7577
  • Berv
    #5176
    Jó, de a másik kérdésedben nem tudok segíteni, ezért néztem olcsóbb, de eredeti játékot, hátha ... :)
  • helybentoporgo
    #5175
    Bonbon, nem tudom, hogy neked, hogyan sikerült, hogy meg a játék nekem nem megy. Pedig végig csináltam amit irtál. A játék elindul bejön a solo majd a New Game, majd a nehézségi szint választás, és a nehézségi szintre kattintva visszalép a New Game-hoz és nem történik semmi.
    Tudsz még valami féle megoldást
  • ZoZaHUN
    #5174
    Berv, köszi a tippet! Tényleg baráti az ár, de ha 1 mód van rá, akkor nem venném meg. A megoldás azért is érdekel, mert olvastam, hogy letöltött játékkal is multiznak.
  • ZoZaHUN
    #5173
    Jobban szeretek beszélgetni, mint fórumokba írkálni. Mert ha valaki sérteget, akkor annak be tudom verni az orrát...
    Osztom Gery Sniper véleményét, hogy arra van a fórum, hogy lehetőséget adjon, hogy "összedugjuk" fejünket, és kitaláljunk valamit.
    Skyline! Hányok az olyanoktól mint például te, aki kiaggatja, hogy milyen vasa van, rajol vele, hogy még xbox, meg ps, meg repülő, űrhajó, és gondolom a wc-d is aranyból van... Hát tudod mit nem érdekel! Mint ahogy a véleményed se! De ha itt lennél akkor törött kézzel szedegetnéd a kivert fogaid faszkalap!!!
  • Berv
    #5172
    Alternatíva
    A mai baráti $-Ft árfolyamon 6.600,- Ft-t kostál
  • Skyline
    #5171
    Erre csak annyit tudok mondani hogy csóró egyetemistaként elég gyenge védekezés hgy nincs 1 egész kibaszott évben 11500Ft-od egy olyan játékért amivel multizn akarsz online....
    Pont az ilyen majmok,és az egyéb warezos chethasználó köcsögök miatt csináltatjuk a szerónkat hivatalosra--> csak eredetivel lehet feljönni...
  • Gery Sniper
    #5170
    Taníts minket mester! Ha jól tudom azért vannak a fórumok hogy ne kelljen a bolta szaladgálnom minden faszság miatt...
  • ZoZaHUN
    #5169
    Erre csak annyit tudok mondani, hogy csóró egyetemistaként én is örülnék ha megvolna rá az a nem 1-2 ezer forintocskám...
    Sajnálom, de ez nem kivitelezhető megoldás :(
  • csuszi
    #5168
    csuszi faq :)
  • csuszi
    #5167
    ha az összes delikvens aki azért sír mert nem megy a játék, befáradna a boltba minden problémája megoldódna...
    ezt akár a faq-ba is bele lehetne tolni.
  • ZoZaHUN
    #5166
    Hali!

    Szeretném multizni, de az a gondom, hogy nem tudok...
    Solo megy rendesen, végig is játszottam. Co-op nem talál semmit, a multi.exe meg kilép mikor keresi az online profilt. Nem jutok el a menübe se. Ha leirná valaki, hogy mit kéne csinálnom annak nagyon tudnék örülni.
    Feltelepitettem a patch-et is. Amikor elinditom a mp-t, akkor a profilba létrehoz egy mpdata fájlt, ezután már a solo se megy. ha törlöm a fájlt, akkor ismét megy a solo. Ja és próbáltam már a "MULIPALYER.UNLOCKER"-es exe-t, és a "Server_Patch-NoGRP"-s exe-t is. Az eredmény mindig ugyanaz. Elindul az mp.exe, aztán bejön a "Retrieving accounts information..." és már jön is a hibajelentés küldése ablak. Higgyétek el, mindjárt elsírom magam!!!
    Előre is köszi a segítséget
  • Wreck86
    #5165
    elvileg 30,úgy emlékszem a legális.
  • pzs
    #5164
    Sziasztok

    A zombis pályán mennyit lehet max csinálni , kinek mi a rekordja én 8 körig birom , és 126 volt a max killem.
  • norbi56
    #5163
    És a profil hol van?
  • norbi56
    #5162
    32-es vok tom nem nagy:D,ujra kéne rakni a win-t hol tudom megnézni a key-t amit beírtam me 2 is van és nemtom h melyikkel jáccok.
  • ACE
    #5161
    Valaki zombi?
  • RNadal1203
    #5160
    :D:D hadjad szegény CoD4 kockát :D:D:D
  • BonBon
    #5159
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Akkor most leírom, hogy ha a SOLO mód nem indul el (nem történik semmi) akkor mit kell csinálni.
    (Félig segített a fórum, félig magamtól jöttem rá)

    Tehát, tegyük fel, hogy a Windows usered Balu és Balu néven is játszol.
    Ebben az eseben ebben a könyvtárban:

    c:\Documents and Settings\Balu\Local Settings\Application Data\Activision\CoDWaW\players\profiles\

    Készíts egy Balu mappát valamint készíts ide egy active.txt file-t (mondjuk notepad-el) és írd bele, hogy Balu.

    Ennyi!

    Természetesen a "Balu" változó (mindenkinek a saját neve)

    Figyelem a Local Settings és az Application Data rejtett mappák!
  • Gibor
    #5158
    Lehet hogy a 4nek van saját topicja és ott vannak a profik? itt csakis world at war kockák vannak :D
  • Gery Sniper
    #5157
    Ja a 4-et, tudom ez nem annak a fóruma, de ti már tuti profik vagytok a 4-ben és tudtok segíteni..
  • HD JOHNNIE
    #5156
    cod 4-et?
  • Gery Sniper
    #5155
    Sziasztok! Most tettem fel a Cod 4-et, de SP ben nem hajlandó elindulni, visszaolvastam a fórumot és látom hogy másnak is van ilyen gondja! Valami ötlet? A MP működik rendesen, gépigényem bőven elég!
  • csuszi
    #5154
    az már biztos: leírták a pam fejlesztői, hogy a riflek 1 lövés és fekszik az ellen. a többit még nem tudják, de a cod1-2 nyomán akarnak haladni.
  • Skyline
    #5153
    Én mindig 1lövetüekkel mentem,4-ben is g3-al gyalulok:D
    Itt m1 lett volna kedvenc de idióta módon felhúz,hagyánlenne lett másik kedvenc....
    Sima módban kar98-al rohangálok soxor távcső nélkül bajonetten/ nagant távcsővel csipázásra,1 lövés 1 ember halálpontos kis célszerszámok,csak tudnikell velük bánni mert lövés után felhúzósak..:D
    Ami vicc--> ha az említett fegyverekre távcsövet rakok/leszedek,változik a sebzés és a fegyver hangja is:D
    Nagant távcső nélkül kicsit nehézkes rengetegszer 2 golyó/ember,távcsővel juggernautokon kívül szinte mindig 1 golyó/ember..
    Kar98 távcsőnélkül halálpontos juggernautosokon kívül 1 golyó /ember, távcsővel soxor 2 golyó / ember...:D
    Haggyán hogy egy távcső a hatás kedvéért változtatja a fegyó hangját (bár nevetséges hogy ígycsinálnak csipát meg csipahangot egy fegyverből),de hogy ugyanakkora távolságon a sebzését is befolyásolja az egy vicc...:D
  • Gabe18
    #5152
    Hát én nem vagyok egy profi játékos,de hasonló véleményen vagyok.
    A Pro modot megnéztem,azt tényleg nem értem mitől pro.Az hogy futni nem lehet tényleg gáz.Akkor legalább ugy csinálták volna hogy aki puskával megy az futhasson,aki meg a böhöm golyószóróval az meg ne.
    Hát a PAM-ot én nem néztem,de ha a puskát elbaxák,akkor szomorú.
    Én az eddigi CoD részekbe mindig félautomata fegyverekkel mentem,most az 5-nél átálltam az egylövéses puskára.Nem könnyű vele,de érdekes.Na de ha ettől elveszik azt is egy lövősből legtöbször megvan az ellenfél,akkor gyakorlatilag használhatatlan lesz.Hiszen még a golyószórókkal is majdnem olyan pontosan lehet lőni,köszönhetően az arcade játékstilusnak.Most ha mindenkienk lesz ideje válaszolni az én egy lövésem után,még ha az talál is...
    Sniper meg egy vicc.Sima puskával ha egy minimális eltérés van már nemigen adja meg a találatot.De ha valaki távcsővel céloz,a centiméteres eltérésre beadja neki sokszor.Hát igen,4-ben is ez volt.
  • Skyline
    #5151
    Noh tegnap nyomattunk egy wart a klánunkkal valami külföldi brancs ellen,kipróbáltuk a promod beta-ját meg a pam mód alpha-ját...Hát ha ilyen lesz,akkor egy kalap szar...
    Promodban futni nemlehet,fegyverválasztás: kiválasztod milyen ostály legyél,hevigánner,csipa,stb-->ezenbelül fegyvert nemválaszthatsz,a fegyók fixek... (ez valami vicc,ettől pro???)
    Pam mód: ezzel még nagy gond nemis lenne,de csipa levegővisszatartása vmi miatt külön gomb,nem lehet a sprintelésen....Ez is vicc gyk összezavarja az embert a jólmegszokottól és amikor futás után kihajlással akarunk lőni egy kavarodás az egész....A fegyverek lebutítása szintén kabaré,a naganttal sima módban 1 lövés/ember bizonyos távon belül távcső nélkül ha nem juggernautos az ellen...Pamban 3 lövés az esetek hatalmas %-ban...
    Az eégsz warból annyi lett hogy a végén hogy egyik társammal beváltottunk a duplacsövü alkalmazásra és mint a hülyék rohangáltunk és szaggattuk a végtagokat...:D
    Egyébként reménykedtem benne hogy a cod4-es idegölő bugok nemmaradnak bene (pl: csipa nemodalő néha ahova célzok,az ellenfélnek csak a feje teteje látszik ki ő mégis premier plánba lát és lő,stb)....No ehhezképest ugyanaz a helyzet,olykor még rosszabb is...Egyik ellenfél fejére 3-at lőttem,azt se vette észre hogy álövök,nemtom hovacsapódtak be a golyók,de egy álló embert ennyire nelehessen ellőni.....A fejtetőkilátszódós gyilok meg ugyanaz maradt---> mehetnek gyakolrolni a lowok hogy hollehet ezt kihasználni....
  • RNadal1203
    #5150
    egy verziójú a hamachi/WaW???? mert ez lehet az egyik gond
  • llkobe
    #5149
    Üdv!

    Valaki legyen olyan kedves és segítsen! A gondom a következő: haverommal szeretnénk coop-ozni hamachin keresztül. Nekem Vista, neki xp, én simán, ő router mögül és a helyzet: ő nem lát engem ha én csinálok hostot, fordítva én látom, de mikor csatlakozni akarok ezt írja ki: "no longer available". Tűzfalak, hamachik, portforward, minden jól beállítva.
    Valakinek lenne 5lete?
  • Loki Ferrais
    #5148
    Úgy látom itt senki sem segít senkinek!
    BonBon amikor elindítod a játékot akkor egy fekete kép jelenik meg vagy teljesen nem indul?
  • BonBon
    #5147
    Sziasztok!

    Van valakinek olyan gondja, hogy nem indul a game solo-ban?
    Nem csinál semmit?
  • Pacal17
    #5146
    Konzolosoktól kérdezem hogy hogy állunk a kontrollermoddos kecsegekkel? Ha jól tudom Bannolja őket a játék. (X360)
    Holnap jön a játék, és nem akarok kellemetlen meglepetéseket :D
  • helybentoporgo
    #5145
    Lehet, hogy én nem találom a hozzászólások között a problémámra a megoldást. Korábban feltelepítettem a COD - Word of War játékot, akkor ment, de hely hiány miatt letöröltem. Most újra telepítettem, ugyan úgy mint a múltkor. Azonban a solo indításnál kilép, pedig már az 1.1 patc-ot is feltettem hozzá. Tudna valaki megoldást, örülnék neki.
  • RNadal1203
    #5144
    KÖSZI EZ MŰXIK !!!!!
  • Loki Ferrais
    #5143
    Helló all!
    Szerintetek érdemes megvenni a collector's kiadást? Lécci soroljátok fel hogy miben jobb mint az eredeti verzió!
    És milyen amúgy a neten a játék?
    Köszy előre is a válaszokat!
  • Skyline
    #5142
    A subway-es zombi map jópofa az aluljáró barominagy így lehet menekülni ha bajvan,viszont a fenti részt megnyitva kb 115-ös szinttől biztoshalál,mert a fentirész kicsi sokoldalról jönnek és ha egyszer bennvannak özönlenek mindenhonnan:DDD

    Apropó a zombi módot nemlehet vhogy beállítani hogy ne csak 4-en legyünk???:)
  • apihi
    #5141
    sziasztok,

    Olvasgatva vissza konkrét megoldást nem találtam az alábbi problémára.
    Az a pálya után amikor (usa vs japcsik)kb négy bunkert kell kitisztítani tölti a következő pályát de elszáll a játék csak annyit látok, hogy a háttérben megjelenik egy consol de a tartalmát már nem tudom megnézni. Érdekes, hogy visszalépve az egész pályát előről kell kezdenem és nem egy pálya közbeni mentésről. Valakinek volt ilyen ezen a részen?
  • wednes
    #5140
    Hali.
    Az lenne a problémám, hogy nem megy hamachival a Coop mod.
    Az FAQ-ban leírtak szerint jártunk el. 1.0.1.5-ös hamachi, Lanfixed.exe. IVP6 elől pipa ki,(de úgy is próbáltuk, hogy ott van).

    Hamachi működik remekül, lehet pingelni is. Ha én hostolok akkor lát engem a haverom. Be is lép, de betöltésnél csak én leszek Ready. Aztán kilép hibaüzenettel nálam, hogy nincs elég játékos, egyedül nem folytathatom.
    Ha haverom hostol akkor én meg nem látom őt és nem tudok csatlakozni.
    Tűzfal kikapcs, ugyan az. Vista 32bit.
  • Wreck86
    #5139



    Bocs,nem tudtam kihagyni :D:D
  • chamo
    #5138
    roi007 KUKAC freemail PONT hu
    ide kéne nekem egy eredeti 1.1es codwawmp.exe
    Ha valaki elküldené, nagyon hálás lennék :)
  • KranaZoli #5137
    Ha vkinek lenne kedve átnézni az OFF topic-ba!!!
    Jó?!

    Nem ide akartam behányi a WAREZ dolgaim. Ott van az utolsó 3 HSZ-em, hogy "Én" (de szerintem mások is) hogyan tudtam teljesen jól elindítani a game-et.

    Azonban még van egy olyan apró hibám, hogy séta, futás közben döcögős a user-em. Nem erőforrás hiba, az biztos. Nem tudom mi lehet...