7577
  • Lacee86
    #6617
    Mert nem eredeti a játékod...
  • Tucsok94
    #6616
    de ha rámek a YES-re akk megint kér nevet és ha beírom akk megint ezt adja kiés ez így megy a végtelenségig.
  • Lacee86
    #6615
    Kedves... De legalább van rá megoldás.
  • DarkSector
    #6614
    www.benabanda.hu
  • bujcsik555
    #6613
    Hello!

    ma ratam fel a játéot,de idobál a pb corrupted file memory 81047-el. ötlet?
  • Neoncsoves
    #6612
    én meguntam a multit is
  • DarkSector
    #6611
    multiban elég jo ezis....de majd mw2...
  • Neoncsoves
    #6610
    Na végleges ár:
    9000Ft, +postaköltséget a vásárló fizeti :)

    kb. 1-2x telepítettem, de nem volt fent huzamosabb ideig. A DVD lemez 2x volt a meghajtóban...

    Sajna ez nem az a CoD, amire számítottam :(
  • Lacee86
    #6609
    Mennyiért?
  • Neoncsoves
    #6608
    Valakinek nem kell egy origi CoD5? eladom az enyémet...
  • HUN BECSEHELY
    #6607
    Én Német CTF-Szerveren vagyok mindig.Találkoztam már sok Magyarral ott.
  • terribad
    #6606
    tényleg csak ennyien játszanak magyar serveren vagy nem lát mindent a gametracker kereső?
  • Miley Cyrus
    #6605
    Tucsok94: Eredetid van?
    Ha nem go 'Warez Topic' és ott elmondom neked...

    Ember 123: Elöször patcheld fel maxra...és ha ugyse megy akkor X:\Activision\Call of Duty World At War\Video\treyarch.bik-et(asszem)szedd ki...ha igyse akkor jobb katt a parancsikonra Tulajdonságok itt keresd meg azt a fület ahol a futtatási modok vannak és állitsd át valamire pl win98...
  • Ember 123
    #6604
    Hello,
    Van egy kis problémám a játékkal.. amikor el akarom indítani a játékot, azt irja ki hogy a codwaw.exe hibát észlel ezért leáll. Valaki tud segiteni hogy mi a probléma oka? Megköszönném!
  • Jim Morrison
    #6603
    Mármint utána megadod a nickneved amit szeretnél meg a kódot
  • Jim Morrison
    #6602
    Csinálnod kell egy profilt, hogy tudjál ONLINE játszani. Rákattintasz a YES re és kész.
  • Tucsok94
    #6601
    helósztok én most tettem fel a cod 5-öt és ha online akarok játszani akk ezt írja ki a profilkészítésnél! ez mitől van és hogy tom megcsináni?
  • csuszi
    #6600
    ja és sajnos kimondható ennek a game-nek lőttek. de erős a gyanúm, hogy a 6-nak és az egész sorozatnak is. nevezhetik át modern warfare-nek meg stb akkor is, széthúzta a játékosokat. egyszerű a képlet. volt x codos. aztán kijött a 2. átment a 80%. jött a 4. átment a 70% jött az 5. áment (az említett csordabaromság miatt) átment 20%. de a codosok száma nem nőtt!!! jön a 6. még ha át is megy pár az előzőekből, szétdarabolódott a közösség, game meg csak úgy él az mp piacon, ha van elég játékos. az meg lassan mindegyikben kevés, hát még ha jön egy újabb... csak idő kérdése, hogy jöjjön egy új játék ami betöltse az űrt, és egyesítse a játékosokat. nem hiába nevezték át modern warfare-re, tudják ezt ők is, azért akarják leválasztani a cod szériáról, de ami cod az cod...
  • csuszi
    #6599
    én csak azt bírom, hogy kijött ez a játék. nincs benne több bug mint az előzőkben, több skill kell hozzá mint a 4-hez, szebb, csak lassan jött ki a linux, a pam és a promod nem a régi (6-nál sem lesz), és az űbergyökér élcodosok kikiáltották szarnak, ahogy annak idején minden újnál teszik, és mint a birkák mennek utánuk a többiek.
    és itt jön a lényeg. arra már senki nem emlékszik, hogy a dicsőített activ. hogy adta ki a cod2-őt? PB!!!!! nélkül - iszonyat gáz volt a game, szart sem ért. fél évet vártunk rá, ha ezt a trey csinálta volna... cod4nél meg a pam<->promod ellentét ment hónapokon át. bug ott is volt rendesen, aki nem emlékszik rá az hülye. pl a leggázabb a lean bug, te lőhetted az ellent, de te golyóálló voltál, fasza volt úgy warozni, hónapok alatt javították. erről ennyit. nem védem én a treyt, de szerintem semmivels e rosszabb az 5 mint az előzőek. semmivel!!! csak ilyen a csordaszellem. a hülyék megvezethetőek...
  • HUN BECSEHELY
    #6598
    Lehet Próbálkozni.
  • DarkSector
    #6597
    Fogd vissza magad te geci...ne akart hogy kibasszak veled....
  • DarkSector
    #6596
    Még egy probléma.
    cd-kulcs. nem telepitve van a cod, hanem csak maga a könyvtár van meg. eddig első indításnál csinált egy adat reset-elést, majd egy reg fájlt kreált magának.
    Most meg mindig kér cd kulcsot, vagyis nem jegyzi meg. lol

    most tettem ujra a win7-et, ha valaki tud megoldást akkor szóljon.thx
  • kulagep96
    #6595
    Halitok! lenne egy kérésem elég gáz:D

    Nekem kellene az a mappa ami a Dokumentumokba van ha valakinek van egy kis ideje legyen szíves töltse fel

    Előre is köszi!
  • HUN BECSEHELY
    #6594
    Faszkalap.Olvass vissza.Feljössz,beirod a kérdést,olvasni meg lusta vagy.

    Köcsög..----KUREC
  • DarkSector
    #6593
    te hány éves vagy te csirageci.
    a jó kurva anyáddal beszélj így.
    ha nem tetszik valami, akkor ne válaszolj te faszköcsög....
  • Neoncsoves
    #6592
    FLÉM OFF,ty
  • Lacee86
    #6591
    Ennyi idős létedre qva értelmes vagy te is. Vagy azt hiszed neked itt mindent lehet?! Gyökér...
  • HUN BECSEHELY
    #6590
    Látom te is Gyökér vagy

    Faszomat.Hányszor irjam még le?
    Nem kell X-fire.
    Kimásolod azt a kurva IP-t,megnyitod a játékot.
    A kurva favoritba beirod az IP-t,Nyomsz egy F3-mat,csatlakozol utánna ha bentvagy Nyomsz egy F4-et.

    Mennyi idös vagy?Vagy te is lusta vagy olvasni kicsit vissza.

    Fasz kivan veletek
  • DarkSector
    #6589
    x-en csatlakozni akarok egy szerverhez, és mindig a menüben kötök ki, hogy csináljak onlány profilt :P

    megoldás?
  • Lacee86
    #6588
    Nekem a single rész tetszett, a multival is elvoltam azért, bár tény h a cod4 jobb. Ízlések és pofonok. A Cod6-ot én is várom egyébként, remélem fasza lesz. :)
  • Skyline
    #6587
    Ha azt nézed hányan tolják a cod2-t és a cod4-et külön,akkor ahhoz képest ezt a játékot nem játsza senki..:)
    Én már uninstaláltam a map packnál felraktam zombizás miatt de azóta megint uninstall,bánom hogy megvettem,egy hatalmasnagy rakás szar az egész tele buggal plusz feltétként. A Cod6 valószínüleg jó lesz mert nem ezek a kóklerek csinálták akik ezt a részt...A Cod7-et már most temetem.:)
  •  Evil
    #6586
  • V43 1105
    #6585
    Olyan klánra gondoltam akit talán ismernek is Európa szerte .. :É
  • HUN BECSEHELY
    #6584
    Nagyobb Clán-ra?

    Ismered az E.M.I.S.Z.--Clánt?
  • V43 1105
    #6583
    :D Átvitt értelemben vegyétek a halottat, elég ha ránézel egy nagyobb klánra, COD5znek? Nem:o
  • Lacee86
    #6582
    De az milyen vélemény, h halott játék, meg h természetes h nem játszik vele senki?! Több 1000, 10000 ember az senki?!
  • V43 1105
    #6581
    Cuki vagy de remélem azt tudod, hogy kipróbáltam nem csak úgy vaktában véleményt mondtam :)
  • lee56
    #6580
    Jó hát persze, a hülyeségnek is van határa, vagyis kéne hogy legyen :)
  • BIZ0906
    #6579
    Negatív vélemény is fontos nem mindig csak jót kell írni róla.
  • Lacee86
    #6578
    Jó, bocs, nem jól fogalmaztam. De a Fazer ilyet írt korábban pl., hogy idézem: "Ez a játék halott... A Codok szégyen foltja.. természetes, hogy nem játszik vele.. SENKI ·_·" Totál hülyeséget azért nem kell írogatni ide.