7577
  • Soldier30
    #5976
    Majd minnyá közlik veled vedd meg az eredeti codot.. mintha az ember szarná a pénzt :) ha lene 10000 ft om a lányomra költeném!
  • jakabd
    #5975
    Nekem is az a baja. 1.2 es patch utan nem indul a multi :S
  • osan
    #5974
    Konfig file-odban van valami! Csinálj új konfigot!
  • Soldier30
    #5973
    Szabo1 nehogy segits...nehogy véletlen leird
  • XRV
    #5972
    Sziasztok!
    9800GTX kártyát tettem bele a régi 7900GT helyett sl a COD5 hibaüzenettel elszáll. általában dx hibákkal, meg legutóbb nv4_disp hibával. Persze mindezek előtt nvidia driver uninstall és friss driver fel, cod5 újrarakva a directx is feltéve a lemezről és mégis nem indul el, betöltés során elszáll.
    Mindez csak multiban, soloban elindul! Erre mit tudtok tanácsot adni?
  • Soldier30
    #5971
    Szia segitenél hogy indult el neked az 1.2 es patchel?
  • foxpal
    #5970
    Hello emberek!
    Nazi zombie modokat hova kell berakni? légyszi mondjátok meg ^^
  • kabel15
    #5969
    Hello!

    Megvette haverom a játékot xbox360 ra és CO-OP ban szeretnénk játszani de neten csak olyan videót találtam ahol két kis kép van. És az elég ronda.
    A monitor 1/3 meg fekete. Nem lehetne valahogy átállítani teljes képernyőre?
    Válaszotokat várom!
  • snowkid16
    #5968
    ----- Initializing Renderer ----
    execing ragdoll.cfg from disk
    ----- Client Initialization -----
    ----- Client Initialization Complete -----
    Trying SMP acceleration...
    ...succeeded.
    ----- R_Init -----
    Getting Direct3D 9 interface...
    Pixel shader version is 3.0
    Vertex shader version is 3.0
    Shader model 2.0 code path is available.
    Shader model 3.0 code path is available.
    Using Shader model 3.0 code path because it is the best available path on this hardware.
    Attempting 1024 x 768 fullscreen with 32 bpp at 60 hz
    Game window successfully created.
    Using 4x anti-aliasing
    Creating Direct3D device...
    Com_TouchMemory: 0 msec. Using sum: 0
    Loading fastfile code_post_gfx
    Loading fastfile ui
    Loading fastfile common
    Initializing render targets...
    Requested frame buffer to be 24-bit color with 8-bit alpha
    DirectX returned a frame buffer that is 24-bit color with 8-bit alpha
    Initializing static model cache...
    Initializing dynamic buffers...
    Initializing particle cloud buffer...
    Creating Direct3D queries...
    Loading fastfile 'code_post_gfx'
    used 1.13 MB memory in DB alloc
    Setting initial state...
    DirectX reports 512 MB of video memory and 656 MB of available texture memory.
    Using video memory size to cap used texture memory at 496 MB.
    Texture detail is set automatically.
    Using picmip 0 on most textures, 0 on normal maps, and 0 on specular maps
    Error: Could not load material "water_droplet".
    Error: Could not load material "water_dynamic_spray".
    Loading fastfile 'ui'
    used 39.48 MB memory in DB alloc

    ------- sound system initialization -------
    Waiting for $init to finish. There may be assets missing from code_post_gfx.


    Error during initialization:
    Unhandled exception caughz
  • Skyline
    #5967
    Atin fehércsíkos a vízszéle,nállam zs azvolt a 4870-el+ a játék lasabb mint nvidiákon.
  • G.I.JOE
    #5966
    Nálam is fehér a széle a víznek. Biztos azé jó, mert ha papucsban COD-ozok lássam és nehogy belelépjek! Jó fejek ezek az Ati-s srácok.
  • Skyline
    #5965
    Lehetséges,akár füstöt,hangeffekteket (háttérzaj) vagy elégsokmindent kilehet venni/butítani szeró konfigban.
  • Lacee86
    #5964
    Nekem az egyik szervernél amin játszani szoktam feltűnt, h a Makin pályánál a víz darabosan hullámzott és iszonyú nagy pixelnégyzetekből állt, marha ronda volt. Pedig a grafikai beállításnál be voltak kapcsolva az effektek, és ha más szerveren játszottam ugyanezen a pályán akkor sem volt ilyen. Lehetséges, h a szerver úgy van beállítva, h butít a grafikán, függetlenül attól h nekem személy szerint milyen beállításaim vannak?
  • BIZ0906
    #5963
    "kontúros vonal van"
    Sajna HD 2600 XT-nél is :(
    Gondolom megint egy kicseszés az ATi karisokal.
  • csuripi
    #5962
    Tud valaki only bolt action rifle szervereket? Lehetőleg ne HC. Egyet tudok, de ott mindig szavazgatni kell kifele a sok idiótát akik nem tudnak olvasni.
  • voodoo98
    #5961
    Lacee86:
    Valszeg igazad lesz! Amikor sokan vannak benn a szerón, akkor szokott ilyet csinálni leginkább, pedig 10/1-es vonalam van, ADLS.
    Alapvetően nem igen szaggat,de pl.: Amikor indítok egy szervert és egyedül vagyok benn akkor is látom a seelow palyan kicsit, hogy laggol, le is esik az fps 45 kerulire itt-ott, amugy 55-60 korul van, max grafon, de ez egy elég nagy pálya, valszeg azért.

    GIJOE:
    OK. megnézem majd.

    Mindekinek:
    4850, 4870-nel nektek van olyan, hogy a víztócsák körül fehér kontúros vonal van...nvidianal nem lattam és 1.2 patch-el és 9.1-es ATI driverrel is csinálja?!
  • Lacee86
    #5960
    Bocs h beleszólok, annyira nem értek hozzá, de ez az akadás dolog nem inkább az internetkapcsolaton múlik? Azért a HD4850 az egy elég komoly kártya, azon már max grafikán se kéne akadnia nem? Nekem 8500 GT-m, vannak kisebb akadások, és bár tudom, h ez pl. a te HD4850-dhez képest lepkefing, de én mégis a netemet okolom emiatt (2 mb/192 kb, tehát feltöltés nagyon szerény), az akadás akkor észlelhető, ha sokan játszunk. A single-ben meg nem nagyon akadt, ráadásul ott picikét magasabb grafikával toltam.
  • G.I.JOE
    #5959
    Ja, nem eredeti.
  • G.I.JOE
    #5958
    Nem vettem észre semmi megakadást 4870-nel, de nem is rakom fullra.
    mentek privátok
  • voodoo98
    #5957
    :DDD
    Gondolom eredeti a játékod?
    Milyen vkártyával nyomod?
    Mert nekem hd4850 alatt néha bebicskázik a kép, lehet elcserélem egy hd4870-re.
  • G.I.JOE
    #5956
    Általában külföldön játszok, mert a lentebb látható magyar mentalitást nem kedvelem.
  • voodoo98
    #5955
    Melyik szerón vagy?
  • G.I.JOE
    #5954
    Nekem bejön a COD 5! Szeretem a 2. VH-t, meg most hogy adtak kicsit a puskáknak, még inkább élvezem. Tegnap is 2. voltam 14-ből gépfegyósok ellen mosinnal.
  • Prince23
    #5953
    Én úgy tudom, h a Left 4 Dead lett.
  • wesker24
    #5952
    2008-ban az év legjobb Multiplayer FPS-e a Call of Duty 5 lett !
  • BIZ0906
    #5951
    Te meg huzzál a hősök terére árúlni magad te kis xD
  • BIZ0906
    #5950
    Miért vetted el? Remélem túl adagolod magad xD
  • Skyline
    #5949
    Ilyen az amikor egy hugyosnak rossz napja van és egy monitor mögül kiéli magát.:)
  • macleody
    #5948
    Mi van öcsi elgurult a gyógyszarod?
  • ACE
    #5947
    Atyaég, mi van itt...
  • BIZ0906
    #5946
    Ohh bocsánat talán nem azt kellett volna írnom hanem ismeretlen-t? Végül is tökmindegy.
  • Skyline
    #5945
    Én lennék a regelt senki?:)
  • BIZ0906
    #5944
    És ki a francot érdekel? és bla bla bla close
  • Lacee86
    #5943
    Aztaaaa! Ezt a pár mondatot egyedül írtad, vagy vki segített? Amúgy lehet h az én kommentem senkit nem érdekel, de a tiédet sem "cukorfalat". Részemről a "bájos csevej" lezárva.
  • BIZ0906
    #5942
    Hát egy regelt senki nem tudom mit dumál itt. Jut eszembe furcsa dolgok történtek mostanság na mindegy.

    Lacee86: Javaslom tedd meg azt cukorfalat, hogy tükörbe nézel és azt mondnod nem vagyok kislány és levágatom az emos hajacskám, hogy lássam még is mennyi idióta láma van ami mellett nem lehet elmenni beszólás nélkül. Hát ennyi fiacskám csak gondolkozz el rajta.
    u.i: most majd jön a te hozzászólásod ami senkit nem érdekel de csak rajta.
  • sanyiii88
    #5941
    Hát én már tényleg nem tudom mit kezdjek ezzel a game-val.
    Már egy csomó mindent megcsináltam, de nem akar betölteni!

    Addig jutottam, hogy befejezem a második pályát jön egy intro és az intró közepénél megakad a hang utánna meg fekete képernyő! Mi lehet vele!?
    Csak az bosszant, hogy az első 2 pályánál nincs vele semmi! (solo-ba)

    C2D@3,0 - 2 GB/800 - 8800gt/512
  • Lacee86
    #5940
    18-25 közötti vagy? Hm... Ha ennyi idősen ilyen értelmi szintem lenne, inkább száműzném magam vmi jó messzi lakatlan szigetre. Javaslom tedd meg mihamarabb!
  • Skyline
    #5939
    Egyébként mondom srácok egész jól ellehet érni a sebzésthatást ha az ember a kalsszikus hc (45 életerő) és az alap (100 életerő) közé lövi be a szerót.:)
    Olyan 50-60 életerő pont jó úgy automata egylövetüekből kell azért 2 gyolyó alaphangon,thomson sem 1 véletlen puttyal öl,1lövetüek azonnalhalál,csipa szintén...
  • Skyline
    #5938
    Na megint egy monitormögül hősbeugató...Iqbetyár on line...
  • BIZ0906
    #5937
    Mit ugatsz?
    Ki fasz vagy te itt szakadj meg és nézz utánna minvel játszol te hulladék!
    Idióta!