7577
  • gallardo
    #6697
    üdv! még anno nem túl szabályosan de letöröltem a játékot és most az 1.4 patch-et nem engedi felrakni mer azt mondja hogy már fenn van egy verzió. van valami megoldás úgy hogy ne kelljen újraraknom a vistát?
  • osan
    #6696
    És nem csak az kell? Egy dolog fontos a cdkey, a többi haszontalan. Letöltöd bárhonnan a játékot, beírod az eredeti kulcsot és kész!
  • Neoncsoves
    #6695
    de ez csak egyszerű cdkey. :P
  • werkfilm
    #6694
    www.g2play.net
    alig több a cod5 most mint 3500 az olcsó euro miatt
  • oregon1987
    #6693
    Ha lanozni akarsz akkor kell lan fix hogy menjen!
  • HUN BECSEHELY
    #6692
    Azért,mert olyan nevet vállasztasz,ami már van.
  • Barcelona009
    #6691
    Hi
    Miért van az, ha online profilt akarok létrehozni, azt írja ki, hogy nem sikerült??
    Előre is köszi!!
  • jerome86
    #6690
    Hol kerül 4ezerbe????
  • FRenkie
    #6689
    az előző gondot orvosoltam, a következő bajom az, hogy a cooperativnál lanon csatlakozásnál azt írja ki hogy megegyező a cd kulcs, pedig nem is. mi lehet?
  • FRenkie
    #6688
    szasztok,

    miért lehet az, hogy mikor már épp csatlakoznék egy szerverre fogja magát a gépem és újraindul? fentvan cod2 meg 4 is, azokkal nem csinálja ezt.

    a single playeren is egy helyen állandóan kifagy.
    driver van fent friss.
  • Evin
    #6687
    Az azért annyi százalék, mert bár le van fordítva minden szöveg, képtelenség visszarakni azt a játékba. Szóval egyelőre úgy kell tekinteni, hogy nincs magyarítás.
  • eminemtheking
    #6686
    de úgyis holnaptól áfa 5%-al nő szóval még drágább lesz bár az nem lesz annyira megterhelő, de érdekes hogy a modern warfare 2 12e előrendelve míg ha bemész a boltba akkor a cod4-et 13e-ért kapod
  • eminemtheking
    #6685
    cdgalaxison 10790ft szal azt a 4 ezret nemtudom honan szedted
  • ropi88
    #6684
    mi? komoly 4 papírba kerül?
    aaaaztaaaaa
  • werkfilm
    #6683
    ha nincs rá 4 ezer forintod akkor játssz mással.
  • ropi88
    #6682
    hali!

    tudtok valami megoldást arra, neten is tudjam tolni a játékot? persze az eredetin kívül... 1.4es patch van fent
    kössz
  • Örült kutya
    #6681
    Tudja valaki hogy melyik mappába menti az elmentett játékot?
  • Örült kutya
    #6680
    Szia.Van magyarosítás, egyről tudok amit nézni szoktam. Most a projekt 48,9 % - on tart.
    Itt a cím ha érdekel:

    http://bakeronline.hu/page.php?4
  • Danyi95
    #6679
    kösszzz
  • Freelove
    #6678
    Na haleee!
    Na megvettem a RELOADED csapattól a játékot, és nini van hang
    Nemrossz a games,ízzik a gép tőle :D Amúgy van értelme feltenni a 2 Patch-et? Nem multizok csak azért kérdem :)Tényleg mikor lesz már magyarítás?! :D
  • eminemtheking
    #6677
    amúgy a játékhoz van már magyarítás?
  • Neoncsoves
    #6676
    Még mindig senkinek nem kell origi CoD5? bolti ár alatt jóval :|
  • rage
    #6675
    Gondoltam kipróbálom ezt a játékot, eddig nagyon bejön, csak valamiért elakadtam. A második pálya (little resistance )legvégén azt kéri, hogy kérjek rádión légicsapást két ellenséges tankra. Más ellenség nincs is már a pályán, csak ez a két tank áll ott. 6-ossal előveszem a rádiót, de hiába próbálok a tankokra "célozva" segítséget hívni, mintha a program nem érzékelné, a kurzor sem vált át, s nem tudok légicsapást hívni. Vagy valamit nem jól csinálok ?
  • csuripi
    #6674
    c/users/neved/local settings/ activision
  • Danyi95
    #6673
    Sziasztok!
    Lenne egy problémám.
    Felraktam a Windows 7 és kimentettem a mentésem(nem eredeti a game!) ugye még a Win XP-ről,(C/documentum and settings/.......) na és onnan kivan mentve a save game !
    De a Win 7 -ten nem találok olyan mappákat!Vagyis nem tok oda eljutni!Szal ha valaki tudna segíteni hogy hol találom a Win 7 be ezt a helyet aholv belehet rakni a mnetést pls segítsen. Kösszziii!
  • csuripi
    #6672
    Örülök, hogy sikerűlt. Milyen néven játszol?
  • G.I.JOE
    #6671
    Na, talán megoldódott a gondom, letöröltem minden modot, a dokumentumokból, meg asszem a program files-ból is, minden map-et. Engedtem hogy leszedje újra a cuccokat, meg pár map-et, aztán visszamásoltam azokat amiket tudtam hogy fent vannak. Az előbb játszottunk is együtt az Operában! :)
  • csuripi
    #6670
    Minden mapnál ezt írja? vagy csak bizonyos mapoknál?
  • G.I.JOE
    #6669
    Origim van és pl a csurgóin most állandóan azt írja ki hogy "unhandled exception caught" és kilép. Ezt tudom hogy mi, de a szar játék hibája, vagy mi? Legújabb directx, a gép stabil! 9.5-ös ati van fent, letöröltem a riflesmod könyvtárat, hogy újra szedjen le mindent, de semmi! :(
    Mit csináljak embörök?
  • Lacee86
    #6668
    Asszem az 1.2 kell hozzá.
  • belarus
    #6667
    Helo!
    Nekem meg van az 1.1patch.És azt szeretném megtúdni,hogy le kell e tölteni az 1.2 meg 1.3 patchet,hogy birjam használni az 1.4 petchet???
  • eminemtheking
    #6666
    a vége
  • eminemtheking
    #6665
    most olvastam hogy a map pack 1-nél is pc-re megjelenésig + 3-4 hetet kellett várni szóval akkor talán 1 hónap múlva lesz belőle valami.. de legalább ingyen van ezt senki ne felejtse el![#eljen
  • BeatUhse
    #6664
    Hali!
    Ha kidob a játék mp része retriving account information-nél az ellen lehet valamit tenni? (patchelt , crackkelt cucc és singleplayerben van profilom)
  • eminemtheking
    #6663
    amúgy konzolokra már megjelent de mikor jelenik meg pc-re?
  • osan
    #6662
    A próféta beszéljen belőled!
  • eminemtheking
    #6661
    nyugi pc-re ingyenesen letölthető lesz csak xboxra meg psre fizetős
  • osan
    #6660
    c-re=pc-re
  • osan
    #6659
    jaja jön, de úgy tudom külön pénzért!
    Legalább is kaptam a Treyes fiuktól levelet, hogy vegyem meg! :D
    Ezek hülyék ha azt gondolják valaki megveszi, és ha tényleg c-re is pénzes lesz, akkor b****k meg a jó büdös k***a.............
  • eminemtheking
    #6658
    mivel nincs kedvem visszaolvasni több oldalt így nemtudom tudjátok-e hogy JÖN AZ ÚJ MAP PACK 2 videó róla: http://www.gametrailers.com/video/exclusive-shi-call-of/51310