7577
  • darki81
    #4896
    ezt a nóób faszt XD
  • Fűszeres
    #4895
    Naszoval látom én vagyok porondon :DD
    az a gaz hogy mivel tört folyamatosan elveszik a mentesem:(
    kibasztak 2 szer a tudatlanrol 1 szer kaptam key bant akkor repült mindenki .D
    5 perc és kapaszkodtam vissza :D
    névaltas utána kaptam ip bant
    1 nap és megint mentem fel masneven
    ujra raktam.
    most lvl 1.2 És az összes admin bekaphatja:D Nem logok ki a sorbol.

    csuszi
    Te 1 szanalmas ingerült depresszios idegbeteg vagy egyél zabot az megnyugtat
    vagy játsz a pöcsödel barátnöd tuti nincs ha lehet megyek fel a neveddel a tudatlanra hagy mennyen a bunyó.
    Mas szerokara a neveddel lvl65 nevedet is bannoljak.
    Civakodjatok köcsögök megérdemlitek!
  • darki81
    #4894
    AAAz probléma hogy hiába nálam az egyik legjob fegyver: Kar98k, meg hiába bentvan az erőseb töltény, meg hiába HC mod, sokan tulélik az első találatot :SS patch jöhetne -.-
  • Boron Power
    #4893
    Jah, kint az alpha pam. De könnyen lehet, hogy cb szinten senkit nem fog érdekelni, mivel cod4-ből lelépett, és ekkor viszont rákényszerülünk a promodra.

    Lehet hétvégén felrángatlak TL ts-re, majd én irányítom a beszélgetést, hogy jó irányba menjen. :)

    KL
  • csuszi
    #4892
    nincs itt semmi különös már, reggel felbasztam Magam, de már elmúlt:) kicsit felpaprikázom magam néha. nem nagy ügy. de ez az arisaka baszki egyre jobban megszeretem. nemtom hogy akkor arisaka vagy a kar a befutó. komoly problémaaaa:D:D
  • csuszi
    #4891
    maradok a Tiédnél/Miénknél;) Én nem haragszok már rá, de ne legyen ártatlan bari én meg a vérfarkas amikor engem kickeltek. érted? ;):)
    már alig bírom mikor lesz már pam meg linux????:D amúgy van egy jó hírem, lehet nem láttad még: az alpha pamnál leírták, hogy a fegyvereket balance-ozni fogja bullet, és már az tuti hogy a rifle erősítést igényel, és a cod1-cod2 irányába gondolja a változtatást weapon ügyileg. nagyon helyes:D
  • Boron Power
    #4890
    csuszi szerintem menj fel egyszer TL ts-re, beszéld meg velük. Ők is jó arcok, meg te is, korban ugyanott vagyunk mind, a céljaink közösek(normál, csaló mentes pub). Volt egy félreértés szerintem el kellene felejteni, esetleg odaszokhatnál a szeróra is :).
  • csuszi
    #4889
    hagyjál mér dzsén bazdmeg korrekt hozzáállás most de akkor egy seggfej volt aki leszarja kit hajigál ki kit és merre, persze hogy most adja a jófiút a közönség előtt...egy kurva sry-t nem tolt, se egy oké látom elbasztam stb stb..csak auz ment hogy leszarja ami történ nem szedi ki a levelhackerek közül ki az és ki nem akinek nem tetszik el lehet húzni. és arra nem gondolt, hogy másnak nem abssza ennyire a csőrét, és esetleg nem 6-7 ből 1 az ártatlan, hanem jóval több?
  • csuszi
    #4888
    "De!!!!

    Az ilyesfajta ügyeknek nem az az elintézési módja, hogy a nekem szánt szavaidat azzal kezded és fejezed be, hogy pancser, faszkalap, idióta és vadbarom - még akkor sem, ha ez nyílvánvalóan felbosszant." - csak közben a serveren le se tojtál, nézd vissza logban, rögtön visszamentem hogy mégis ez mi a fasz? miután sneki nem reagált lejöttem gyorsan, elég megalázó a kick a nagy büdös semmiért. és ismétlem. a fux üzeneteit nem akarod bekopizni a boxból?
  • csuszi
    #4887
    csak azt faszán nem adt ahozzá, hogy RÖGTÖN visszamentem a serverre, és rohadtul leszart, meg amit dumáltanm neki,k innen jött a hangvételem. ennyit a hangvételről, meg hogy a levelemre nem válaszolt, meg hogy ajánlottam neki ts-t, msn-t xfiret, egyikre se reagált, és a saját üzeneteit is nyugodtan bekopizhatja, kezdve azzal, hogy leszarom hogy ki levelhacker és ki nem...meg az elvarázsolva vagy meg képzavarban élsz meg társai..én is tudok idézgetni...és még mindig ott tartunk, hogy minden dolog amit írtam neki, kurvára igazam van, és azokat nem nagyon sikerül megcáfolni...
  • zotya10002
    #4886
    Szia!!itt nézz körül!!Nekem is volt ilyen hibám meg egyre több embernek!!
  •  Evil
    #4885
    Crackoltad a multi exet is amit nemkéne...
  • maori721
    #4884
    Na ezt fejtsétek meg!--et a hibát irja ki mikor is nagy nehezen sikerült servere feljutnom---a punkbuster ledobott...ezt irja ki----RESTRICTION:Corrupted File/Memory (81395)

    Na már most erre mi a megoldás?Játék közben dobott ki.Segitene valaki?Köszike!
  • mNzJean
    #4883
    Azért ez korrekt válasz volt és korrekt hozzáállást tükröz , Csuszit meg nem kell bántani sajnos sok a keserü tapasztalata neki is és mindanyiunknak a 14 éves vérpisti adminokkal kapcsolatban, most ez esetben nem ez történt ezért őt is meg lehet érteni , becsülettel végigszenvedi a rankokat erre ki....szátok.
  • sg27
    #4882
    Akkor hogyan lehet elérni, hogy minden egyes belépéskor ne akkarjon létrehozni új profilt? Az multiplayer options-ban már beírtam a nevet.

    >TÖRT JÁTÉKKAL NEM LEHET PROFILT CSINÁLNI!!! a multiplayer options-ban tudod átírni a neved
  • shrike7973
    #4881
    Miért irja ki a multi folyton nekem hibaüzenetként hogy "unhandled exception error" okét kell nyomni és kilép, ennyi.
  • Smithwarden
    #4880
    Par zombis csendelet kep..

    Fejloveshez sorakozz!


    Meg 1 szintet kihuzunk talan ezekkel.


    Elol toltenek..hatsok el ne engedjek a ravaszt!


    Hat ti meg mi a faxt csinaltok ???
  • darki81
    #4879
    MIÉRT van már minden kibaszott játékban csaló geci, mért basszák el más játékát ezek a béna szarlámák? :((((
  • GHOST7
    #4878
    Call of Duty: World at War
    szerverek
    IP 1:/connect 78.131.7.165:28990 - SD
    IP 2:/connect 193.188.141.21:28990 - SD
    IP 3:/connect 78.131.7.165:28991 - HQ
    IP 4:/connect 78.131.7.163:28990 - TDM
    IP 5:/connect 193.188.141.21:28991-SD origi

    cod 4 :193.188.141.21:28960
    cod 2 :80.95.79.10:28960
  • Evoluti0N
    #4877
    Hardcore Hq szervert nem terveztek?
  • Wreck86
    #4876
    nem sok ennyit futtatni? vagy már minden kölöknek atomerű gépe van :P
  • GHOST7
    #4875
    Sajnos így van .
    ez az 5ik szerverünk :/connect 193.188.141.21:28991-SD origi

    full Üres
  • foxpal
    #4874
    Goszt hát ez szívhez szóló volt:)
    De ez mind nemtörténne meg ha eredetibe játszanának a warezos kisfiuk...
  • danny94
    #4873
    v.ki nem tud v.mi jó szervert multizáshoz???
    (az a lényeg ,h ne zombis legyen!!!)
  • GHOST7
    #4872
    Bocs hogy 2 szer kopiztam :D
  • GHOST7
    #4871
    Csuszi.
    FUX üzenetét közlöm.
    "Kedves Csuszi!

    Szükségét érzem annak, hogy reagáljak az elhangzottakra és egyben válaszoljak a nekem írt leveledre is, mivel kissé sántít amit itt mások előtt előadsz.

    Először is, abban igazad van, hogy nem kell kihajigálni azokat akik normálisan játszanak - úgy, mint Te.

    Véletlenül a 6-7 piroscsillagos lvl65 ös között téged is kidobtalak. Reggel volt, megesik.

    Ezért így utólag is sy.

    De!!!!

    Az ilyesfajta ügyeknek nem az az elintézési módja, hogy a nekem szánt szavaidat azzal kezded és fejezed be, hogy pancser, faszkalap, idióta és vadbarom - még akkor sem, ha ez nyílvánvalóan felbosszant.

    Ezidáig minden!!! olyan esetet amikor nem volt igazunk vagy esetleg véletlen volt azt azonnal orvosoltuk minden további szájtépés nélkül.

    De ahogy most végigolvasom a történteket látom, hogy mások előtt próbálod úgy beállítani az esetet, hogy én ugrottam neked elsőként olyan szavakkal, mint pl. majom.

    Próbáld meg időrendbe tenni a hozzászólásaidat.

    ------------------------------------------------------------------------

    1. SG fórum :

    Call of Duty World at War

    2008.11.23. 08:46 - csuszi (#4641)

    kl ha megadnád egy faszkalap tudatlan admin msn-jét megköszönném, csak hogy megtudjam miért is basztak ki... amikor semmit nem csináltam, csak játszottam (még csak nem is vitatkoztam senkivel). nem tetszett az idiótának, hogy prestige 45 vagyok??? hülye idióta faszkalap.

    2. Privát üzenet a weboldalunkon :
    Feladó: csuszi

    Címzett: Fux

    Elküldve: 2008. November 23. Vasárnap, 9:06

    Téma: ban

    csak gratulálni tudok jelentős szellemi tevékenységedhez, amiért egy szó nélkül bannoltál serverről. kl is ismer. 31 éves vagyok. sose csaltam semmiben. nem anyázok (ngz serveren is voltam adminjogú) mindig is üldöztem a faszkalap idiótákat - így téged is üldöznélek.

    szánalmas amikor valaki visszaél auz admin jogával. - igazságtalanul bannolgatni azt tudsz...


    ja és tanulj meg olvasni, remélem tudsz angolul te idióta:

    Ever since I went to prestige level I have been getting this warning. Its some kind of bug



    with prestige mode. It is rumoured to be associated with the level 65 rank hack. Its not
    though as I havent used this hack or any other. Ive been getting banned from servers because
    people think that Ive used this hack. Just thought people should be aware of this.



    trey válasz:



    its yet another bug in the codeing of the game,



    Treyach know about it and will be fixing it in the CoD:W@W 1.2 patch.



    láma

    ------------------------------------------------------------------------



    Ha ilyen szavakra kell reagálni, akkor ne csodálkozz azon, hogy valaki azt mondja Neked : leszarom!



    Itt azért jelezném, hogy az ilyesfajta hozzászólásokat jobbára törölni szoktuk, de mivel nem ellenségeket keresünk, hanem játszani akaró emberkéket ezért reagáltam rá.



    Egy kicsit térjünk vissza arra az ominózus majmozásra ami kb. így szólt:

    "napi kb. 200 lvlhackes majmot dobunk ki..."



    Ez sajnos tényleg így van, de szerencsére vagy egyre kevesebb vagy egyre nehezebben észrevehető.



    Ezt a témát itt le is zárnám.



    Egy szónak is száz a vége, részemről nincs harag, a problémákat megoldjuk a hibáinkat elismerjük és ki is javítjuk!



    Egyébként az elmúlt néhány hétben - amióta kijött a cod5 - kb. napi 10-15 órát foglalkozom azzal, hogy olvassak róla, tanuljak és, hogy a meglévő szervereket annak rendje és módja szerint üzemeltessem és, hogy a nálunk játszó napi párszáz játékosnak kellemes időtöltést nyújtsak.



    Még abba is belementem, hogy hq és tdm szerókat nyissunk amíg nincs másoknak lehetősége rá és hogy kitöltsük azt az űrt amit a linuxos szerók hiánya okoz.



    Máskülönben meg a szervereinken eddig is és ezután is a lehető legnagyobb rendet tartjuk fent ami elvárható tőlünk vagy ami az időnkből és energiánkból kitelik.



    Várunk szeretettel a szervereinken Téged is és mindenki mást!

    Ha meg úgy gondolod gyere el egy TudatLan partira Kisújszállásra és talán jobban megismersz minket!



    Jó játékot!



    ÜdvKedves Csuszi!





    Szükségét érzem annak, hogy reagáljak az elhangzottakra és egyben válaszoljak a nekem írt leveledre is, mivel kissé sántít amit itt mások előtt előadsz.



    Először is, abban igazad van, hogy nem kell kihajigálni azokat akik normálisan játszanak - úgy, mint Te.

    Véletlenül a 6-7 piroscsillagos lvl65 ös között téged is kidobtalak. Reggel volt, megesik.

    Ezért így utólag is sy.



    De!!!!

    Az ilyesfajta ügyeknek nem az az elintézési módja, hogy a nekem szánt szavaidat azzal kezded és fejezed be, hogy pancser, faszkalap, idióta és vadbarom - még akkor sem, ha ez nyílvánvalóan felbosszant.



    Ezidáig minden!!! olyan esetet amikor nem volt igazunk vagy esetleg véletlen volt azt azonnal orvosoltuk minden további szájtépés nélkül.

    De ahogy most végigolvasom a történteket látom, hogy mások előtt próbálod úgy beállítani az esetet, hogy én ugrottam neked elsőként olyan szavakkal, mint pl. majom.

    Próbáld meg időrendbe tenni a hozzászólásaidat.





    ------------------------------------------------------------------------



    1. SG fórum :



    Call of Duty World at War

    2008.11.23. 08:46 - csuszi (#4641)

    kl ha megadnád egy faszkalap tudatlan admin msn-jét megköszönném, csak hogy megtudjam miért is basztak ki... amikor semmit nem csináltam, csak játszottam (még csak nem is vitatkoztam senkivel). nem tetszett az idiótának, hogy prestige 45 vagyok??? hülye idióta faszkalap.



    2. Privát üzenet a weboldalunkon :



    Feladó: csuszi

    Címzett: Fux

    Elküldve: 2008. November 23. Vasárnap, 9:06

    Téma: ban

    csak gratulálni tudok jelentős szellemi tevékenységedhez, amiért egy szó nélkül bannoltál serverről. kl is ismer. 31 éves vagyok. sose csaltam semmiben. nem anyázok (ngz serveren is voltam adminjogú) mindig is üldöztem a faszkalap idiótákat - így téged is üldöznélek.



    szánalmas amikor valaki visszaél auz admin jogával. - igazságtalanul bannolgatni azt tudsz...



    ja és tanulj meg olvasni, remélem tudsz angolul te idióta:



    Ever since I went to prestige level I have been getting this warning. Its some kind of bug



    with prestige mode. It is rumoured to be associated with the level 65 rank hack. Its not



    though as I havent used this hack or any other. Ive been getting banned from servers because



    people think that Ive used this hack. Just thought people should be aware of this.



    trey válasz:



    its yet another bug in the codeing of the game,



    Treyach know about it and will be fixing it in the CoD:W@W 1.2 patch.



    láma

    ------------------------------------------------------------------------



    Ha ilyen szavakra kell reagálni, akkor ne csodálkozz azon, hogy valaki azt mondja Neked : leszarom!



    Itt azért jelezném, hogy az ilyesfajta hozzászólásokat jobbára törölni szoktuk, de mivel nem ellenségeket keresünk, hanem játszani akaró emberkéket ezért reagáltam rá.



    Egy kicsit térjünk vissza arra az ominózus majmozásra ami kb. így szólt:

    "napi kb. 200 lvlhackes majmot dobunk ki..."



    Ez sajnos tényleg így van, de szerencsére vagy egyre kevesebb vagy egyre nehezebben észrevehető.



    Ezt a témát itt le is zárnám.



    Egy szónak is száz a vége, részemről nincs harag, a problémákat megoldjuk a hibáinkat elismerjük és ki is javítjuk!



    Egyébként az elmúlt néhány hétben - amióta kijött a cod5 - kb. napi 10-15 órát foglalkozom azzal, hogy olvassak róla, tanuljak és, hogy a meglévő szervereket annak rendje és módja szerint üzemeltessem és, hogy a nálunk játszó napi párszáz játékosnak kellemes időtöltést nyújtsak.



    Még abba is belementem, hogy hq és tdm szerókat nyissunk amíg nincs másoknak lehetősége rá és hogy kitöltsük azt az űrt amit a linuxos szerók hiánya okoz.



    Máskülönben meg a szervereinken eddig is és ezután is a lehető legnagyobb rendet tartjuk fent ami elvárható tőlünk vagy ami az időnkből és energiánkból kitelik.



    Várunk szeretettel a szervereinken Téged is és mindenki mást!

    Ha meg úgy gondolod gyere el egy TudatLan partira Kisújszállásra és talán jobban megismersz minket!



    Jó játékot!



    Üdv:Fux

    www.tudatlan.eu " idézet vége


    Személyes megjegyzésem
    Csak vissza kell olvasni

    " © Fűszeres
    tegnap 14:32 | privát | válasz erre | #4785
    szevasztok!
    Van 1 olyan gondom hogy letöltöttem par napja a lvlhack 1.2 amivel szintet lehet aliatani :D
    Mostmár nem basznak ki az adminok de hiba uzit ir aPB meg mindig.
    Nem lehetne kikapcsolni valahogy?
    Másik forumba nem tudtak segiteni ott mondtak probáljam meg nalatok "

    Sajna mi iszap birkózunk míg mások nézik.
    Kívülről könnyebb kritizálni.

    Ezentúl minden kidobott anyukásról LVL hackről screenshot készül.
    Megelőzve problémákat miatt.
    Mégegyszer bocs . TL_Papa
  • EK1TEP
    #4870
    Mért van az hogy csatlakoznék ip-hez, konzolba beírom connect és ip cím és csak fekete képernyő van és zene szól...?
  • csanyiati
    #4869
    Hali!
    Én egészen láma vagyok a témában. Csak annyi a problémám, hogy SOLO ban nem tudok profilt létrehozni. Mi lehet a baj??? Légyszi segítsetek Fontos lenne.................. KÖSZI
  •  Evil
    #4868
    "bevédünk az ellenségtől!"
    Komoly klán lehet ilyen stratégiával
  • Dave0092
    #4867
    /map mp_nazi_prototype
  • Palesz2
    #4866
    Valaki helpme, hogy tudom elérni azombi mapot??? /map micsoda?
  • Stief
    #4865
    Zombi szerver
    Hamaci
    Name: Wodoo
    PW: xxx

    Gyeretek! itt szoktunk esténként zombizni!




    Embereket toborzunk egy város építő strtégiához, van egy magyar klán február óta játszuk a játékot, egy európai szerveren (Ikariam browser game) Elég erős klán vagyunk ha csatlakozol segítünk a kezdetkben és bevédünk az ellenségtől! Jelentkezni vagy hamchin nálam, vagy [email protected] msn-en. Gyere és uraljuk az ikariam világát!
  • Stief
    #4864
    zombi szerver
    Hamaci
    Name: Wodoo
    PW: xxx

    Gyeretek! itt szoktunk esténként zombizni!
  • Szergej90
    #4863
    Hali!
    Aki zombisat játszani szeretne:
    Hamachi: szoba név: kergekacsak
    password:cod5
  • zotya10002
    #4862
    Ha van xfiréd akkor ki tudod íratni!!Scroll lock+x asszem!
  • darki81
    #4861
    >>> szerintetek hogy lehet megycsinálni hogy a multi mutassa az fps-em? mert a cg_drawfps 1 meg a cg_drawfpsOmlyne 1 vagy 3 ,mindegy, sehogy nem mutatja :S meg az időt nemlehetnekitenni? :)) té há iksz :P thx
  • foxpal
    #4860
    Köszi!
    Amúgy csak azért kelett mert ellenfél is zöldre nyomatta a nevét így olyan színű a neve mint a barátodé!:D
  • Attis75
    #4859
    Nevet csak úgy tudsz változtatni ha új profilt készítesz, legalábbis eredetinél így van. Ha kész az új profil akkor a régi profilodból a mentéseket/szinteket át kell másolni az új profilodba és kész.

    A mentéseket a következő képpen találod meg:
    total commanderben beállítások/általános beállítások/képernyő/látszik a rejtett v system file, pipáld be

    a documents and settingsben
    c:/users/[username]/appdata/local/activision/CoDWaW/players/profiles

    Itt a régi profilodból átmásolsz mindent az új profilodba és új névvel de ugyanazzal a szinttel tolhatod tovább.
  • nemethpityu
    #4858
    a profilom hol van mit kell kimásolni ha valakinek odaadom.
  • foxpal
    #4857
    Hogy lehet nevet változtatni ? mert cod 4 be lehetett :P
    És színezni a nevet mert altg+3 és a számok nem jönnek be:/