7577
  • HD JOHNNIE
    #4736
    srácok!

    a coaxial machine gun perk mi a nyavajára jó? Azt hittem, hogyha beszállok a tankba akkor majd az automatikusan lövi az embereket, de semmit nem csinál nekem
  • Neoncsoves
    #4735
    ha működni fog origivel én is felnézek majd, ha visszaértem műtétről
  • Boron Power
    #4734
    kfa-val csak azt beszéltük, ha a tudatlan is megindítja az origit, nem biztos, hogy lesz elég ember. De mivel a törzsközönség más lesz valószínűleg, ezért én nem tettem le róla.
    Valaki még majd kell mellénk.
  • csuszi
    #4733
    azt mondta kfa hogy már nem akarod. akkor mégis lesz? én örülnék/beszállnék:). a tudatlanos story meg akkor is szemét húzás volt, kibasztak mert átmentem presdtige-be, kár ragozni. egy elnézéssel többet értek volna el, mint a sok "sok majmot leszarjuk" válasszal. és még neki állt feljebb, hogy merem én kioktatni.
    ha meg emlegettek, nemtom miért nem jött ts-re amit ajánlottam neki, vagy xfire vagy msn. le se szart.
    mindegy. tényleg kár rajta csámcsogni. többet oda nem megyek.
  • Boron Power
    #4732
    Csuszi, azért ne ítéld el a Tudatlanosokat ennyire, igen jó fejek, sokan korunkbeliek, vagy időssebbek, akár TS-ükre is járhatnál. Megvan még a régi Uo-s hangulat, bár most nem vagyunk fent 30-an, csak 10-15-en egyszerre.

    Tegnap pont említettem nekik ezt a piros hibaüzi témát, hogy a patch javítja, de Fux már tudta. Beszéltek is vmi Csusziról, nem tudtam miért, de most már vágom. :)

    Ez csak egy sima félreértés volt, a TL-re bátran lehet jönni, max a fullos 65-ös prestige-el még egy hónapig kb. nem érdemes, mert senki nem fogja elhinni :D.

    Ennél jobb szeró csak a miénk lesz :D
  • JackyBoy
    #4731
    és mi az, kicsi piros és nevet a hóban?
    télapó visszaadta...
  • HD JOHNNIE
    #4730
  • Wreck86
    #4729
    tökönrogutt télapó :P
  • darki81
    #4728
    Meg mi az a prestige mod? meg mi az kicsi piros és a hóban ugrál? :O :D:D
  • darki81
    #4727
    Amugy ha összegyülytöm mind a 13 kártyát mit kapok? :D Meg mikor unlockolodik ki az a lezárt mod? ha megvan a 67-es rang?:P
  • darki81
    #4726
    Hát, vanmit javitani az biztos :D, olyan mint bf2-ben hogy ha pont ottvan a célkereszt a gyereken kiirja a nevét falon keresztül és már tudni h holvan, itt is van hogy azért veszem észre mert kivillan a piros név :D és ez nemolyan franko :S:D:S
  • HD JOHNNIE
    #4725
    Erről nem is tudtam, ami viszont feltűnt, hogy időnként amikor spawnolok és ellen van a közelben akkor előbb látom a nevét mint magát az ellent. Ezzel sem ártana vmit kezdeni...
    Amitől meg el tud szállni az agyam: van hogy fák között dobom a gránátot erre megakad a szélébe és ott is marad.:(
  • Gabe18
    #4724
    Azért remélem a következő patch-ben a név kiszenezést kijavíják.Eleve nem tudom miért kellett az ellenfelekre is a nevet kiírni,ha jól emlékszem az eddigi részekben csak a csapattársakra írt nevet a játék.
    De most nagy móka a első vonalkán kivül zöld névszínben pompázó ellenfélről megállapitani hogy igazából a következő pillanatban agyonlő,és a megnyugtató zöld kiírás csak egy újabb csalási forma.
    Jó,tudom,ismerjem meg az ellenfelet kinézetről,de a bokornak álcázott mesterlövészekről nem könnyű,és egyáltalán zavaró hogy a zöld alapból velem van,ezt megszokom,és akkor jön az átverés.Most akkor vagy ne írja ki,vagy jól írja ki...
  • vérpocok
    #4723
    v.ki jöhetne hamachi-ra jáccani
  • csuszi
    #4722
    zombiról meg lekoccoltál hogy álmos vagy...
  • Bokafix2
    #4721
    Ha már fenn vagy coop-ozhatnánk is.
  • mNzJean
    #4720
    Még kempelek egy picit itt az SG-n.
  • csuszi
    #4719
    te menjél aludni:)
  • csuszi
    #4718
    ty
  • csuszi
    #4717
    a válasz erre gombbal sok fejtörést megspórolnál. de ha Nekem szólt: ugyan inkább arra reagálj már amit leírtam, mert amikor ezeket leírtam a spanodnak, szimplán annyi volt a válasz, hogy ne próbáljam őt kioktatni. és el vagyok varázsolva, és képzavarban élek:) végül is így kell érvelni, értem én.
    de ha egyetlen dolgot megcáfolnál azokból amiket leírtam, örülnék.
  • mNzJean
    #4716
    Perpill azon vagyunk ,hogy legyen ismét suraki public server , szerintem jövő héten el is indul.Lessz egy SD- 12 fős , meg egy tdm/ctf/hq 24 fős server. Csak még meg kell beszélnem a server tulajdonosával,hogy állítsa át nekünk cod4 röl a servereket.Ezekre a serverekre a régi jó szokás szerint az ismertebb SG-s-ek is kapnak rcon pass-t.

    Ja és normálisabb klánoknak , és baráti társaságnak tudunk TS-szobát-szobákat biztosítani ,teljesen ingyenesen akár hosszú távra is.Ha valakit érdekel. X-firem:jeanhungary .
  • The Protector
    #4715
    Hali.Xfire-vel lehet multizni nem rerdeti gameval?
  • Micsu
    #4714
    egész jó lett a kampány, végre már a cod részekben is szakadnak a testrészek
  • GHOST7
    #4713
    Ez a baj az ilyen emberekben hogy a fejed közepe még nem nőt be.15 év és máskép látod majd a dolgokat.
    Hát ugylátom megint kihoztátok magatokból az értelmet gratula.
    Ennek köszönhetitek.
    Azt hiszem tovább nem vesztegetem az időmet veletek.
    ÜDV 1 elvakult!!!!!!!
  •  Evil
    #4712
    Nemazért de eredeti szerveren is ugyanúgy vannak csalók, azmeg hogy a magyar szeretne a saját "fajtája" közt játszani akkor magyarok közé megy függetlenül attól hogy crackolt a szerver vagy nem. És attól még lehet neki eredeti játéka.

    És hogy kickelsz egy nálad jobbat az szimplán irigység, és egyszerű dolog ráfogni hogy csaló.

    Tipikus magyar mentalitás.. Ezért is volt jó anno cod4ben a KGB,Suraki szervereken, mert jókat lehetett játszani erős skilles emberek ellen és nem azon volt a hangsúly hogyha jobb vagy helyből kickelnek.
  • zotya10002
    #4711
    De jól megmondtad!!Csatlakozom hozzád teljes mértékben!!
  • csuszi
    #4710
    no comment kategória...
  • csuszi
    #4709
    fasza hozzáállás. grt
  • csuszi
    #4708
    te milyen szájjal ugranál neki, ha szépen nyugodtan játszol, és midnen indok nélkül kibasszák a 31 éves vén fasz fejedet... és utána nem akkora szájjal ugrotta,m én neki, de a majmozásra és szarom le beszólásra biztos nem tartoma szám, én is vagyok már szolgáltató 5 éve. voltam elég sok helyen "vendég" admin, de tőlem még ember nem kapott igazságtalan kick-et, nem kell ezzel takarózni, elég sok idióta fordult meg nálam is.
    én mindig azon az elven voltam, hogy inkább maradjon benn egy hekker, minthogy ártatlant basszak ki (amúgy így megy ez mindenhol a világon az igazságszolgáltatásban), ráadásul egy olyan miatt izgul be, amivel az illető csak saját magával basz ki, senkit nem szopat azzal, hogy egy vadbarom aki végighekkeli a szinteket.

    és ha már idióta volt, legalább nézne magába és nyögne ki annyit hogy sry.

    nem beszélve arról, hogy ha meglát egy error üzenetet a serveren, az első dolga minden értelmes embernek az lenne, hogy beüti a google-be. jééé az első oldalon ott van hogy mi a fasz az. nem csak úgy hajigáljuk az embereket ész nélkül...
  • danny94
    #4707
    köcce
  • Neoncsoves
    #4706
    Jah visszatérve a "Nagy fiúk vagyunk"-ra...
    Az értelmi színvonal is a békasegge alatt van... Azért mert bugos a prestige és kiirogatja h primary set to frag vagy mi ki lettem rúgva :)

    Indok:
    "A kukiddal játszál, ne a nagyokkal!"

    ezzel leírtátok magatokat :))
    Hogyismonnyam elkurvult a TL :)
  • Neoncsoves
    #4705
    Végülis, vagytok vagy 20an ha nem 30an vagy 40en a TL-ben megtudjátok telíteni a szervert akkor kurvára nem értem miért nem jelszavazzátok le és játszotok úgy ha ennyire nem vagytok másokra szorulva? -.-"

    Kedves TLeseknek üzenem hogy kurvára elszálltak maguktól ...
    Emlékszem régen UO-s szervert ennyire sose telítették meg, volt h 32ből 10en voltak fent akkor furcsa módon nagyon örültek még 1-2 embernek is... Nem baj látom Ti is rossz fele haladtok :) Azon kívül sok szerencsét a szerverhez, remélem lesz rajta elég játékos :)

    Igazad van, van másik szerver. Csak szeretek kultúrált körülmények között MAGYARokkal játszani... Nem baj ott lesz a hs#team szerver azt majd oda fogunk haverokkal feljárni :) Tudom titeket nem hat meg... Nem baj majd rájöttök a dolgokra 1x...
    Tudom mennyi idősek vannak a TLben, tudom, hogy van fiatalabb, idősebb is... Nah ennyi kb.
  • GHOST7
    #4704
    Bocs de mi nem vagyunk másokra szorulva :D
    Nagy fiuk vagyunk.
    Eredeti szerora kell menni ott csak anyázásért leszel bannolva maxÜdv TL_papa
  • darki81
    #4703
    cső! Ha valaki nemnagyon tud felmenni a coop serverekre, és szeretne nazi zombizni, akkor vegyen fel friendbe: darQy_HU
    mert beinviteléssel müxik :))de csak az vegyen fel aki szereti a zombi modot, kellene még 1 ember minimum.
  • Neoncsoves
    #4702
    holnap jön az eredetim, ha megint kibasztok akkor nekem leirtátok magatokat egy életre pedig UOban apámmal együtt napi szinten látogattuk a szerveretek
  • GHOST7
    #4701
    Lehet hogy igazad van de akkor is ha valaki a valamit nyújt akkor
    Nem ekkora szájjal kellene nekiugrani.Lehet szép szóval is.
    Neki se könnyü a dolga folyamatosan hekkelni kell a szervert hogy üzemeljen.
    Mert a PB Folyamatos frissítéssel keresztbe tesz.
    Szerintem ezt megköszöni kellene és nem basztatni.
    És ezért lesz eredi szero csak nem kell szenvedni a csalókkal és találgatni ki az és ki nem!
  • BeatUhse
    #4700
    pff azért ennyire láma nem vok , azt hittem tört szervereket jelzi ki , na de mind1 mostmár ezt is tudjuk , még annyit hogyha megdobtok pár ip-vel azt megköszönöm , na jóccakát xP
  • csuszi
    #4699
    engem sima 45-ös prestige-el basztatok ki. nem hiszem, hogy bárki aki ismer feltételezné rólam hogy level vagy bármi más hacket tolok. és ezt a szintet simán hoztam only sd-vel 30 órával. és a hozzáállása fuxnak elég érdekes. "szarok bele"; "sok majom";...meg sorolhatnám, nézd meg a honlapotok boxát...
  •  Evil
    #4698
    Nyomsz egy Esc pet és már csatlakozhatsz is XD
  • BIZ0906
    #4697
    Mond azt, hogy nem majd find server ott a favoritot válszd és New server írd be a szerver címet elmenti és hopp megy is. Ennyi