7577
  • csuripi
    #6096
    Ez jó kérdés. A /cg_fov konzol parancs mit állít?
  • Hassel606
    #6095
    Hali! Hova menti ez a xar a screenshotokat?
  • csuripi
    #6094
    A warez topicban valahol le van írva, meg keress hozzá multi cracket.
  • Eisenhauer
    #6093
    Nem tudjátok mit csináljak, vagy nem akartok válaszolni???

    Amúgy pluszba letöltöttem az 1.0.2 patchet, de nincs semmi új, és az írja ki, h 1.0.1054 v mi. -.-
  • simonl #6092
    Köszi és azt hol is:)
  • thokyy
    #6091
    Álitsd át a hang minöséget 16 bit 48000 hz dvd minöségre.
  • simonl #6090
    sziasztok

    Vista alatt használnám a multit,most telepítettem.
    Biztos volt már ilyen kérdés de a FAQ ban nem találtam.
    Tehát nincs hang.....mi a megoldás

    Köszönöm
  • Csuky
    #6089
    kösszi :)
  • Neoncsoves
    #6088
    LOLxD
  • Lacee86
    #6087
    Ú, már hány és hány átköltése van, és még mennyi lesz ennek a reklámnak! :)
  • JackyBoy
    #6086
    Nincs fegyverem, nem vagyok katona és nem hordok egyenruhát. A világ egyik legszebb és legnehezebb játékát játszom és rajtam kívül még több millióan értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom: headshot. A klánnevem megelőzi a nicknevemet és nem örülök, hogyha a kezdők összekeverik a „hedkvótörszt” a „dítmeccsel”.

    Büszkén gondolok ClanBase-re az igazságosra, a magyar fordításokra és az Activision-re. Szeretem a gyakwarokat, jumpokat, a cbwarokat. Itt élek a Call of Duty világában. Search and Destroy-ban mi vagyunk a császárok és igenis nálunk élnek a világ legnagyobb kockái! World at War, én így szeretlek!
  • Lifer092
    #6085
    Először is láthatóvá teszed a rejtett mappákat és fájlokat, aztán:

    [b]Xp Alatt:[\b] C:\Documents And Settings\Neved\Dokumentumok\Local Settings\Application Data\Activision\CoDWaW\Players\Profiles\ <----- innen kitörlöd az összes profilt, létrehozol a neveddel egy könyvtárat, pl.: csuky. Utánna, nyitsz egy jegyzettömböt, beleírod ugyanazt a nevet amit mappanévnek adtál meg, majd elmented active.txt -néven ugyanide a Profiles mappába! Nem a neveddel ellátott mappába, hanem mellé!

    [b]Vista Alatt:[\b] C:\Felhasználók\Neved\AppData\Local\Activision\CoDWaW\Players\Profiles\..........

    A többi innen ugyanaz mint az előbb.... :)Sok sikert!
  • Csuky
    #6084
    Császtok, felraktam a játékot meg crackoltam elindítom solo-ba kiválasztanám a nehézségi szintet és nem csinál semmit, nem indítja a játékot. mit lehet tenni ilyenkor :S ?
  • Lifer092
    #6083
    Amúgy ha esetleg valakinek olyan problémái vannak hogy érdekesen lassú a játék, olyan mintha valami slowmo lenne benne, akkor annak az a megoldása hogy a Sync every frame -et bekapcsolod, és az antialiasingot kikapcsolod. És a felbontást olyan 1152x864 -re vagy 1280x1024-re teszed... Nekem 640x480-ban meg 800x600-ban lassú volt a játék, 1280x1024-ben pedig megy mint a villám.. XD Érdekes, de ez van. :)
  • w77d
    #6082
    kurrrva vicces XD


    its a vista problem, dont worry about it, some issues have arisen with
    the newest call of duty 5 patch(1.2), there is a temporary workaround,
    open up sound playback devices and click on speakers, click on
    properties, and at the top click on advanced, in there, switch your
    sound sample rate to 16bit 48000Hz DVD quality, this will give you sound
    back to game and treyarch will be releasing a patch(1.3) soon.
  • zomgzerg
    #6081
    meglett a bekapcsoló gomb a hangfalon?
  • w77d
    #6080
    megoldódott...
  • w77d
    #6079
    megcsináltam. Most látok szervereket, csak most meg hang nincs se single-ben se multiban...
  • nemethpityu
    #6078
    letöltöd az 1.1 patchet és az 1.2
  • w77d
    #6077
    Sziasztok! Végeztem a Single részével a játéknak, most mennék Multizni, de a Find a game-nél nem lát egy szervert se. Hogy tudok csatlakozni? Erdeti a game!!
  • Eisenhauer
    #6076
    Sziasztok!

    Két olyan problámám lenne, hogy:
    1. Ha elindítom (vagy multiról cserélem)a Solo/Co-op-ot, akkor kiír egy hibaüzit, és ha igenre nyomok, ha nemre, fekete lesz a kép és csak ALT GR+CTRL+DELETE-vel vagy ALT+TAB-bal took kilépni...
    2. A multiban állandóan azzal szekál h csinjak Online profilt, (hát mondom ok) megcsinálom, erre:
    NOTICE
    You need an online profile to play in Cooperative and Multiplayer modes.
    Do you want to create online profile now?
    A Yes-re nyomok, és megint előlről az egészet...

    Ha valaki tud segíteni pls írjon, mert uncsi a játék ha egy szerón magamat dobálom gránátokkal, h leszakadjanak a végtagjaim, és megnézzem.

    Előre is köszönöm, ha valaki segít!
  • csuszi
    #6075
    jobb később mint soha:D:D:D:D
  • Lifer092
    #6074
    Még csak most olvasom.... Soldier30 -hoz hasonló idiótákkal nem kell foglalkozni... Biztos valami nagy kemény gyerek lehetsz műanyag bicskával... :D Anyuci-apuci a segged alá teszi a gépet, meg az egyéb cuccokat, és húú de nagy vagyok mert milyen gépem van stb... Aztán meg olyan hülye vagy hozzá, hogy a gép oldalát is lángvágóval akarod leszedni.. Visszatérve a játékmegvételes témára.. A warezverziós játékok nem arra vannak, hogy azokkal rohangálj netre, és várd el a játékgyártótól hogy supportoljon neked egy warez -verziót, örülj ha nem b@sznak meg érte. Na, egy szó mint száz, letőltheted ugyan a játékokat csak kipróbálás céljából, hogy-hogy futna a teljes játék, de nem arra a célra találják ki az ilyet, hogy ilyennel rohangálj netre, meg kurv@ @nyádozz mert kivág a szerver a warez játékod miatt... Legtöbb rls csapat az nfo -fájlba (nemtudom tudod -e miaz? :D) oda is írja hogy hogy "If you like support for this game, BUY IT!" -pl, ez van a GTA4 nfo-jában.. Én ugyan warez-verziókkal játszom, de legalább nem rohangálok vele netre, meg nem fikázom azokat akik boltból veszik. Igaz, nekem is van 1-2eredeti de azok régiek.
  • Palesz2
    #6073
    Valaki nem akar jönni zombizni????
    feltétel: legyen TS ed, mikrofonod, és ne tünj el mert sokáig fog tartani....


    Új mapon játszunk, jó nagy, sokáig el lehet vinni...

    Aki akar jönni írjon
  • miilann04
    #6072
    hi all

    lenne egy kis problémám
    elindítom a codwaw multit,elindul a játék,felugrik egy szöveg h retrieving accounts information,ekkor kifagy,leáll a játék 'hibát észlel'
    majd kiírja hogy 'unhandled exception caught'

    mi a teendő? a segítséget előre is kösz.
  • Palesz2
    #6071
    hali, nincs arra még megoldás hogy ne csak 4en lehessen lanozni ?:P
  • Danyi95
    #6070
    Köszz
  • simonl #6069
    Köszönöm,

    Este meg is látogatom a lenti szervereket:)

    Jó éjszakát, jó játékot....
  • csuripi
    #6068
    Hali!
    195.56.77.21:28970 Tevenyereg
    195.56.77.21:28971 csurgói puskások only rifle
  • simonl #6067
    Sziasztok puhányok:)

    Tudnátok 2-3 magyar TDM szeró IP címet adni? (eredeti játék)

    Köszönöm szépen.
  • Lacee86
    #6066
    1.2-es multi crack kell, warez topikban ott a letöltési link.
  • Danyi95
    #6065
    Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy most már minden szeró 1.2 patches és ha felrakom a patchet nem enged fel sehova és lefagy a game!!!!(nem eredeti a játék)
  • omi88
    #6064
    hali!!!

    olyan kérdésem lenne hogy Cooperativ mode-ban szeretnénk végigvinni tesómmal de valamiért nem jön össze. Elvileg online profile kéne hozzá de azt nem tudok csinálni mert nem engedi. A call os dutynak a hivatalos oldalára is beregeltem. Mivel nem eredeti gondolom azért nem működik. Esetleg a cooperativ mode-ot meg lehet oldani Hamachival?????????? Nagyon hálás lennék a segítségért.
  • Soldier30
    #6063
    szia de a hamachi csak netes dologra jó nem?
  • csuripi
    #6062
    Lehet, max 4-en, de hamachi, és lanfix nélkűl csak eredetivel.
  • Soldier30
    #6061
    azt tudom hogy egyedül lehet de úgy inditani szervert ,hogy kb 4 en legyünk rajta ugy lehet? és nem internetes szerverröl beszélek ha lan ról.. azt nem tudom a többieknek eredeti-e.. (remélem)
  • csuripi
    #6060
    Ha eredetid van akkor hamachi nélkűl tudod nyomni coopba, ha a másiknak is eredeti.
  • Soldier30
    #6059
    sziasztok az lenne a kérdésem,hogy el kezdtem játszani a zombi modal mármint ami a seengle modban van.. hamarosan megyek egy lan partyra és szeretném ezt egy pár sráccal hálóba nyomni (ugy mint hamacsival a neten) lehet ezt a zombi modot elinditani több játékos modal? egyébként bocsánat a vislekedésért, megvettem az eredetijátékot tényleg igazatok volt!
  • csuszi
    #6058
    a visszarúgásd amúgy tényleg jó poén:)
  • csuszi
    #6057
    aláírásomban a másik ip, az inkáb lesz tele, mert a másik nem a miénk - csak van rconom és csak szívességből reklámoztam, és mostanában nem aktívak.
    de a kgb még (1. ip) nincs kész, szarakodik a mod. amúgy ugyanaz lesz, csak finomhangolom. néha only rifle, néha war beállítás publicnak.
    hassel, nem aza gáz hogy élet vagy nem, mert ennyi erővel a gl is maradhatott volna cod4ben, hanem hogy minek van nagyobb kihívása, hogy melyik módban nehezebb nyerni, és mi az izgalmasabb. mert nekem nem az, hogy széjjel kempelem az agyam, és hc ben ráköhögök az ellenre, és belepusztul.