7577
  • Wreck86
    #5736
    lol?
    kíváncsi vok mennyi most egy ütőképes gép.
  • tamasr77
    #5735
    Azt a lágy dumát amit elengedtél..........
  • HUN BECSEHELY
    #5734
    ESZEM-FASZOM MEGÁLL.MÉG MINDIG SZENVEDTEK EZZEL A SZARRAL???
    GÉPET KELL VENNI,ÉS NEM UGY HOGY BEMÉSZ A BOLTA,ÉS AZT KÉREM.:D
    NORMÁLIS GÉP,NORMÁSIL NET,aztán késsz!!!
  • bhaal
    #5733
    Hi! Olyan gondom van hogy offline porfilt megcsinálom rákatintok a New Gamere választok nehézséget és nem visszaugrik hanem kifagy kompatibilitást állítottam az ikonnál semmit nem használ..
  • voodoo98
    #5732
    - installáld újra az egészet (előtt ha volt profilod, akkor key-t is tudnod kell)
    nekem ez megoldotta. (persze először uninstall csutkára)
  • voodoo98
    #5731
    ja és felrakod az xfire-t...azzal találsz szervereket
    www.xfire.com
  • voodoo98
    #5730
    - feltelepíted a játékot (szerzel keyt[vagy ha megvetted, akkor ott van], megjegyzed
    mert később csak ezzel a key-jel tudod visszaállítani a profilodat!!!!)
    - 1.1 patchet felrakod
    - kell egy mp fix, amit itt is megtalálhatsz:
    (asszem ez kell neked: Call of Duty: World at War v1.1 PRIVATE SERVER PATCH)

    http://m0006.gamecopyworld.com/games/pc_call_of_duty_5.shtml
    itt itt van az 1.1 patch is.
  • tamasr77
    #5729
    Nekem P4 2.4 Ghz, 1,5Gb RAM, 7600 GT kártyán tökéletesen megy a multi(sinle már meg-meg akad.
  • Wreck86
    #5728
    sztem 1GB ram kevés,min 2GB kell úgy emlékszem.
  • tamasr77
    #5727
    Sziasztok ujra!
    Ha valakinek tört játékkal megy a multi, leirhatná a telepités menetét, beállitások ,stb
    Előre is kösz, ha veszi valaki a fáradtságot:)
  • pinterto
    #5726
    Sziasztok! Az a gondom, hogy XP alatt elindítom a játékot és beugrik a felirat, és utána csak a sötét képernyő van! AMD64 3200, Nvidia 7600GT, 1GB Ram!
  • Neoncsoves
    #5725
    összes prestige kell... 1 prestige, +1 slot
  • Vackor1024
    #5724
    Hali. Miért van, hogy nemtudom a nevem átírni? Csak azt a nevet engedi amit a profilnál csináltam. A cfg-ben bennevan a bind de nemvált nevet.
  • tamasr77
    #5723
    Sziasztok!
    Nekem olyan problémám van, hogy amikor elinditom xfire-vel a játékot elkezd tölteni, de a csapatválasztó menünél SERVER DISCONNECT üzenettel kilép. Várom a megoldást a problémára. xD
  • Prince23
    #5722
    Am ha azt akarom, hogy mind a 10 class elérhető legyen, elég csak egyszer prestige-elni?
    vagy kb 10-szer kell használjam a prestiget, h mind meglegyen az összes class?
  • MPetike
    #5721
    légyszi segitsetek!
    most váltottam vistára, és amikor inditanam a játékot az leteszi magat az asztalra fekete képernyővel, és ennyi.
    hallottam h lehet a a hangal kell valamit csinálni, de vista alá felsem tudom pakolni a sound blaster 5.1 hez a drivert.
    hali
  • Prince23
    #5720
    Szerintetek miért kékhalálozik a játék? Feltettem egy modot, zombis. talán amiatt?
  • Prince23
    #5719
    De mondok még valamit. Az említett szerón érdekes módon (ma) akit próbáltam lőni az mind cigány vót. S ha lelőttem karabéllyal középtávról, és ugyebár tdm-be futni kell, erre megöl a mártírja. Onnantól mondom magamban: minek is lőttem le ezt a juggeres balfaszt? Több szituk után, már azt a kérdést panaszoltam magam elé, h érdemes e ide járni? Meglátjuk.
    A másik az, h vannak olyan kretének, akik külföldinek adják ki magukat, csakhogy tudjanak GL-ezni (grenade launcher). Szánalmas tud lenni. Rosszul tanították angolul az illetőt.
  • Neoncsoves
    #5718
    bocs, csak felvételi után kiélem a magyar nyelvi tudásom szépségeit xD
  • csuszi
    #5717
    ez persze csak vicc volt:):)
  • csuszi
    #5716
    hoppá! nem .
  • Prince23
    #5715
    hoppá.
  • Neoncsoves
    #5714
    Letiltják
  • Prince23
    #5713
    Respect. Erről van szó. A pláne meg az, akik 65 szinten használjak csak ugyanazon perkeket minden classban. Azért a CoD 4-ben ilyet nem találni. Bár lehet kezdetben ott is volt. Vagy csak értelmes szerókra járok/járunk.

    Sztem idővel itt is (DarkSky) letiltsák majd a cigányperket.
  • csuszi
    #5712
    riflevel belelövök 2-öt a faszba (fejbe) és még fetreng a földön...vagy ha nincs second chance, akkor teszem azt utána rohanok pisztollyal (kurva értelmes így a rifle...) és még 2-őt!!!!! kell belelőnöm. nocomment ha ez neked így fair. persze erre az idiótábbak mondják hogy nem kötelező rifle-vel lenni, meg te is berakhatod a juggert meg társai. igen, csak én szeretném élvezni a játékot, és ha kicsit nagyobb kihívás lenne, és a thomson féle machine-okból 1-2 év utána elege van az embernek és eg ykicsit puskázgatna...nem beszélve arról, hogy ezen logika mentén kb ha lenne benne örökélet, én azt se használnám, és rinyálna a sok balfasz, hogy ott van neked is miért nem használod? érted a logikát...ha a kiadó elbasz valamit, akkor az adott használói közeg lehetne (és az éretelmesebb helyeken vanm is) annyira értelmes, hogy saját szabályaik (belső moráljuk) alapján javítják a hülyeséget.
  • csuszi
    #5711
    nem egészen ez a helyzet. a készítő optimalizálatlanul adta ki a játékot, amiben a jugger overpowered. ezért nem használják értelmes servereken... mert ha az élete múlna mindenkinek, mindneki azt használná, annyira kurva tápos, és ezzel egysíkúvá (értelmetlenné) tenné az egyik clast úgy ahogy van. és ez nem kockaság kérdése, hanem elhatározásé, hogy pistike nem sírja tele a zsepiját amikor kicsit kaszabolják a fejét, hanem megembereli magát és csak azért se rakja be azt a szart. nem beszélve arról, hogy nemhogy egy classt hanem egy teljes fegyverosztályt (rifle) értelmetlenné tesz, mert lehetetlen vele juggerest lőni. ez az activision hibája (bár szerintem direkt hagyták benne, hogy a balfaszok is verhessék magukat valamire) hogy a stopping power hogy a tökömbe nem lövi át a juggert, mert akkor nem lenne ilyen elbaszott a balance.
  • priluki
    #5710
    max kicsit tovább él de igyis ugyis lekaszálom a nagyapoval:D
  • Prince23
    #5709
    Azt akartam érzékeltetni, hogy nem csak martyrdom meg juggernaut perk van a világon. Sok 15 éveseknek csak ez létezik a cod-ba, eza két perk. Ahol pedig normális szeró van ott pedig tiltják. Persze ennek az együttes hasznáata böki a csőrőmet, s nem csak nekem. ezért járunk pl hc tdm szerókra is. csak ez a szerón lévő több tag a mai napon nagyon kifogtak, vagy csak ők fogtak ki engem, és rosszkor voltam rossz helyen... már nem emlékszem. de aki jugger+martyrt használ az igazi cigánygyerek a mi codos nyelvünkön.
  • Lacee86
    #5708
    De amúgy persze abban is van igazság, amit te mondasz. Csak ennél árnyaltabb a dolog sztem.
  • Lacee86
    #5707
    Figyelj, és mi van ha vki nem annyira ügyes, vagy csak egyszerűen nincs lehetősége vagy nem akar állandóan a gép előtt ülni? Annak meg attól élvezhetetlen a játék, hogy teli van kockákkal a szerver, akik amikor még fel sem ocsúdtál, már 2x kinyírtak újra. Ez meg a másik oldal. Te ezt mondod, de más meg mást. Kis tolerancia, igaz, ez csak játék, de akkor is.
  • Prince23
    #5706
    Bocsánat. a felnőtt helyett ezt akartam írni:

    emberi játékos.
  • Prince23
    #5705
    Ja és a juggernaut+martyrdom perk-párosítás a leglámább összeállítás a cod-ban. erre szokták mondani, hogy cigányperk. Ezt nem én találtam ki. ezeknek a tagoknak 2 fejlövés kell. szal irreális. kis tizenéves szarháziak :D ilyet egy felnött nem használ.
  • Prince23
    #5704
    Vannak más szerók is. Csak kb 4napja játszom ott. De az a bajom, hogy a tagok 90%-a azt használja ott. Juggernaut+martyrdom. Ez szerinted helyén van? Megértem, hogy van 2-3 ilyen... de ami sok az sok. Inkább megyek tl szerókra.
  • Lacee86
    #5703
    Sztem jogtalan a háborgásod. Amiket felsoroltál, mind legálisan benne vannak a játékban. Neked is lehetőséged van használni őket. Ha meg nem tetszik, ne játssz vele, vagy keress/csinálj olyan szervert ahol külön szabályok szerint nem lehet ezeket használni.
  • kBagyula #5702
    Újra kéne raknod a windózt.
  • Prince23
    #5701
    Pfff de felbaszott a DarkSky szerver. annyi láma jár oda, mind jugger+martyrdomos perkekkel. Hol élnek ezek? biztos mind 10 éves szarháziak. ja és a sok gl-esek. így nem lehet játszani! :P
  • sheriff10
    #5700
    sziasztok!feltettem a játékot nem akar indulni,mi lehet a hiba?
    ezért vettem meg a boltban és ugyanazt csinálja mint a letöltött.
    gépem jo hozzá ezért nem értem.
    Ha valaki tud segitsen!
    Elöre is köszönöm
  • Lacee86
    #5699
    Hello! Én a régi multi mentésem akarom működésre bírni végre. Szóval mit kell csinálni? Te látom vágod a dolgokat, szóval ha esetleg tudod a megoldást és leírnád, azt megköszönném.
  • Prince23
    #5698
    A zombizás megmentia játékot, na és persze a multi.
  • w77d
    #5697
    hát gyerekek én csalódtam ebben a részben. Nem érte meg a pénzt. Most megkezdem a multizást, mert a single rész olyan borzasztóan unalmas, hogy az már hihetetlen..