7577
  • zaki
    #5616
    Úristen, most jövök HC TDM-ről, 39-es Streaket nyomtam le! :DDDDD
    Courtyardon játszottunk, először összejött az air, nyomtam a helyre ahol a legtöbben voltak + jöttek a kutyák, durva volt milyen írtás volt :D
    Baze ha tudnám hogy kell videót felvenni az X-en... :(



    Kutyahívás+Air összejött rendesen :D
    Raádásul egy low classal, most kezdtem a 3. Prestiget, SVT40+pisztoly volt nálam :P
  • saca79
    #5615
    Zombi modot honnan tom letölteni????
  • Zinaj
    #5614
  • Prince23
    #5613
    Név: coop-network
    psw: 18+
  • tamasr77
    #5612
    Sziasztok! A kérdésem a következő lenne: multinál eljut a csapatválasztó menüig és ott SERVER DISCONNECT hibaüzenettel kirak. Milehet ennek az oka?
    Köszi a válaszokat
  • nemethpityu
    #5611
    helló aki tudja a memtestet használni az vegyen fel msnre: [email protected]
  • priluki
    #5610
    LOLL ez durva:D
  • Louis Cyphre
    #5609
    Egy kis érdekesség!:)
    Ray Gun on Little Resistance
  • priluki
    #5608
    Sziasztok,hogy tudom megcsinálni,hogy a játék végén multiba mikor kiirja a statikat villogjon a vevem és más szöveget irjon ki? :D bocs de nemtom máshogy megfogalmazni,csak láttam a minap:P
  • bence19940611
    #5607
    Kösz a segítséget
  • rexHUNter
    #5606
    connect-a szerver IP-jével és már fent is vagy letölti a modot vagy ha nem akarod megvárni a letöltést bemásolod az általad letöltött modot abba a mapába amit létrehozott
  • rexHUNter
    #5605
    Tessék
  • Prince23
    #5604
    Aki szeretne cod 5-el játszank hamachin keresztül, az nézze meg az Off topikot.
  • Wreck86
    #5603
    Szia!Szerintnem gyenge lehet a géped,vagy csak valami "alkatrész" belőle.
  • gregtom6
    #5602
    HELP!! Ez a probléma jelentkezett vkinél???
  • pai107
    #5601
    rexHUNter!

    THX alábbi válaszod a full végigjátszás letöltéssel.
    Leszedtem, bemásoltam, látos is az összes pályát s az érdekes az, hogy minden map fut, soloban bármelyikkel tudok játszani kivéve itt is az ENVICTIONt. Hát ez van. Ez kimarad, asszem vmi Berlines Reichstagos pálya lehet. Így ezt átugorva tolom végig a singlet azt sztem UNINSTALL.
  • bence19940611
    #5600
    Helló all!Tudnátok adni linket ahonnan lehet frissíteni a directxet?nem naon értek hozzá úgyhogy ne írjátok az hogy google meg ilyesmi pls segítsetek!thx előre is
  • Farbiter
    #5599
    helló!sztetek az korrekt hogy egy 9600GSO 2GBRAM intel celeron d 3.2-vel elfut 20Fps fölött?
    legnagyobb felbontás 75Mhz
    AAx4
    alatta minden Yes-en
    texturesnél meg minden extrán?ez hogy is van?:D
  • Neoncsoves
    #5598
    Hopp a vége lemaradt:
    Hova kell másolni a mapokat/modokat, hogy multiban is használni tudd?
  • Neoncsoves
    #5597
    Srácok, letöltöttem egy modot: ZombieX
    Bemásoltam ahova írták, de csak SP/Coop-ba tudom betölteni, pedig multiplayerben van 2db 64slotos ZombieX server is!
  • rexHUNter
    #5596
    kellene itt embereket verbuválni és esténként vagy megbeszélt időpontban felmenni 1 üres szeróra és game.Élvezetesebb lenne a játék a sok MG-s + martyros nélkül. Meglehetne beszélni a perkeket a fegyvereket és mehet a szórakozás.
  • setuh
    #5595
    tenyelg ennyire szar ez a jatek v csak nalam nem emgy rendesen?a single-t nagy nehezen sikerult megoldanom h menjen de a multi resz nem megy jol...ujra tettem mar de igyis kilep sokszor vagy driect 3d hibara hivatkozva v directx-re v vmikor csak kifagy es kesz...de elofordul h elindul es akkor a kovetkezo palya betolteseig megy,aztan megint kilep vmi hibaval X(.ujra tettem mar a drivert is meg a driectx et is frissitettem de semmi.8600GT-m van ezzel azert kene menjen, vki nemtudna rajtam segiteni?
  • gregtom6
    #5594
    Üdv. Az a gond hogy oldható meg, h a játék indítása után, és minden pálya kezdése előtt feketén áll a kép több percig, mire elkezd betölteni??
  • Wreck86
    #5593
    lol.
  • priluki
    #5592
    Én cod 5-el napi 4-8 orát kocka vagyok hehe
  • Gibor
    #5591
    nálam csak a 2... :D najo fent van az összes cod1 uo 2 4 waw mindegyikkel szoktam játszani de legtöbbet csak cod2 vel kb hetente 1 órát játszok a többivel.
  • Neoncsoves
    #5590
    hát ja, a best of az az UO meg a CoD2 nálam:D
  • Cat 02 #5589
    Hát én felmentem és annyi volt a játék h mindenki kempelt ^^
    Marad a cod2
  • Neoncsoves
    #5588
    kinek mi... nekem bejön. jobban mint a cod4
  • Cat 02 #5587
    Huh baz, ez multiban eléggé rosszra sikeredett =\
  • rexHUNter
    #5586
    próbáld frisíteni innen
  • setuh
    #5585
    hali!palya betoltesekor kilep a jatek directx hibara hivatkozva.mi a tehendo?
  • HD JOHNNIE
    #5584
    Ez van :)
  • HD JOHNNIE
    #5583
    Jah, épp hogy csak a monitor nincs kikapcsolva hehe :)
  • Hassel606
    #5582
    Kis makis pöcs!
  • Wreck86
    #5581
    szóval akkor a felesleges dolgok kiszűrve:)
  • Wreck86
    #5580
    hú nemtom.megnézem hátha találok vmit.
  • HD JOHNNIE
    #5579
    E6750 2.66 Ghz, 2 giga ram, ati HD3870. A játékban pedig minden off, no AA meg ilyenek.
  • rexHUNter
    #5578
    videót a játékkal lehet-e felvenni mint az előző részekkel vagy csak külső eszközzel van rá mód
  • Wreck86
    #5577
    Elég jó a grafika.Milyen kaliberű a géped?