7577
  • cs31
    #6737
    Fölraktam egy gépre a játékot, (3.46 Ghz Celeron, 1gb ram, 8600 gt videokártya.) Elindul, elfeketedik a képernyő és csak zúg a gép. A Celeron proci miatt lehet? Intel 3.00 Ghz-t írnak elő minimumnak. Játszott már ezzel a játékkal valaki Celeronon?
  • BeatUhse
    #6736
    Jah csak kár hogy nem működik se a legújabb hamachival , se pedig az 1.0.1.5-össel :/ Te használtad már és ment is?
  • eminemtheking
    #6735
    1.5.ös crack meg lanfix már van a gamecopywordon tegnap óta
  • hekagros
    #6734
    helló!
    lenne 1 kérdésem: mi 3 an szoktunk zombizni de sajnos csak az 1ikünk tud serót csinálni akit mindneki lát mert ő meg ránk meg nem tud csatlakozni és pont ővé a "leggyengébb" gép és egy idő után már laggol erősen, szval be lehet valahogy állítani h hozzánk is tugyon csatlakozni? válaszotokat előre is köszönöm! üdv
  • G.I.JOE
    #6733
    Max megmondod nekik hogy ha adják a cserét, te megtartod a szakadt borítós tokot. A kód úgyis a füzeten van.
  • rusher
    #6732
    Megpróbáltam amit írtál, de így sem megy. Aztán amikor újra akartam tenni, berakom a lemezt a meghajtóba, már be sem olvassa. Kiderült hogy egy fájl sérült rajta. Csak azon csodálkozom, hogy ezelőtt meg telepítette, most meg be sem olvassa a lemezt. O.o
    Ma megyek vissza a boltba cseréljék ki, csak egy kicsit félek hogy nem sikerül, mert idegemben szétszakítottam a borítóját. Szal ha nem cserélik ki akkor megszívtam...
  • G.I.JOE
    #6731
    Sztem itt vannak a registryben telepítés adatai:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Activision\Call of Duty WAW

    Ha neked itt nincs semmi, akkor sztem nyugodtan letörölheted a játékot total commanderrel és megpróbálhatod újrarakni! Esetleg előtte egy registry pucolás!
    Ha van, nézd meg hogy jó adatok vannak-e benne. Elég beszédesek a mezőnevek. Ha nem múködik, töröld le a fenti bejegyzést teljesen, registry pucolás és próbáld újrarakni!
  • RNadal1203
    #6730
    várni kell....sokat....nekem is ez volt pályától függően 3-6 percet várni kell
  • zboy90
    #6729
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy amikor elindítom a játékot, kiválasztom a pályát és a nehézségi szintet, akkor nem történik semmi!! És ezzel kapcsolatban mi lehet a probléme?? Válaszotokat előre is köszönöm!!!!
  • Jobboka
    #6728
    nem csak kicsit uncsi, hogy 5x meek fel 41 fölé és utána lófax..... megint 1 ről fel
  • rusher
    #6727
    Hello! Szükségem lenne egy kis segítségre: megvettem a játékot, mert lementem az ára. Nos a gond már telepítéskor kezdődött: feltelepítette, de aztán nem indult el se a single, se a multi. Uninstallálni akartam, de (bár a 6,7 giga fent van a gépen), a gép szerint sehol fenn a WaW. Patchelni sem lehet, mert nem találja a gépen a játékot!! Most mit lehet ilyenkor tenni, mert tiszta ideg vagyok, hogy kiadtam pénzt egy ekkora %#&@-ért!? Ha valaki tud segíteni megköszönném!
  • gallardo
    #6726
    minek neked lvl hack? talán attól jobban játszasz?
  • BeatUhse
    #6725
    Már csak crack meg lanfix kell hozzá :P
  • osan
    #6724
    Na kijött, 974 mb!
  • osan
    #6723
    Magyar idő szerint este 22 órakor jön ki az 1.5-ös patch, amiben benne a map pack 2!
  • Jobboka
    #6722
    vki tud egy biztonságos level hacket? mert pont most resetelt ez a kaki -.-!!!! 46 os voltam 3. prestige
  • Lacee86
    #6721
    Dokumentumok/név/Local settings/application data/activision
  • Örült kutya
    #6720
    Tudja valaki hol vannak az elmentett játékok?
  • RNadal1203
    #6719
    jah sajna nemleht :D nekem megvolt de eladtam szal most de nemgáz!!
  • eminemtheking
    #6718
    pénteken 1.5-ös patchet kiadják új zombi map
  • Jobboka
    #6717
    Origi verzióban nem is lehet nevet váltani? csak törtön?
  • Freelove
    #6716
    Hi! Érdekes jelenségbe ütköztem játék folyamán.. A következő:
    Kaptam egy kékhalált játék közben(3.6GHz-re húztam gondolom azért :D)
    Szóval berestartolt, majd újra játék elindít, és eltünt a mentett állásom, és csak a New game tárult elém... Hm... Kerestem ahova menti a játék a save-et,de láma vagyok, és nem találom.. Valaki tud nekem infót mondani, hogy hova tünhetett az elmentett állásom,és hogy hova teszi a mappát? (Vista64) KÖSZI :)
  • norca95
    #6715
    Szevasztok!
    Aki akar egy kcisit co-opban nyomulni, vegyen fel xfire:gynorbi
  • Neoncsoves
    #6714
    mármint 1.4
  • Neoncsoves
    #6713
    1.3 asszem
  • Jobboka
    #6712
    hello mindenki!
    vki meg tudná mondani melyik a legrégebbi patch?
  • RNadal1203
    #6711
    xDD
  • osan
    #6710
    Nincs mit, pedig már akartam a korábbi hozzászólásomat másolni! :D
  • RNadal1203
    #6709
    bocs visszaolvastam megvan....dx frissítés, reboot és már szalad is :)
  • RNadal1203
    #6708
    szasztok!

    gáz van...nemidul a game tehát amikor belépek tök fajin...de aztán fekete kép. se kép se hang tehát még azsem hogy hallom a menüzenét meg ilyenek...mert nemhallom :S
    pls help nagon megköszönném :D
  • Biriboy
    #6707
    Megvettem eredetiben a CoD WAW-t és szeretném az eddig elért eredményemet megtartani. Hogy sikerülhet? Mentett állásom van a korábbiból!
  • eminemtheking
    #6706
    azt írta JD hogy a map pack 2 -t tartalmazni fogja az 1.5-ös patch(mondjuk én ezt eddig is tudtam de sok helyen írták hogy nem így lesz) és most tesztelik(2hete ez megy) nagyon jónak néz ki jövőhéten több infója lesz..késik sokat sajnos dehátha jövőhéten már tudjuk a megjelenés dátumát
  • volvoFH
    #6705

    CoD5 NighCup
  • volvoFH
    #6704
    http://cod5nc.atw.hu
  • osan
    #6703
    Elvileg a 7 elején azt olvastam a waw fórumán, hogy ezen a héten jön a map pack 2 pc-re. Remélem tényleg így lesz.
  • gallardo
    #6702
    csak eredetivel lehet
  • soo277
    #6701
    sziasztok
    ujj vagyok a CoD waw al
    nem tudok online profilt csinálni hogy tuggyak multizni
    pls Help
  • gallardo
    #6700
    köszi végül megtaláltam.
  • gallardo
    #6699
    most probáltam ki egyet nem sok sikerrel. regedittel amit tudtam kiszedtem de így se jó.
  • G.I.JOE
    #6698
    Próbálj meg valami registry cleanert! Még bent van a registryben hogy telepítve vannak a patch-ek! Ha értesz hozzá regedittel is lehet hogy ki tudod szedni, de lőbb inkább valami cleanert ajánlanék! Rosszabb már úgysem lehet ha most nem megy fel.