7577
  • HD JOHNNIE
    #5576
    hehe :) Thx!
  • Wreck86
    #5575
    "Double Kill" :)
  • Jim Morrison
    #5574
    One shot, two man :) grat
  • HD JOHNNIE
    #5573
    No csak hogy ne mindig a hibákról legyen szó!
    Egy nagyon szerencsés lövésem:
  • Hassel606
    #5572
    Egyszerűen lefagy, amikor töltené a következő mapot. Már mindent próbáltam, több lemezről telepíteni, win reinstal, mindent. Ezt a cod verziót nem szereti a gépem.:)
  • KCSDUCK
    #5571
    Sziasztok

    Valaki válaszolni tud a kérdésemre megköszönném.
  • rexHUNter
    #5570
    próbáld evvel 100% mentés
  • pai107
    #5569
    Sziasztok!
    Korábban már jeleztem ezt a dolgot, de senki sem írt... Lehet egyedül szívok így.
    Problémám a COD5-ben, hogy az EVICTION single pálya betöltésekor mindig kifagy. Addig vitt mindent csont nélkül, simán futott, de ott mindig kiakad. "Reloaded"-es verzió az igaz, de gondolom többeteknek van hasonló verziója s mégis végigtolta.
    Minden más beállitás ok, directx ujrarakva, hangkártya belőve, mint említettem egészen eddig a páyláig fullra jól műxött, de itt a betöltésnél mindíg ugyanannál a pontnál, az intro közben kattan ki pittyre pontosan.
    Próbáltam már hogy korábbi pályát töltök be az megy, de mikor az EVICTION részre ér akkor NYEKKKKK.... :((((

    Esetleg vmi okosság ?????

    THX.
  • badsco
    #5568
    Hello srácok.

    Az lenne a gondom, hogy ki volt maxolva a karakterem mindegyik prestige megvolt. Napok óta nem multiztam, csak warokon, erre most felmentem public szeróra és egyes szintű vagyok, vagyis elszállt az összes prestige-em.Vissza lehet állítani ezt valahogy?
    Én még nem találkozta ekkora hibával, pedig eredeti játékom van. Életemben nem bántam meg még egyetlen eredeti játék megvételét sem, csak ezt a szart. Sosem veszek többé treyarch játékot :(
  • cumfu
    #5567
    tűzfal?
  • Admee
    #5566
    Sziasztok!
    Lenne egy gondom a cod5-tel!
    Nem Multi nem Sing, hanem LAN..
    Pár haverral a hamachi program segitségével összekpcsoljuk a gépeket, cod5-ben csinálnak egy szervert és felmennek rá..
    AZ lenne a probléma hogy nekem nem keresi be a szervert :/ :(
    Ha valaki tudja mi a gond pls irja le!
    Előre is köszi!

    Erre már kaptam egy olyan választ, hogy crack-nak ugyanannak kell lenni.. :S ez nemjo sajnos :( valaki tud még valami eshetőséget??:S
    Ha tudtok pls irjátok le! köszi
  • do2
    #5565
    ezekre a serverekre jöhetnének sokan
    195.56.77.21:28961 - TDM
    195.56.77.21:28962 - FFA
    195.56.77.21:28963 - Domination
    195.56.77.21:28964 - Sabotage
    195.56.77.21:28965 - SD
    195.56.77.21:28966 - CTF
    195.56.77.21:28967 - HQ
    195.56.77.21:28968 - TWAR
  • BIZ0906
    #5564
    Miért mi van vele?
  • KCSDUCK
    #5563
    Sziasztok

    Lenne egy kérdésem amire választ nem láttam. Eredeti jatekom (cod5) van és coop-ba nem tudok bizonyos helyekre felcsatlakozni illetve ha én indítok host akkor kidob hogy nincs elég játékos, természetesem még 3 vannak bent a hoston. Gondoltam rá, hogy ők törtel jatekoznak ezért,de mindenkinek nem lehet tört jateka, akkor mi lehet probléma? Ha eredetim van akkor nem kell zombi modot lehúzni csak az új mappokkat?
  • saca79
    #5562
    valaki indított már hamachi szerot? szivesen kipróbálnám LAN-ba.
  • csuripi
    #5561
    Hali.
    Tudna valaki szerver adminolás dolgában segíteni?
  • Cat 02 #5560
    Pedig kb ua a game, single nekem pl nagyon bejött ^^
  • Prince23
    #5559
    Eredeti?
  • Hassel606
    #5558
    Hát igen, ha nem szarakodna a gépem a cod2-vel, akkor még mindig ott tartanék.
  • dexlab
    #5557
    Hali! Lenne egy hatalmas gondom, elindítom a single/coop -ot
    rámegyek new game kiválasztom nehézségi szintet , nem történik
    semmi .... ott van select mission 1db rákattolok nehézséget
    választok és semmi!
  • Wreck86
    #5556
    windows frissítés service pack 3-ra esetleg.
  • haaszkrissz
    #5555
    Nincs ötlet erre?
  • rexHUNter
    #5554
    bikázd be hideg van
  • tysonFATAL
    #5553
    Hali! Nekem nem akar menni a multija :S Valaki HELP pls.. MSN: [email protected]
  • Wreck86
    #5552
    Nem értem.Mi annak az értelme,hogy lelősz egy szerencsétlen tegnap kezdő játékost és kapsz érte kismillió xp-t.Nemtudom,hogy lehet állítgatni,max 10xp-t kapna a gamer,ha lenne serverem.
  • BIZ0906
    #5551
    CoD2 a fav :)
  • osan
    #5550
    Remélem mindenki visszatér cod4-re, mert ez a cod5 nem az a szint! :( Hol van ez a cod4-től. Béka feneke alatt! De persze mindenki azzal játszik amivel akar, csak gondoltam felélesztem a fórumot! :D
  • zaki
    #5549
  • csuripi
    #5548
    Hali!
    Úgy néz ki sikerűlt végre elindulnunk.
    TEVENYEREG 195.56.77.21:28970 16 slotos HC TDM.
  • priluki
    #5547
    És az a lol hogy az aláirásában "Halál a csalókra" :D
  • zsoleer
    #5546
    köszi probáltam és ugyanaz!:(
  • haaszkrissz
    #5545
    9800Gt Bocsi :D
  • haaszkrissz
    #5544
    Sziasztok! Ha a felbontást 800x600-nál magasabbra veszem, valamint egy-két dolgot engedélyezek a játékban akkor lelassul a játék és 10 körüli FPS-el halad. A gépem:Asus p5gpl-x se alaplap Intel Celeron CPU 3.06Ghz proci, 2x1Gb DDR ram, GeForce 9880GT 700/1000/1700 órajellel 512Mb, 160Gb vinyó! Windows Xp professional Servise pack 2-vel. Mi lehet a gond gyenge a gép?
  • zaki
    #5543
    Reklámozd csak ezeket a szenny csít rangszervereket... Aztán a sok sügér felturbózott prestigű ranggal futkosik össze-vissza lángszóróval, de szeretem az ilyeneket... :P
  • osan
    #5542
    directx-et frissítsd! nálam is ez volt! hátha neked is segít.
  • zsoleer
    #5541
    sziasztok
    vettem ma egy msi hd 3850 256 mb oc videokarit feltelpitettem a call wolrd at war-t és elidnul sötét képernyö és semmi vártam többet is de továbra is sötét mi lehet a baj? legujabb drvier van fent
  • pai107
    #5540
    Sziasztok!

    Problémám a COD5-ben, hogy az EVICTION single pálya betöltésekor mindig kifagy. Addig vitt mindent csont nélkül, simán futott, de ott mindig kiakad. "Reloaded"-es verzió az igaz, de gondolom többeteknek van hasonló verziója s mégis végigtolta.
    Minden más beállitás ok, directx ujrarakva, hangkártya belőve, mint említettem egészen eddig a páyláig fullra jól műxött, de itt a betöltésnél mindíg ugyanannál a pontnál, az intro közben kattan ki pittyre pontosan.
    Próbáltam már hogy korábbi pályát töltök be az megy, de mikor az EVICTION részre ér akkor NYEKKKKK.... :((((

    Esetleg vmi okosság ?????

    THX.
  • darki81
    #5539
    :D kodőt
  • Admee
    #5538
    Mármint mihez creck? a hamachi-hoz vagy a cod5höz?
  • darki81
    #5537
    hamachi 1.0.1.5 mindenkinek, meg ugyanolyan creck