7577
  • Bambbu
    #5216
    Sziasztok! Cd key kéne nekem mert ami a reaload fáljban van azt nem akarja elfogadni
    segítsetek
  • GHOST7
    #5215
    Naponta dobáljuk ki lvl piroscsillagosokat!!
    igazad van ugyan olyan gusztustalan .
    Még be is valják hogy poweros szervere mennek fel.
  • Hassel606
    #5214
    Na, elkezdődött a pálya alatti majomkodás. Bug megtalál, pálya alá lemegy, onnan osztja a a fejest. 65/0 arány, nagyon boldog user. Persze admin még a környéken sem. Minek is, ha szervert üzemeltetek?
  • Waczkor
    #5213
    Call of Duty World at War eredeti program kell hozzá
  • Waczkor
    #5212
    Valakinek nincs kedve zombizni?Akinek van eredetije?:)
  • HD JOHNNIE
    #5211
    Oda van írva vagyon. Rámész az unlockolt 7 custom classra és jobb oldalon mutatja, hogy hanyas szintű prestige-nél kapod meg.
  • Solyom2
    #5210
    Helló!

    Milyen program kell hogy játszhassak Coop módban.Ha van ilyen hova kell menteni és kéne egy link.
  • The Norberto
    #5209
    hello lenne egy kérdésem elértem a 65 öt és ugye átmentem restizsbe prestige 4 en kaptam custom sloot 6 ot:d és mikor kapom a 7. et a 8.at a 9.. et és 10. et????
  • csuripi
    #5208
    Ha no or bad challenge-t ír hibának, akkor a szerver nem eredeti.
    GHOST7
    2008. nov. 22. 17:22 | privát | válasz erre | #4618
    Törtszervere a köv a megoldás.
    "Megoldás:

    profil kiválaszt - /connect ip.... nem enged be.

    *** profilt kiválaszt - console lehív - felfelé gomb - enter ***

    és már bent is vagy ha elég gyors a kezed "
    magyar szerverek:http://www.gametracker.com/search/codww/HU/?sort=players&order=desc
  • simonl #5207
    Sziasztok,

    Tudnátok pár magyar szervert IP címmel? A game-monitor 2 db ot talált azok is mintha "zároltak" lennének.
    Eredeti játékom van.
    TDM érdekel.

    Köszi
  • rexHUNter
    #5206
    onnan pótolod ha elhasználtad
  • csuszi
    #5205
    én is megálltam prestige 3-on és napokig 65-ös voltam pedig nem csaltam;) aztán mégis újra nekiindultam, szal lehet hogy egyszerűen megáll, nem akar továbbmenni.
    hassel. a ppsh-át én próbáltam, szerintem abszolúte nem űber, gyenge, távolra szar, csak sok benne a skuló, de mivel löki is ki rendesen hamar lehet tölteni;) én nem venném ki, nem is csináltam classt rá. a fegyverhangok ízlések és pofonok, klánon belül felének bejön (nekem is) másik fele rühelli. 10 millát költöttek rá (dollárban;)). ez magáért beszél. nekem bejön, olyan távoli elvesző kelepelő nekem ez jobban valóságosabb mint a cod2/4.
    fegyversebzés: eddig egy cod se volt jól balanszozva (talán az 1), erre van kitalálva a versenymod (pam), és azt cod1-2 irányba viszik, és balanszozzák egy pár hónapig.
    lángszóró: közelre mindent visz, nade 3 m és szart se ér, és elég lassan teszi le.
    ha már szar balanszt akarunk keresni akkor az svt és a gevehr is kibaszott erős. a többi szerintem jó - ja mégse, a riflek geci gyengék. 1 lövés 90%ban kellene hogy öljön, ehelyett olyan 40-60ra tippelem. kibaszott idegesítő. az meg geci vicces, amikor egy rifle és egy magnum se elég egy NEM!!!! juggeresbe!! de ezen azért nem baszom fel magam, mert tudom hogy a pamban úgyis kijavítják. aki szerette a 2-őt nem értem miért nyafog, ez tulajdonképpen a 4 és a 2 egybegyúrása egy kis + extrával.
  • DarkSector
    #5204
    jah csalásnak hívnám.
  • Gabe18
    #5203
    Tennék két észrevételt plusz egy érdekesség (bug?).

    Először is lehet csak én vagyok rosszindulatú,de milyen érdekes hogy akinek ilyen szép sosemlátott kitüntetése van mint az alábbi képen pár embernek,az az esetek 99%-ban 65 szinten van.Ilyenekből mért nem látok én mondjuk sok 10-est vagy 23-as... De az ritka mint a fehér holló,De 65-ös,az mint égen a csillag...


    Ezt eddig azt hittem kifejezetten ilyen csalással lehet felnyomni egy pillanat alatt.Illetve nemrág feltüntek az olyan szerverek ahol S&D közben ha lelőnek se halsz meg,hanem újraéledsz.De nem,kérem,már van jobb!
    Mai játék elején jön egy gyerek és,kevéske angoltudásommal is kivettem hogy valami olyanról magyaráz hogy valami szerverről jön ahol EGY KILL 3500 pontot adott,és egy óra alatt pörgetett egy 65-öst.Erre mondhatnánk hogy hiszem ha látom...Hát alig egy óra mulva teljesen véletlenül bemenve egy másikra,láttam.Igaz itt "csak" 2000-et ért egy jó lövés...


    Na most nem tudom ki hogy van vele,de az én meglátásom szerint ez ugyanolyan gusztustalan csalás mintha valaki WH-zik vagy más "régi" cheat-et használ.Még ha nem is közvetlenül az én játékomat rontja el ezzel,mint azok.
    Mert 2000-3500 pontért,van hogy én 20 percet is ülök a gép előtt a normál S&D közben,ide bemenve meg kb egy vaktában eleresztett lövés is többet ér.De lehet én vagyok már nagyon régimódi...
    Mindenesetre ezzel a rangrendszerrel akart valami jót a készitő a 4. meg most az 5. részben is,természetesen ezt is sikerül tönkretenni.Csak hogy ő megmutassa,mekkora király gyerek,2 nap alatt kipörgette 10x.

    Végül meg egy érdekesség,meghalásom után spect.-ben néztem ezt az embert,aztán kissé fura hogy fps nézetből van távcső a fegyverén,külsőből meg nincs... Most nem tudom hogy ez mindig igy van csak én nem figyeltem eléggé,vagy ez hogy sikerült...

  • Wreck86
    #5202
    hú!erről kellene videó:)
  • csuripi
    #5201
    #5129, #5133
  • V43 1105
    #5200
    Asszem, hogyha sorozatban 7 fraget lősz, lehetőséget kapsz arra hogy harci kutyákat hivj akik ráugorva az ellenfélre lemarcangolják azt, természetesen csöndben jönnek, nehogy meghalld őket :)
  • Wreck86
    #5199
    "A kutyás faszságról már nem is beszélek" ez micsoda? még nem meséltek róla:)
  • kepu
    #5198
    Sziasztok!
    Valaki tud e megoldást hogy x64 vistán kidob működés leáll ablakkal?
    Letöltött verzió. :(

    Please valaki..
  • Hassel606
    #5197
    Sok évvel a hátam mögött, amit a COD összes PC-s verziójával eltöltöttem, nekem is az a véleményem, hogy gyengécske. Rossz sebzési rendszer, nagy, de iszonyúan sűrű, összetett pályák. Egyenlőtlen fegyver karakterisztika (lásd PPS, amit szerintem hamarosan tiltani fognak a P-90 nyomán, lángszóróval egyetemben). A kutyás faszságról már nem is beszélek. Ja, és a fegyverhangok, valami vicc...No, lehet belém kötni!
  • Raszkál
    #5196
    Ejtőernyőben van valami robbanó anyag mit kell csinálni vele? Nem lehet felvenni se semmit!
    :-(
    Please valaki...
  • Raszkál
    #5195
    Sziasztok!

    Itt mit kell csinálni ezekkel se felvenni se semmit nem enged csinálni....
  • SERg
    #5194
    Aki szeretne hamán zombizni az jöjjön!!!
    Név: Call of Duty World At War
    jelszó: worldatwar
  • ZoZaHUN
    #5193
    Csuszi: ha voltál egyetemista, akkor tudod hogy van ez... Kipattan valami az ember fejéből: COD5, de most! Letölt, feltesz, végigjátszik, jó, akkor jöhet a multi. NEM MEGY!! áááá!!! Tfh meg kell venni a játékot, ok, de most erre kell a pénz, aztán arra, akkor kb február-március környékén meg is lesz a lóvé! Na de most van egy kis időm, a játék a gépemen stb. Érted!?
    Amúgy a játék cool. Hangulata kicsit elmarad a 2-höz képest, de a japános részeket kifejezetten imádtam. A játék utolsó pályáján át lehetett érezni a nácik kétségbeesett menekülését. Nem olyan rossz ez, csak lehet hogy többet vártam, mert eddig minden új rész jóval többet adott az előzőnél.
  • Gabe18
    #5192
    Hardcore-on már jó a sebzés.
    A sok idióta játékosról meg nem a játék maga tehet.
  • ewuk
    #5191
    nekem pl azért nem tetszik, mert irreálisan nagy a gépigénye, a 4hez képest ok ez elég szubjektív, kinek milyen a gépe. de az se tetszett hogy nem létező dolgokban elakadt az emberem. meg nem tudom olyan más a hangulata a többihez képest, nem az igazi a 3 volt hasonló az se volt egy csúcs rész. kettő sem igazán jött be. 1 meg a 4 az jó volt. számomra
  • V43 1105
    #5190
    Játszottam vele online, kipróbáltam de annyi idióta játékos van benne, hogy az nem igaz múltkor sikeresen kitárgyalták hogy huuuh, letöltöttem új level hacket ez már 4 csillagot rak a nevem mögé 1 helyett, mondom nagyszerü, én meg neki kezdtem a fejlődésnek, de el is ment a kedvem az egésztől.. A fegyverek sebzése hát hadnemondjam mivel egyenlő , szóval köszönöm de én maradok a jól bevált CoD2-nél ^^
  • bajgunar
    #5189
    Vedd meg eredetibe !
  • BIZ0906
    #5188
  • csuszi
    #5187
    google-be beírod a szöveget és kidobja a megoldást az első lapon valahol. (sry de már nem emlékszem és sietek nincs időm megkeresni)
  • csuszi
    #5186
    ezt legtöbbször azok mondják, akikkel aztán a serveren nap mint nap összefut az ember - szar, egy fillért nem ér, de olvasod a fórumát és tolod online. és ha egy indoklást is adnál miért is szar megköszönném (birka feeling, hajtogatni amit a sok hülye hajtogat saját vélemény nélkül?;)), majd holnap reagálok rá;)
  • RedDevilsza
    #5185
    Sziasztok! NEm tudjátok mi lehet a probléma?
  • MBP Schaefer
    #5184
    Kapcsold ki vagy be a num lock-ot, nekem működött
  • SovereignX
    #5183
    Nem tudja vki, hogy a játék hol tárolja az opciókat? Mert a tárazást meg a balra jobbra kitekintést a numerikus billynetyűkön szeretem beállítani. Dea játék meg nem numerikusnak fogadja el hanem rendes 0 1 és 2. Át akarnám írni manuálisan de nem találom a configurációs fájlt.
  • V43 1105
    #5182
    Ezért a szarért pénzt sem érdemes kiadni.. én COD2-t megvettem eredetiben de az utóbbi két rész egy fillért nem ér meg ..
  • piamania
    #5181
    Hello!

    Most telepítettem fel a játékot és kezdenék eg ysolot.
    De amikor kiválasztom és kérdi,hogy milyen nehézségű legyen és kiválasztom,akkor nem csinál semmit.Mit kell csinálni és hogyan?köszi
  • csuszi
    #5180
    az volt a lényeg a hsz.ban. hogy iw vagy trey. és leszarom megveszi-e vagy sem. nem az a lényeg, hanem hogy azért szarkodik nála a játék mert törttel próbálkozik. kurva egyszerű...
  • ewuk
    #5179
    ez egy örök vita, valakinek vagy van pénze rá, vagy nincs, egymást baszogatni fölösleges és mellékesen, nem az iw gyártmánya a world at war.
  • csuszi
    #5178
    minden faszság az te faszkalap, hogy megveszed amit használsz?
    gratulálok. és nem infoért küldtelek te kurvaokos, hanem azért mert a tört szarok nem működnek rendesen!!!!!!!!! tegyek még pár felkiáltójelet hog ykibökje a szemed? ismétlem. a tört játék szarul működik! de ez le lett már írva ezerszer. elég jól sikerült az iw-nek védenie a játékot, ennyi az egész. de ha átfáradtok a warez topicba ott majd segítenek nektek.

    zoza minden bántás nélkül én is voltam egyetemista. tudom én hogy mire is mehet/megy el a lové. évente 11000 kibaszott sok egy olyan játékért, ami egy kicsit több ideig szórakoztat mint egy átmulatott éjszaka.
  • apihi
    #5177
    helybentoporgo: Egyszerű megoldás létezik. Lődd ki a neted. ehát tiltsd le a hálózati kapcsolatoknál a windowsba. Ha igy indítod el fog indulni.