7577
  • Bugi Misi
    #7377
    www.patchelj.hu vagy x-n is leszedheted
  • lolSL
    #7376
    totalcod.hu
  • kishandris
    #7375
    Valaki tudna valami linket adni honann lehet letölteni a patcheket a verzióhoz??
  • Bugi Misi
    #7374
    nem rég kezdtem cod 5 multit(tört) és kevés az FPS-m 60 alatt van általába,valaki tud valami megoldást?
  • Bugi Misi
    #7373
    ha tört a gamed és használod a private patchet akkor F4 mikor betölti a pályát
  • fatsy
    #7372
    Sziasztok.

    Multiznék, de minden pályáról kidob a játék miután betöltötte, azzal az üzenettel, hogy "Empty player name disallowed!"
    A multiplayer options-ben ahol a player name menüpont lenne, hogy megadjam a nevemet, nekem üres, ez a menüpont hiányzik. Nem tudok rájönni mi a hiba. Aki tud segíteni, pls írjon.

    Köszi
  • Bence94
    #7371
    esetleg megveszed a játékot és megtanulsz angolul... ez nem tiltja hanem nem sorolta korhatárba az esrb a not rated szöveg...
  • Jaka923
    #7370
    Ha ennyire érdekel a játék, akkor jobban jársz, ha megveszed és azzal tudsz játszani.
  • hekhubá
    #7369
    Ja és még valami azt írja ki angolul Online Interaction Not Rated by the ESRB.mért nem engedélyezi?
  • hekhubá
    #7368
    De feltettem az összes patch és be irom az IP címét a szeronak és nem csinál semmit, nem adja be a szerot.MÉR!
  • Jaka923
    #7367
    Csinálsz magadnak egy online accountot, aztán a szerverkeresőn keresztül rámehetsz akármelyik szerverre. Ha nem eredeti a játék, akkor pech.
  • hekhubá
    #7366
    SZiasztok
    meg mondani valaki hogy a csudába kell multizni a COD5 ben,azt tom hogy nem X-firén kersztűl.
  • hekhubá
    #7365
    Kösz
    De azt még elmondod hogy kell vele akkor multizni?
  • FSpofon2
    #7364
    xfiren át nem lehet multizni, csak arra jó hogy kikeresd a serverek IP címét. több infó a warez topicban van, link fentebb
  • hekhubá
    #7363
    Sziasztok.
    Nekem egy olyan kérdésem van hogy feltettem a COD5 és hozzá a patch-ket,utána utána be jelentkezek az X-en rámek egy szeróra és be adja a cod5 multit és azt irja ki You need an online profile to play in Cooperative and Multyplayer modes.Do you want to create online profile new? és rámek hogy yes be irok egy nevet ki irja azt angolul mindig amit leirtam.Mi lehet a baj.VAGY CSAK EREDETIVEL LEHET MULTIZNI.mert eddig játszottam a cod2,cod4,cod6 multival én ugy tom hogy csak a cod6-tal eredetivel lehet multizni de ez mindegy.Lécci segítsetek mi a baj,vagy télleg eredeti cod5 lehet csak multizni?
  • 38tibi38
    #7362
    Oké,köszi
  • rexHUNter
    #7361
    vedd meg vagy átmész a warez topikba
  • FSpofon
    #7360
    hahaha nem játszhatsz velünk soha!!! :DAD
  • 38tibi38
    #7359
    Véletlenül SE válaszoljatok....
  • 38tibi38
    #7358
    Hali. Az a gondom,hogy multizni akarok és mikor rámentem x fire nél egy szerverre mindig profilt csináltat velem. Beirtam a nevemet de uyganigy ki adja h csináljam meg:( Pls help
  • gregtom6
    #7357
    Hy mindenki!
    Az a gond hogy oldható meg, hogy a játék indításakor fekete marad a képernyő?
    Azt tudom, h ha kimásoljuk a videó fájlokat, akkor megy, de nincs vmi jobb megoldás már erre, h ne kelljen egyik videót se kimásolni?

    És a patchek javítanak valamit a Single kampányon?
  • steweee
    #7356
    n ekem van kedvem, csak egyenlőre lekorlátozták a sávszélességemet, és nem tudok letölteni 2 gigányi peccset hozzá.... :(

    msn - [email protected]
    skype - steweee_SS

    itt keressetek
  • csul1337
    #7355
    Hello!!!

    ha van kedvetek call of duty 5 nazi zombizni akkor gyertek hamachira(1.0.1.5 verzioval) a codwawzombieee szobába.jelszo codwawzombieee
  • gregtom6
    #7354
    Hy mindenki!
    Mennyi a játékideje közepes sebességgel játszva?
  • kishandris
    #7353
    Sziasztok!
    Nem tudtok valami zombis szerót mert nem találok semmi zombis szerót.
    Ha találtok irjatok!
  • zsolesz92
    #7352
    Ahogy gondoltam, nem a divx a probléma :S
  • zsolesz92
    #7351
    Sziasztok. Feltelepítettem a játékot, de indításnál a jó öreg hibát észlelt ezért leáll cuccot dobja ki. visszaolvastam, újratelepítettem a játékot, irtátok h a divx-hez kell letölteni azt a cuccost, most azt töltöm, megnézem hogy így jó-e, de nem sok reményt fűzök hozzá. Nem találtatok még rá valami gyógyszert, amivel meg lehet oldani?

    Szedtem le hozzá más cracket, úgy sem jó...
  • edina8790
    #7350
    Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.Letöltöttem a Call of duty 5-t,kiirtam DVD-re és szépen elkezdtem telepíteni.Csinálta is egy ideig de kb.60%-nál a main/video/ber2_load.bik nevezetű fájlnáll megáll és még csak a lemezt sem pörgeti.A gépigényem is megfelelő hozzá ezért egyszerűen nem tudom mi lehet a probléma.Kb.6szor probáltam többfajta képpen telepiteni de nem jártam sikerrel.3.napja probálom telepítei.:)Nics vkinek vmi ötlete mit tudnék csinálni a játékkal vagy a telepítéssel?Szivesen fogadom a válaszokat és előre is köszönöm!

    Üdv:E
  • Baker1
    #7349
    Amint regisztráltál, mehet a letöltés. A szöveggel nem kell törődni, az csak egy automatikus üzenet, ami a többi fordításra értendő. Egyszóval regisztrálsz és nincs más teendőd.
  • Jaka923
    #7348
    Megpróbáltam letölteni, de ez az üzenet fogadott: "Ezt a letöltést kizárólag V.I.P. tagjaink érhetik el"
  • Baker1
    #7347
    A Call of Duty World at War magyarításának letöltéséhez nem szükséges V.I.P. tagság. Az egyjátékos módjához készült fordítás, a többjátékos módhoz nem tudtuk megoldani.
  • d3vilz
    #7346
    Sziasztok.
    Az a problémám ,hogy singlebe bemegyek new game kiválasztom a fokozatot és semmi multinál is ez van vmi megoldás?
  • csaba50
    #7345
    http://bakeronline.hu/news.php innen tudod letölteni ha vip tag vagy
  • Jaka923
    #7344
    Van a játékhoz magyarosítás? Ilyenről én nem tudok, meg a Magyarosítások Portalon sincs kinnt...
  • csaba50
    #7343
    Szia Baker
    Nagyon köszi a segitséget. Müködik tökéletesen. THX
  • Baker1
    #7342
    Szia Csaba! Kattints a linkre és töltsd le a fájlt, de előtte olvasd el az útmutatót. Utána menni fog, a fordítástól pedig biztosan nem fog szarakodni.

    Klikk ide.
  • moh4
    #7341
    Akkor itt multiban csap privat szerók avannak?Vagy van valami server list?
  • csaba50
    #7340
    Probáltam magyaritás nélkűl ugy se müxik.
  • kBagyula #7339
    Minek a magyarítás? Van benne összesen 100 angol kifejezés... ennyit meg lehet tanulni nem?
    Lehet, hogy attól sz*rakodik?
  • csaba50
    #7338
    Sziasztok. Felraktam a cod 5-öt multi okés single mikor választok ezt a hibaüzenetet irja:server script compile error. Return value of developer command can not be accessed in. /see console for detalis/ Reloadad relase. Felpachelve 1-7ig magyaritás felrakva punkbaster futtatva win7-van wow exében átálitva xp-re kihuztam a netet sehogy nem műxik nincs több ötletem. Segitségeteket elöre is köszi.