7577
  • Skyline
    #6176
    Hát ha az egér óta a leg1szerübb azlenne ha kölcsöpnkérnél egy másik egeret és rádugnád akkor van-e a jelenség...:)

    2ghz-s c2d fennvan 3ghz-n és így beszaggat a játék,akkor vagy próbáj több feszt adni ésszel a biosban (pl emelj mindenre 5 századot) vagy vegyél vissza az órajelből.:)
    Ha 2 ghz-n nemszaggat de 3-on igen akkor vagy vmi nembírja vagy rossz a tuninbeállítás.:)
  • voodoo98
    #6175
    skyline: lehet, hogy mondasz valamit :D, csak az a baj, hogy nekem a native 1280 (úgy gondolom, hogy mindenképp nativ-ben kell haszálni a monitort), szoval nem tudom magasabbra venni, és ez elég kicsi itt kell még az AA, de nagyon

    más:
    olyan gondom van, hogy 2gh-zes core2-vel (3-ra húzva, ez lehet, hogy gond) hd4870-nel elég sűrűn beszaggat, de nem folyamatosan szaggat (ilyenkor gyenge a vkártya,de itt nem ez van), hanem néha/sűrűn bebicskázik a kép és fps is leesik, 4gb ram (bár xp sp3 alatt tolom), szinte nem megy jobban mint hd4850-nel. single-ben is és multiban is, single-ben, amikor a vége felé járok (reichstag) és 5-8 lőnek rám, rendesen leesik 30 fps-re, rendesen beszaggat, nem csak bicskázik.
    próbáltam már 8.12-es és 9.2-es driverrel, sőt ez régen egy másik hd4870-nel (az is sapphire volt, tehát tok ugyanilyen) 8.11-es vagy 8.12 driverral hibátlanul ment. maxon, 50-60fps-sel.
    azóta semmi nem történt csak annyi, hogy vettem egy A4 tech egeret és amikor azt bedugtam akkor lett a gond(!!!), de nem hiszem, hogy ettől lehet...EGY EGÉR MIATT???? Nem hiszem.
    Tudtok segíteni?
    Rohadt idegesítő!!!!
    Köszi!
    (bármi infó jó lenne, hogy mivel lehet a gond...)
  • ropi88
    #6174
    mást játékban nem vettem észre semmi gubancot, csak a codban..
  • Skyline
    #6173
    voodoo: Inkább 1680*1050 no AA mint 1280*1024 4xAA sztem,de mind1,nem az én dolgom (haver gépe,én exmonitorom láttam rajta 1280 4xAA és 1680on is sokkal szebb ha nagyobb a felbont),én ígyis úgyis 1920*1080-on tolom minden maxon (beleértve AA de ezen a felbontáson már rengeteg játékban felesleges),ha nagyon multizhatnékom van letolom 1680*1050-re AA nélkül (multiban úgyis felesleg) és stabilan 125 fps-el rohangálok (limit,de ha kiengedem akkor 200-250 körül ugrál,csak sok szeró nemszereti)..:)

    Mindenesetre ha jólemléxem volt anno vmi nyüglődés nvidia driverrel hogy ha rajtavan az AA akkor szar volt a játéák elején a vízeffekt...Nemtom...

    ropi: havernál nemvillog semmi,drivercsere,nézz meg pár másjátékot is,de sztem ha drivercsere után villog akkor vga hiba.

    balint111 ez csodajó,de ha visszaolvasnál féloldalnyit láthatod,nincs gondunk,ropinál szar vmi,ennyi.:)
  • balint1111
    #6172
    Nemtom mi a gondotok az én gépemen fullon 1024X768-ban játszok jelenleg és semmi grafikai probléma.
  • ropi88
    #6171
    nálam is fullon megy, csak ez a villogás egy kicsit idegesít..
    de megpróbálok mást driver-t is
  • voodoo98
    #6170
    Úgy gondolom, hogy a játékokban az AA a lefontosabb, gyakorlatilag ettől éles a kép...ezért utálom a unreal3 motoros játékokat!
  • Skyline
    #6169
    HJa a radeon jelenség szöveg nekedment,a többi ropinak:)
  • Skyline
    #6168
    Az radeon jelenség egy rakás játékban jelentkezik,a 4870-esemen is volt.
    8800gt-vel fullon kéne mennie grafikai porblémák nélkül.
    ropi88:
    Próbázz más drivert.
    A klántársam egy 8800gt-vel 1680*1050-ben játszik fullra rakva mindent (kivéve AA),és hibátlan nálla minden.
    Ha más driverrel is ezt csinálja akkor kettyós a kártyád.
  • voodoo98
    #6167
    nálam az effektek kikapcsolásánál (asszem shadow és társai) voltak ilyen problémák, hogy eltűntek, vagy villogtak a textúrák
    sapphire hd4850-nél volt, most már hd4870-en van ismét (de gondolom ez nem számít):D
    most 1280x1024-ben van fullon.
    bár a víz szélén még mindig néha fehér kontúrvonalas, állítólag nvidian nem csinálja.
  • Zs0lt1
    #6166
    Hallod bazz ez a smokey monsta a Lost-ból :D
  • ropi88
    #6165
    visszavettem a felbontást 1280*960-re így nem nagyon csinálja
    egy-két helyen volt eddig..
  • ropi88
    #6164
    hát, megpróbálom..
  • kBagyula #6163
    Szerintem első körben próbáld az effekteket lejjebb venni, majd ha nem műkszik, a felbontást is.
  • kBagyula #6162
    Én vagyok az persze. Néha belefutok magyarokba odakinn, de hamar elmennek, vagy én lépek ki. Tudom, hogy van hazai rifli is, de oda meg valami hibaüzi miatt nem enged fel. :(
  • ropi88
    #6161
    181.22
    jaja, egyszer csak ilyen lett.. még az xp előtt vitsán jó volt, most már nem okés, de még a vista előtt is jó volt..
    amúgy igen, a fekete füst a lényeg
  • Skyline
    #6160
    Driver?
    Eddig jóvolt egyszercsak ilyenlett? (gondolm a fekete füstről/ködszerüségről beszélünk)
  • ropi88
    #6159
    MSI 8800GT OC
  • Skyline
    #6158
    Milyen vga ez?:)
  • ropi88
    #6157
    na ilyeket csinál a játék[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    mitől lehet? ugye nem a vga fog befuccsolni?
  • Skyline
    #6156
    Nemtoltam a single részt de stem ottis van "flesbeng"
  • ropi88
    #6155
    nopara, de ez single-ben jelentkezik
  • Brand
    #6154
    Sziasztok!
    Elnézést, hogy ide írom, hátha valaki tud segíteni.

    játék közben, 2-ik pálya (nem eredeti) lefagy és le is áll, de most (végre) már írt is valamit.

    Ebből lehet tudni, hogy mi lehet a gondja? (vista 64 bit)

    Probléma-aláírás:
    Problémaesemény neve: BlueScreen
    Operációs rendszer verziója: 6.0.6001.2.1.0.768.3
    Területibeállítás-azonosító: 1038

    További információk a problémáról:
    BCCode: 117
    BCP1: FFFFFA8006D3A4E0
    BCP2: FFFFFA60022261A0
    BCP3: 0000000000000000
    BCP4: 0000000000000000
    OS Version: 6_0_6001
    Service Pack: 1_0
    Product: 768_1

    A probléma leírását segítő fájlok:
    C:\Windows\Minidump\Mini031109-01.dmp
    C:\Users\mike\AppData\Local\Temp\WER-74687-0.sysdata.xml
    C:\Users\mike\AppData\Local\Temp\WER3709.tmp.version.txt

    Olvassa el adatvédelmi nyilatkozatunkat:
    http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=50163&clcid=0x040e

    Előre is köszönöm!

    config:
    amd 6400+
    9800gt oc 512MB
    6gb ram
    550w táp

  • Skyline
    #6153
    2. Vhb-s flesbeng a fejlesztőszerint:DD
    Nopara vagy füstöt dobsz vagy könnygázt vagy ezt:)
  • Skyline
    #6152
    Apropó ha lenne rá igény összeraknám a szerót újra 75 életerőre belőve (kevesebb skuló az alapnál,de több a hcnál halálhoz--> tökéletes) szigorú kempelés meg perk szabályokkal elkerülve a játék hangulatát romboló noobokat,de nincs igény így leszarom.
  • voodoo98
    #6151
    szerintem ez egy perk! van olyan, hogy fust helyett vílágító "fáktyát" dobsz el, ezzel az ellenséget elvakítod....
  • Skyline
    #6150
    Ez van,mi csináltunk szerót,lángszóró,md,puskagranyó tiltva volt,kempelés csak bolt actionokkel engedve.
    Már áttettük a szerót a németekhez így itthonról stabil 40-50es pinggel lehetett tolni...Nemjött senki,néha volt pár lézengő,ennyi...Emiatt nemigazán éri meg foglalkozni vele,így már lexarom...Egyébként annyira bóvli a game hogy már war-t is alig lehet találni,alig van választék,multkor 3 órán át nem találtunk 6 ellenfelet....
    Kalap szar ez a játék,vicc az egész nagyon remélem cod6-ban nem ilyen fosadék pályakiépítés és soksok noob kempelőbarom lesz,mert akkor az is temethető...
    Van 1 (pontosabban lassam már csak volt mert:) szeró amire felfemegyek,nincs tiltva semmi,első 10mp-ben nemlehet arti,kutya,puskagranyó.Hc szeró,de a meztei hc vagyis életerő 45-ergo félatuomata puskákkal 1 lövés...1 héttel ezelöttig nemis volt baj,teljesen jóvolt,de ellepték a szerót a: lángszóró/távcsöves automatás/távcsöves hevigánneres,puskagranyós szarok (igen szarok,ezek szószerint SZAROK),plusz a csipások életét megkeserítő (és mellesleg megszégyenítő) félautomatával csipázók....Így már nemigazán megyek fel mert a szervertulajokat ez nem zavarja...Mind1...Nagy szar....
    A ló másik fele a Bind nade tiltás más szerókon azon egyenesen röhögtem...Kilettem banolva jópár helyről...Énkérek elnézést ha a fülesen hallom hogy a fal túloldalán rohan a paraszt és áthajítom...Na mind1..
    A pályák nagyrészén mellesleg kapásból lehet kezdőre lőni/gránátozni..Vicc az egész,a support meg egy zsák szar...Kiadtál az 1.2-t 2 hónap késéssel!!! Tömve hibával...Erre gyorsan jött az 1.3 ami nagyrészt az 1.2 hibáit javítja..Lol...
  • ropi88
    #6149
    hali
    lenne egy nagy gondom...
    nálam a füst helyén csak egy nagy villogó fehérség van
    ez mitől lehet? rem nem a vga kezd befuccsolni...
    kossz
  • voodoo98
    #6148
    Igen, de állítólag a torttel problémák voltak. Magyar szerok még nem igen akarnak átállni.
    Eredetivel biztos, hogy megy.
  • csuripi
    #6147
    Eredetivel persze, hogy megy.
    Te vagy Roger Nyúl? Láttalak 1 német mp_rifle modos szerveren, akartam is kérdezni, h érdekel-e ugyan ez magyarba, de eltüntél.
  • kBagyula #6146
    Hogyne menne, mióta kinn van azonnal feltettem, semmi gáz nem volt vele. :D
  • voodoo98
    #6145
    most nyomtam én is egy kicsit 1.3-mal megy ez rendesen, úgy néz ki...
  • kBagyula #6144
    1.3-al tolom már.
  • ivadek
    #6143
    Tudál küldeni 1-2 íp címet ami 1.2-es és külföldi? Előre is köszi.
  • kBagyula #6142
    Legtöbbet a bolt hc szerverekre járunk öcsémmel, 56-os pingel, néha egy kis hc dara valamelyik klánszerverre, ami publikus. A hazaiakkal annyi a bajom, hogy a legtöbbre fel sem tudok menni a "virágboltos" verziók miatt, nekem eredeti van, (most meg pillanatnyilag 1-2 üreset hoz csak fel a kereső) ill. a közönség kissé flusztrál, amikor "kiskorú vérpisti" nekiáll csíterezni az ellenoldalon játszó "kiskorú tomikát, bélácskát"... stb. Szóval köszönöm, nem kérek a hazai viszonyokból, elég öreg vagyok már ahoz, hogy kultúrált körülmények közt, adminolt szerveren játszhassak.
    No offense, de kialakult egy vélemény nálam a hazai játékos társadalomról a tizen év alatt, amit a gép előtt kockulva töltöttem.
  • voodoo98
    #6141
    Fasza!:S Kár, hogy ilyeneket hall az ember.
    Pingek is jók odakünn?
    Nekem is volt egy-két rossz tapasztalatom sajnos.
    pl.:
    - no md szero, folyamatosan md-znek
    - lg lehet hasznalni és előfordult, hogy ugattak érte, csak probaképpen használtam, nem etikus a használata tudom, de nem volt tiltva, komoly szerokon tiltjak (illetve kéne)
    - iszonyat kempelés megy (machine gunnal, nem csak bolt action-nel)
    - stb.
  • kBagyula #6140
    Szintén.
  • bujcsik555
    #6139
    én csak oda szoktam :D

    magyarokkal rossz a tapasztalatom....
  • voodoo98
    #6138
    aqua-ban 10770ft, ha webshopban megrendeled. LEHET!
    Szokott vki kulfoldi szerokra menni?
  • voodoo98
    #6137
    van egyébként már hd video a map pack I-es pályákról:
    http://www.youtube.com/watch?v=iFpsiOkYwPM