7577
  • DjSylent
    #6497
    Hello mindenki

    Valaki próbálta már a zombi módót hamachival?

    Mert kellene egy kis segítség ugyanis tegnap egy haverral meg akartuk próbálni mindent megcsintunk felpatch-eltük 1.4-re lanfix minden de ő az istenért nem látta a szerómat én meg láttam de nekem meg valami olyat írt hogy valami játék nem található elég idejig( game session not longer available)

    Valakinek valami tippje?
  • bosco05 #6496
    az íróniát pedig a hangsúllyal lehet leginkább érzékeltetni, ami ugye fórumban nemigen van, valóban félreértettem, de hülyeséget írtál így is úgy is
  • Zs0lt1
    #6495
    Ha fut a Fraps, akkor kapcsold ki!
  • bosco05 #6494
    én válaszoltam nem kérdeztem, olvass már egy picit és használd a válasz erre gombot, mert azért van...
  • osan
    #6493
    Az irónia számodra ismeretlen nyelvtani fogalom!
    Úgy értettem, hogy ne itt kérdezgess warez témát hanem a warez fórumban!
    Istenem, és még kioktat! :(
  • inima
    #6492
    Helló, nekemsem eredeti a játék és ahogy leirtam nálam müködik.
    Mikor rákatintasz a servere elsötétül a képernyö már nyomogasd az F3-at és mikor megjelenik a SETTING UP GAME akkor nyomogasd az F4-et.
  • Hassel606
    #6491
    Üdv! Nem sokat vesztettél.
  • bosco05 #6490
    hát ha ezért a hsz-emért bannolnak , akkor megbocsáss de nincs is értelme ittlennem..
  • mNzJean
    #6489
    Üdv , rég jártam erre .
  • macleody
    #6488
    Ez még csak véletlenül sem warez fórum. Csak szólok mielőtt még bannolnak benneteket.
  • bosco05 #6487
    megcsináltam mindent nyomkodhatom fel alá az f3 f4-et úgy kirak mint a szar, irány a bolt...
  • bosco05 #6486
    attól hogy ez warez fórum még azért dobja ki a pb okoska...
  • osan
    #6485
    Ja, ez warez fórum :D
  • Hassel606
    #6484
    Pont ezért van a "csomagban" egy original exe, amivel felül kell írni a meglévőt.
  • bosco05 #6483
    semmi értelme, az a baj hogy nem eredeti a játéka és a pb kiszúrja a crackelt exe-t, ennyi
  • osan
    #6482
    Próbálj egy hibaellenőrzést és egy lemeztöredezettség-mentesítést!
  • Nesu
    #6481


    Erre valaki tud megoldást ?Mindent ugy teszek ahogy kell !
  • Nesu
    #6480

    N ezt hogy orvosoljam .
  • Nesu
    #6479
    Nekem miééé nem mén ez a kurva CoD5 privi patch minnég kidob a gecíjjjjje !Pedíg azt teszem amít kő !!
    Köcsög !
    Valaki tud segítség !!!
  • Nesu
    #6478
    Szal az a helyzet ,hogy nem voltál a Felkiáltójel boltban és ..na mindegy .Tedd újra a kódot !Sasszem a játékon belül is át lehet ki lehet cserélni .A Multi játékot indítsd és ott a menüben megtalálod a lehetőséget a cserére .Na ITT van ami kell neked .Nem jó a kódod !!!!!!!!!!!
  • bszabi84
    #6477
    Hali!
    Nem tudom elindítani a gémet.
    Indítom, minden faszán bejön, állíthatok grafikát bill-t mindent; de a játékot nem tom elindítani.
    SOLO -> NEW GAME ->Nehézséget választok, és semmi nem történik!
    Nem indul a játék!
    Ráadásul ha állítok a grafikán, elmenti meg minden, de nem hajlandó a menün változtatni. Hiába állítok 1280*1024es bontást, olyan ronda marad a kép mintha 800*600as lenne!
    Mi a fene a gond?
    Előre is köszi!
    Üdv Szabi
  • Smithwarden
    #6476
    Na csak ravezettelek.
    Szivesen.
  • Nesu
    #6475
    Kössz te egy igazi lángész vagy most már tudom mit kell tennem .Vennem egy eredeti kérőjelet a Felkiáltójel boltban .
    Kössz ,megyek is és már tegnap rávetem maga, a dologra .
  • Nesu
    #6474
    Kössz mindenkinek !!!!!
  • AnonymouS
    #6473
    Ma este game lesz, egy ember hiányzik! :)
  • ffxi
    #6472
  • inima
    #6471
    Aki a csurgói puskások 1.4 CUSTOM MAP Only Rifle serveren szeretne játszani,IP /195.56.77.21:28971/ és a PB kidobb, egy megoldás.
    A http://www.gamecopyworld.com/oldalrol tölcsdle a Call of Duty: World at War v1.4 PRIVATE CLIENT PATCH - NO PB KICK
    és Call of Duty: World at War v1.4 PRIVATE CLIENT PATCH.
    1.a Call of Duty: World at War v1.4 PRIVATE CLIENT PATCH creckeld a játékot.
    2.Utánna indicsdel a World at War v1.4 PRIVATE CLIENT PATCH - NO PB KICK /MEGJELENIK A Call of Duty: World at War LOGO NE ZÁRDBE HAGYD UGY/
    3.XFIRE-en kattincs a servere ,A LÉNYEG NYOMJ F3-AT,UTÁNNA F4-ET.
  • Zs0lt1
    #6470
    próbáltál pb-t frissíteni?
  • macleody
    #6469
    Vedd lejjebb a felbontást, meg állítsd a frapsban a méretet half-ra. Azért csinál ilyen nagy fájlokat mert tömörítetlen avi-ban veszi fel a videót. Utána még tömöríteni kell valami videószerkesztő progival.
  • voodoo98
    #6468
    1. Milyen hibauzenettel? Pontosan.
    2. Lehet, hogy frissiteni kell a pb-t. Mivel a cod4 is kidob, valszeg ezzel lehet gond.
  • voodoo98
    #6467
    1. kell a key, amivel telepitetted a jatekot, ugyanazzal telepitsd megint.
    2. x:/Documents and Settings/y/Local Settings/Application Data/ és itt van egy CodWAW konyvtar, na ez tartalmazza a mentéseket ezt másold át valahová (pendrive), majd utá
    na ugyanide vissza (azt hiszem jó az elérési út)
    Ahol, x : meghajto betujele, ahova a win-t telepitetted
    y : windows xp felhasználói neved

    Ha nem tudod a keyt:
    1. szerezz egyet
    2. menj be a multiplayer menübe és ott ird át kulcsot, majd kezdj el játszani a játékkal (pár mp-ig), hogy az "mpdata" file-t - ami konkrétan a rank és perk beállításokat jelenti - felulírja (ezen már elbuktam 1x).
    3. és ezzel az uj koddal telepitsd ujra a jatékot.
    4. a tobbi teendőt már fenn leírtam
  • voodoo98
    #6466
    Nem tudom, soha nem hasznaltam videofelvetelt!
  • ffxi
    #6465
    Lassan újra kell telepítenem a win-t. A rangomat hogyan tudom elmenteni? Hogy ne kelljen előlről kezdeni.
  • Smithwarden
    #6464
    Irjal meg tizszer tobb kerdo es felkialtojelet.
    Hatha abbol pontosabban megtudjuk mik a problemaid.
  • Nesu
    #6463
    A mai nappal állandóan kidob a PB valakinek ötlete ?
    Ja a CoD4 is kidob . ?????
  • crysis
    #6462
    Miért nem jó a warez topic?
  • Nesu
    #6461
    Köszi !!!!!!
    Mit csináljak hogy 5 másodperc ne legyen 250Mb ????
    És hogy ne tegye a játékot szagatóra ????
  • Miley Cyrus
    #6460
    Ha erre gondolsz akk van:
    CoDWaW
  • voodoo98
    #6459
    http://www.fraps.com/

    :DDD
  • Nesu
    #6458
    Szeva Van egy linked ?