7577
  • Danyi95
    #4456
    Csátok szeretnék kérni ha tudtok egy 1.1-es Single Crack-et ha tudnátok oldalt adni megkösszöném :D
  • Neoncsoves
    #4455
    regedit.
    de ehhez alacsony intelligenciával rendelkezel szóval:
    multiplayer options és enter cd key és odae!
  • mama 2
    #4454
    és ha generálok, akkor hol írom be az újat?:D
  • Neoncsoves
    #4453
    uj cd kulcsot generálni
  • mama 2
    #4452
    nabazze: kiírta amikor töltötte a co-opot, hogy ezt a cdkulcsot már használja egy másik gép:S.
    Ilyenkor mit kell csinálni?
  • Neoncsoves
    #4451
    és elmegy a neted? és digineted van? google-ban keress rá erre a problémára, találtam rá egy windows frissitést azt elinditottam azóta nem csinálja... mondjuk azóta lefutattam egy windows frissitést is!
  • bazza
    #4450
    a pb-s kidobásra van már megoldás? tegnap még minden ment rendesen, most meg corrupted file/memory-hibaüzivel kidobál mindenhonnan.
  • mama 2
    #4449
    Ez elég abszurd magyarázat, de elfogadom,kösz a választ!
  • iceQ
    #4448


    Ezt írja ki!Genric Host Process for Win32 Services!Amióta a CoD5 fennt van azóta írja ezt!Valaki tud segíteni?
  • csuszi
    #4447
    "A COD4 ből ismert Last stand-et nevezték át second chance-re, elvileg ha mind2 embernek mármint akit leszedtek és aki éleszteni próbál bent van akkor kellene működnie" - ennyi.... leírtad hogy működik
  • Boron Power
    #4446
    576-ost rendeltem, tényleg nem magyar kézikönyvvel jött, de igazából nem zavar :)
    A cdgalaxis meg bekaphatja(tőlük rendeltem elő, szarnak rá).
  • Keresztapa81
    #4445
    Ha valaki akar COD5 ön Zombik ellen tolni,akkor vegyen fel a hamachi ba:
    Esténként szoktunk a haverommal tolni 2en.
    Én vagyok a server és gyors le/feltöltése van a netnek,tehát nem akad.

    Hamachi:
    Név: Atesz1981 Jelszó: 123456
  • Matt07
    #4444
    Hali!
    Az lenne a baj h amikor bejön a menü egyből kidob ezzel:Unhandled exception caught.1-2 napja még semmi baja sem volt.Raktam már 2 DX (augusztusi és novemberi) frissítést de ugyan úgy kidob :(
    Aki tud pls help,köszi előre is :)
  • vérpocok
    #4443
    A zombik jelenlétére van megoldás. Ez a II. vh egyik eltitkolt eseménye volt. Az őrült német tudósok meg akarták alkotni a tökéletes katonát, ezért kikísérleteztek egy szérumot. Csakhogy a szérumot tartalmazó üstbe beleesett egy dögökön élő patkány, amitől az megfertőződött és zombivá tette a kísérleti alanyokat, miután beadták nekik.
  • varga peti
    #4442
    HI!

    Az orosz frontnál elakadtam amikor a tankot kéne kilőni az emeletről a társammal a tanklövö mesterlövész puskával . Próbáltam az embereket leszedni de akkor meg a tank vagy a snipák kilőnek,ha a tankot lövöm nem sebzi.Mi a megoldás,?
  • oneal1
    #4441
    hali!

    mikor idnítom a játékot ezt a hibaüzenetet kapom:

    Errod during initalization:
    Unhandled exception caught

    ezzel mit lehet kezdeni?

    köszi előre is!
  • Neoncsoves
    #4440
    CDGalaxis egyre inkább züllik. 576-tól ma rendeltem meg remélem holnap vagy pénteken kihozzák
  • Jobboka
    #4439
    A játék várható magyarországi megjelenése: 2008. november vége
    hát gyerekek ez cumi kb Gta IV feeling van most :D

    először: nov. 14, 2 napja: nov. 18-19, most: november vége xDXD gratula
  • fbd195
    #4438
    hali! mi lehet a gáz, ha a 3. pálya nem tölt be, és a multiplayer pályák többséges sem? (csak a Makin) Nemtudom mit ir ki, mivel csak a hibaüzenet hangját hallom és fekete képernyőt. CTRL+ALT+Delete-vel sem látom mit ír ki. minden cuccom Drivere a legfrissebb... PLZ help!
  • Neoncsoves
    #4437
    Társad fekszik a földön(second chance), te odamész és asszem F-fel felélesztheted... vagy csak akkor, ha neked is bent van? nem tom
  • NThrax
    #4436
    Ugyan az az effektje mint a cod4es last standnek, fekszel pisztollyal és lövöldözhetsz néhány másodprecig, csak a perk alatt van az utalás hogy revive ally, ami gondolom csapatjátékban működne de hogy hogyan azt homály fedi.
  • Miskolc88
    #4435
    a Death Cardokat hogy lehet használni?
    vagy mire jók ?
  • chadi
    #4434
    Hi!

    az 1.1 -es szerverekre hogyan tudok felmenni?
    ha felrakom az CoDWaW-1.0.1017-PatchSetup.exe patchet ekkor elindul utána single player?
    vagy pontosan mit is kell feltenni?
  • Dave0092
    #4433
    Én ugytudom hogy amit az 576 árul, az nem magyar boritos/kézikönyves... pénteken lesz elvileg magyarországon kiadva. Amugy ez a álhalott perk milyen?
  • nemethpityu
    #4432
    cs letöltötem a patchet és hova tegyem?
  • NThrax
    #4431
    A COD4 ből ismert Last stand-et nevezték át second chance-re, elvileg ha mind2 embernek mármint akit leszedtek és aki éleszteni próbál bent van akkor kellene működnie, de TDMben nem tünt fel semmi extra, csak a jól ismert last stand effekt jelentkezik. ha meg F-et nyom akkor mint a COD4ben öngyilok. szóval vagy szopatnak vagy legalább irták volna le hogy kell kezelni. Ha valaki rájönne az szóljon. Thx
  • NThrax
    #4430
    Nekem nem coopban lényages a dolog, mert ott nekem is feltünt hogy kiirja az F betüs élesztést, hanem SD-ben pl, mert ott ugye ha leszednek nincs spawn, és nem árthat a dolog.
    Ezért kérdezem a módját, hogy müxik, ha már merték a perk alá írni a Revive ally szöveget.
  • Miskolc88
    #4429
    valaki nem jönne most hamachival zombizni ?
  • Neoncsoves
    #4428
    Nekem olyan volt, hogy Second Chance-t beraktam perknek, és amikor "meghaltam" akkor last standbe kerültem
  • Gabe18
    #4427
    Hát nem tudom,csak úgy tudom elképzelni hogy ha valakinek a Last Stand (vagy itt mi a neve) bent van,és találat után ott hever még a pisztolyal lövöldözve,akkor te ezzel a Second chance-el "felállithatod" még.
  • giorgio81
    #4426
    Miért olyan fontos ez neked? Mi vagy te szeretetszolgálat?
    Egyébként már láttam játék közbe, hogy a csapattárs, aki lent fekszik a földön félholtan afelett vmi Revive ally van irva, gondolom odamész nyomsz egy F-et aztán feléled.
    De ezt most miért olyan jó?
  • NThrax
    #4425
    Sziasztok!
    Annyi lenne a kérdésem, hogy a Second chance perket
    hogyan kell használni a gyakorlatban? Mármint az élesztést.

    (elvileg élesztésre alkalmas (Revive allies) pl team deathmatchben;
    mert mint a COD4ben ha leszednek hanyatt vágja magát a szerencsétlen és lövöldözhetek kedvemere amíg meg nem hal az emberke, a HOLD F-re meg öngyilok.)

    Thx a segítséget, Üdv!
  • Neoncsoves
    #4424
    Amúgy megrendeltem a gamet, holnap vagy pénteken ki is hozzák :)
  • Neoncsoves
    #4423
    Egyszerű. A leigázott náci birodalom katonái visszatérnek zombiként :d
  • zotya10002
    #4422
    RESTRICTION:Corrupted File/Memory[81395] Valaki segítsen!:-(

    Ezzel dobálozik a pb!
  • sajtburger
    #4421
    Ha RESTRICTION: Service Abnormally felirattal ledob a PunkBuster akkor mit tegyek??? Mi a gond? :S
  • Marci0115
    #4420
    multiban hogy lehet szinezni a nevet?
  • Gibor
    #4419
    Istenem de felkúr agyilag már eza játék... hát tegnap működik rendesen meg minden ma meg nem lehet egyszerűen játszani felmegyek egy rohadt szerverre és egyből kidob memory image 81.... al...
  • mama 2
    #4418
    Kérlek ne hülyézz le, kösz. Amúgy meg azt értem hogy jöttek a zombik azt kész meg hogy le vagyunk esve azt lőni kell egy épületből a sok zombira, de honnan jöttek a zombik? Hogy lettek?:D
    Azért erre is kitalálhattak volna valami történetet.
  • Gabe18
    #4417
    Na de hol van a tudományos magyarázat?