7577
  • priluki
    #4696
    ez már röhelyes,komolyan mondom...
  • BeatUhse
    #4695
    hm , most azzal a módszerrel betudtam jutni hogy kihúztam a netet de ha accountot akarok csinálni akkor visszadob oda hogy : szeretnél most account csinálni? , és akárhányszor írom be a nevet mindig ezt dobja ki :/
  • foxpal
    #4694
    A legegyszerűbb módszer a profil csinálásra!
    1.Vegyétek meg a játékot!
    Ha nemfutja rá akkor zsebeljétek ki az ősöket
  • gallardo
    #4693
    csak simán profil nélkül is lehet játszani
  • BeatUhse
    #4692
    Akkor hogy lehet törtel multiba játszani? :/
  • GHOST7
    #4691
    Tisztelt játékosok.

    Az a baj hogy nagyon sok a csaló eredeti szerot leszarják.
    Anyázás: volt olyan csapatársunk aki azért járt fel játszani hogy felejtsen mert akkor halt meg anyukája LEANYÁZTÁK! attól kezdve harapunk.Vagy megszokjátok vagy megszöktök.
    Túl vagyunk jócskán a a XXX-en hogy ezt eltűrjük.
    lvl hack:
    Folyamatos olvasáas után arra a Következtetésre jutottunk hogy 65 dupla csillagot csak LVL hack-el lehet elérni.
    Vagy napi 10óra játékkal minimum 17 nap " (amarikai számitás) és az okos bizonyítgatja hogy már pedig Ő megcsinálta .
    Sajna a PB bagos !!!!!!
    De ugyanakkor csalót meg elvárjátok hogy ne legyen a szerveren.

    "no or bad challenge for address" Törtszerver!
    A jutalom nem enged be.:D

    Megoldás:

    profil kiválaszt - /connect ip.... nem enged be.

    *** profilt kiválaszt - console lehív - felfelé gomb - enter ***

    és már bent is vagy ha elég gyors a kezed

    Üdv TL_Papa
  • gallardo
    #4690
    nem lehet tört játékkal online acc-ot csinálni
  • BeatUhse
    #4689
    valaki pls ^^ #4679
  • foxpal
    #4688
    Jólenne ha nemvolna sok köcsög tizenéves aki lvl hackelnek....
    bétába 16 óra alatt 40 lettem és a kicsik kéregették a profilom..
    De nemadtam mert ez igy nem helyes!
    Most 15 óra alatt lett meg a 40 de már 42:)
  • HD JOHNNIE
    #4687
    Várom a privit majd főtörzs :)
  • csuripi
    #4686
    kössz, a 65 még odébb van. majd szólok ha az obinet átállította a szerót, onnan nem kickelnek majd.
  • csuripi
    #4685
    Hali!
    eredeti
  • HD JOHNNIE
    #4684
    Szia!

    A prestige az majd a lvl 65 után lesz elérhető. A problémádra sajnos nem tudom a megoldást :( Eredeti a game ?
  • BeatUhse
    #4683
    Bár lehet hogy a saját mappájába ^^
  • BeatUhse
    #4682
    A cod5 mappáján belül pb\scrnshot\ asszem ide
  • danny94
    #4681
    #4656
    pls.
  • KCSDUCK
    #4680
    Hi all
    Sziasztok cod5 megvettem azóta csak külföldi szerveren nyomulok.Van már magyar cod5 szerver? Ha van akkor hol keressem az ip? Kösz előre is.
  • BeatUhse
    #4679
    Cső all
    Nem tok online accountot csinálni mert amikor rámek hogy kreáljak egyet kidob hibával . Erre van valami gyógyszer vagy csak fájdalomcsillapítót írnátok fel nekem fejfájás ellen?
  • simonl #4678
    Sziasztok,

    Szóval ha valakinek nem indul XP alatt, próbája ki ezt, nekem sikerült, működik.

    Start menü/Vezérlőpult/Rendszer/Hardver fülecske/Eszközkezelő/Hang- Video és Játékvezérlők/ itt lefelé megkeresitek az Unimodem vált.kétir. audio eszk -t/ jobb klikk/ Tiltás

    Jó játékot és javaslom berakni a FAQ - ba a Vistás HZ es csiribirivel együtt:)
  • csuripi
    #4677
    Second chance a neve
  • do2
    #4676
    valaki tudja hol található az a per amikor lelőnek, de az uccsó lpillanatban még enged lőni pisztolyal, a last stand. Mikor használható ez és mikor jelenik meg a perek között ? mert nekem nincs ott
  • csuripi
    #4675
    Hali!
    A prestige mod mikor lesz elérhető? Ma próbáltam felmenni a tudatlanra, és a no or bad challenge for address üzenetet adja, más szerverre fel megy, mi baja lehet?
  • gallardo
    #4674
    meg de attól jobban játszik hogy van lvl hack-je? vagy ez a divat?
    nem értem mért nem lehet normálisan elvinni 65-ig
  • RicharDD
    #4673
    GALLARDO,Attol hogy me'g valaki lvl hacker,megtudod olni.
  • csuszi
    #4672
    amíg nincs kiforrva a pam, addig nincs fav server, csak felmegyek egy olyanra ahol jó a pingem és tolom (van 1-2 elmentve, maj dkimásolom őket és elküldöm privátban)... mondjuk ezek után tudatlanon ne keress:) - de én szinte only sd-zek. max 5%ban a többi mód.
  • HD JOHNNIE
    #4671
    Nah jah, nem vagyok egy pofázós típus az tény. Az a baj a tudatlanosokkal, hogy sokan vannak és nem tudja a bal kéz hogy mit csinál a jobb... Vagy hogy van ez a mondás :)
    Pont ma akadtam egy hasonló klánba csak angol-ba. Beléptem hi all ott voltam 5 percet erre kiraktak. Visszamentem megkérdeztem, h miért a kick, nem válaszoltak. Maradtam ettől függetlenül és nem vágtak ki. Nem értem őket...
    Melyik szerveren garázdálkodsz most amúgy? Én még eddig nem tettem be a lábam magyar szeróra.
  • gallardo
    #4670
    sok lvl hack-es szar
  • danny94
    #4669
    ez engem is érdekelne!
  • andaxxin
    #4668
    nem tudja valaki mikor fogja látni xfie a szervereket?
  • csuszi
    #4667
    hihetetlen, minek járatják le magukat ilyen módival.
  • csuszi
    #4666
    nem írtam hozzá, hogy szal nekem nagy pofám van, de Téged elég galamblelkűnek ismerlek, szal ha Téged kiraknak, mit várjak?
  • csuszi
    #4665
    de:) és egy sima65, aztán 10 prestige, amiben fejenként van 65. így 11-szer 65 = 715. az adminnak írtam honpaljukon, válasz:
    leszarom hackelsz vagy nem, kit érdekel a sok majom közül melyik hogy csal... nc.
    és ha téged kibasznak johnie, akkor már mindent értek. mert azt azért el kell ismernem, hogy nekem jó nagy pofám van (mondjuk jelen esetben meg sem szólaltam, csak egy hi és game), és ez ugye sok embernek nem tetszik. de én adminként mindig igazságos voltam, anyázol kick, másikat baszogatod kick, tk-zol kick. ennyi. de én tudatlanról azt hittem, oylasmi mint az ngz/h&r. tévedtem.
  • HUNMemphis
    #4664
    Köszönöm szépen!De de Nvidiám van nekem is.Akkor keresek új drivert.
  • Neoncsoves
    #4663
    tegnap engem is ok nélkül basztak ki ^^
  • HD JOHNNIE
    #4662
    Hagyjad Csuszi! A cod4-ben engem is kivágtak ok nélkül azóta be sem teszem a lábam olyan szeróra aminek a neve tudatlan... Pedig az uo-s klánomnak és Ficseknek jó kapcsolata volt anno...

    Egy kérdés: prestige-ből nem 10 szintet mondtál? Vagy most mi va'? :)
  • Dave0092
    #4661
    Jelenleg törtel játszok, és ha minden jól megy holnapra hozzák ki az eredetit. Van egy Single mentésem, már csak 1 pálya kell hogy kijátszhassam, de azt ugy szeretném hogy az eredeti profilommal. Hogy oldható meg hogy az eredeti profilommal is működjön a mentés?
    Kiprobáltam azt hogy a mentést át tettem egy másik profilba, de onnan nem töltötte be, mit cisnáljak
  • simonl #4660
    Sziasztok,

    Szóval XP tulajdonosoknak nincs segítség Hz visszaállítás ügyben??
  • darki81
    #4659
    hejj Akinek eredeti a game annak a gépérementi a rangot a game vagy netre ? hmm?
  • radeer
    #4658
    Sziasztok.

    Elkészült a Chips & Cola magazin 4.száma. Ebben található Call of duty: World at War és Silent Hill:Homecoming videóteszt.

    Chips&Cola magazin 04 ( COD:WaW és Silent Hill:HC videótesztekkel)

    Mindenkinek jó szórakozást kívánok!
    Aki nem láttam még nézze meg az előző számokat is az oldalon.

    Felhívás : Jövő heti podcast 04 rádióműsorhoz Cod:wAw témában várom riportalanyok jelentkezését akik szívsesen beszélnének a játék single és multiplayer részéről.
  • Palesz2
    #4657
    nemtom, szerintem profilodba vagy mainba vagy nemtom:P