7577
  • elitehun
    #6216
    Ja és a punkbuster nincs fennt
  • elitehun
    #6215
    Valaki segítsen. Felraktam a patch-et de így sem akarja csinál semmit miután kiválasztom a nehézséget. Előre is kösz a segítséget
  • elitehun
    #6214
    Talán rossz a mikrofon
  • voodoo98
    #6213
    Sziasztok,

    egyik havernak következő a problémája:
    amikor felmegyek Team Speak-re és lenyomom a gombot (nekem igy van beállitva) akk egy kellemetlen alapzugást hall mindenki, kivéve én! (és hangos)
    Mi lenne erre a megoldás ???
    MSN en és Xfire-n is amikor beszélek ugyan igy zugok! még a hangfelvételnél is .... =(
    PLS segitsetek , elöre is köszönöm !

    Köszi!
  • balint1111
    #6212
    Ez nem a warez topik, de mindegy.
  • Marleton
    #6211
    Omm, most vettem csak észre, hogy a topik neve Warez topik... :D
    Mindegy, a segítségért megérte, nekem is működik most már az -eredeti- Far Cry 2- őm, lagg mentesen, DX10-en.

    Mellesleg jelenleg minden játékom eredeti -szoftvert pedig szinte kivétel nélkül mindenütt (értve ezalatt "mindenkinél") találni, amiben lenne egy kis "licensz" megszegés, netalán másolás. "Be glad if not". :P

    Még1szer köszönöm a segítséget, életeket mentettetek meg vele. (Magyarul fontos volt :-)
  • Kajczy
    #6210
    igen köszi megvan - A 1.3patch Favourite patch-et kell keresni abban van.
  • voodoo98
    #6209
    Elvileg nem lehet (és nem is szabad) warezolni,de a gamecopyworld-on találsz:
    http://m0006.gamecopyworld.com/games/pc_call_of_duty_5.shtml
  • Kajczy
    #6208
    sziasztok
    Szeretném kérni hogy akinek van 1.3-as multi crackje az adjon egy linket hozzá vagy küldje el ide: [email protected] mert eddig nem találtam sehol működő multi törést az 1.3-as patchhez.

    Köszönöm
  • voodoo98
    #6207
    Szia,

    Vista64-en csak single volt OK (de a single most nem érdekel, csak a multi), meg eleinte a multi is jó volt, azért raktam fel vistat is, mert xp32-n szar volt.
    És csak multi online-ban csinálja (offline-ban nem, már amikor helyi lanoztunk akkor is csinálta egy kicsit, de ott pb ki volt kapcsolva). Szerintem szerver problémák vannak illetve punkbuster lehet még, ahogy mondod. Egyébként ezt is frissítem mindig.
    Lehet azért laggol egy szerón a másikon meg nem, mert egyiken van pb, a másikon meg nem. Ki tudja!

    FarCry2: szivesen, nekem mukodott.
  • Marleton
    #6206
    Sziasztok!

    7600GT,
    Köszi, ez megnyugtatott, örülök, hogy nem a VGA-m hibás. :)

    Voodoo,

    Vigyázz! Ha Vista 64-et használsz, akkor ne a gépben keresd a lagg okát! Én majdnem beleőszültem, nem jöttem rá, miért laggol. Csak multiban teszi, ugyanis ismét punkbuster probléma (akár eredeti a játék, akár nem). Csak is Vistán laggol (szerény tapasztalataim alapján). Én nem bírtam normálisan multizni, mindig szakadt (volt, amikor kevésbé), de feltettem egy XP-t, és minden megjavult!

    A villogás meg biztos játék-hiba, vagy simán véletlenül előforduló -de nem a mi- hibánk! Remélem ez segített valamit.

    Sajnos minden szoftverben ott rejtőznek olyan bugok, amiket valaki mindig elkap. :(

    És ezerköszönet a FarCry2-ős fps tippért, megyek is, kipróbálom.

    Üdv.
  • balint1111
    #6205
    Szerveren nem igazán voltam, mert nem tudom hogy lehet e warezzel.
  • voodoo98
    #6204
    Semmi. Lagg a szerverektől függ általában...és mostanában elég a szar helyzet, legalábbis én ezt tapasztalom...
  • balint1111
    #6203
    Mi a gond a 7600GT-mel? 1280*1024-ben Extra NO AA Grafikán megy és nincs lagg.
  • voodoo98
    #6202
    ez csak ATI hiba, valszeg 7600GT-n soha nem fogod látni!:D
  • balint1111
    #6201
    Én csak ezt a füst villogást vettem észre. A tócsáknál és vizeknél szerencsére nincs fehér kontúrvonal. Ezeket a hibákat az Nvidia és az ATI is kijavíthatná.
  • voodoo98
    #6200
    Far Cry 2: be kell kapcsolni a maxfps-t!!!!! például 60-ra vagy 80-ra (alapbol 999-en van, az sok neki), szerintem 60 fölé ugy sem megy maxon igy a console ird be, hogy maxfps 60 vagy valami ilyesmi. nekem ez megoldotta.

    Call of duty 5: rájöttem, hogy a szerverektől (is) függ, tegnap nekem nem csinálta offline modban,csak online-ban ott viszont kurva nagy laggok is voltak.
    És nekem is vannak textúra villogások, pedig nekem ATI-m van (ezekszerint akkor nvidiánál is van)+nekem még van fehér kontúros vonal a tócsák és vizek körül. Ez biztosan driver probléma, mert nvidianal nem láttam és nem tudom miért nem javítják már ki, biztosan tud róla az ATI.
    Vista 64-nel a single jó volt!
  • balint1111
    #6199
    Ez a füst villogás nálam is megvan. Nektek sokkal jobb gépetek van, ezért nemtom hogy mért csinálja neked. Ha a crysis megy ez meg villog akkor nem a VGA-d a problémás.
  • Marleton
    #6198
    Nekem vadonás eredeti a játék, épp ezért keserít el.
    Egyetlen nagy gondom, hogy villog/vakuzik/vibrál (stb) a füst bizonyos pályáknál. Például a kettesnél, a partraszállásnál.

    Megnéztem Far Cry 2-t, ott is vannak hibák: a bevezetésnél ott is tapasztaltam apró "füst-villogást", de nagyobb gond a meg nem szűnő lagg! DX10-nél többen is jelezték, hogy lehetnek gondok. Nekem DX10-nél 60fps-t, addig DX9-en 45 fps-t hozott a benchmark fullon, mégis hogy képzeli, hogy "spikes laggol" ?

    Szép kis probléma halmazok. Ennyi ganéj játékot... Legalább a Crysis nem "hazudik", ott vagy lagg vagy nincs lagg. Most kötöttem be egy új Samsung T220-t, Crysis kiválóan fut abszolúte maxon. Erre mi jön? Fár kráj lagg szpájkszol, Koll of dutyi 5 meg villog.

    Hogy deríthetem ki, ha ez a füst villogás netalán a vga-m szivatása? Mindenhol tökéletes, nincs más "issue"-a, sehol máshol. Progik sem jeleztek hibát (egyet, az OCCT-t leszámítva, de az amúgy sem mérvadó). Lehetséges, hogy a 280-som szarakszik?! Nehogy má' most ezért vissza keljen vinnem, Szeptemberben lett a barátom. Solution & Advise?

    Köcce. ^^ =(
  • voodoo98
    #6197
    Szia Marleton,

    Nem tudom mi lehet a problémád, sajnos!
    Szép konfigod van. Tört játékod van? Nekem igen, lehet ez gond?
    Lehet a patch-ekkel van gond!? A különbség nekem annyi, hogy régen a single-t 1.0-assal nyomtam, a multit pedig 1.1-gyel, most pedig 1.2-sel és 1.3-sal probalkoztam, csak ennyi a különbség. Lehet, hogy itt van a hiba??? Nem tudom.

    Nekem: rájottem, hogy nem számít, hogy vista vagy xp, ugyanugy fut. most már mindenkettőben offline modban kanyar nélkül megy, teljesen rendben fullon.
    online modban viszont, be be laggol, lagometeren (cg_drawLagometer "1") 1x1 cm-es sárga négyzetek is vannak néha, iszonyat. ez van, nem tok mit tenni már.
    szervertől is függ ez a lag, ez van.

    Esetleg valakinek még ötlet?
    Köszi!
  • Marleton
    #6196
    Szia Voodoo98,

    Nekem is ugyanez a gondom van. Single-ben patch 3 feltelepítése után villog a füst. Nem beszélve arról, hogy eszméletlen ronda a kidolgozása is.
    Legelső végig játszásra minden tökéletes volt, erre most villog, mintha baja lenne. Próbáltam Vistax64-en, XP x32-őn, beállításokkal stb... Soha nem jó.
    Minden maxon, 1680×1050, itt a konfig:
    Geforce 280GTX
    Intel C2 Quad Q9550
    Asus P5Q-C
    2×2GB DDR2 RAM
    legújabb nVidia driver.

    Ha valakinek van ötlete, ordítson ha kérhetem. Más játék: Crysis minden ultrán full AA: 40-45 fps, Far Cry 2 full AA, ultra high: 50-60 fps.
  • kuki muki
    #6195
    Hello, nem tudom hogy találkoztatok-e olyan problémával, miszerint nem lehet új játékot indítani... Sem a nehézségi fokozat kiválasztása után, sem missziónként, mert egyszerűen visszaugrik. Talán valamilyen patch segíthet?
  • voodoo98
    #6194
    SZoval végeredményképpen:
    Vista 64 bit alatt egész jó, smooth mouse-t bekapcsoltam (nem tudom jelente valamit), az egéren a dpi-ket is állítgattam és offline multi modban végre hibátlan lett (de lehet, hogy ezektől függetlenül az is volt), de amikor beléptem 1-2 szerora akkor is csinalta, szoval valszeg ez vmi ping vagy szerver vagy netes probléma lehet...
    xp alatt továbbra is rejtély.
    Nem hiszem, hogy a +2gb ram oldotta volna meg a problémát, xp-mel lehet gond...
    rejtély...
  • voodoo98
    #6193
    Dynamic foliage = dinamikus lombozat, akkor valszeg ezért nem látom rendesen, mert ezzel kapcsolatos...
  • voodoo98
    #6192
    Nem tudom, engem is érdekelne!
    Nekem a Dynamic foliage kikapcsolásával 1-2 növény fekete szint kap és vibrál (sapphire hd4870-nel full grafon, 1280-ban, 9.2 driverrel), ezért bekapcsolom.
  • voodoo98
    #6191
    NA kiprobaltam vistan és kiprobaltam egy másik teljesen ugyanilyen sapphire hd4870-essel. a másik karival is csinálta még xp-n, tehát nem a karival van gond. Vista a single playerben egész jó volt, amikor 7-8 lőttek egyszerre, akkor egy picit beakadt, de szerintem az normális, nem ment 30-40fps alá 1280-ban fullon minden...sokkal jobb volt mint 32bites xp-n (a vista 64 bites 4gb rammal).
    viszont az multi is jobb lett szerintem, bár még mindig csinálja ezeket a megtorpanásokat (cod4-et is probáltam és ott is csinálja, tehát nem cod5-tel van a gond),de mintha folyamatosan szaggatna, de nagyon-nagyon aprókat, szerintem ez az egér miatt van, dpi állítás az alapon van (ezt kéne felvenni) és csak akkor csinálja, ha egeret mozgatom.
    Visszaraktam a régi logitech egeremet is és azzal az elején egész jó volt, mintha nem csinálta volna, de utána megint kezdte, de csak finoman, tehát játszani végül is lehet, de nem tökéletes.

    /com_maxfps és /cl_maxpackets segített vmennyit, de nem teljes az öröm.
  • bbeni93
    #6190
    Helo!

    Ma próbálkoztam tört CoD 5-el és a sok vírusos ketyere miatt rendszerújrarakást lett belőle... Úgy döntöttem megveszem, mert nagyon érdekel a játék. Eddig CoD 4 klánom volt, de eléggé unjuk és lehet alapítanék egy cod 5-ös klánt. Szerintetek találnék embereket hozzá? Illetve mennyi 5-ös klán van? Érdemes lenne neki állni?

    Köszi előre is!
  • kBagyula #6189
    Admin vagy a gépeden? Ha nem, valszeg az a baj.
  • suti100
    #6188
    Sziasztok, nekem az volna a problémám hogy eredetiben van meg a game egyszer felraktam már, de újra telepités miatt újra fel kell raknom.
    Ám a telepités közben, úgy kb. a felénél ezt írja ki: Nem található a "main/video/ber1_lod.bik fájl.
    Mi lehet a baj? Ha valak itudna segíteni azt megköszönném.
    Egyébként a játék csak a Makin nevű pályán lassul be látványosan és az azért van mert a gépetek nem bírja, még akkor is ha a rendszer követelménynek megfelelő. Vagy egy új driver a video kártyához és 98-as módban elíndítan ia játékot, vagy pedig egy új gép:(
  • zomgzerg
    #6187
    gcw
  • ivadek
    #6186
    Hali. MEgjelent már az 1.3-as pachez a Crack ami müködik is tört verióknál? És tudna neekm valaki linkelni eggyet? Köszi :)
  • bbeni93
    #6185
    Rámentem, de behoz egy nagy fehér oldalt...
  • voodoo98
    #6184
    "FPS zuhanás--> mész és hirtelen mintha lassított felvétel (nem szaggat egyszerüen belassul lassanfutsz stb) lenne a game?:)"

    Nem ennyire, de inkább csak piciket megtorpan főleg multiban, single-ben amikor lőnek egy jó páran, akkor már nagyobb baj van...bár single-lel nem játszok, az
    nem érdekel. Multi a fő. cod2 mp-ben tegnap nem vettem észre ilyesmit...
  • voodoo98
    #6183
    Szia,

    igen, de mintha ezt, az egércseréig nem tapasztaltam volna.
    Hibajelenség pontosan az, hogy: nem szaggat, hanem hirtelen beszaggatgat, de nem folyamatosan, mintha procival lenne gond. érdekes. neked is csinálta hd4870-nel?
    Mostanáig hd4850-nel nyomtam, ott is néha csinálta, de ennyire talán nem.
    Ezt nem kéne javítania az ATI-nak?
    Ezt jó lett volna előbb tudnom, mert akkor nem hd4870-est veszek.
    (a fene egye meg :D).
  • simonl #6182
    Sziasztok,

    Options menübení az
    Ocean simulation és Dynamic foliage pontosan mit állítanak?
    Multiban ezeket javasolt kikapcsolni? gyorsítanak vmit?

    Köszönöm a türelmes válaszokat......
  • Skyline
    #6181
    HJaváááárjáááál...:D

    FPS zuhanás--> mész és hirtelen mintha lassított felvétel (nem szaggat egyszerüen belassul lassanfutsz stb) lenne a game?:)

    Az bug,olyan nekemis volt a 4870-en,a mostani karimon nemtom mertt single-t nempróbáltam ezzel.:)
  • holecsko10
    #6180
    Szia bbeni93!

    Kérlek menyél át a WAREZ Topiba.
  • bbeni93
    #6179
    Helo! Most valaki elmondaná nekem, hogy lehet tört játékkal is multizni? Vagy csak erdetivel lehet?
  • voodoo98
    #6178
    Köszi a segítést!

    - Drivereket próbáltam (8.11 és 8.12 és 9.2), ugyanúgy szar néha lemegy 13 fps-re is single-ben, pedig ugyanilyen konfigurációval nyomtam, amikor kijott a játék és kanyar nélkül ment. single-ben probalom, mert ott tudom hogy jo volt és most szar, mp-ben annyira nem "szaggat"
    - proci húzás jó, fél éve így megy, fesz. is OK, semmi gond vele. siman birja.
    - kiprobaltam a régi 4850-nel, azzal tok ugyanez, mintha a 70-es nem lenne gyorsabb...
    - szuz xp-t tettem fel, ezen is szar
    - kiprobaltam az uj karimat egy másik gépben, amiben mondjuk ugyanaz a rendszer (xp) volt, mert az alaplap is ugyanaz, proci E6400 és az enyém meg e4400 ott nem volt húzva proci, ott is csinálta, lehet az xp a szar.
    - most probalom vista 64 bit
    - hiperideges vagyok..:SSSSSSS
  • Skyline
    #6177
    Drivercserét próbázd,és a játékban az élsimítást vedd le és nézdmeg úgy mivan....