7577
  • lee56
    #6577
    Nem teccik a játék! Na, tessék, és még csak nem is ugattam, csupán leírtam a véleményem, ahogyan te is tetted (talán ezért vannak a fórumok egyáltalán), ráadásul az én hozzászólásom legalább nem off téma.
  • Lacee86
    #6576
    Kicsit durva a megfogalmazás, de lényegében egyetértek... Akinek nem tetszik a játék, az ne jöjjön ide ugatni, és kész.
  • HUN BECSEHELY
    #6575
    Akkor meg mi a fasznak irogatsz ide,bazdmeg,ha nem tetszik a Game?

    Keress magadnak más Gamet,ami tetszik.Pöcs
  • suti100
    #6574
    Ja és még annyit ,hogy kipróbáltma az alt+Tab-os trükköt a hangot is kipróbáltam kitröltem a tyreach videot de így se megy:(
    Valaki lécci help!
  • V43 1105
    #6573
    Az hogy egy összecsapott szutyok az egész, látszik hogy nem az Activison készitette^^ phö COD5... sérülés model.. no comment (:
  • suti100
    #6572
    SIkerült felraknom, de most az a baj hogy az 1.4-es patchel multizni akrok megnyiotm a gamét, de csak fekete a kép, semmi nem jön be:( udnátok segíteni lécci? Eredeti a game.
  • suti100
    #6571
    Nem oylan régen letöröltem a gépemről a cod5-t mert már nem volt annyira kedvem játszani velem. Most viszont megint elővettem (eredeti),
    és fe lakartam rakni de olyankor 65% környékén ki ír egy hiba üzenet miszerint egy videó már létezik nekem és h próbáljam meg ujra vagy lépjek ki.
    Nem tudja valaki mi lehet a baj?
    Előre is köszi!
  • Lacee86
    #6570
    Fú, hát most nincs fenn a játék, de azt tudom h 800x600-on volt, árnyékok bekapcsolva, textúrák magasak, élsimítás 2x-es, egyéb effektek nagy része is be volt kapcsolva. A kártyám amúgy emelt órajelen használom, szóval ezek a beállítások is az alapján vannak; számít azért elég jól a legtöbb játéknál.
  • Hut
    #6569
    lacewe neked milyen a felbontás mondd már el nekem hogy a beállításidnál a játékban mi hogy van beállítva hátha úgy jó lenne
  • Hut
    #6568
    2,00gb ram proci:5000+ 2.61 ghz kell még vmi
  • addo
    #6567
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan problémám lenne, hogy állandóan ezzel az üzivel levág a szerverről "This key is al ready being used by anouter computer" nem eredeti a gémem, 1.4 patch van fent, a pb nem dobál ki a leírtak alapján műxik csak most már az problém hogy 5-10 p múlva mindig kivág akármelyik szerverről megoldás?
  • Lacee86
    #6566
    Hát még proci meg ram pl. 8500 gt-vel mennie kell, igaz nem nagy felbontáson. Nekem is az van, és rendesen megy vele.
  • Hut
    #6565
    geforce 8500gt
    mi kell még?
  • BIZ0906
    #6564
    Géped adatai?
  • Hut
    #6563
    cs lenne egy kérdésen az van hogya akadozik a játék !
    lenézek a földre vagy fel az égre akkor nem akadozik de ha rendesen előre nézek akkor nagyon akadozik vki segítsen pls?!
  • BIZ0906
    #6562
    Az SZK'S-en szoktam leggyakrabban. Egyébként ismertem azt a szerót jó volt jó mapokal :) A nevem pedig mint itt a logóm csak logók nélkül :P
  • lami321
    #6561
    Hello!

    jovo honap kornyeken szeretnek par jatek szervert inditani(Cod, Cs,
    barmit igeny szerint). Es a
    teszthez, igenyek felmeresehez keresnek jatekosokat / klanokat. A
    segitsegert cserebe par honapig bizotistanam ingyenesen szamukra a
    szerver a szervert. akit erdekelne vegyen fel msn re:
    [email protected]
  • HUN BECSEHELY
    #6560
    Milyen néven játszol?Csak azért kérdezem,mert nekem volt Clánom,Szerverem és kedvelték nagyon.6-gránát,változatos CTF-Szerver volt
  • BIZ0906
    #6559
    "nyomtad" Mi ez a múltidő? Még mindig nyúzom :) persze Multiban. Single már uncsi lenne 4 éven át xD.

    #6558: Hát a 4 sem rossz multiban de túl sok az extra így nekem jobban bejön a 2 de 4-et is szoktam nyúzni :)
  • Lacee86
    #6558
    Na, ebben egyetértünk, nekem is a Cod2 tetszett eddig a legjobban; mármint a single részt tekintve. Multiban cod 4.
  • sebtib
    #6557
    hali!
    ha valakinek van kedve nazi zombie modot játszani vegyen fel.
    xfire: predi98
  • HUN BECSEHELY
    #6556
    Sokat nyomtad a COD2-t?
  • BIZ0906
    #6555
    De bejön de nem ebben a formában. Amúgy CoD2 nálam a CoD-okbol a FAV :)
  • Lacee86
    #6554
    Miért lenne szánalom? A fejlesztőjét meg ennyire ismered vagy mi?! Tény, h a Cod4 sikeresebb vmiért, de nem kéne "szánalom"-ozni, mert neked nem jön be a 2. vh, vagy nemtom mi az oka.
  • BIZ0906
    #6553
    Ez a CoD sorozat szánalom példája és látszik ki a fejlesztője. Ennyi!
  • crysis
    #6552
    Ez igaz.Énse tartom vmi nagyra,bár én a modern meg a 2.vh-t is szeretem.Az emberek nem játszanának vele,ha nem lenne jó multi.ez pedig sztem nagyon jó.
  • terribad
    #6551
    jaj ezt a szar szöveget :D
    cod5ben a nazi zombies jó egyedül, a több semmiben nem különb a 4nél, és még a fegyverek is vh-s fosik, a pályák is gyengébbek.
  • crysis
    #6550
    Sztem nagyon sokan játszanak cod 5-el,szóval ezt hagyjuk.A cod 4 csak azért állítólagosan népszerű,mert van akinek szar a gépe és azzal tudja tolni,cod 5-el meg nem.A cod 6-ra viszont biztos beruháznak egy másik gépre.
  • HUN BECSEHELY
    #6549
    Ha nem játszik vele senki,akkor minek Fórum?Felesleges
  • Lacee86
    #6548
    Halottnak meg szégynefoltnak se nevezném, de kétségtelen h népszerűbb az előző, sztem jogosan.
  • rexHUNter
    #6547
    akkor szerinted mért van több mint 4000 szerver
  • HUN BECSEHELY
    #6546
    Mi a bajjod vele?
  • V43 1105
    #6545
    Ez a játék halott... A Codok szégyen foltja.. természetes, hogy nem játszik vele.. SENKI ·_·"
  • Lacee86
    #6544
    Igen, és ők is főleg a Modern Warfare-rel nyomják. :)
  • HUN BECSEHELY
    #6543
    Nem,csak ugylátom mindenki tud játszani :)
  • Hassel606
    #6542
    Megállt az idő?
  • HUN BECSEHELY
    #6541
    Semmi gond,de egy kicsit azért mindenki visszaolvashatna.
  • Lacee86
    #6540
    Take it easy öcsi!
  • #6539
    visszaolvastam...
    de ezek szerint nem elég figyelmesen...
    inkább könyvet kéne olvasnom nem codoznom... :S
    bocs ha ezzel nagy fejfájást okoztam...
    de azért kösz h leirtad kipróbálom
  • HUN BECSEHELY
    #6538
    Faszomat.Hányszor irjam még le?
    Nem kell X-fire.
    Kimásolod azt a kurva IP-t,megnyitod a játékot.
    A kurva favoritba beirod az IP-t,Nyomsz egy F3-mat,csatlakozol utánna ha bentvagy Nyomsz egy F4-et.

    Mennyi idös vagy?Vagy te is lusta vagy olvasni kicsit vissza.

    Fasz kivan veletek