7577
  • G.I.JOE
    #7337
    Helló!

    Tudtok valami mod-ot, pk3-at amivel gyakorolhatnék granyó dobálást? Valami végtelen gránátos cuccra volna szükségem. UO-hoz volt, hátha ehhez is van!
  • soldier killer
    #7336

    ...probléma megoldva.
    Lehet,hogy a WIN 7 volt a hibás,ráinstaláltam a WIN XP-re+patch meg minden,és most már megy.
    ...hogy WIN 7 (64 bit) miért csinálja..nemtudom,de most már mindegy...azért köszi mindent.
  • simonl #7335
    Bocs ha beleszólok, de nem hiszem, hogy gyenge lenne az a proci.....
    Más lehet a háttérben...
  • rexHUNter
    #7334
    nagy a gépigénye a játéknak vegyél nagyobb procit
  • soldier killer
    #7333
    Hello-tok
    Problémám akadt a COD WaW-al.A játék elindítása után,játék közben változó időtartammal,de biztos,hogy lefagy az egész gépem a játéktól.Uj driverek,játékhoz a patch...minden fent van. ( eredeti game )
    A gépem : INTEL Core i7-920 Quad-Core
    KINGSTON 3GB KIT DDR3 1600 CL9 XMP HyperX
    ASUS P6T Deluxe V2
    ASUS GeForce GTX 295
    Ha valaki tudna segíteni,lenne ötlete jó lenne.Előre is köszi.
  • gyikk
    #7332
    lőkd meg!!!
  • ifyougenius
    #7331
    van egy problémám. az első pályán amikor kilukasztom az olajoshordót akkor nem indul el a kocsi mit csináljak?
  • Atesz91
    #7330
    tudnál egy ip-t vagy linket adni?
  • Driss
    #7329
    van!
  • Atesz91
    #7328
    cod4b fórumban már jó hete nem volt komment, szóval ide irom: cod4-hez még van működő paintball server?
  • Driss
    #7327
    ömm még lenne egy ojan kérdésem hogy azt mért csinálja hogy fel raktam a 1.1 1.2 es pecset fel akarnák menni egy 1.2 es szeróra 1. az hogy nem peccselte fel 1.0 ás 2. online profilt kér és én meg nem birok regelni mert mindig hibát ir vagy mit
  • gyikk
    #7326
    http://www.xfire.com/
  • Driss
    #7325
    CoDWaW-1.0.1017-PatchSetup ezt a patch ot honnan töltcsem lee ? sehol se találom egy nem vírusos linket igazán meg köszönnék (:

    Előre is köszönö,
  • TOMSILENT
    #7324
    Az kurva jó...kösz mindent...
  • macleody
    #7323
    Nemmondom, te aztán egy kurva türelmes ember vagy :)
    Ti meg miért nem válaszoltok? 3 egész percet várt, ne legyetek már antiszocik :)
  • FSpofon
    #7322
    1.7ig szép sorban az összes
  • TOMSILENT
    #7321
    Jah hogy várhatok a válaszra...kurva jó, ismét egy elhalt topic...
  • TOMSILENT
    #7320
    Helló! Az a kérdésem hogy most rakom föl a gamet és az lenne a kérdésem hogy melyik patch kell a multi mert anno a cod4-hez volt csomó....thx all
  • gabeszkill
    #7319
    Sziasztok! Feltelepitettem a Codwawhoz pl: RGNvietnam mod 1.0-t, alapmappal tökéletesen ment, de az usermaps-ban lévő mapokkal egyáltalán nem megy pl: mp_vm_fistblood, hospital, vietcong stb. Hogyan kell megoldani? Köszi.
  • Lacee86
    #7318
    Lehet, h egy újrapasztázás segítene, tudod ez a hőpaszta ami a lapka meg a hűtő talpa közt van. De vmit mindenképp sürgősen csinálj, mert károsodhat a CPU.
  • ZTM
    #7317
    Na megnéztem az Everestel, elképesztő hőmérséklet változás következik be 2-3 perc alatt, van ami majdnem duplájára nő, a ventilátorok sebessége 1800-ról 2800fölé megy és csak emelkedik a hőfok, majd végül kikapcsol a gép:/
  • ZTM
    #7316
    Hát nem tudom, mint mondtam legutóbb újrahúztam a windowst és utána nem produkált ilyen fajta melegedést:S
    Gépem:2Gb RAM, NVIDIA GeForce 9600GT 512mb, AMD Athlon64 X2 Dual Core 5200+ 2.71Ghz
    Megnézem akkor az Everestel hogy mit produkál.
  • gyikk
    #7315
    google a barátod ezek a patchek léteznek!!!!

    CoDWaW-1.0.1017-PatchSetup
    CoDWaW-1.2-PatchSetup
    CoDWaW-1.2-1.3-PatchSetup
    CoDWaW-1.2-1.4-PatchSetup
    CoDWaW-1.4-1.5-PatchSetup
    CoDWaW-1.5-1.6-PatchSetup
    CoDWaW-1.6-1.7-PatchSetup
  • Lacee86
    #7314
    Ja meg azért azt írd le, h mégis milyen géped van (csak fő adatokat: CPU, RAM, VGA)
  • Lacee86
    #7313
    Nem az oprendszert kell újrahúzogatni, hanem vmi megoldást találni a melegedés ellen. Először is hőmérséklet értékeket kéne nézned (CPU, VGA) játék alatt/után, h lehessen vmit mondani. Pl. Everest nevű programmal tudod megnézni.
  • ZTM
    #7312
    Szerintem melegedés lesz akkor mert ha kilépek a játékból mielőtt kikapcsolna annyira megindulnak a ventilátorok hogy csak még, pedig az oldala is le van véve és be van úgy fordítva hogy érje a levegő bár volt régebben is ilyen, újrahúztam az xp-t azt ment utána szépen de úgy néz ki megint újra kell húzni:(
  • kBagyula #7311
    CoDWaW-1.0.1017-Patch >>ez az utolsó pöccs hozzá tudomásom szerint. Abban van 4 pálya asszem összesen.
  • steweee
    #7310
    zombizáshoz még miylen peccsek vannak? nekem csak az utolsó hivatalos van fennt, úgy két zombis pálya van...
  • tibi842
    #7309
    Sziasztok!
    Feltelepítem a játékot, elindítom a " single player " módot( alap játék ).
    Nem indul el " start game "
    rámék a nehézségi fok kiválaztására, de semmi utána...

    ELŐRE IS KÖSZÖNÖM
    segítsetek
  • Lacee86
    #7308
    Melegedés, tápprobléma stb. lehet. A tünet alapján nem a szoftverrel van gond.
  • ZTM
    #7307
    Help!
    Valamiért kikapcsol a gép ha játszok a játékkal, elindítom kb 5-10 perc és pff kikapcsol:/
    Valaki valami megoldást?
  • gyikk
    #7306
    igen igy van!!!
  • kBagyula #7305
    Benne van a NZ az alap cod5-ben is, csak kevés a pálya, a patch-ek felrakása után tesz hozzá még néhányat.
  • hitman090
    #7304
    Szóval csak töltsem le a patcheket és ennyi? de akkor a patchben van ez benne vagy most mi van?
  • gyikk
    #7303
    Cod5:Nazi Zombies
  • gyikk
    #7302
    letöltöd mind a 7 pach-et azt játszol vele.
  • hitman090
    #7301
    Sziasztok!

    Halottam egy ilyenről hogy, Cod5:Nazi Zombies azt szeretném megkérdezni hogy mi kell ehhez? ha valaki tudja akkor lépésről-lépésre megköszönném ha leírná.Előre is köszönöm annak aki megteszi.
  • lepike
    #7300
    Ha jól sejtem hol vagy, akkor robbantsd fel a bunkerokat. Enélkül nem enged tovább.
  • TOLEDOO
    #7299
    Sziasztok!
    Nem tudok tovább menni 1 helyről.Kérlek segítsetek.
    1hídon átmegyek ellenségek kilőve,majd egy sziklás helynél fából készült kapun kéne bemenni,de nem tudom mit kell csinálni.Nem enged semmit/gránát,lángszóró stb./nem ír ki semmit hogy mit tegyek.Engem várnak a többiek, de mit kell tenni?
    Előre is köszi.
  • Doki17
    #7298
    Megvettem steamen ezt a cod packot. Az a bajom, hogy egyik játék se akar indulni xfire-ből amikor szerverre akarok csatlakozni, mindig csak a single részét hozza be. Nincs valami mód, hogy jó legyen Xfire-vel?