7577
  • csuripi
    #6777
    A barátom 1 pöcs, klántársunk 5 ezerért árulta az eredeti játékot, nem kellett neki. De szerintem nem is az a gond. Én soha senkit nem láttam hamachin keresztűl, még az eredeti játékost se, engem láttak, most meg már engem se látnak.
  • mikuc
    #6776
    Mivel neked megvan eredetiben a játék a barátod vegyen innét egy kulcsot. Igy nem lesz gond a Multival. :-)

    http://www.onlinekeystore.com/home.php (Most 2600.- ft egy kulcs)
  • csuripi
    #6775
    Régebben látot engem, még az alap zombi mapnál, most nem akartok zombizni?
    Mondom megpróbálnánk, hogy látlak e, vagy te engem.
  • eminemtheking
    #6774
    szerintem az a baj hogy tied eredeti övé tört
  • csuripi
    #6773
    Mi az istennek se látjuk 1mást, se 1.0.1.5-el, se 1.0.3.0-al, a haveré tört, az enyém eredeti. Vista 64 bit.
  • eminemtheking
    #6772
    igen
  • csuripi
    #6771
    A lanfix működik valakinek?
  • rusher
    #6770
    Érdekes ez a módszer. Nem hiszem hogy újat kezdek majd, általában összesen 3-4 fegyvert használok, arra meg elég az 5 slot.
    Jó haladok, másfél óra után már lvl 13-nál vagyok. Megszoktam az S&D-t, na meg Hardcore módban sokkal élvezetesebb.
  • eminemtheking
    #6769
    aki akar zombit írtani lanba(hamachin) az vegyen fel xfirére: sanyi12345678 jólenne ha jönnétek minél többen mert 2-en vagyunk akik "alap" emberek és messze még a 4
  • eminemtheking
    #6768
    ja osztom sztem is felesleges hiszen egyrészt rendes szerón k*rva nehéz eljutni 10-esig(nem is tudom egyáltalán van e ilyen ember, aki nem többetadó szeróval csinálta, egyidőbenelég sok ilyen volt) másrészt annyi slot tényleg felesleges de meglehet próbálni ;)
  • G.I.JOE
    #6767
    Ha eljutsz 65-ig újrakezdheted alap fegyverekkel, 10x kezdheted újra, némelyik újrakezdésnél kapsz egy újabb custom slotot. A max a 65szint prestige lvl 10-en. Nekem az van, de a "srác" akitől vettem a játékot már így adta, de amilyen fegyverei voltak beállítva, tuti hogy power szerverekre járt. (több pontot ad) Rühelltem előtte a prestige 10 lvl 65-ösöket, mert tuti hogy csaltak, erre én is kaptam egy ilyen profilet! :D Különben sztem felesleges 10x újrakezdeni. Szerzel még 2 új slotot és azzal bővel el lehet lenni. Én is a 10 féle beállítás közül kb. 4-et használok!
  • rusher
    #6766
    A multiban a szinthatár ha jól tudom lvl 65, de ahogy látom többféle címer is van. Ez mit jelent?
  • eminemtheking
    #6765
    semmi először énis néztem hogy mivan, de aztán belekattintottam és
  • eminemtheking
    #6764
    amúgy most olvastam hogy augusztusban jön ki a map pack 3 vicces hogy mennyire sietnek pénzt csinálni még a modern warfare 2 előtt de engem ez nem izgat csak adják ki pc-re ingyen minél hamarabb és no problem
  • norbi2fraktal
    #6763
    Köszi szépen,ezt nem gondoltam volna :)
  • eminemtheking
    #6762
    istenem azon belül van a 3:D
  • norbi2fraktal
    #6761
    feltettem az 1.5-ös patch és csak a nazi zombi-van ott, a másik sincs ami 1.4-esen volt
  • zzeN
    #6760
    Esetleg meg kellene patchelni nem?
  • norbi2fraktal
    #6759
    Szevasztok hogy lehet unlock-olni az uj zombi módót?? mentéssel próbáltam de semmi, lécci írjáték le
  • Burna
    #6758
    és nekem senki se segít?:)PLS HELP ME!!!!
  • rusher
    #6757
    Rákerestem neten, hogy más mit csinált, mert tudtam hogy nem csak nekem volt ilyen problémám. Az ilyen-olyan frissítési tanácsok nem váltak be, de egy eldugott helyen találtam rá a megoldásra. Egyszerűen csak a főkönyvtárából a játéknak ki kell törölni a video mappát. Aztán elindítva, amikor bejön a fekete képernyő, egy ESC és már mehet is minden. Csak az a hátránya hogy nincsenek benne videók. Bár ez engem nem nagyon izgat.
  • RNadal1203
    #6756
    na hogysikerült???
  • rusher
    #6755
    Tárgytalan, minden megoldódott!
  • HUN BECSEHELY
    #6754
    KEZDÖDIK MINDEN ELÖRÖL
  • rusher
    #6753
    Visszaolvasva az sem segített, hogy frissítettem a DirectX-et, majd újraindítottam a gépet. Még mindig ugyanaz a gond. Olvastam hogy a videókártya miatt lehet. Nekem 7300GT-m van....
  • rusher
    #6752
    Na sikerült, elmentem és ki is cserélték. Feltelepítettem, most minden simán ment, fel is patch-eltem 1.5-re, de amikor indítanám fekete képernyő fogad....
    Akár single, akár multi esetben. Erre tudsz valami megoldást? Kösz!
  • Burna
    #6751
    Szevasztok!
    A lanfix-et sikerült megcsinálnom utána rájöttemXD, de egyet még mindig nemtudok megcsinálni, hogy a game 5.1-ben szóljon, a sorround optionsban azt írja, hogy állítsam a Vazérlőpultban a hangerőt alapra és índítsam újra a game-t, bezárom a játékot, alapra állítom....visszamegyek ugyanazt írja ki...és nem engedi változtatni hogy 5.1 legyen hanem még mindig Stereo Speakers-t ír ki, pedig Windowsban 5.1 ben szól, de COD5 ben nem müxik....HELP!!!
  • Klon
    #6750
    kössz szépen mindkettőtöknek!
  • Freelove
    #6749
    #6729 és #6747 mikor elindítod a játékot, húzd ki a netkábelt,és el fog indulni....
  • norbi2fraktal
    #6748
    #6742--- nekem 3 hónapja egy 2.8Celeronom volt, és 3.3Ghz-ig húztam és ugy ment 1024, közepesen beállítva, 10-20Fps

    #6747---nekem is volt ilyen gondom, annyi az egész hogy gamecopyworld.com-tól leszeded az Unlocker-t (Unleashed-es) és követed az nfo utasításait, majd kapsz egy 100% profilt,amit elkezdhetsz előről.
  • Klon
    #6747
    nekem senki??
  • cs31
    #6746
    Megoldottam! Leírom hátha másnak is lesz ilyen gondja. A Gamecopyworldról le lehet venni egy no-video fixet. Ennek a tartalmát kell bemásolni a főkönyvtár\main\video nevű mappába. Az elején az intro és töltés közben a video nem fog menni, de a játék simán elindul!
  • eminemtheking
    #6745
    ki kell csomagolni, én 7z-vel csomagoltam ki aztán ment mint a többi ;)
  • Burna
    #6744
    Szevasztok!
    Kéne egy kis help, leszedtem gamecopyword-ről a lanxifet 1.5 höz, de annak nincs kiterjesztése, így átírtam exe-be, de ha meg úgy índítom el nem csinál semmit, game-t nem índítja...ötlet?
  • Klon
    #6743
    :( csak nem megy....
    ua. a bajom, mint a #6729 commentben, de hiába vártam negyed órát akkor se indul.
  • cs31
    #6742
    A legfrisebb direct x van rajta! Az érdekelne, hogy Celeron processzoros géppel játszott már valaki?
  • Klon
    #6741
    Sorry!
    megoldódott!
  • Klon
    #6740
    Skacok!
    Kéne egy kis help...
    Elindil a játék, de nem tudom kiválasztani a nehézségi fokot, mert hiába kattintok bármire, nem csinál semmit. Visszaolvastam, de nem találtam erre megoldást. (az 1.4 es patch-el nyomnám)
    Köszi a segítséget előre is!
  • eminemtheking
    #6739
    mi tudtunk játszani vele 1.0.1.5-ös hamachival
  • osan
    #6738
    olvass vissza egy kicsit nem túl nehéz!
    DirectX frissítés b+ :D