többiekkel, hogy mikor van játék vagy ha valaki online a hamchiba, akkor vele lehet chetelni ott és megbeszélni.

    Egy szó mint száz, a Hamachi csak LAN hálozatot hoz létre, nem játékot. Játékot a játékból kell létrehozni, a COD-ot akartok játszani, akkor azt, ha mást akkor azt.

    A CO-OP-hoz meg kell lanfix.exe indítófájl, amit tölts le az internetről és ezzel indítsd a játékot, s a hamchinak régebbi verziója pl.: 1.0.1.5.
  • mNzJean
    #4345
    Hát veréb max te vagy ha ehez csak ennyi kommentárt tudsz fűzni .
  • Palesz2
    #4344
    hátha már ujraraktad akkor sehol.. ha csak meg nem jegyezted...
  • chadi
    #4343
    Sziasztok lenne egy problémám zombi modban nem enged játszani mivel a csatlakozó gépnél azt írja ki hogy ugyan az a cd kúlcs használatban van , megválltozatattuk, de ugyan az. :S. A patch sem segít rajta. Valami buhera? vagy valamit tudtok rá? Előre is köszi.g
  • Viktorr
    #4342
    De igen sajnos, a régit már nemtudom.Most elveszett egy 33-as rangom...
  • Viktorr
    #4341
    Esetleg nemtudod,hogy a régi cd-keyt hol lehetne megnézni??
  • sajtburger
    #4340
    vannak bizonyos mapok, amik betöltése közbe directX-es hibát írja ki, van erre megoldás? :S
  • Zs0lt1
    #4339
    a profil cd kulcs függő, nem lehet h más kulcsot írtál be?
  • Palesz2
    #4338
    ha nem menetetted el a régi profilod és nicns meg a régi cd key amit használtál akkor nem :)
  • Viktorr
    #4337
    Sziasztok!
    Újra tettem a játékot,és most eltűnt multiban a rangom.Valahogy visszalehet csinálni?:S