7577
  • #6657
    asszem csak coop-modban lehet bekapcsolni a kártyák adta különleges bigyókat :D
  • rexHUNter
    #6656
    no
  • simonl #6655
    Sziasztok,

    Kérdés: ha a single -ben megtalálom az összes "death cards" -ot van e befolyással a multira vagy esetleg a további single player játékra?

    Köszönöm
  • #6654
    köszönöm szépen!
    sajnos igen abba a topicba nem néztem be...
    de még egyszer köszi h segítettél!!!
  • haaszkrissz
    #6653
    Helló Szia! Olvasd el a Warez topic 1403-as számú hozzászólását, szerintem az lesz a megoldás a problémádra.
  • #6652
    és van egyáltalán ilyen crack?
  • Gibor
    #6651
    Mivel kivették azokat a console parancsokat... kell egy crack vagy mi amivel lehet használni...
  • #6650
    sziasztok!
    az a problémám lenne a játékkal h nem akar egyáltalán csatlakozni sehova. simán connect Ip-vel is próbáltam vagy a favoritos módszerrel de semmire sem reagál.
    ha valaki tud segítsen, de tényleg csak az írjon aki segíteni akar.
    (régebben ment a játék szóval egyáltalán nemtudom mi baja lehet most az 1.4 es patchel)
  • bonebeni
    #6649
    húzd ki a netkábelt
  • sharpwrz
    #6648
    Sziasztok!
    Feltettem a játékot, el is indul, de mikor rámegyek, h new game, kiválasztom a nehézségi szintet, akkor nem csinál semmit, nem inditja el a pályát
    mitől lehet?

    Előre is köszi!
  • Farbiter
    #6647
    sziasztok!
    ha még egy patchet se raktam föl és letöltöm a v1.3-as patchet akkor az 1.1 és az 1.2 is meglesz?:Delőre is köszi(cod5-höz xD)
  • Freelove
    #6646
    Szia! 2hete vettem a gépet. Minden játék jó rajta, van hang, legújabb driver van fent stb... Én arra gondolok, hogy a Skulptura tömörítése kicsit bezabálta a hang fileokat :) Na majd megszerzem RELOADED cégtől :D
  • osan
    #6645
    Nem biztos, de szerintem a tré alaplapi hangkari a ludas! Nem bírja a hardver mixet! Vegyél egy 3,5eFT-s SB Liveot és minden rendben lesz!
    Még egyszer mondom, ez csak egy ötlet, mert ilyet még nem hallottam! :D

    sok sík Rt!
  • Neoncsoves
    #6644
    ja még mindig.
  • fulopzizou
    #6643
    még mindig? 6500-ért?
  • fulopzizou
    #6642
    csá!
    tudtok 1.4-es patchhez cracket?? (amugy nem nekem kell egy haveromnak)
    bocs ha nem igazán ideillik..
  • Freelove
    #6641
    Hello mindenki!
    lenne egy kis hang problémám. Vista 64bit(Home Basic)...Van hang, csak ha dumálnak benne akkor nincs... Valaki 5let? Minden driver new.
  • Snexi
    #6640
    vedd meg eredetiben
  • royaltom
    #6639
    Sziasztok!
    Régebben már volt fönt a játék és olyankor volt profil nevem meg minden,
    de most hiába akarok single-özni bemegyek a soloba kiválasztok egy pályát meg a nehézségi fokozatot de nem akar elindulni.
    Van valami tippetek?
  • roland14
    #6638
    sgteam én probaltam azzal is de azzal még be se akar lépni a szerverre csak a menü jön be!
  • sgteam
    #6637
    szedjétek le az xfire progit és tele lesz szerverrel olyannal amilyet csak akarsz.
    roland14: lehet olyan szerverre akarsz felmenni ami indiferens a te verziódal! neked is ajánlom az xfire progit
  • simonl #6636
    Sziasztok,

    Tudnátok pár jó kis magyar IP címet adni HC TDM szerókhoz?
    Eredeti játék.....PB nem akadály:)
    Kalandorok kíméljenek:)

    Köszi
  • rexHUNter
    #6635
    Az 1.4-est is felkéne
  • HUN BECSEHELY
    #6634
    Én nem szólók,mert csak bajj lenne belölle.Olvass vissza max 1-oldalt.
  • roland14
    #6633
    Felraktam mindent egészen 1.3-as patcig de uyganezz a hiba
    (ki irja hogy server is diferent version COD_waw MP
  • Hellsing47
    #6632
    tedd fel a patcheket
  • roland14
    #6631
    Hali mondnekinek!
    Mgvettem a jatekot és dühit mert nem tudok online játszani mert ki ir egy olyat: Serve is diferent version COD_WAW MP!!
    Valaki tudna segíteni mert nagyon dühit gogy megvettem viszonylag drágán és nem megy!!
    pls help
  • Neoncsoves
    #6630
    Na még mindig eladásra vár a CoD5öm. Minimum ár: 6500Ft... többi pm:)
  • RICS KILLER
    #6629
    hy nekem az a problémám hogy felraktam megcrackeltem és amikor elinditom bejön a video utána nyomok egy entert bejön a fö menü és 3-4 másodperc mulva kilép evel az üzenetel Fastfile for zone 'common' appears corrupt or unreadable (code 107.) nem tud valaki segiteni elöreis köszi
  • mbz
    #6628
    be kell jelentkezned ide és utána kattints rá
  • Thomaska5
    #6627
    A warez topikba miért nem lehet belépni? Rákattintok, és egy üres oldalt hoz be.
  • balint1111
    #6626
    Stefling csonkaj87 eredeti a játékod? Mert szerintem nem mert akkor csinálja ezt.(tudom a megoldást)
  • csuripi
    #6625
    Megy win 7 alatt is, 1,4 patch+eredeti játék.
  • Stefling
    #6624
    Nofene, most tettem fela jáékot, és ugyan ezzel a problémával futottam össze, nem Windows 7-ed van véletlenül?
  • csonkaj87
    #6623
    Köszi, sokkal okosabb lettem
    Az utolsó 3 oldalt átfutottam, és nem találtam választ a kérdésemre. Ezért gondoltam, hogy egyszerűbb lenne megkérdezni.
    Remélem valakinél a segítő szándék fontosabb lesz...
  • rexHUNter
    #6622
    Gratulálok te vagy az 1000. nyertél 1 hangszórót
  • csonkaj87
    #6621
    Sziasztok!
    Ma telepítettem a játékot, és az a problémám, hogy mikor elkezdenék egy új game-t nem történik semmi. Rámegyek a new game-re, kiválasztom a nehézségi fokot, de ezután nem történik semmi. Ha a küldetést választom ki, akkor ugyanez történik.
    Valakinek van ötlete mi lehet a gond?
    Előre is köszi!
  • osan
    #6620
    :D
  • rexHUNter
    #6619
    a kulacs kicsit megtévesztő
  • Skyline
    #6618
    World At war limited Collectors edition kulacs nélkül díszdobozában 6k érdekel vkit?