7577
  •  Evil
    #5136
    Hát igen sajnos nem lehet kijátszani, régen nekem is x800GTO-m volt azt még Cod4 ben is kihúzta a 125 fpst, ezmeg...
  • norbi56
    #5135
    JObb oldalán a barikádoknak mész oda és ledől majd egy oszlop és ledönti a barikádot.
  • Gfreiter
    #5134
    ***** most akkor ezért kéne vennem egy másik videokártyát...? Na neeeeeem...! Ezt gondolom sehogy nem lehet kijátszani.
  • bajsz
    #5133
    Régebben leírtam:

    Hang frekvenciáját kell 950000mhz ről 450000mhz re csökkenteni.
    Ennyi a lényeg.Utánna mennifog.
  •  Evil
    #5132
    X800GTO nem shader model 3.0 as és a cod4 el szemben ehez már szükséges :)
  • Gfreiter
    #5131
    Bocs,ATI X800GTO-m van.
  • Gfreiter
    #5130
    Sziasztok! Tegnap este felraktam a játékot, elindítottam, valami ének-zene bejön, de kép nuku, csak nagy büdös sötétség. Szerintem a gépigényem megüti a minimumot: AMD 3200+ 2GbRam, ATI X850GTO 256Mb, a játék telepítésénél felraktam a DirectX9c-t. Valaki korábban hasonló kérdésre azt a választ adta, hogy fel kell rakni az augusztusit... De augusztusi mit? Előre is köszönöm a segítséget!
  • KranaZoli #5129
    Ott van lentebb a Vista alatti Speakers!!!
    Annak tulajdonság menü -> speciális tabfül -> 24bit/48Hz.

    De a WAREZ topic-ba részletesebben leírtam ;)
  • bandy85
    #5128
    Vki segítene nekem is??
  • f1alonso
    #5127
    Ígyis hibát észlel :(
  • csuripi
    #5126
    fölötte kell pipálni,de elég ha rendszergazdaként futtatod
  • f1alonso
    #5125
    Rendszergazaként ott a komatibilitásnál szürke nem engedi bepipálni.
  • HD JOHNNIE
    #5124
    Azt hiszem vmi kompatibilitást kell neki engedélyezni. Itt már le van írva valahol ez a gond.
  • f1alonso
    #5123
    Sziasztok!
    Tegnap raktam fel a vistát és még nem nagyon ismerem.
    Felraktam a codot és amikor elinditom, Cod5 működése leállt.
    Jó lenne ha valaki megmondaná miért nem megy:)
    Köszönöm előre is.Eddig xp-n ment rendesen.
  • bandy85
    #5122
    Én ezt már nem bírom!!Eddig nem csatlakozott a játék,most újra tettem a windowst most csatlakozik,de mikor beakarok lépni a multiplayerbe akkor lefagy és nem megy tovább!!!Patch fennt van a játék EREDETI!!!HELPPP

    Hogyan tudnék multizni???
  • Boron Power
    #5121
    Rákerestem és találtam egy vidékinek tűnő megoldást, de volt már akinek működött(gyakorlatilag újratelepíti a patch-et, esetleg rendberakja ezáltal a registryt is):

    "Aszem meg van a megoldás a következő hibajentésre:
    (Notice neved Punkbuster kicked player 'neved'(for 0 minutes)...
    RESTRICTION: Corruoted File/Memory [81395])

    Eddig azt tudom,hogy xp sp3 alatt és vista sp1 32bit alatt működik a módszer

    Megoldás:
    (a nyilak (->) a következő lépésre utalnak)
    start menű-> futatásba írjátok be, hogy regedit -> ok-> nyisd le a sajátgépet-> keresd meg ezt: HKEY_LOCAL_MACHINE ->SOFTWARE-> Activision-> Call of Duty WAW -> itt töröljétek ki (jobb oldalt) a version REG_SZ 1.1 -es nevezetű fájlt. (legalsó)

    Instaláljátok az 1.1 es patch-et. Az instalálás be fog tölteni, de elsőre azt írja hogy uninstallál, töröld is. Indítsd el még 1x a telpítőt és fel fogja telpíteni a patchat, és működni fog a game.

    Sok sikert!!!"

    KL
  • HD JOHNNIE
    #5120
    Köszi!

    Belekezdtem végül :)
  • Nowi
    #5119
    hello!!

    lehet hülye kérdés de az ucsó pályán a reichstagot hogy lehet elérni? akármerre megyek falak vagy barikád..???!!

    thx előre is
  • KranaZoli #5118
  • rolika43
    #5117
    hali!

    már két napja szenved a codom!
    tegnap kezdte ma meg folytatja!
    azt csinálja, amikor lépnék ki kékhalál és újraindul a gép
    ez még nem is lenne olyan nagy gond, de a rangom elveszik! először 48-as voltam, aztán ma meg már 12-es amikor megint kékhalál!
    ha valaki tud 65-ös rangot adni, vagy 40-est azt megköszönném!
    privátba írj, mert ez OFF! :)
  • csuripi
    #5116
    a challengeket mindet lenullázza,csak a stat lapodon lévők maradnak meg
  • lee56
    #5115
    Honnan tudod, és mi az oka, kicsit bővebben ha lehet :)
  • #5114
    ha vkinek van kedve most jönni zombira az jöjjön...
    szoba: eztkapdki
    pass:jelszo
  • Killgore
    #5113
    Nekem is ugyan ez a gondom...
  • cs31
    #5112
    Tudnátok segíteni? Föltettem a játékot, elindul az intro, rányomok a solora, new game és nem történik semmi. Föltettem az 1.1 patchet, mert már jártam igy egy másik gépen és ott a patch megjavította. Ezen a gépen az 1.1 patch után is ugyanazt csinálja. Tudtok rá gyógyszert?
  • HD JOHNNIE
    #5111
    Sziasztok!

    Azokat kérdezném akik a prestige szintet nyomják, hogy olyankor teljesen mindent lenulláz? Vagy az eddig leadott fejesek megmaradnak azért? Vagy hogy vagy mi? :)
  • Dave0092
    #5110
    igen
  • Robber
    #5109
    Nekem még nincs meg a játék és csak annyit szeretnék tudni h ebben is csak szövetséges küldetések vannak?
  • lee56
    #5108
    Ezt az új zombi map-ra írtad?
  • RNadal1203
    #5107
    csá mindenkinek !

    Megkérdezném hogy mért dob ki minden szerórol egy perc után, Corrupted File/ Memory-val ! és aki válaszol annak nagyon megköszönöm de annak is aki nem :P

    Köszi a Választ: Márk
  • HUN BECSEHELY
    #5106
    SamoWar-DIV SZERVER 212.92.23.127:28960--HQ,SAB

    Gyertek
  • nevil11
    #5105
    nem hiszem el hogy mindenkinek megy a cod 5 csak nekem nem én már probáltam 95 be futatni de ssemi virusirtó kikapcsolása de semmi aktiv txt is csináltam de semmi. VALAMI OKOS EMBER SEGITSENMÁR HELPPPPPPPPPPPP
  • Morfi
    #5104
    "Szerver kereső programok idővel valószínű fel fogják ismerni a játékot, de az account miatt nem biztos, hogy lehet onnan csatlakozni (főleg online account nélkül)." Ezt nem kellene a FAQ-ban kijavítani? Mert hát működik szerverkeresővel is gond nélkül.
  • Dave0092
    #5103
    5 kill streak után 6ost nyomd meg
  • Serpa
    #5102
    multiban h hívok tüzérséget?
  • #5101
    és ezen a hamachi szobán mikor szoktatok fentlenni?
  • Wreck86
    #5100
    http://www.magyaritasok.hu/ ,de nincs még.
  • rambo109
    #5099
    Honnan lehet magyarositást letölteni (ha van) ????????????
  • Dave0092
    #5098
    eredetivel megy csak
  • Palesz2
    #5097
    ÚJ ZOMBI MAP!

    http://www.customcod.com/community/index.php?PHPSESSID=844bbf985ba6bdb13ee6af82a49a1331&action=downloads;sa=view;down=65

    :)


    Valakinek iskerült berakni hogy el is induljon?? mert nekem a Mods ba játkon belül üres..