7577
  • priluki
    #4856
    aha,most probáltam jolvan az idözona,Hungary van beállitva mégse azokat dobja ki.. valakinek ötlet?
  • fbd195
    #4855
    hali! mi lehet a gáz, ha a 3. pálya nem tölt be, és a multiplayer pályák többséges sem? (csak a Makin) Nemtudom mit ir ki, mivel csak a hibaüzenet hangját hallom és fekete képernyőt. CTRL+ALT+Delete-vel annyit látok hogy DirectX error.Minden cuccom Drivere a legfrissebb... plz help! (DirectX is a legfrissebb
  • zotya10002
    #4854
    Nekem is ez van mindet üresnek írja!!
  • Evoluti0N
    #4853
    próbáld meg az xfire weboldalán
  • priluki
    #4852
    sziasztok,x fire valamiért saját országra canadai servereket dob ki :D Átlehet állitani valahol? Elég vicces,nemtom hogy lettem canadai :DD
  • Evoluti0N
    #4851
    #4849
    3 féleképp lehet. Shortcut, a játék mappájában a CodWaWmp.exe elindításával, illetve Xfire-ből .
    #4850
    A mikor a disznópörkölőtől kifekszik az zászlóvivő, akkor nég nem lehet felvenni. Kiírja, illetve mondani fogja a szakállas tag, h vedd fel amikor majd fel kell. F-t nyomj, ha azzal nem megy, akkor bug.
  • Neuman
    #4850
    A reichstag elfoglalásánál miért nem tudom fel venni a zászlót?
  • dertomi
    #4849
    hogy kell elindítani a multiplalyert?
  • Evoluti0N
    #4848
    2 kérdésem lenne:
    1. a szinte teljesen kihalt SF szerveren kívül nincs másik magyar HQ+HC szerver?
    2. nektek se mutatja ki a szervereken fenn levő játékosokat, meg a játék típusát az Xfire-n?
  • HD JOHNNIE
    #4847
    c:document and settings/neved/local settings/Application data/activison a többit tudod. Azonban a totalcommanderben vagy amit használsz engedélyezd a system és rejtett fájlok láthatóságát egyébként nem jelenik meg.
  • Djemba
    #4846
    nem warezolunk api!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • simonl #4845
    Sziasztok puhányok,

    Segítséget kérek: hova menti a játék a mentéseimet ( Windows újratelepítés lesz )

    köszönöm...elvtársak:)
  • extra sensory
    #4844
    Nem is azért rakták fel a videót, hisz mindenki tudja hogy csít, hanem hogy a sok vérpistike belássa hogy úgysem fogja tudni végigvinni.
  • Bokafix2
    #4843
    Nem csítről van szó, hanem arról hogy gyakorlatilag lehetetlen végigjátszani. :P
  • Purga
    #4842
    Hasonlo a véleményünk.
  • csuripi
    #4841
    Szerintem ő sem tudja. Ezt bárki megtudja csinálni, csak lekell alacsonyodni 1 bizonyos szintre, amivel az a baj, hogy onnan nincs vissza út, 1 bűdös ganyé csíter marad az ember.
  • steweee
    #4840
    ez amúgy kifejezetten multis játék ? vagy van benne sztori mód is?
  • Purga
    #4839
    Ebben a videoban mi a pláne?
  • atenza
    #4838
    Van már valami megoldás a 2. pálya utáni hibaüzenetre?
    Novemberi directx és a legújabb nvidia driver van fennt...
    ( a 2. pálya elején, amikor hajóval visznek a partra, ott is a vínek elég fura textúrája van :S )
  • Bokafix2
    #4837
    Bocs ha volt már. Zombi mod 102-es szint. O.o
  • zotya10002
    #4836
    Oké:-) Bocs
  • zotya10002
    #4835
    Próbáld meg neked sem menne!!
  • gallardo
    #4834
    FAQ!
  • mNzJean
    #4833
    pedig én így megyek mindíg törtre.
  • Hassel606
    #4832
  • Danecay
    #4831
    Kösz már megvan!
  • HD JOHNNIE
    #4830
    tudna vki segíteni az fps problémámon pls? 4811-es hsz
  • zotya10002
    #4829
    Gyerekek nekem kéne a lan fix!!Honnan tudnám megszerezni??Mert az off-on nincs!!
  • csuszi
    #4828
    origi kell
  • csuszi
    #4827
    kéne egy viszonylag haladó ember zombira beugró now...ha 5 min alatt nem jön privát akkor már nem aktuális...
  • blade9595
    #4826
    Nem tudja vki h mikor lesz 1.1 crack?
  • crysis
    #4825
    Multiplayer options-be nem engedi átírni,mert csak ennyi van,hogy "Player name indicator" és azon belül van 3 választási lehetőség:Full Name,Icon Only,Abbreviated.Próbáltam consolba is,de nem megy.
  • Danecay
    #4824
    Hi All!

    Egy kis segítségre lenne szükségem, ugyan is elakadtam. Valahol okinawaban járok és vagy egy fa ajtójú bunker amit ki kellene nyitnom, de sehogy sem sikerül. A társarám várnak és állandóan mondják, hogy be kell jutni a bunkerbe. Elvileg lángszórót kellene használni a művelethez de semmi, de a gránátra sem reagál. Már kilőttem mindenkit a pályán, többször körbejártam, de az ajtót nem tudom kinyitni. Esetleg valami ötlet? Ha így nem megy és kell töltök fel egy képet is.
  • danny94
    #4823
    hy
    most jelenleg nemtom ,h hogyan ,de 1szercsak 'odatermődött' nekem 1 szerver ,ami épp tele van 24/24...Én is próbáltam beírni IP-ket a favorites-be ,de nemtom ,h jól írtam-e be vagy csak épp nincs rajta senki???
  • norbi56
    #4822
    Már azt hittem h csak nálam van ez a probléma de megnyugodtam:D
  • zotya10002
    #4821
    Gyerekek nekem kéne a lan fix!!Honnan tudnám megszerezni??
  • danny94
    #4820
    ok már sikerült...
    nem tudsz v.mi olyan IP-t adni ,amin sokan játszanak éppen???
  • danny94
    #4819
    Felrakom az xFire-t is... :(
  • Szergej90
    #4818
    Egy hamachi "szervert" kell létrehozni vagy csatlakozni egybe és akik egy "szerveren" vannak veled azokat láthatod majd a játékban.
  • zotya10002
    #4817
    Háát ez az!!!:-((()