7577
  • Lacee86
    #6937
    Sztem visszaesett az utóbbi időben a Cod4-gyel játszók száma, régen sokkal többen tolták.
  • Sp0ngeb0b
    #6936
    Hamachi beállításba kérnék helpet s egy cod5 helphelpet :) akár emesenenis
    üdv.
  • eminemtheking
    #6935
    MW2 is ugyanez lesz szavaiddal élve semmi újítás nincs benne. amúgy cod4-be hiába van sok szerver 3/4-e full üres szal nem értem sokan mért vannak úgy elszállva a 4-től...(gondolom azért mert az 1.gém ilyen motorra építve)
  • emokiller
    #6934
    Nyílván 1.5ös kell hozzá. Én amúgy azért nem vettem meg mert semmi újítás nincs benne. Tökéletes klónja modern warfare-nek , csak átültetve a 2. Világháborúba. Nem beszélve arról hogy a szerver is nagyon kevés...
    De az MW2-re majd beruházok.
  • Firerock
    #6933
    és ezt is kiírja a működése leállt duma után
  • Firerock
    #6932
    csáó
    skacok!hoyg tudok offline profilt csinálni?
    az elején aztírja hoyg punkbuster disabled,aztán amikor rámeygek hoyg crreate online profile akkor leáll a játék működése
    amikor áakarok menni hogy újj játék és ott kiválasztom a nehézségett,utána nem történik semmi
    help plz
  • fatsy
    #6931

    Az 1.5-ös patchez kell külön 1.5-ös kliens is vagy jó a régi?
  • fatsy
    #6930

    Köszi emokiller, megpróbálom még 1x, de ha nem műkszik megveszem eredetiben és kész.
  • Warton
    #6929
    Vagy megveszed és nem kell minden szarral ennyit baszódnod. Csak 7000,- Ft.
  • emokiller
    #6928
    Tehát peccselsz 1.5-ig.
    Leszeded a private client patch-et , berakod a CoD5 mappjábába. Elindítod.
    Majd xFireből csatlakozol egy szerohoz. Belép a játékba , kéri az online profilt. Megnyomod F3at majd consolba beírod hogy reconnect . És töltés közben meg nyomd meg F4et hogy ki ne basszon a PB.
  • fatsy
    #6927
    Sziasztok!

    Elolvastam azF.A.Q.-t de ennek ellenére nem tudok multiban játszani. tudnátok egy kicsit részletesebb útmutatást adni?
    letöltöttem a patcheket, a kliensprogikat stb, feltettem őket,de semmi.
  • eminemtheking
    #6926
    megjelent konzolra a map pack 3 mire kijön pc-re úgy hogy még semmit se mondtak róla
  • iceQ
    #6925
    Sziasztok!

    Mennék szerverre játszani ezt írja ki:


    1.5-ös patch van fent, zmobi mode már tökéletesen megy....nem tudom mi lehet!
  • Legend Killer
    #6924
    nahh, akkor azé. elmegyek és megveszem még ebben a hónapban.............

    :D
  • norbi2fraktal
    #6923
    az egy erős VGA akárki akármit mond!!
  • Lacee86
    #6922
    Hát azért az a VGA sokkal gyengébb mint egy X1650.
  • grebber
    #6921
    Oké ,mert haverom kérte gameket de fogalmam sincs mik futnak azon a VGA-n!
  • norbi2fraktal
    #6920
    persze hogy menne!!!, nekem a régi X1650-esemmel jól ment/%!!+!+!+!+!
  • Lacee86
    #6919
    Hát nagyon alacsony grafon talán. Ki kell próbálni.
  • csuripi
    #6918
    Csak eredeti játékkal működik.
  • Legend Killer
    #6917
    így sincs eredmény. azért kösz.
  • grebber
    #6916
    Ati 3450-es VGA-val menne a game?
  • csuripi
    #6915
    Pedig a rejtett system file-kat be kell kapcsolni, akkor megtalálod a profilodat, és ott csinálsz 1 mods mappát, oda bemásolod, és kész.
  • Legend Killer
    #6914
    rejtett mappák megjelenítése se vált be, sehol nincs:D.
  • Legend Killer
    #6913
    náci zombi subway mapot letöltöttem és azt írja, hogy:

    Installation Instructions:

    Extract to--
    (XP)C:\Documents and Settings\YOUR_PROFILE\Local Settings\Application Data\Activision\CoDWaW\mods

    igen ám, de sehol nincs nekem dokumentumoknál ilyen. Acitivision nem is létezik :D. hova tegyem akkor? c/program files/Activision/cod5van... de ott sincs mods.
  • emokiller
    #6912
    Gratulálok.Hülye csíter.
  • emokiller
    #6911
    Aki akar zombizni az vegyen fel x-re -> capirex07
  • Legend Killer
    #6910
    ez az :DDDDD. epic fail :DDDD.
  • Warton
    #6909
    Az a négyszög vajon a hitbox?
  • norbi2fraktal
    #6908
    köszi,mikor leszel??
  • NeBby
    #6907
    Akinek zombival kapcsolatban kell help vagy játszana , az ide jöhet , mert a másik szoba megtelt!

    Szoba: ZombieHUN
    jelszo: 123

  • szopacska
    #6906
    Hali emberek egy kis segitség kellene mi nap telepitettem original WaW-ot és a singleplayer része nagyon ot van,de multiba nem akar semmit csinálni mi lehet az oka? mindent ugy csináltam ahogy a nagykögyvbe le van irva. HELP!
  • csuripi
    #6905
    A hamachi topikban a GYIK részben olvasgassatok, én is ott találtam megoldást a problémámra.
  • bodesz
    #6904
    ez kérlek hack :D
  • Sam87
    #6903
    Helló!

    Hamachival szerettem volna coop módban játszani a haverommal, de nem látj a szervert, akármit állítunk! Befolyásolhatja a dolgot, hogy neki Vista van a gépen nekem meg XP?
  • iceQ
    #6902
    Sziasztok!

    Hamachin szeretnénk játszani de a betöltő képernyőnél megfagy és azt írja ki hogy: Server timed out!!

    Amúgy a Zombi modal szeretnénk tolni! De sehogy sem lehet vele bírni! Mi lehet a hiba?
  • eminemtheking
    #6901
    holnap jön a ki a pöcs konzolra és mire pc-re kijön az megint ott lesz 1 hónap kb
  • terribad
    #6900
    hi all
    kijött az 1.6os patch? vagy mitöl lesz ien színes a game?



    letöltés hol?
  • untoten
    #6899
    Hogy lehet megoldani ha ez a probléma: "Fastfile for zone 'common_mp' is out of date (version 5, expecting 387)"?? Akkor írja ki mikor rámegyek vmilyen szerverre majd ledob. Segítsetek please!!
  • NeBby
    #6898
    Zombiera várunk embereket hamachin! 1.0.1.5 ös hamachi, 1.5 patch és lanfix kell.

    Szoba: CoD5 1.5 zombie
    Jelszó: 123