7577
  • HD JOHNNIE
    #4776
    Sziasztok! Újabb gondom lenne. Amikor meghalok és követem a csapattársam amíg nem respawnol addig csak úgy látok, h felülről. Írja, hogy lehet váltani first person nézetre de az nincs beállítva nekem. Nem tudja vki, hogy azt hol kell? Mert a beállításokban nem ugyanaz a neve.
  • Swy
    #4775
    sziasztok!

    rég voltam már itt és azt szeretném kérdezni h van e megoldás arra h az orosz pálya végén a vonatindulásnál miután betölt és jönne a köv pálya fekete képpel kilép vagy ha lejjebb veszem a felbontást, akkor ilyen textúrázatlan dolgok jelennek meg sárga meg fehér tankok csíkok, vonalak... Van megoldás?
    másolt verzióm van és a multi miatt megvenném az eredetit, de ha ilyen szar h nem megy pedig a gépem jó, akkor nem fogom. segítsetek légyszi mert ha sikerül mennék holnap a galaxisba..:D
  • ffxi
    #4774
    De így könnyebb:
  • ffxi
    #4773
    +oldódott!
  • ffxi
    #4772
    Privibe elment az ímélcímem. Nem rakom ide publikba spam veszély miatt.
  • ffxi
    #4771
    Uuuh... kölcsönadtam havernak a telepítőt. Nem tudnád elküldeni nekem? Ezerhálám!
  • Orias
    #4770
    Tedd vissza az eredeti CoDWaWmp.exe-t.Nálam ez segített.
  • wesker24
    #4769
    Nekem is pont ugyanez a problémám ! De hagytam a francba ! Mja d ha lesz rá megoldás akkor majd ujból elöveszem !
  • Evoluti0N
    #4768
    Nekem is pont ezt csinálja. Frissítettem a pb-t, kitöröltem a pb mappát a cod mappájából és úgy frissítettem, de sehogy sem jó.
  • ffxi
    #4767
    Ez ellen tud vki mit? Ez a legfrissebb PB? Mert ez van fenn.



  • domy75
    #4766
    Csak úgy műkszik ha letöltitek az 1.1-es patch-et és kimásoljátok az xfiréből az IP címet, majd belépve a multyplayer-be a console-ba beírjátok /connect "amit kimásoltál IP cím". Kipróbáltam egy magyar szeróval és működött!
  • Boron Power
    #4765
    Ha eredetid van, akkor jelenleg csak új profillal fog sikerülni(ekkor persze előről kezdődnek a szintek). Állítóleg patch-ben javítják ezt is.
  • ffxi
    #4764
    console-ba "/connect ip ...."
  • Cat 02 #4763
    Elvileg xfire mától látja szerókat.
  • DarkSector
    #4762
    Nekem nem tud belépni a szerókra.
    Akkor mi a teendő??
    :P
  • Gabe18
    #4761
    És nincs vele "No or bad challange for adress" üzenet,azonnal bevisz a magyar szerverekre is.
  • Gabe18
    #4760
    Jött update az Xfire-re és már látja a CoDWaW szervereket is.
  • HD JOHNNIE
    #4759
    Ez a "No or bad challange for adress" cucc nálam is kijött. Kiléptem majd vissza, akkor meg "kellemetlenségekért elnézést kérünk, de a cod waw exe leállt." cucc jött ki. El van nézve, újra katt erre ajánlja a biztonsági módot, mondom nem, belépek a szeróra és megy. Hozzá kell tennem, hogy eddig csak angol/német szerókra mentem melyek nem tudom, hogy törtek voltak ugyan de lehettek akár...
  • danny94
    #4758
    értem ok köcce
  • GHOST7
    #4757
    olvass jobban vissza 3 nap max
  • BIZ0906
    #4756
    Ezzel remélem elégedett leszel :)
  • Gabe18
    #4755
    Az a baja hogy eredeti...
    Eredeti játékkal tört szerverre nem lehet menni.Minden bizonnyal olyanra akarsz,mivel a legtöbb magyar (mind?) tört.
  • fbd195
    #4754
    Hy all! Zombi Eredmény képekeket hova kell küldeni?
  • gallardo
    #4753
    nem, ez csak egy pálya és a lényeg benn hogy minnél több körön keresztül kibírd.
  • danny94
    #4752
    hy
    kijátszottam a campaign-et és utána azt írta ki ,h 1#mission NAZI ZOMBIES
    itt zombikat kell ölni...
    akkor ez is olyan mint a campaign itt is missziók vannak???
    vagy ennek mi a lényege???
    előre is köszi
  • Thronthill
    #4751
    Sziasztok!
    visszaolvastam egy jópár oldalt, de nem találtam ilyen bejegyzést.

    Szóval olyan gondom lenne, hogy ha multiban egy szerverhez szeretnék csatlakozni akkor a No or bad challangefor adress hibaüzenetet kapom.

    Játék erdetiben van meg nem tom mi lehet a baja.

    Ha valaki tudna segíteni annak nagyon megköszönném.
  • moon21
    #4750
    Hello!
    Lenne egy gyors kérdésem, bocs, ha már kitárgyaltátok. A multiban XP-ket lehet úgy is szerezni, ha nem Challengeket csinálok? Pl. ha lelövök valakit, írja, hogy +10. Tehát Challenge-n kívül is kapok minden killért 10 xp-t?
    Előre is kösz a választ!
  • darki81
    #4749
    megvan a 13 kártya, kapok vmit? ::)
  • HD JOHNNIE
    #4748
    Köszi a helpet, megvan!
  • crysis
    #4747
    Hali!Az lenne a kérdésem,hogy tudom megváltoztatni a nevem cod5 multiba?Mert UnnamedPlayer a nevem,ezt az Istennek se tudom megváltoztatni!Lehet,hogy láma kérdés,de vki sgítsen!
  • darki81
    #4746
    cső! Ha valaki nemnagyon tud felmenni a coop serverekre, és szeretne nazi zombizni, akkor vegyen fel friendbe: darQy_HU
    mert beinviteléssel müxik :))de csak az vegyen fel aki szereti a zombi modot, kellene még 1 ember minimum.
    itt az xfire is az időegyeztetés miadt: darki1981666
  • Dave0092
    #4745
    jean, a totalcodon a mai nap láttam egy profil backuper progit, visszafejti valahogy, szedd le hátha segit
  • zotya10002
    #4744
    De akkor miért nem ismeri fel???
  • mNzJean
    #4743
    Lenullázta a statom ez a szar., miért nem lehet már végre normálisan kiadni egy játékot, megvettem tiszteségesen játszottam,erre ma eltünt a profilom.
  • Dave0092
    #4742
    hogyan tudom mostmár az eredeti progilommal beolvasásra birni a régi mentéseimet ?
  • Zs0lt1
    #4741
    A középső egérgombbal/görgővel lő, de csak arra amerre a tank áll.
  • darki81
    #4740
    az hogy a g betüvel lehet nyomatni a lenti golyoszorot ;)
  • Cefre
    #4739
    A sima creckel is megy .Csak ird át újra
  • Evoluti0N
    #4738
    Lenne egy kérdésem. Már egy ideje megvan a játék és eddig semmi gondom nem volt vele. Egy hete azonban el kezdte enni a kakit a játék. A legtöbb szerverről kidob a PB a köv üzenettel: Corrupted File/Memory. A pb frissítése se segített. Jelentkezett másnál is ez? Vki esetleg tudja a megoldást?
  • Dave0092
    #4737
    valaki megtudna dobni egy 1.1-es single crackel, mert eredetivel nem megy