7577
  • Lacee86
    #5936
    Ne tudd már miről van szó b+! Utálom az ilyen szőrszálhasogatást...
  • BIZ0906
    #5935
    CoD5 olyan nincs!
  • BIZ0906
    #5934
    Ez a játék hangban játékban is el lett kúrva xD
    Abszolút FAV CoD2 azt a fillinget nem adják már vissza bár kitudja hátha lesznek még csodák. CoD4 azzal csak játszogatok de ezzel már csak belépek és ott vagyok majd kilépek xD
  • voodoo98
    #5933
    Azért annyira nem rossz a cod5, nekem bejön, bár vannak hibái valóban...
    De tényleg nincs esélyed a kar98-cal HC-ben...
  • csuripi
    #5932
    Sajnos teljes mértékben igazad van. A HC-val az a baj, h bolt actionnal szinte semmi esélye az embernek, thomival, ppshval 10 lövés melléd megy, 1 félig eltalál, és véged. Sokkal jobban szeretem a 2 vh.-s környezetet, de a cod4-nek a nyomába se ér ez a rész. Azzal tudtam játszani akár több órát is egyfolytába, ha volt rá időm, ezzel 1 óra is megterhelő.
    Az 1.2 rifle finom hangolás is elég gyengére sikeredett.
  • voodoo98
    #5931
    - mondjuk a sebzésmodell tényleg szar, bár HC-ben egész jó
    - kéne olyan mod, hogy nincsenek +kiegészítők a fegyókhoz, géppisztolyhoz tényleg nagy saláta, arra nem való távcső, már airborne sem jott be annyira, nem igen voltak ilyen fegyók anno, ha jól tudom, bár volt egy két próbálkozás talán.
    - 1.2-es patch-ben megnoveltek a Bolt action-ok sérülését, általában 1 elég és fekszik a kar98k-nál
    - tényleg cod4, csak 2vh környezetben+robbanásmodell az embereknél (leszakadó testrészek), és valamivel szebb textúrák
    - bug az bug, remélem további patchekben lesznek ilyen javítások, hála istennek én még ilyen csókákkal nem nagyon találkoztam...
    - futást tényleg nem szabad kivenni...
  • Skyline
    #5930
    HJa igen...Alap multi,modok...Kipróbáltuk mindenfélét...Pam alfa....Pro beta...Commod..Warmod...Egy kutya. A futás kivétele alapból szánalmas (Warmod),de ami a legnevetségesebb: az összes mod,és az alapmulti sebzésmodellje..Nagy zsák szar. Ha valakit 1 méterről telibeküldök thomsonnal ne 4-5 golyó után feküdjön már meg...Nekelljen már magnummal 3-4 lövés 1 emberbe pár méterről...Automata egylövetüvel m1a1: kb 20 m,7 golyó kellett a minap egy war közben ellenfélbe...Nagant,kar98...Rengetegszer mellbetalálat és semmi,nemhal bele,kell még1...Szánalmas úgy ahogy van.
    Az egész multi HC módban kb 50-55 körülire vett életerővel ér valamit amúgy egy nagy zsák szar.
  • Skyline
    #5929
    Megmondom a frankót ennél sokkal nevetségesebb hibák és hülyeségek:
    1. Multiban az acog és egyéb távcső,taktikai irányzékok a géppisztolyokra,egylövetüekre...Na az erőpsen sznalmas,nemtudom minek kellett bele,az összes noob fax acogos hg-kel rohangál,a másikfele meg hc-ben az automata 1lövetüekkel szedi csipaként az áldozatokat...
    2. Televan a játék továbbra is idegölő bugokkal amire egyes "pro"-k rágyúrnak,úgymint,honnan lehet úgy lőni hogy max a feje teteje látszódjon ki vagy azsem de ő premierplánba lásson...
    3. Az egész új fejlesztőgárda műve...ehhezképest MINDEN 99%-ban megegyezik a cod4-el,perkrendszer,módok...Haggyánlenne de a bugok egy az egybe ugyanazok,egytől egyig az egész nemmás mint a cod4 átmodolva/áttextúrázva futurisztikus (említett acogok és egyéb szarok) II. vhb-s környezetre...
    Nagy kamu az egész....
  • voodoo98
    #5928
    Vezérlőpult/Hangok? Vistaban annyira nem vagyok otthon.
  • Szabo01
    #5927
    mármint belementem a gépben a terstreszabásba aztán ott,hogy hangok és nem volt ilyen benne:(
  • Szabo01
    #5926
    Állítsd a hangokat a hangvezérlődben 24 bitről 16bit/48000hz-re (dvd minőség..
    ne ezt talátam :)ezt hol lehet beállítani?:S
    vagyis,hogy ezt hol találom meg,mert nekem is írtát tegnap,hogy állístam át 16 bitre,de aztán van egy olyan,hogy hangok és ott nem találtam ilyet:(
  • Szabo01
    #5925
    Hello
    Igen vistám van,le tudnád neke írni,hogy hanyas számú hozzászólásban keressem?nagyon szépen köszönöm előre is!
  • voodoo98
    #5924
    :D
    nekem nem volt ilyen gondom, asszem csak vistan. xp-n meg nincs, megy rendesen.
    Remélem az 1.3-as patch-ben javítják.
  • Skyline
    #5923
    Már kiderül nem csak vista hiba a hangelmenés,hanem xp is amúgy,szóval a csudálatos fejlesztők joféle patchet adtak ki:)
  • voodoo98
    #5922
    8/10-adnék neki, mert rohadtul elfogult vagyok 2.vh-val kapcsolatban (pl.:kurvára bejönnek a fegyók, egyenruhák, autok, stb.).
    De az tény, hogy a mohaa-t (alied assault és valahol a cod1-et is ide sorolnám az is nagyon visszaadta [ugyanazok a srácok csinálták]) semmi nem fogja megverni hangulat terén (legalább is nálam a 2vh-ús fps-ek között). Nekem eléggé visszaadta a kor hangulatát. pl.: airborne és pacific assault kurva nagy rakás szar volt, ehhez a kettőhöz képest a cod5 kurva jó lett, főleg a multiról beszélek most. (Cod4 ugye modern hadviselés az annyire nem érdekel, bár nagyon jól sikerült ez tény!)
    Tetszik a rank rendszer is, perkek se rosszak (nem cod4-eztem multiban sokat, sőt nagyon keveset!!!max 1 órát, tehát nekem itt ez új), csak itt is sok csaló (lvl hack és fast xp szerverek 5000xp/kill) van és elvesziti a varázsát a 65-ös rank (esetleg a prestige 10 sem jelent sokat senkinek emiatt)!
    Kár, hogy azt a kijelentést tették, hogy nem lesz több cod 2.vh-val...lehetne...csak pár évig (3-5) pihentetni kéne ezt a témát...
  • voodoo98
    #5921
    Lejjebb le van írva, valszeg Vistad van...

    SkyLine:
    "Most néztem utánna nem Ultimate problem,random. Vista.:)
    Állítsd a hangokat a hangvezérlődben 24 bitről 16bit/48000hz-re (dvd minőség...)..."
  • Szabo01
    #5920
    Hello
    A probléma megoldodótt,már be tudok lépni 1.2-vel is,de most újabb problémám van,elment a hang mióta felraktam az 1.2-es patcht...a játékban fullon van minden a hangnál,de még sincs semmi hang....valaki tudna adni valami ötletet?
    köszi!
  • Qwerty4
    #5919
    A lerágott csont témára.Ebben a formában lerágott csont, nem sokban kulonbozik semelyik agytalan világháborús FPS-től.Az, hogy vannak lehetőségek benne az egy dolog, de hogy nem mutatják be ezeket a lehetőségeket az biztos, és ez nagy hiba ...
    Hangulattalan, egyszerűen az volt, erre nincs mit mondjak.Én nem éreztem hangulatosnak.
    Leírtam milyen bugokat találtam, a script bugok az idegesítőek leginkább, ami a tankos pályán volt.A 3. példa már nem annyira lényeges, minden játékban előfordul, hogy néha pár tárgyba belesétálhatunk.
    Grafika témában, a CoD4 sokkal jobban tetszett a szememnek.A WaW-ban pont a textúrák tűntek kidolgozatlannak, pár helyszínen tényleg nagyon jó, de a legtobb részen sivárak, színtelenek, élettelenek.
    A quicksavere szukség lenne, mondjuk egy eü csomagos játékmentnél, mint régen.De itt is, mert a gránátok kurva idegesítőek...
    Idézetek hiánya, már csak azért is írtam negatívumnak, mert szakítottak egy hagyománnyal és hiányzott.
    Hogy miért játszottam?Megvan a válasz az adott HWSW topikban, egy másik posztban, alább.
    Az oroszokról.Ha már oroszok, akkor beszéljenek is úgy, így annyira hiteltelen az egész.Persze ebben az esetben ajánlott az angol felirat a párbeszédek kozben.
  • Lacee86
    #5918
    Akkor reagálnék rá:

    "-lerágott csont a játékmenet és a téma is" Nem értek egyet, sztem igen is vannak még lehetőségek a témában.
    "-hangulattalan" A Cod 2 kétségtelenül hangulatosabb, de ezt azért nem mondanám rá.
    "-bugok" Ehhez annyira nem értek, de biztos akad benne, mint a legtöbb játékban.
    "-a 4. részhez képest a grafika is gyengébb" Abszolút nem értek vele egyet, sztem egyértelműen látható, h szebb textúrák, effektek vannak.
    "-ilyen játékból még ez is sok volt, pedig rovid" Akkor minek játszottad végig?!
    "-miért van quacksave opció, ha használhatatlan..." Ez jogos kérdés, bár szükség nincs rá igazából.
    "-rossz mentési rendszer, ez sok új játéknál megjelenik, ha meghalok lényegtelen jeleneteket játszat újra, mindneki ismeri a jelenséget" Igen, előfordult pár helyen valóban.
    "-az idézetek hiányoznak, idáig minden cod részben jelen voltak pedig" Nem lényegi kérdés.
    "-az ellenfelek néha nagyon gagyik, bután viselkednek" Előfordul, de alapjában nem rossz az MI.
    "-onmagában a tankos pálya bug nélkül is rohadt unalmas volt és nemcsak az" Én szeretem a tankos pályákat.
    "-az oroszok továbbra sem oroszul beszélnek" Rohadtul nem zavar, mivel egy kukkot sem tudok oroszul. És sztem a legtöbb játékos szintén nem tud.

    Nálam: 7/10
  • Qwerty4
    #5917
    Írtam egy elemzést a single részéről a végigjátszás után, a kovetkező helyen olvasható, tehát link:KATT, folulről a harmadik poszt.
    4.5/10 pontot kapott, roviden itt ennyi, akit érdekel az indoklás is kicsit velősebben az olvassa el a véleményemet.
  • Skyline
    #5916
    Erre találták ki a waretopicot ott nem zavar senkit,mivel warezprobléma...
  • Soldier30
    #5915
    akkor keverlek valakivel.. bocs de tényleg mért baj az ha itt tesszük fel a kérdéseket? eléggé nagy baj,hogy nem tudok kockulni a cod 5 el ezmiatt a genya 1.2 patch miatt.. már elvonási tüneteim vannak..
  • HUN BECSEHELY
    #5914
    Srácok!!!!!
    Nem akarok senkinek az oldalára álni,de szerintem ez nem ide való.Csak egy ötlet.
    A másik meg az,ha valakinek valami gondja van a game-val,akkor kérdezze meg.Nem kell mindjárt egymásnak esni.
  • Skyline
    #5913
    Milyen bátyám te szerencsétlen?:DDDDD
  • Soldier30
    #5912
    osstoba vagy és beképzelt mint a báttyád te csicska..
  • BIZ0906
    #5911
    Vagy irányítsák magukat az off topikba :)
  • Skyline
    #5910
    Soldier30 még privátot is írt a színintelligenciájával:D

    Tárgy: ne ugass
    ez a fórum pont azért van hiogy egymást segitsük!

    Iq és értelem a topon
  • Skyline
    #5909
    Írtam már az admin topickba tegnap 2szer de szarnak rá....
  • Prince23
    #5908
    Nem kéne waerozolni
  • Lacee86
    #5907
    Nem lovagolok én semmin, csak nem mind1, h patch vagy crack.
  • voodoo98
    #5906
    Igen, a gamecopyworld-on 1.2 server/client patchnek hívja!
  • Soldier30
    #5905
    szerintem patch-et akart irni. .ne ezen lovagolj..
  • Lacee86
    #5904
    Mi az h 1.1-es meg 1.2-es crack? Olyan nincs sztem. Én mikor az 1.1-et feltettem, nem crackeltem semmit, és megy a multi.
  • voodoo98
    #5903
    Több mint valószínű, hogy 1.1-es cracket használsz 1.2-es helyett...
  • voodoo98
    #5902
    hi all,
    nekem a következő képpen működik a dolog:
    - jatek install (xp-re)
    - 1.1 patch install
    - 1.2 patch install (ajánlott már ezt felrakni, darksky szerver kivételével szinte mind 1.2-es már, hamarosan szerintem ők is átállnak)
    - gamecopyworld-rol letoltod a megfelelő multiplayer (és ha kell singleplayer) cracket, ezekkel az exe-kkel felulirod az eredetit (én szoktam csinálni biztonsági
    másolatot)
    - xfire install (www.xfire.com/download)

    linkek:
    - gamecopyworld: http://m0006.gamecopyworld.com/games/pc_call_of_duty_5.shtml
    - 1.2-es multiplayer crack (itt majd a client exe kell neked):
    http://m0006.gamecopyworld.com/games/pc_call_of_duty_5.shtml#Call%20of%20Duty:%20World%20at%20War%20v1.2%20PRIVATE%20CLIENT%20&%20SERVER%20PATCH
    - 1.2-es singleplayer crack:
    http://m0006.gamecopyworld.com/games/pc_call_of_duty_5.shtml#Call%20of%20Duty:%20World%20at%20War%20v1.2%20[ENGLISH]%20No-DVD/Fixed%20EXE

    Megj.:
    - 1.2-es patch-csel vistan valszeg nem lesz hang,alább van egy megoldás, ha jól emlékszem SkyLine-tól
    - nem tort szerverre nem tudsz felmenni még mindig
    - online profilt sem fogsz tudni csinálni soha
    - xfire-ből csatlakozom és megy, ha kiirja, hogy Awaiting Challange 1...2... és nem enged be, akkor utána /reconnect a console-ba és már is beenged, 10-ből 9-szer.
    - ha azt irja, hogy bad address vagy valami hasonlo, akkor szerver valszeg nem tort, nem fogsz tudni felmenni
    - ha pb kidob, akkor frissiteni kell, ha utana is kidob akkor nem tudom: http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php
    - ha azt írja, hogy codwaw different version, vagy vmi hasonló, akkor 1.1-es szeror a akarsz felmenni 1.2-es jatékkel vagy fordítva.

    Ha ezek után nem megy, akkor írjátok le a pontos hibajelenséget, mit ír ki illetve mit csinál!!!!
  • Soldier30
    #5901
    hali Szabo01 nálam is ugyanez a probléma.. én se tudok játszani.
  • Soldier30
    #5900
    ffgf
  • Szabo01
    #5899
    Hello
    Nekem egy olyan problámám van a call of duty world ot warral,hogy fennt volt az alap patch 1.1-es aztán most felraktam az 1.2,mert a serverek nagyrésze már 1.2-es és most nem akar belépni a játékba,eddig úgy léptem be mindig,hogy beléptem a multyplayer részébe aztán nyomtam egy 0-át,lejött a konzol és beírta,hogy connect aztán az ip cím és enter,most megcsinálom ugyan ezt és nem csinál semmit....megpróbáltam belépni xfiréről is de ugyan ez,belép a multy részbe és semmi,ez azóta van mióta felraktam az 1.2-öt,ha valaki tudna segítani azt megköszönném!
    Erre tud valaki valami ötletet,hogy mit kéne vele csinálni?
  • voodoo98
    #5898
    Errol beszéltem: http://www.callofduty.com/intel/189
    YEPP!!!
    3 új pálya+1 zombie!!!
    És a nightfire berlini utca!!!:D

    Nightfire
    In "Nightfire," players take to the streets of a war-ravaged Berlin with only the flames of the burning city to expose the enemy.

    Station
    "Station" offers a bombed out underground train station littered with hidden passageways and destroyed subway cars.

    Knee Deep
    "Knee Deep" takes place on the island of Peleliu in a once tranquil village turned chaotic Japanese command center.

    Verrückt (Zombie Asylum)
    The fan favorite 4-player co-op Nazi Zombies Bonus Mode returns with "Verrückt," a terrifying Zombie asylum featuring more weapons, perks via the addition of Perks-a-Cola machines, electroshock defenses and the endless zombie horde.

    The team has been very quiet regarding details of our DLC until now, and we're so excited to let this content loose. DLC Map Pack #1 is due out in March of '09 for the Xbox 360, Playstation 3, and PC platforms. More details are soon to come, so be sure to check out CallOfDuty.com for all the latest news and updates regarding CoD:WaW!
  • BIZ0906
    #5897
    Mond azt, hogy no és csak a multiplayer optionsban állítsd be a neved azt ennyi. Dobj képet hol dobál vissza.