7577
  • foxpal
    #4616
    Start/Vezérlőpult/Hang/ és a frekvenciát 96000 Hz ---ról -48000 Hz-re kell venni*
  • foxpal
    #4615
    Farbiter csak 3-4 et kelett volna vissza olvasni...
    Start/Vezérlőpult/Hang/ és a frekvenciát 96000 Hz
  • Dave0092
    #4614
    nekünk lesz.
  • Neoncsoves
    #4613
    Ha lenne public szeró ott fegyverlimiteket illetve perkkivételt vinnék véghez elsősorban :)
  • Neoncsoves
    #4612
    Akit érdekel CoD5 szerver, esetleg bérlése az dobjon PMet...
    Gondolkodtam hogy hétfőn megjön az eredetim és bérelni kéne egy 16-18as public/war szerónak. Ha valaki benne lenne, vagy külön szeretne rendelni az dobjon már PMet pls :)
  • bajsz
    #4611
    Driver ,directx legfrisebb?
  • Farbiter
    #4610
    helló!ma vettem a játékot,felraktam a gépemre kb 10 perc alatt.
    amikor el akarom indítani akkor bejön egy fekete képernyő és úgy marad!
    ha tudnátok segíteni akkor help plz!
    a gépem:
    9600GSO 384mb
    2GB RAM
    Intel Celeron 3.2 (egymagos)
    előre is köszi
  • foxpal
    #4609
    Szerintem mondj le a tört szerverről mert jobban megéri:)
    Nemrég egy aimos volt a szerón és a statja:4death 74kill
  • Lacee86
    #4608
    Elég érdekes h eredeti játékkal tört szerveren akarsz játszani. :) Én örülnék ha meglenne eredetiben és nem csak tört szervereken játszhatnék, amiből egyelőre elég kevés van, és teli van csalóval. :(
  • foxpal
    #4607
    Nekem is eredeti és nemtudom miért akarsz te tört szerveren játszani ha bármely szerverre felmehetsz kivétel a tört magyar...
    Azért mert csak hamachival tudsz
  • Blaki
    #4606
    Helló!

    EREDETI játékkal, hogy kell tört szerveren játszani????
    Mindíg fellép online módba és úgy már nem csatlakozik tört szerverekre :(
  • bajsz
    #4605
    itt az oldal ahol írják mit kell tenni.Angol szóval aki perfect lefordíthatná pontosan.
  • bajsz
    #4604
    még annyi ,hogy a Hang után a hangszóró/tulajdonságok/és a megjelenő kis ablaknál az utolsó kis fül/speciális/ott lehet állítani.

    Persze ez Vistán van így Xp-n nem tudom de ugyan ez sztm.
  • bajsz
    #4603
    RÁJÖTTEM A PROBLÉMÁRA.Activison oldalán volt leírva a probléma megoldása.

    Akinek kilép vagy nem megy indításkor.!
    vagy (Error during initialization: Unhandled exception caught)--valakinek ezt írja ki.
    akkor enyitt kell tenni!:D

    Start/Vezérlőpult/Hang/ és a frekvenciát 96000 Hz ---ról -48000 Hz-re kell venni.Vígan megy:D

    Akinek tudtam ezzel segíteni annak szivesen.
  • haaszkrissz
    #4602
    Neked akkor eredeti? Nem lehet baj a videókártyánkkal?
  • Newyorker
    #4601
    Sziasztok!

    Hogyan tudok új profilt létrehozni?

    köszönöm
  • Lacee86
    #4600
    Hali! Nem tudja vki, h vhol megvan-e az a táblázat, h MP-ben melyik ranghoz hány XP kell? Mint anno Cod4-hez is megvolt.
  • bajsz
    #4599
    Nekem is ugyan ez a problémám.De eddig válasz nincs,nem sokan nyomják eredetivel.Legalábbis nekem az és elindítom utánna írja ki.
  • BeatUhse
    #4598
    Kösz de nekem alapból nincs profilom , ha elsőre elindítom a játékot kise írja hogy create new account vagy valami , csináltam egy olyan hogy Players/profiles/active.txt oda beírtam egy account nevet de semmi változás :S nem tom ... én wanadoo ról töltöttem , nem tom volt e valakinek gondja azzal a verzióval
  • Jobboka
    #4597
    Pár Szeró
  • haaszkrissz
    #4596
    Sziasztok! Tudja valaki, hogy mért írja ki nekem hogy: Error during initialization: Unhandled exception caught?
  • HD JOHNNIE
    #4595
    Mondanátok egy pár magyar szeró ip-t? tdm ha lehetne egyelőre. az xfirem még mindig nem látja a gamet :(
  • Bokafix2
    #4594
    Van aki a netet lőtte ki és úgy indult el. Én az 1.1-et tettem fel és úgy tudtam játszani.
  • bordy
    #4593
    nálam is ez volt. nem hol volt volt már, hátrébb találtam én is a leírást. a profilokat kitöröltem valahonnét és csináltam egy txt-t a helyükre. active.txt?
  • BeatUhse
    #4592
    Valaki megmagyarázná nekem miért nem tom elindítani a single playert? patchel már próbálkoztam , másik crackel is próbálkoztam de egyik esetben se ment , kifogytam már az ötletekből :P
  • V43 1105
    #4591
    Kivan kapcsolva, belemész a Multiplayer beállitásokba és ott engedélyezned kell ! : )
  • DarkSector
    #4590
    má megvan ugyis mindent be kell másolni a cod5 könyvtárába...
  • DarkSector
    #4589
    Akit érdekel a modding:

    Szöveg végén INNEN-re kell kattintani.
  • DarkSector
    #4588
    hy!!!

    Banner alá kellene tenni egy linket, és a végére létrehozni egy moddoló topic-ot, mert lesz kérdés bőven!
    :P
    remélem meg lehet oldani, most hogy ingyenessé tették a programot, amivel moddolni lehet a játékot
    SINGLE-és-MULTI kampányokat egyaránt!!!
    1.kérdésem:
    Valaki legyen szíves, és kapásból csak annyit monnyon meg, hogy ezt miképpen kell használni?
    mármint ha kész egy mapp, akkor automatice berakja a játékba, vagy kapunk egy fájlt, és azt kell bemásolni a a játék mappáiba???
  • nemethpityu
    #4587
    meg van végre csak az a baj még nincs sok szerver de igen jo
  • BeatUhse
    #4586
    Cső all!
    Másnak nem volt olyan problémája hogy letöltötte és nem indult el a single player? csak rámentem arra hogy milyen nehézségi fokon akarok játszani és nem csinál semmit . :/
  • Freddycom
    #4585
    "Unable to initialize Punkbuster. Punkbuster is disabled."

    Vajon miért? Elvileg fent van.
  • Neoncsoves
    #4584
    Link
  • Smithwarden
    #4583
    Van video youtube-on hogy 22es szintig vitte a srac egyedul.
  • Synchronous
    #4582
    Meg mindig hátra tartják a fejüket, minél nehezebb legyen eltalálni. Mert ha csak a karját lövöd szét attól még vigyorogva közeledik tovább.
  • Freddycom
    #4581
    ááá, értem.
    Punkbuster feltétlen fel kell tennem ahhoz h játszak multit?
  • Norbi01
    #4580
    Nem original cod:waw-al lehet online-on gamelni?mert nem enged még online profilt sem csinálni:(
  • HD JOHNNIE
    #4579
    katt a multiplayer parancsikonra és ott van hogy find game
  • Freddycom
    #4578
    miféle belső keresőjét a játéknak?
  • vérpocok
    #4577
    Most kezdtem el ezt a zombi módot és azért kegyetlen ám. A 6-7 szint után kezdenek nagyon szemtelenek lenni a rothadó bajtársak. Én pl. még zombit futni nem nagyon láttam, de ami itt van mindenért kárpótol. Addig is nehéz volt játszani, de mikor begyorsulnak, szinte gyorsabbak mint én. Épp hogy csak nincs rajtuk atléta és rövidnadrág. Szal szólóba 10. szintnél nem nagyon lehet továbbvinni.