7577
  • voodoo98
    #6136
    ha nincs legalább 1.2-es patch-ed akkor nem nagyon tudsz felmenni szerverekre.
    ha 1.3-as patchet rakod fel (keves dolgot javit, legfontosobb: vista hangprobléma), akkor még csak eredeti játékkal tudsz játszani nem tört szervereken.

    ps: 1.2-eset mindenképpen ajánlom (később 1.3-ast is, mert biztos, hogy kell majd a map pack I-nek, amit ebben hónapban dobnak ki :DDDjeee)
  • balint1111
    #6135
    Sziasztok. Feltettem a játékot és extra 1024x768-ban tolom. A patch az mit javít mert azt is feltettem?
  • voodoo98
    #6134
    Erősen gondolkozom, hogy megveszem a játékot. galaxy-nál 10790!
    Patch-kel sem lesz gond és ami fontos, külföldi szerón is tudok nyomulni, azok
    majdnem mindig tele vannak.
  • Dzsur82
    #6133
    Én fel se tudom rakni az 1.3 patchet mert valmi olyat ír hogy még nincs fent az 1.2 patch!Ez mitől lehet hiszen fent van és gond nélkül ment a multi???
  • csuripi
    #6132
    Azért állnak vissza mert nem megy. Első nap ment, másnap corrupt memory filével szórta ki a törteket.
  • Hassel606
    #6131
    Megy az 1.3-al is, gond nélkül, csak a szerverek állnak vissza.
  • Hassel606
    #6130
    De volt, és játszottam is rajta (Te is), csak valamiért visszaállt 1.3-ra.
  • voodoo98
    #6129
    szivesen!:D
    amugy 1.3-mal még nem megy (még nincs proper crack, ha jól tudom)...szerverek se nagyon vannak...
  • csuripi
    #6128
    Nem tudom barátom mert eredetivel tolom, de elvileg a gamecopyworldon található 1.2 server&client patch client részével megy gond nélkűl.
  • Balogtibi
    #6127
    Sziasztok. Voodoo98-nak tartozok egy elmaradt KÖSZÖNÖM-mel!!! Te segítettél a multi crack-el hogy megint tudok játszani.
  • Hassel606
    #6126
    Más szervereknél is tapasztaltam. (v1.2) Mi ennek az oka?
  • VO101 tvr
    #6125
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1189967142&no=6085
  • csuripi
    #6124
    Törtel nem is fog menni egyelőre.
    Csurgói puskások, Tevenyereg vissza állítva 1.2-re.
  • tamasr77
    #6123
    Csao.
    Nektek megy az 1.3 rendesen?
    Engem állandoan kidob memoria hibára panaszkodva.
  • csuszi
    #6122
    vagyis tehát favba kell rakni a servereket.
  • csuszi
    #6121
    ha valakit esetleg érdekel, én sokkal jobban szerettem az ase-t mint az xfire-t, igaz hogy a kereső funkció már nemműködik, de favból fixáltuk a progit, és adminoknak is ideális:
    ase fix by KGBmagnum
  • berlinboy6329
    #6120
    Nem tudja vki miért van az,hogy az 1.3as patchal mikor connectelni akarok vhova nem csinál semmit?

    A másik,h van egy client patch azzal mehetek mindenhova,de ha a szerón mod van,akkor Setting up gamenél eltűnik a játék,és csak a Feladatkezelő folyamatok fülénél lehet kilépni,és kifakul az egész kép,mikor eltűnik...
  • Aspyrin
    #6119
    Ja, kint van: tőcsétek' :D
  • Dingiridangdang
    #6118
    Frissítsd a videokártya szoftverét, nálam ez megoldotta a problémát.
  • Blacksheep333
    #6117
    Ugyan ez a problémám nekem is. Újratelepítettem, felraktam az 1.2 es Patch -et, de nem oldódott meg a probléma.
  • dobaky
    #6116
    sziasztok!
    Az lenne a problémám hogy a solo módba ha belépek és ott mikor kiválasztom a nehézségi szintet semmi sem történik.
    Tudtok segíteni?
  • The Norberto
    #6115
    ?
  • The Norberto
    #6114
    cs remélem tudtoksegíteni már régóta tolom a Cod ot CoD2-4-5
    CoD WW ban az FPs mérőt nem lehet ugy megcsinálni hogy ne 6 sor lehgyen mert kiírja az fpst csak nem úgy mint a 4 ben hanaem még 4 adatot alá ami mind 00000
    00000
    00000
    00000
    És ez nagyon idegesítő elveszia képernyő sarkát:D Szal nincs erre valami consolparancs?:D
  • nonicks
    #6113
    Amúgy a játékot nem lehet törölni?
    Leakarom törölni és kiírja hogy 1158 ...
  • voodoo98
    #6112
    Kinn az 1.3-as patch (1.2-ről lehet frissíteni 1.3-ra) 61mb

    Patch notes:
    This patch is incremental, so you will be required to have Patch 1.2 installed in order to install 1.3.

    * /record and /demo enabled in MP.
    * Server Log File improvements, including:
    o Team Names on Kill loglines.
    o Round Win and Loss.
    o Timestamps.
    o Additional action logging (took flag, destroyed headquarters, planted bomb, etc).
    * Improved sound initialization for Vista - fixes loss of sound for audio devices set higher than 16 bit 48000 Hz.
    * Screenshots no longer overwrite each other.
    * Tweaked autobalance on select game modes.
  • csuszi
    #6111
    ha érteném a problémád.
  • voodoo98
    #6110
    nem is fogsz nagyon.
    használj xfire-t!
    www.xfire.com
    (megj.: először 1.2 patch utána rámásolni az 1.2 multi crack-et, nem fordítva)
  • passat14
    #6109
    PLs segítsetek
  • Eisenhauer
    #6108
    3. mondatban: a nevemet a multyplayer optionsban átírtam

    sry
  • Eisenhauer
    #6107
    Ok. Kösz Voodoo98, de meg van az 1.2 multi crack + az 1.2 patch setup. A cracket bemásoltam, a 1.2 PatchSetupot elindítottam, kiírja:
    An error occured while reading the stats data.
    Az online profilt nem tom megcsinni, a nevemet a multyplayer optionsban, azt írták, hogy az Enter key codehoz mást írjak, mint amit a telepítésnél használtam, ezt csintam, és nem látok szervereket.
    Pls vki...
  • passat14
    #6106
    Helló!
    felraktam a játékot el is indul és akarok játszani kiválasztom az embert és semmit se csinál de nem fagy le. valaki tud segíteni?
  • voodoo98
    #6105
    az 1.1 nem kell, mehet rogton az 1.2-es patch.
    1.0.1054 pedig az 1.2 patchnek felel meg, ez rendben van. (csak az belső számozás)
    (megj.: 1.0.1017 asszem pedig az 1.1-es patchnek)
  • Eisenhauer
    #6104
    Vagy az 1.1 a 1.0.1? Mert szerintem nem XD
  • Eisenhauer
    #6103
    Helló!

    Végre megvan a 1.2 patch meg a multi crack, de az 1.1-et honnan a francból szedjem le? Mert futattam az 1.2-t, és 1.0.1054-et ír ki. Szal szerintem az 1.1 kéne. Ezt még keresem, de lehet h rossz v valami lesz. Ezért írtam ki ide, hátha valki tud egy működőt linkelni.
  • Jim Morrison
    #6102
    video
  • HUN BECSEHELY
    #6101
    http://www.pto.hu/post/1/1004


    Ezt nézzétek meg
  • osan
    #6100
    Asszem 65 és 80 között kell lennie. Én 80-at használok. Van egy másik fontos szerepe is. Olyan mintha gyorsabban tudnál mozogni. Ez egy optikai trükk. Mivel horizontálisan nagyobb szöget látsz, olyan hatást kelt mintha gyorsabban futnál, jobb érzés a játék. Mindenképpen ajánlom mindenkinek. /cg_fov 80 Próbáljátok ki.
  • Hassel606
    #6099
    És mi az "optimális" érték?
  • Hassel606
    #6098
    Tegnap csináltam néhány képet egy szerveren. Csórikám minden fellelhető csalást elővett. Lőtt is vagy 190/12, vagy valami hasonlót.:)
  • osan
    #6097
    A "belátási szöget"! Horizontálisan nagyobb teret látsz!