7577
  • shrike7973
    #5696
    Faszom tudsz olvasni?
    DJRX7: csak egy kicsit olvass vissza...
    Ezt kellett volna elolvasnod:
    mikrofonhead #5689
    nsanyo netet le kell tiltani az első mentésig a játékba, aztán már menni fog nettel is de addig nem fog elindulni!de WAREZ-t a másikba :)
    Na akkor ez van..
  • fulcrum falcon
    #5695
    És akkor mivan? Haveromnak kiírtam és neki ment...
  • Prince23
    #5694
    181.22 WHQL
  • w77d
    #5693
    az hogy nem vetted meg
  • Lacee86
    #5692
    Hali! Újra feltettem a játékot, és a mentéseim szeretném visszahozni. A single az sikerült is, de a mikor a multit akarom indítani, kilép hibaüzenettel, corrupt file-ról magyaráz. A játékom igaz nem eredeti, offline profilom van, így $$$ nevű a profil. Az is furcsa, h mikor a játék menüjében "select online profil"-ra mennék, kilép hibaüzenettel (még akkor is, ha a régi mentéseim még be se rakom), azelőtt ezt nem csinálta, hanem a felkínált profilokat ki lehetett törölni. Aki esetleg tud megoldást, örömmel venném a segítségét. Előre is köszi.
  • DJ RX7
    #5691
    csak egy kicsit olvass vissza...
  • fulcrum falcon
    #5690
    Hello! Nekem olyan problémám lenne hogy amikor belépek a "solo" menübe kiválasztom hogy "new game" és a nehézségi szintet is kiválasztom akkor nem történik semmi, csak eltünik a nehézségi szint menü. Mi lehet a probléma? Előre is köszi!
  • mikrofonhead
    #5689
    nsanyo netet le kell tiltani az első mentésig a játékba, aztán már menni fog nettel is de addig nem fog elindulni!de WAREZ-t a másikba :)
  • w77d
    #5688
    ez úgy tudom Warez hiba...
  • nsanyo
    #5687
    segítene valaki!!!!((COD 5))
    a singleplayerben rámegyek a new game-re kiválasztom a nehézségi szintet és nem történik semmi. Már regisztráltam magam a cod 5 honlapján csak
    nemtudom hogy honnan szerezzek UPC számot (azt a 12 számjegyü digitális számot)
  • Prince23
    #5686
    Indult egy második szoba a coop-network részlegben (minden ami coop, nemcsak Codos hama-szoba)

    Akik nem fértek be a coop-network-ba, azoknak most van lehetőségük bejelentkezni, íme a szoba címe:

    Név: coop-network2
    psw: 18+
  • badoer
    #5685
    ezt tudom de akkor se akarja az igazat.visszább olvastam de senki nem tudott erre megoldast:)
  • Dave0092
    #5684
    a linux ezen a héten érkezik
  • csuszi
    #5683
    "...hiszen a legtöbb eladási listához hasonlóan hazánkban is szinte levakarhatatlan a COD5 a palettáról" - ennyit a fosozársól, csak könnyebb azzal rinyálni hogy szar a game, ha nem megy úgy mint az előző. ha kijön a pam meg a linux lesz war és cb is ne aggódj.
  • csuszi
    #5682
    nem erről van szó. amíg nincs linux binary és warmod (pam vagy kiforrott promod) addig nincs scene. minden új codnál van ellenállás a régi hívek között. ez minden sorozatnál így van legyen szó filmről vagy játékról vagy bármi másról. szerintem elég jó játék lett, csak a linux és a pam jöhetne már. de attól félek még legalább 1 hónap...
  • rocsikzoli
    #5681
    Mert nem csak úgy a "semmibe" kell hívni a légierőt, hanem a megadott célpontokra :) Ha jó célpontot választasz, akkor küldik a légierőt, ha nem, akkor hallod, amint bemondják a rádióba, h rossz koordináták. Először a messze szemben lévő épületet kell asszem, majd a jobb oldalon lévő nagyobb kastélyszerűséget.
  • badoer
    #5680
    sziasztok.utolso japán pályán vagyok légi erőt kénne hivni meg is van a radio rakkatuintok de semmi nem tőrtenik.csak nem egy bug?
  • shrike7973
    #5679
    Hello!
    Warozgatni szeretnénk, de problémáink akadnak a war kereséssel.
    Eddig cod4 ben egyszerű volt a dolgunk, felmentünk mircen a cod4.wars-ra, és kerestünk. Most eddig 1 hónap alatt 1 wart sikerült onnan összehozni. Gondolom az emberek már nem ott keresik a warokat, kevesen is vannak. Hogy érdemes tehát wart keresni? Másik hogy olyan wart keresnénk ahol amolyan cod4 es pam mod lenne, ahol nincsenek "pubskill" perkek (pl betty, stb..), de nem is promod, mert az nagyon nem jön be hogy nincs futás meg stb..Vannak ilyenek, és mivagyunk a bénák, vagy tényleg mindenki fosozza a cod5-t, és egyáltalán nincs "scene", amitől most mi nagyon félünk. THX a válaszokat.
  • landor00
    #5678
    hello! én nekem amikor el akarom kezdeni a 3. pályát akkor betöltés közben kidob a windowsba és előad egy konzolt mit tegyek?
  • priluki
    #5677
    hi,sokan irták,hogy nem jön be nbekik a játék ,ha esetleg valaki megszabadulna tőle tudok ajánlani cserébe cod4-et,értékegyeztetéssel:P
  • f1alonso
    #5676
    azt hol lehet beálitani h 1 ölés több xp legyen?
  • Prince23
    #5675
    Szia. Szerintem ja.
  • f1alonso
    #5674
    Hali...vki tudna linkelni egy full server command list-et..köszi...
    meg aztis a cmdlistba tudom beáálitani h egy ölés 3000xp legyen pl?
  • Skyline
    #5673
    Gyerekek Nazi Zombie-hoz van vmi mod hogy ne csak 4en lehessen tolni? A zombiex (álá Cod4) szar.
  • Wreck86
    #5672
    Mondjuk inkább valahol össze kéne foglalni a hibákat+megoldásokat,ha van rá mód:)
  • mikrofonhead
    #5671
    Ez a net letiltás igazán bekerülhetne a FAQ-ba, hátha megnézi vki mielőtt kérdez! :) Logan ma is játszunk? :P
  • oneal1
    #5670
    köszi!!
  • DJ RX7
    #5669
    letiltod a netet és úgy indítod a játékot. az első save game után már mehet vissza a net és már többi nem kell letiltani.
  • oneal1
    #5668
    hali

    van egy kis gondoma progival, mikor választom solo ban a nehézségi szintet, nem enged tovább, tehát rányomok valamelyikre és visszadob.

    van erre megoldás?
  • Prince23
    #5667
    195.149.21.22:27960

    mondtam egy jó szerót, világranglista #1.
  • Skyline
    #5666
    Nagyonremélem patchben butítani fogják a nagy gépágyuk pontosságát mert egy vicc amit lelehet velük művelni,gyk pontosabban lehet lőni vele célzásssal mint csipával....
    Apropó,ha kész a szerónk (elméletileg 1.2 után ha lesznek Linuxhoz cuccok) majd írok,várunk mindenkit szeretettel,csak eredeti cod5, LS,MD GL,Lángszóró tiltott, FASTrankosok kickban. A szeró Hc SD/ HC TDM módban fog menni.
  • Wreck86
    #5665
    recon plane ammi?
  • Wreck86
    #5664
    ráfeküdt a tűz gomba,még rád se nézett,de meghaltál,majd még kést is akart.lol...
  • Wreck86
    #5663
    lol,a gyerek 94533 percre lett bannolva XDXD
  • MEdievil
    #5662
    Kicsit erős.. de az igaz hogy ami jó a cod5-ben azt pont a cod4ből lett átemelve és annak köszönheti.
  • Dave0092
    #5661
    Az a helyzet, hogy a 3 db ejtőernyővel semmitse kell csinálni... az arra szolgál, hogyha elfogyott a tnt-d akkor onnan felveheted... 3 db bunkert kell felrobantani ami a z ejtőernyők közelébe van. kidobod a tnt és felrobbantod
  • macimisi
    #5660
    Sziasztok! Segítség kellene,mertmár megüt a guta.Három ejtőernyővel ledobott lőszerszállítmányt kellene felrobbantani.Tetején a sárgán villogo detonátor.az 5.sgombra települőrobbanószerre hatástalan.Valami trükjevan,denem jöttem rá.nagyon kérek valakit,hogyha tud segítsen.Sajna én egy 53 éves játékos vagyok és ezekben a játékokban gyakorlatlan ,de én is szeretnék sikerélményt.Segítstek kérlek és nyugodtan nevezhettek nagypapinak. Sziasztok.
  • Prince23
    #5659
    Ha úgy vesszük szerencsém is volt...
  • Zs0lt1
    #5658
    Vista alá kell az SP1 mindenképp! Nálam azzal nem fagyogat.
  • Biriboy
    #5657
    Nektek nem fagyott a CoD WaW Vista alatt? Nekem valami oknál az elején leáll és kidob, hogy "Zárja be a programot". Még a logo-t sem tölti be.