7577
  • smusher
    #5656
    Nagy fasz vagy te. A II. vh-t bízni az ubiszoftra :) 12 éves lehecc, köcsög :)
  • crysis
    #5655
    Igazad van,mert egy szar.Amúgy aaki szereti a 2. vh-s játékokat,annak tetszik(nekem is tetszik).Szerintem a 2. vh-t bízzuk az Ubisoft-ra és a Brothers in Arms-ra.A modern háború a cod-é
  • osan
    #5654
    Én hülye +vettem ezt a xart! Dec. 20 óta hozzá sem nyúltam! Várom a cod6-ot. InfinityWard4ever! Treyarch mi a xarért nem tetris-t írtok! Láma banda! :D
  • Danryu82
    #5653
    Köszönöm a segítséget, törőltem is a játékot!
  • nemethpityu
    #5652
    igazad van
  • BIG UNIT
    #5651
    Helloo!
    Annyi kérdeznék hogy mért van az hogy belépek a játékba és nincs kép de hang van és így nem is tudok jáccani? Monitorhiba vagy mi??? pls help!

    THX!
  • HUN BECSEHELY
    #5650
    Ezt a játékot kár volt kiadni.Sok LÁMA
  • Danryu82
    #5649
    Hy

    Van egy kis gondom a játékkal, ugyanis a fokozat kiválasztásakor nem indúl el. És mindíg visszaállítja a grafikát magától a game! Miért? Segítsen valaki!!!:bow:
  • Ben11
    #5648
    Hi!Amikor a sZ!e TDM-en ölnék azt irja Server Command was Clyde out!!Fontos lenne pls help!válaszoljatok! Adamaee nak:Azért nem lűtod mert nem használsz Lan Fixet!
  • Wreck86
    #5647
    Router van-e annál aki a szervergép?
  • Admee
    #5646
    Sziasztok!
    Lenne egy gondom a cod5-tel!
    Nem Multi nem Sing, hanem LAN..
    Pár haverral a hamachi program segitségével összekpcsoljuk a gépeket, cod5-ben csinálnak egy szervert és felmennek rá..
    AZ lenne a probléma hogy nekem nem keresi be a szervert :/ :(
    Ha valaki tudja mi a gond pls irja le!
    Előre is köszi!

    kaptam 1 választ: hogy creckelni kell.. meg Creckeltem de nemlett jó :S:=(
    Aztén kaptam mlég 1 tippet hogy a tűzfalat kapcsoljam ki.. nemlett jo :(
    Valakinem van még vmi ötlete? pls Előre is köszi!
  • tonnni
    #5645
    Sziasztok!

    Valami miatt amikor kész az első küldetés, nem megy tovább vagy lefagy, vagy kilép, mi lehet a baj??????? két verziot is probáltam mindkettüvel ez a baj!! légyszi valaki segítsen
  • Ben11
    #5644
    Hi!Amikor a sZ!e TDM-en ölnék azt irja Server Command was Clyde out!!Fontos lenne pls help!válaszoljatok!
  • zaki
    #5643
    Nem haragszom :P
  • zaki
    #5642
    De igen, sry, elírtam a címet :D

    78.131.7.163:28990
  • zaki
    #5641
    na hát ez nagy segítég volt köszi...
  • priluki
    #5640
    jaja az nagyon gáz és köpködnek hogy whs meg minden..
  • BIZ0906
    #5639
    Remélem 2Gb-s lesz és normális hangok lesznek benne xD
    Ja és az is jó lenne ha az ellenség nevét nem írná ki akkor mikor már fal mögé megy tiszta szégyen ez a játék :S
  • berlinboy6329
    #5638
    Ez az megvannak az 1.2 patch részletei,Február elején jön!!!!Kurva anyjukat,h nem lesz /record... :S
  • HUN BECSEHELY
    #5637
    Látom még mindig megy a nagy szenvedés?Nem hiszem el.Lassan jön a következö rész,és még mindig vannak akik szenvednek!!!LOL
  • saca79
    #5636
    #5629 RE PLS VALAKI SEGÍTSEN!!!!
  • HD JOHNNIE
    #5635
    Nem azt mondtad, h tdm-en voltál? :)
  • HD JOHNNIE
    #5634
    Jah de már jó. Legalábbis nekem
  • Hassel606
    #5633
    Ááááá, Hentes Bill!! Hogy Téged már mennyit szidtalak!! :DDD
  • badsco
    #5632
    Mi lett a treyarch-al??? Mindenkinek elszállt a Cod? folyamatos downloading account data és mindenki offline

  • Cat 02 #5631
    Scoll+x
  • saca79
    #5630
    ezt is kipróbáltam, iszonyatos kutyaugatásszerű gerjedést hallok csak!!!!(Valami Visszhang vagy ilyesmi)
  • saca79
    #5629
    köszi a helpet felvétel megvolt remek,skype is elég jó.Sajna valamiért cod 5 közben ha lenyomom a "Z" a többiek csak a játék saját hangját hallják vissza,az enyémet nem.Realtek Audio Managerem van zajszűrést akusztikus zajszűrést bekapcsoltam mégse.Kifogytam az ötletekből valakinek esetleg valami?
  • Wreck86
    #5628
    lol,tényleg :D:D:D
  • prolowacska
    #5627
    Hy all!

    Egy nem eredeti CoD WaW van telepítve a PC-men és a nazi zombival szoktunk coopozni haverral, de már unjuk az alap mapot, így próbálkoztunk volna új mapokkal, de nem nagyon jött össze...Már egy hete próbálok okosabb lenni, de sehol se találok konkrét választ, hogy ehhez eredeti CoD WaW kell-e, vagy elég a tört verzió ?!
    Ha nem kell eredeti akkor meg nem értem mit rontok el, már mindenhova másolgattam a mapokat. Van readmejük és ahogy ott le van írva úgy másoltam be a mapokat, aztán a singlebe belépek, betöltöm a modot és amikor kipróbálnám offlineba ( konzol > /map nazi_zombie_pályanév vagy /spmap .... vagy /devmap .... ) de egyiket se tölti be. Mindig megáll a pálya betöltésének a fele körül és egy "Server script compile error" üzivel kidob a főmenübe. Ha a coopba akarok Hostolni, akkor ott meg se jelennek a mapok :/
    Ha valaki tudna segíteni megköszönném :))
  • GHOST7
    #5626
    program /kellekek/szorakozas/hangfelvetel.
  • Wreck86
    #5625
    javítok,inkább erre klikk.
  • Wreck86
    #5624
    például:ts2 kliens with exe letöltöd,felrakod.Megnyitod,"Settings"-"sound input/output settings","push to talk"-ra beállítasz egy gombot.Majd "activate local test mode"-ra klikk,majd benyomod a beállított gombot és ameddig beszélsz,addig nyomva tartod.Így hallod biztos,hogy működik-e.
  • HD JOHNNIE
    #5623
    a skype hardver kipróbálásával pl
  • saca79
    #5622
    Off:

    most vettem új fejhallgatót hogy tudom letesztelni játékon kívűl hogy működik e rendesen a mikrofonom?
    AIMP2 vel próbáltam felvenni valamit de semmi.
  • zaki
    #5621
    78.131.7.165:28990

    (^1Tudat^7LAN) COD:WaW I. SD-HC 1.1
  • tamasr77
    #5620
    hali
    hogy lehet hamacsis szerverre belépni?
  • tonnni
    #5619
    Sziasztok!

    Valami baj van. elindul játszok, 5 perc mulva belassul fekete képernyő és vége..
    mi lehet a baja???????
  • HD JOHNNIE
    #5618
    esetleg egy ip? :)
  • zaki
    #5617
    Amúgy hogy kell felvenni a "visszajátszást"?