7577
  • Render
    #5096
    Amikor indítom a multiplayert, bejön a főmenü és elindul a "retrieving accounts information..." utána egy elszáll egy hiba üzenettel: "Unhandled exception caught".
    Próbáltam újra telepíteni a játékot, először sikerült is játszani, de amikor kikapcsoltam és újra játszani akartam, már a hibaüzenet fogadott.
    Valamint sikerült még úgy megcsinálni, hogy a profil mappából töröltem mindent, de akkor is egyszer tudok játszani, és ha kikapcsolom kezdődik minden előről.

    Nem tudja valaki mi lehet a gond?
    Vista SP1 x64-es verziót használok.
  • RNadal1203
    #5095
    jelszó : jelszo
  • RNadal1203
    #5094
    gyerek gamelni

    Hamachi szoba Neve: eztkapdki
  • rambo109
    #5093
    azt irja ki hogy NOT ONLINE.
  • danny94
    #5092
    hy
    miért lehet az ,h mindennap eltűnnek a szervereim???
  • danny94
    #5091
    keress googleban szervereket és a new favoritesbe írd a szerver IP-jét!!!
  • #5090
    vki tud adni hamachi szobákat mert kipróbálnám a zombit vkivel...
  • rambo109
    #5089
    hello! Nekem nem lehet profilt csinálni és multizni se lehet. A single rendesen megy de a multiba nem hoz be egy szervert se! HELP!!!
    Amúgy lehet hogy le van írva valahova de nincs idöm végignézni azt az 5000 üzenetet!!!!!!!
    VALAKI SEGÍTSEN!!!
  • danny94
    #5088
    nekem is ugyanaz volt a problémám ,mint neked én átraktam windows 95-ös kompatibilitásba és lám,lám jó lett... :-)
  • nevil11
    #5087
    :( nem müxik igy sem esetleg ha megtudnád mondani te honann szeted le?
    amugy akonfigomk megfelel neki?
  • Dave0092
    #5086
    megnyitod beleirod pl hogy muri és elmented...
  • nevil11
    #5085
    figyi kiprobáltam ezt de amikor beléptema profils ba akkor ott találtam mapákat ien néven(muri,12456,kisi papi,)nos én nyitottam egy Gerinevyl mapot és ugy csináltam akti txt hogy jobbegér rich tex documentum kat feljőtt a world pad beiram gerinevyl és mentés másként. IGY KELL VAGY MÁSHOGY! LEIRNÁD AZT HOGY KELL AKTIV TXT CSINÁLNI DE AMUGY NEM MÜKÖDŐT!
  • nevil11
    #5084
    Sziasztok asziszem a aza gond a soolo val hogy a virusirtó blokolja a exe files-t nálam nem jőtt be a de hátha valakinek össze jőn a a single player!
  • Dave0092
    #5083
    nemvagyok benne biztos, de asszem ugy kell, hogy belementek a Appdata mappába

    c:\documentums and settings\neved\appliction data\ megkeresitek a codwaw-ot. ott belementek a profilba, és létrehoztok egy active.txt-t és beleirjátok a profil neveteket...
  • nevil11
    #5082
    Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy nem régiben letöltöttem a COD5.
    De mikor feltelepitettem beléptema soolo-ba new game nehézségi fokozat kiválasztottam és kész a játék csak áll nem lefagy csak áll!!!!!!!

    Configom 2300AM2 AMD GEFORCE 7600GS gddr 3 128bit TUNINGOLT 1G RAM WINDOWS XP SP2
    SEGITSÉG NEMTUDOM MI ABAJ ÉS NAGYON SZERETNÉK JÁCANI MERT VILÁG LEGJOBB JÁTÉKA IRHATOK OKOSÁGOKAT A [email protected] elöre köszönők mindent.
  • Endre88
    #5081
    Helló
    Nekem is ilyen gondom van(#5080)! Segítsetek!
  • atkaq
    #5080
    helló
    Nekem az gondom a játékkal hogy fel instaláltam, beírtam a kódot áttettem a crackot és a játékba rámegyek hogy solo game kiválasztom a nehézséget és nem indul el a játék.Mi lehet a gond?
  • w77d
    #5079
    basszus sehol sem találok már limited edition példányt :(
  • danny94
    #5078
    azért nincs ,mert gondolom rejtve van...(am. nekem sem látható ,de attól még el lehet oda jutni...)
    C:\Documents and Settings\Rendszergazda\Local Settings\Application Data\Activision\CoDWaW\players\profiles
    !!!a Rendszergazda helyére a saját nevedet írd!!!
  • sylas
    #5077
    hogyhogy xfire-en rengeteg szero van de senki sem játszik?vagy nem stimmel vmi?
  • #5076
    vki tudna segiteni?
    nem találom a mentési könyvtárat...
    elolvastam a FAQ-ot is de nekem nincsen olyan h local settings mappa...
  • danny94
    #5075
    húúú naon naon thx
  • HD JOHNNIE
    #5074
    82.150.63.13:28960
  • danny94
    #5073
    nemtudja v.ki +mondani a DARKSKY COD 5 SERVER 24/24 deathmatch ip-jét???
    ui:mert eltűnt... :-<
    Nagyon FONTOS lenne...
  • danny94
    #5072
    olvass vissza ,már 1 csomóan leírták...!!!
  • jocking
    #5071
    Hali
    Lenne 1 komoly problémám a CoD5-tel. Feltelepítem, elindítom, szalad is szépen. De ha rámegyek a "new game"-re és ott választanám a nehézségi fokot, a nehézségi fok kiválasztása után visszadob oda, ahol a "new game" és a "mission select" gomb van. Mitől van ez? Patch kell neki, vagy bugos?
  • danny94
    #5070
    hy
    miért lehet az ,h egyik napról a másikra nem tok multizni???
    elindítom és már az elején nem hozza be azt ,h create new profil vagy mi ,csak sokáig tölt aztán abba hagyja???
    (felül sem írja ki azt ,h go online csak azt ,h offline és a szervereket sem jelzi ki find gaméban ,pedig tegnap még jó volt...
    mi lehet a baj???
    előre is köszi
  • Stief
    #5069
    Zombi szerver
    Hamchi
    Name: Wodoo
    Pass:xxx

    Gyertek és írtsuk együtt husit!
  • Stief
    #5068
    Zombi szerver
    Hamchi
    Name: Wodoo
    Pass:xxx
  • kuzsee
    #5067
    Hello!

    Nekem a játék állandóan lefagy Berlin előtt. Legalábbis gondolom, mert nem jut el odáig h végig töltse :@ Az előtte lévő pálya úgy kezd h kiszállunk a vonatból. De a vicc az egészben az h mivel lefagy vmi mentés baja is lehet így mikor betöltöm ezt a pályát is újra kell kezdenem.
    Már nagyon idegesít. Valakinek ötlet? vagy mással előfordult esetleg ez?
    Bocs ha már volt róla szó, de már nem látok az idegtől.
  • Farbiter
    #5066
    helló!eredeti a játékom,és azt írja ki hogy a cd key használatban van.ha valaki tudja hol lehet a cd keyt regelni vagy levédetn az írjon plz!
  • lee56
    #5065
    Ha akadni kezd, a szervernek vagy neked gyenge a gépe, ha laggolni akkor a net/feltöltés kevés, vagy szar a szolgáltató :)
  • albertattila
    #5064
    sziasztok! lenne egy olyan problemam h ha haverokkal szeretnenk jatszani coopban zombiet akkor elkezd akadni.... de nagyon ritkan (ujrainditjuk a gepet varunk meg ienek) mukodik. de ha mukodik akkor a 10 kor korbnyeken korubelul elkezd megint akadni! es elvezhetetlen ugy.... nem tudja valaki h ez mitol van es mi a megoldas???? nagyon megkoszonem
  • darki81
    #5063
    Tudja e valaki e hogy mikó jön az uj pecccs ??? ??? ??? ??? ??? ???
  • priluki
    #5062
    8348838384 ször lelett irva ,hihetetlen hogy még mindig van aki nem tudja,és nemképes olvasni kicsit....
  • rambo109
    #5061
    hello! Nekem nem lehet profilt csinálni és multizni se lehet. A single rendesen megy de a multiba nem hoz be egy szervert se! HELP!!!
  • dzsiii
    #5060
    hahaha, mindjárt küldök kettöt:D
  • Hesston
    #5059
    Császtok srácok tud valaki telepítő key-t adni?? mert én probáltam amit kapok a bétához de nem jó valaki segitsen légyszi!!!!
  • Gabe18
    #5058
    Innen felveszed a robbanóanyagot,a betonbunkereket meg felrobbantod velük.
  • Raszkál
    #5057