7577
  • Lacee86
    #6016
    Köszönjük. Majd felnézek, bár nem nagyon játszottam még puskával, de ha csak az van, az más kicsit.
  • kBagyula #6015
    bravó! Megjegyezve. :)
  • csuripi
    #6014
    Üdv!
    Tudom nem a témába vág, de hátha érdekel valakit.
    Csurgói puskások szervere 195.56.77.21:28971. 1.2 TDM, 14+2 slot, only rifle. mp_riflesmod, no uav, no tüzérség, no dög. Normál sebzés.
    Apróbb finomhangolások még visszavannak, de műxik.
    Várunk minden puskás emberkét.
    Aki tud a privát slotok használatába segíteni, kérem segítsen.
  • osan
    #6013
    Egyszer volt egy ilyen találkám, jött a gyerek két haverjával. Amikor megláttak hárman próbáltak elhúzni, de nem tudtak! :D
  • bölömbika
    #6012
    Lementettem !Kösz srácok!!!!
  • Neoncsoves
    #6011
    hja :D
  • bölömbika
    #6010
    Köszi!!!
  • Skyline
    #6009
    Dead Silence--> csökkenti a játékos által keltett környezeti zajokat--> némafutás (halkabb futás) .:)
  • voodoo98
    #6008
    így kapásból ez: (bár a dead silence-t nem tudom, foggalmam sincs mi lehet!!!)
    Angol verzió: http://www.mahalo.com/Call_of_Duty_World_at_War_Perks

    Perk Set #1

    * Special Grenades X 3
    * 3 speciális gránát
    * Unlock Level: 1

    * Satchel Charge X 2
    * erősebb robbanó agyag
    * Unlock Level: 1

    * M9A1 Bazooka X 2
    * Bazzokat kapsz méghozzá 2-őt.
    * Unlock Level: 2

    * Bomb Squad
    * Látod az összes robbanóeszközt (bombák, bouncing betty ilyemsi) az térképen
    * Unlock Level: 16

    * Bouncing Betty X 2
    * Azok a kis szarok, amikre ha rámész, akkor a felrepul 2 méterre és robban.
    * Unlock Level: 24

    * Bandolier
    * Több lőszer minden fegyverbe.
    * Unlock Level: 40

    * Primary Grenades X 2
    * 2 db elsődleges (primary) gránát
    * Unlock Level: 44

    * M2 Flamethrower
    * Lángszóró
    * Unlock Level: 65

    Perk Set #2

    * Stopping Power
    * Golyók sebzését növeli
    * Unlock Level: 1

    * Fireworks
    * Robbanóagyag erősségét és sugarát növeli
    * Unlock Level: 1

    * Flak Jacket
    * Csökkenti a robbanóagyag hatasát.
    * Unlock Level: 1

    * Gas Mask
    * Immunis leszel a vegyigázra.
    * Unlock Level: 2

    * Juggernaut
    * Megnövelt élet (sokan használják, sajnos)
    * Unlock Level: 4

    * Camouflage
    * Eltűnteti a játékost az ellenséges radaron
    * Unlock Level: 12

    * Sleight of Hand
    * Gyorsabban tölti a fegyvert.
    * Unlock Level: 28

    * Shades
    * Azoktól az erősen világító speciális gránátok ellen immunis leszel
    * Unlock Level: 32

    * Double Tap
    * Növeli a fegyverlövések gyorsaságát. Gyorsabban tudsz tüzelni.
    * Unlock Level: 36

    * Overkill
    * Pisztoly helyett másodlagos fegyvernek is választhatsz puskát (amik az elsődleges fegyverek között vannak)
    * Unlock Level: 56

    Perk Set #3

    * Deep Impact
    * NAgyobb golyósebzés
    * Unlock Level: 1

    * Extreme Conditioning
    * Többet tudsz futni.
    * Unlock Level: 1

    * Steady Aim
    * Növeli a pontosságot, amikor csipőből tüzelsz.
    * Unlock Level: 1

    * Toss Back
    * Gránátokon az időzítőt kikapcsolja, amikor felveszed (ebben nem vagyok biztos és még nem is próbáltam)
    * Unlock Level: 7

    * Second Chance
    * ez a cod4 ls, tehát amikor lelőnek még tudsz lőni pisztollyal.
    * Unlock Level: 10

    * Martyrdom
    * Halálkor még egy kézigránátot eldob (ezt is sokan használják és sok helyen tiltott is)
    * Unlock Level: 20

    * Fireproof
    * Csökkenti az égő tárgyak (vagy lángszóró) hatását.
    * Unlock Level: 48

    * Dead Silence
    * Details: Reduces amount of noise player makes (ezt nem tudom, hogy itt mire gondol! valaki?????)
    * Unlock Level: 52

    * Iron Lungs
    * tovább tudod benn tartani a levegőt, amikor sniperrel lősz.
    * Unlock Level: 60

    * Reconnaissance
    * Engedélyezi, hogy lásd a kutyákat meg a bombázógépeket (amiket a strike-ok után kapsz:3,5,7 egymás utáni halálnál)
    * Unlock Level: 64
  • Lacee86
    #6007
    Ja hát gondolom. De enyém 1000-es, akkor az már vmi? :)
  • Neoncsoves
    #6006
    ja és általában 100 számonként van ték... tehát pl a 10 20 30 40 50 60 70 80 90 "nem nagy cucc" :D
  • Lacee86
    #6005
    Óóóóóóóóóóóó. :D Mik vannak, beszarok! :) Amúgy ha nem mondod, fel se tűnik, h kerek szám a hozzászólásom. :)
  • Neoncsoves
    #6004
    ilyen kerek szám (6000) vagy pl ilyen tükörszám (2222) vagy valami ilyesmi szám, és akkor ugye az angol TAKE (elvesz) magyarosan TÉK... tehát annyit jelent h te elvetted a 6000es hsz-t tehát TÉKeltél:D
  • Lacee86
    #6003
    Biztos én vagyok a hülye, de mi az a TÉK? :)
  • bölömbika
    #6002
    De jó neked!A Perkeket lefordíthatnád hama gyorsan és röviden leírhatnád ha nem okoz neked nagy munkát!Gondolom ez jó pár játékos társamat érdekelné!Köszi!!
  • Neoncsoves
    #6001
    baszki mekkora TÉK:) amúgy, nem más a kőműves meg programozó. kőműves az fizikailag fárad le, a programozó meg mentálisan... ennyi:D
  • Lacee86
    #6000
    Azért a kaját a boltban ne hasonlítsd ehhez! Tudod, ha lenne rá pénzem, én is megvenném a játékot, de mivel nincs, de szeretném használni, hát megszerzem máshogy. Sztem a sok warez ellen az 1. lépés a szoftverárak radikális csökkentése (persze azért bizonyos fokozatokkal) lenne, ami pillanatnyilag lehet h nagy veszteség lenne a cégeknek, de hosszútávon merem állítani, h jelentősen több eredeti példány fogyna. Azért egyetlen játékért 10-12e Ft-ot elkérni már a tisztességtelenség határát súrolja. És még csodálkoznak, h mennyi a kalózmásolat... Az meg nem válasz, h mennyit dolgoznak rajta: a kőműves is mennyit dolgozik, és mennyi pénzt kap érte?! Jó a 2 nem ugyanaz a kategória, de azért érezzük már kicsit, h sokan miből akarnak meggazdagodni!
  • belarus
    #5999
    Kössz az infót
  • voodoo98
    #5998
    Igen, tényleg jó fordításokat készítenek! Hajrá Srácok! :D
    Esetleg lehetne egy olyan cod5 multiplayer magyarítás, ahol először a multiplayer részét fordítják le és azt ki is adnák mondjuk (ugyanis 41.5%-nal jar most a forditas és egy hónapja járt kb. 38%, szóval biztos kemény munka) és aki multizik azok tudnák használni.
    (én beszélek angolul, szóval neken nem annyira gond...)
  • csuszi
    #5997
    :)
    "...szerencséd hogy kitiltottak..." - ez hogy jön ide? ha nem tiltják ki megy, így meg nem?:) vagy az életben kapott bant? nem vágom...:(
  • bölömbika
    #5996
    Igen lesz!http://bakeronline.hu/page.php?4 Igényes magyarításokat szoktak készíteni!
  • belarus
    #5995
    Felyezzétek már be a civakodást!Ez a topik nem erre szolgál hanem,hogy kérdezni lehessen COD5.Én azt szeretném megkérdezni,hogy lessz hozzá magyarositás?
  • bölömbika
    #5994
    1.2 patch feltelepítése után új kód generálása az sp és mp-nél (ez ua legyen (razor9011) )!Utánna az xfire-ben több szeró kipróbálása egymás után!(próba,próba,próba)!Engem erre a szerőra engedett fel elösszörIP:80.249.169.19:28960 ! Ezután jó pár szeróra felengedett!Bocs a wzr-ért!
  • Skyline
    #5993
    Feladó: Soldier30
    Elküldve: 2009. 02. 16. 13:54
    Tárgy: beveszed te csicska..
    Szerencséd hogy kitiltottak egy idöre buzigyerek.. egyébként én mennék ha elmennék nem mást küldenék! csak figyelmeztetlek a virtuális pofon nem fáj itt játszahtod a kemény gyereket! De élöben megkurnálak azt sirva szaladnál anyucihoz.. jah meg fordulnál a hatósághoz,hogy megvertek.. menne a feljelentés stb.. ismerem a hozzád hasonló kis csikákat! vegyél fel msn re és megbeszéljük msn cimem: [email protected]



    Úgytűnik nem jön élőbe,pedig ott a cím, már msn-en akarja megbeszélni a hős
  • Skyline
    #5992
    Egyébként ha nem lennél munkanélküli és lenne pénzed akkor valószínűbb lenne hogy ilyen sűrűn net közelbe vagy,de hát úgy tűnik egy munkanélkülinek manapság a net és egy Cod5-öt futtató szgép megfizethető,mindezalatt két épkézláb mondatot nem tud leírni.:D

    Alig várom a személyest,kíváncsi vagyok van-e ennek a takonynak vmi nagy darab ismerőse akit küldeni tud,megjelenik vagy 5-10 haverjával vagy el sem jön senki...:D
  • Soldier30
    #5991
    fúúúú viszavágtak a kockák :)))
  • Skyline
    #5990
    XVII. kerület pesti út 23. 9-18ig jöhetsz,várlak nagyszeretettel.;)

    Privátba ugyanilyen pofádat befogod hangvételü levelet küldtél,csak gratulálni tudok.:)
  • csuszi
    #5989
    nem te csak seggfejeztél, ostobáztál másokat aki tisztességesen megveszik azt amit használnak. az én kezemet is el akarod tördelni? mert szívesen adok neked lehetőséget rá te faszkalap.
  • Soldier30
    #5988
    Fú de nagy a pofád a monitor elött anyuci kedvence! költsd csaka pénzed játékokra azt verd ki a faszod a monitor elöttmekkora csávó vagy hogy ki tudsz adni ennyit pénzt egy játékért. .valószinüleg,ha nlenne pénzem és nem lennék munka nélküli akkor én is megvenném! És még ennyit te takony tefjfölös szájú csicska gyerek szépen beszélj mert eltördelem a kezedidet ha nem fogsz vissza magadból! Azt hiszem én nem irtam ilyen hangvitelü levelet feléd tehát viszont elvárom ezt tőled is! ha meg kemény gyerek vagy akkor privátba küldj valami elérhetöséget és megbeszéljük személyesen is...
  • Skyline
    #5987
    És bocs a többiektől a stílusért,de ez más kicsit sok,még jó hogy nem én takarodjak a francba amiért a kaját boltból nem lopom hanem megveszem...
  • Skyline
    #5986
    Na ez az amit már szó nélkül nem bírok:
    "vannak akkora osstoba barmok,hogy kidobtok ennyi pénzt egy játékért"

    Az ilyen felfogású csöködt agyú baromarcúak miatt (maradjunk annyiban hogy se lányod,se 30 betöltött éved,max olyan 15,ha mégsem akkor újab szomrú példa hány faszfej él magyarországon) kapunk pc-re évről évre egyre kevesebb és egyre szarabb játékokat.
    Ne kuncsorogj itt a megoldásért,old meg,google jóbarát,nagy agykapacitás nemkell hozzá hogy megtaláld a hiba okát.
    És főleg ne szídd és ne ostobázd le azt aki megveszi a játékot,mert játszik vele sokat,miközben te szánalmas warezféreg kis buzi itt kuncsorogsz mert az eddig működő multid most nemműködik...Szomorú,én kérek elnézést a fejlesztők nevében hogy a hozzád hasonló kis patkányokat nem supportolják,SŐT! Az én kurva anyámat!

    A warezosok meg takjarodjanak már át a wareztopicba a nyügükkel és tartsák már tiszteletben azokat akik olyan játékot amivel szívesen játszanak megvesznek (igen,én sem veszek meg indent,de mivel ezt multiban sokat tolom,így megérdemli a készítő,megvettem,ahogy jópár más játékot is-->ez kb évi 4-5 játék 50 ezer forint 1 évre elostva wow...)

    Egyébként meg tanulj meg írni,legalább alapszavakat le tudj írni helyesen homár.
  • csuszi
    #5985
    egy fórumban nem kell kérdezni, mert ha ez zavarna te korlátolt akkor privátban osztanád az észt. bár én ezt nem tenném, mert amiből nincs sok azt ne pazarold.
  • csuszi
    #5984
    de mivel belinkelni nem nagy dolog ezért:
    a remény hal meg utoljára, lehet csak felfogod...
    és hogy meg legyen a 10:
    +1az eredetivel nincs probléma, nincs szopás minden patch-nél
    +2support, ami a warezhez nem jár
    +3eredeti server igényhez kell - eredeti server pedig ezért kell: kick, ban ami crackelten nincs, kevesebb idióta (warezpisti like u)
    +4 gv stream
    lehet válogatni. ostoba
  • Soldier30
    #5983
    Mert van rá pénzed kb ez az eggyik főindok ... de megint nem értem ki kérdezett téged segfej...
  • csuszi
    #5982
    az ostoba az te vagy. kb 10 indokot írhatnék le hogy miért veszek meg egy játékot, de az olyan korlátoltak mint te, fel se fogják.
  • Soldier30
    #5981
    Miről beszélsz ember? :D olvasd vissza már mit irtál? Ki nem szarja le menynit dolgozott vele a fejlesztő? Akkor is sok pénzt kérnek el érte s kész! Azt meg hagy én döntsem el mivel játszok és mivel nem! Igen letöltöttem és még vagy 20 embernek irtam ki na és? szerinted hányan vagytok akik vannak akkora osstoba barmok,hogy kidobtok ennyi pénzt egy játékért és pláne meg it veritek a nyálatok"hogy mi meg vettük" azta kurva dejó nektek,,
  • BIZ0906
    #5980
    "ha lene 10000 ft om a lányomra költeném!"
    Ezzel semmi baj nincs de akkor minek játszol olyan játékkal amiért a fejlesztők drága pénzt és időt fordítottak most függetlenül attól, hogy jó munka vagy nem? Ez egy elég tré kijelentés volt :S
    Legalább ne hangoztasd, hogy te bizony letöltötted és tök heppi vagy :(
    Tedd azt de piszt :)
  • Lacee86
    #5979
    OFF

    Szedd le az 1.2 multicracket, és azzal jó lesz.
  • Miley Cyrus
    #5978
    xDmondom...
    C:\Documents and Settings\FELHASZNÁLÓNEVED!!\Local Settings\Application Data\Activision\CoDWaW\players\profiles

    de előbb..: Sajátgép/Eszközök/Mappa Beállításai/Nézet/Rejtett Fájlok: Megjelenítése!!
  • XRV
    #5977
    kb merre is van a cod5 configja?