7577
  • nemethpityu
    #4656
    ok és hova menti
  • Palesz2
    #4655
    F12
  • Palesz2
    #4654
    őő netom de a játék mappáján belül a main mappában vannak iylenek h

    localized_english_iw00.iwd
    localized_english_iw01.iwd
    localized_english_iw02.iwd
    localized_english_iw03.iwd

    ezek belelépsz ott vannak soundok.... :]
  • nemethpityu
    #4653
    a játékba melyikkel lehet fotozni?
  • the1gabor
    #4652
    hali! A játlk zenéi meg lehet valahogyan szerezni? pl cd ki fogják e adni, vagy a játékbol kiszedhető? mert sztem ami a legjobban sikerült a gamebe az a zene:D
  • Palesz2
    #4651
    Valaki próbálkozott már csinálni mapot?? Mert én igen de nemtom h kell konvertálni vagymi a lofa** h tudjak rajta játszani... régen UO ba könnyeb volt a mapszerkesztés...
  • Master Rick
    #4650
    jah semmi sry, már megvan:D
  • Master Rick
    #4649
    Hi all! A játék hova rakja a mentéseim????
  • csuszi
    #4648
    4618
  • setuh
    #4647
    csa!uj classt krealni multiba csak eredetivel lehet?torten nem lehet megoldani h lehessen?
  • nemethpityu
    #4646
    ezt irja ki no or bad challenge for address
  • nemethpityu
    #4645
    engem nem enged fel magyar szetverre
  • simonl #4644
    Szia,

    Pontosan hol is kell XP alatt a frekvenciát levenni?

    Mindenképpen köszi a tippet kipróbálom...
  • csuszi
    #4643
    ja:( mert arra nem képes az admin, hogy utánanézzen, hogy ha valaki átmegy prestige-be, akkor a pb baszogatja egy error üzenettel. ami természetesen az idióta magyar 14 évesek körében elterjedt, hogy tyyyyűűűhaaaaa level hack. és a vadbarom admin is benyalja, ahelyett hogy HIVATALOS fórumon rákeresne:

    szabad fordítás:

    a trey tud róla, 1.2 patch-ben lesz javítva...

    elhiszem hogy a legtöbb serveren faszkalap az admin, mert 14-18 évesektől mit is vár az ember, de hogy tudatlanon is ekkora idiotizmus van, én se cod1-ben, se cod2-ben, se cod4-ben nem basztam ki soha senkit indok nélkül...
  • Hassel606
    #4642
    csuszi, Téged mindenhonnan elüldöznek?
  • csuszi
    #4641
    kl ha megadnád egy faszkalap tudatlan admin msn-jét megköszönném, csak hogy megtudjam miért is basztak ki... amikor semmit nem csináltam, csak játszottam (még csak nem is vitatkoztam senkivel). nem tetszett az idiótának, hogy prestige 45 vagyok??? hülye idióta faszkalap.
  • OccsE
    #4640
    pont ez volt nekem is a gondom... 2vel elotte irtam a megoldast: az uj drivert rakd fel... vagy nem nvidia-d van ?
  • danny94
    #4639
    én örülök , jó kis game... <3
  • danny94
    #4638
    én ezt a Windows 95-ös kompatibilitást már 2-szer is leírtam ,olvastál volna vissza!!!
  • szabii98
    #4637
    ez a gépigény lehetséges:CPU: AMD 64 3200+ / Intel Pentium 4 3.0GHz +
    Memória: 512MB (XP) vagy 1GB (Vista esetén)
    Merevlemez tárhely: 8GB
    Grafikus Kártya: Nvidia 6600GT/ATI Radeon 1600XT vagy nagyobb (Shader 3.0 vagy jobb) 256 MB memóriával.

    És ha valakinek elmegy az öruljőn mert nem sok gép viszi el
  • HUNMemphis
    #4636
    Sziasztok.
    Hát hól is kezdjem?Jelenleg warz verzióm van mivel szeretném kipróbálni hogy fut a gépemen mert a késöbbiek során például karácsonyra megkérném.Lehessen mit ajándékozni nekem.
    Szóval az gáz hogy Solo-t elkezdtem.Első két bevetés simán el is ment de a harmadik (miután Sullivant leszúrják és valami reptéri bevetésről van szó) már nem tőlt be.Lepörög a történet és mikor vége és várnám a START feliratot befagy a gép...Multinál hasonló a helyzet.Downfall,Hangar stb. betőlt rendesen.Outskirts,Castle és Asylum már nem.A legroszabb az hogy kék képernyőt vág hozzám aztán restart...Nem kékhalál mert már 20x volt hogy így elintézett.
    Kompabilitást beállítottam de nem jó...Valkienk van ötlete mi lehet a gond? Gigabyte 7600GT-m van és 800X600, 2X AA-n játszanék vele.Csak az árnyék van kikapcsolva.A VGA nem bírja vagy mi?
  • BIZ0906
    #4635
    Kompatibilitás bejött thx :D
  • OccsE
    #4634
    akinek nem indul a jatek/kifagy ezzel a hibaval:
    Direct3DDevice: Present failed: Driver internal error es NVIDIA-s az toltse le ezt a drivert

    es utana menni fog a game.

    ha idegesit hogy nagyon lassan tolt be, akkor pedig a COD5 parancsikonjan jobb gomb -> tulajdonsagok,
    Kompatibilatas ful - > futtatás a kovetkezo komp.... es ott valaszd a Win98/win me-t... Alkalmazd... Es elvezd (vegre!) a jatekot ;)
  • tomzoo
    #4633
    valaki tudja, hogy miért dx errorozik némely pálya betöltésénél? A vidikártyát már frissítettem...
  • sajtburger
    #4632
    senki se tud semmi megoldást a: PunkBuster RESTRICTION: Service Abnormally szerű ledobásra..?:S
  • cs31
    #4631
    Vezérlőpult\hangok és audio eszközök. Azon belül: hangerő, lent a hangszóró beállításnál katt a speciálisra. Ott a teljesítmény fület válaszd és a hardvergyorsítás csúszkát állítsd balról a második vonásra.
    Sajnos nálam ez se használt. Hátha neked jó lesz.
  • darki81
    #4630
    leokéztalak, most megyünk zombizni! meg amugy xfire is lehetne az időpontegyeztetés miatt!
    xfire: darki1981666
  • Farbiter
    #4629
    de akko inv plz
    amúgy az lenne a kérdésem,hogy lesz 1.2-es patch is?
  • Farbiter
    #4628
    Rostamike a nevem!!
  • darki81
    #4627
    IGEN ezt mondom én is, azért irtam mert vagyunk 3-an akik jáccani szoktuk, de csak beinviteléssel lehet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Farbiter
    #4626
    sikerült fixelnem thx =)vmi treyarch.bik-et kellett törölni
    de most lenne még egy problémám =S
    amikor CO-OP serverekre akarok menni akkor nem enged föl!rákattintok hogy join és nem történik semmi!de ha fullos szeróra akarok menni akko kiírja hogy server is full..multiplayerben simán megy de coop-ban nem!help plz!!előre is thx
  •  Evil
    #4625
    Hát nemtudom neked mi a bugos de nálunk lazán fut, és szerintem még sokan másoknak is, csak maximum páran nembírják megcsinálni a kapcsolatot, tűzfal és egyéb beállításokat.
    És ezért nemtudnak játszani . :)

    Szal hogy őszinte legyek nemtudom mi ez a FONTOS kamu szöveged
    Vagy csak rosszul fogalmaztad meg hogy segítesz másoknak beállítani hogy működjön a coop.
  • nemethpityu
    #4624
    miért nem enged fel magyar szerverekre?
  • darki81
    #4623
    !!FONTOS!! :D
    Űdv gémerek! ^^
    Aki szeretne zombizni, az vegyen fel friendnek, mert elég bugos még és nemnagyon lehet csatlakozni a coop serverekhez! darQy_HU
  • Wreck86
    #4622
    lol?
  • sztanko15
    #4621
    Váá jó let h uj drivert tettem fel de sajnos a procim nem bírja =( pedig nagyon jó kis gém lenne..:S na nembaj majd karácsonyra megajándékozom magam egy procival:D:D:D
  • Wreck86
    #4620
    Sok probléma lép fel úgy látom.Tipp,próbáljátok meg azt,hogy nem a legdurvább beállításon indítjátok el,hanem egy olyan középmezőnyösen,meg a hangot,amit írtak állítsátok át,aztán hátha.
  • sztanko15
    #4619
    Hy, nemrég telepítettem a játékot és az lenne a prrblémám hogy mikor elindítottam vagy 4-5 másodpecig bejött egy fekete képernyő és aztán ujraindult a gép vagyis bejött egy kék képernyő ahol kivolt írva hogy a windows ujraindult a számítógép károsodásának megakadályozása érdekében stb..stb.. Most mit csináljak h működjön?? még megpróbálom a video kártya frissítést..
  • GHOST7
    #4618
    Törtszervere a köv a megoldás.

    "Megoldás:

    profil kiválaszt - /connect ip.... nem enged be.

    *** profilt kiválaszt - console lehív - felfelé gomb - enter ***

    és már bent is vagy ha elég gyors a kezed "

  • BIZ0906
    #4617
    XP-n hol lehet?