7577
  • gallardo
    #4936
    lehet hogy valaki más regisztrált azzal a cd kulccsal
  • gallardo
    #4935
    lvl 65-től elérhető
  • easyyy
    #4934
    Sziasztok! Kérem aki tud segítsen: mikor belépek multiba egy ilyen üzenet fogad miután megprobált bejelentkezni a nevemmel: "can not connect to online service" ill a képernyő balalsó sarkába "online interaction not rated by the ESRB" ezt lehet fel lelni. a játékot letöltöttem a cd-key eredeti jatszottam is vele egy hetet kb aztán 1X csak ugy gondolta nem akar müködni.... Legyenszíves akinek van valami ötlete az irja meg! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM !!
  • osan
    #4933
    Valaki mesélje el, mitől lock-olódik ki a prestige mód? Mert nekem inaktív és fingom sincs! köccee
  • GHOST7
    #4932

    Valaki fel tette a kérdést??????
    válasz létezett.BETTY
  • zotya10002
    #4931
    Nekem is ez volt az elején +a multinál a DOME és ASYLUM mapoknál de valahogy megjavúlt:-))
  • jano007
    #4930
    már próbáltam azt is, sőt most töltöttem le egy directx frissítőt is de az sem segített
    Megnéztem, a 10-es pályát már nem tölti be.
  • Dave0092
    #4929
    frissitsd a directx-ed
  • jano007
    #4928
    Sziasztok!

    Egyjátékos módban eljutottam kb a játék feléig de amikor töltené a következő pályát akkor kiírja, hogy directx hiba és kifagy a progi.
    Eddig gond nélkül játszottam.
    Valaki azt mondta, hogy az exe filet cseréljem le mert valószínöleg rossz a törés de a másik exe-vel el sem indult.
    Mi lehet a baj?

    üdv
    Janó
  • Dave0092
    #4927
    eredeti, és egy szerverre sem enged fel... azt itja no or bad adress...
  • gallardo
    #4926
    TÖRT JÁTÉKKAL NEM LEHET ONLINE PROFILT CSINÁLNI
    csak egy picit olvass vissza
  • Dzsozi007
    #4925
    Multinál nekem nem enged profilt késziteni!! Ezt hogy lehet megoldani?? Vki segitsen Pls!
  • Burna
    #4924
    Szevasztok!
    Nem müxik 5.1 be csak 2.1 be...hogyan kell megcsinálni h 5.1 be is működjön? Mert vlmi hercet kell levenni és azt a hangerőnél lehet 4500-re vagy mennyire ha félig rakom de akárhogy variálom csak 2.1 be megy!!! HELP!
  • gallardo
    #4923
    #4900
  • rexHUNter
    #4922
    Hy!
    Engedéjezted a tûzfalon a PnkBstrA.exe és PnkBstrB.exe-t? Frissítsd vagy rakd a PB-t újra
  • sg27
    #4921
    Hogyan lehet elérni, hogy minden egyes belépéskor ne akkarjon létrehozni új profilt? Az multiplayer options-ban már beírtam a nevet.

    >TÖRT JÁTÉKKAL NEM LEHET PROFILT CSINÁLNI!!! a multiplayer options-ban tudod átírni a neved
  • sajtburger
    #4920
    ugyan ezzel a problémával küzdök vagy két hete.. sajnos megoldást még nem találtam én rá. :(
  • fityusz
    #4919
    Sajna ez nem vált be, mást meg egyelőre én sem találtam!
  • zotya10002
    #4918
    Hasznos!!
  • fityusz
    #4917
    Nekem sajna nem segített, és a lejjebb olvasható módszer sem.
  • danny94
    #4916
    tom ,de ezen a szerveren nem volt senki ,de már szereztem párat...
    Nagyon sok a csíter multiba!!!
  • cs31
    #4915
    Nekem az 1.1 patch meggyógyította!
  • fityusz
    #4914
    Üdv!

    Eredeti Cod5 játékommal nem tudok neten tolni punkbusteres szerókon, mer egyből kidob és ezt írja: Punkbuster kicked player "Edem" (for 0 minutes) Restrivtion: Service Abnormality!

    Kérlek, ha találkoztatok ezzel a hibával és sikerült megoldani kérlek jelezzetek. Válaszotok előre is köszönöm!
  • TomDantes
    #4913
    Azért mert nem eredeti, valószínűleg. Ha be mész az off topicba és vissza lapozol ott le írják részletesen a megoldást. Nekem is ez volt a gondom 100% hogy működik
  • mozesapo
    #4912
    Kisapám jól tennéd ha nem így beszélnél az adminokról, Rólunk. Csaltál, ez jár érte, és a továbbiakban legalább megtanulod, hogy óvakodj a csalástól!!!!!
  • HUNMemphis
    #4911
    Szevasztok. Pár kérdésem lenne a játékkal kapcsolatban.Kinek mi a kedvenc fegyvere?Mire esküszik?
    Sajnos nem tudok dönteni ezért csipázok.Kitaláltam hogy benevezné kegy M1A1-re de ahoz 65 lvl-es nek kéne lennem.
    Most tartok 30-nál.
    Valaki tudja hogy az M1A1-re lehet-e mesterlövész távcsövet tenni?Figyelem nem a sima távcső hanem amit az M1 Garandra is tehetsz.
    Meg warokon lehet félautómata snipert használni?Vagy marad a sima mint a CoD4-ben?
  • MagyaR
    #4910
    Hella! Egy igen érdekes problémám van.
    Belépek a játék menüjébe, rányomok, hogy solo,new game aztán kiválasztom a nehézségi szintet, majd nem történik semmi.
    Visszalép a játék a new gamehoz. Ez meg miért lehet?
    Thx a helpet!
  • Tower Guard
    #4909
    É csalás nélkül eljutottam a 11-ig, elég is volt :D
  • Tower Guard
    #4908
    Ez kamu, tuti csalás...
  • Dave0092
    #4907
    IP 4:/connect 78.131.7.163:28990 - TDM

    ottvan...
  • danny94
    #4906
    köcce a szervereket ,de nem tudsz olyat ,amin Team Deathmatch van???
  • atenza
    #4905
    Nekem is ugyanez a problémám, hogy nem tölt be a 3. pálya, pedig legújabb dx és nv driver van fennt :S Úgy tűnik jópár embernek van még ilyen gondja, de megoldást még nem láttam sehol :S Talán egy mentés ami áthidalja a 3 pályát...
  • danny94
    #4904
    nemtom ,h mi abba az izgalmas ,ha mindenféle csalással játszol...
  • darki81
    #4903
    hát, igen. Ezt kijavithatnák, mert nekem olyan is volt hogy a 3-ik haslövésbe halt csak bele közelről :S Már kezdem megbánni hogy megvettem a játékot, mert sok szar van benne, de hátha javit a pecccss
  • Gabe18
    #4902
    Nem tudom mi van,de nálam is egyre furábbak a találati eredmények.Én is ilyen egy lövéses puskára edzem magam (nem mondom hogy jól megy,de legalább érdekes ) ,most már a Kar98 megvan.Nekem ugy van beállitva hogy normál szerverre van egy Stopping Power-es Kar98-am,HC-re meg eddig úgy alapban is elég volt egy lövés az esetek nagy részében.
    Na most tegnap volt olyan hogy kör elején egy sarkot becéloztam,tudtam hogy ott szoktak jönni.Jön is az ellen nagy erővel,lőttem vagy ötöt abból három találatot kijelzett a kis x,de senki se halt meg...
    Na persze lehet a lábukba lőttem,fene tudja.
  • gallardo
    #4901
    vinnnéd el normálisan lvl 65-ig és akkor nem basznának ki sehonnan
  • gallardo
    #4900
    rámész hogy cancel és megmarad minden
  • mNzJean
    #4899
    Regisztráció időpontja: 2008. 11. 24.
    Ip tartomány alapján nem csak az alregedet lehet bann listára tenni.
  • Palesz2
    #4898


    http://www.youtube.com/watch?v=QJCaTf3AY3Q
  • csuszi
    #4897
    :D:D
    most belegázoltál a lelkembe:( altatót adsz?;)