7577
  • bosco05 #2216
    Tuti kevés hozzá a gépem, csak akkor ne szajkózzák hogy olyan hatalmasan jól optimalizálták, mert az kamu...
  • bosco05 #2215
    Én csak azt nem értem hogy elvileg ez a cod4 motorját használja, ami nálam 80-100 fps-t tud, ez meg el sem indul. Fekete képernyő a menüben és a háttérben halk zene szól...
  • chooselee
    #2214
    Ok,azt hittem azt hiszi a játék hogy cheatelek vagy ilyesmi...
  • Lacee86
    #2213
    Hát azért az nem teljesen igaz, h nem tükrözi az ügyességed. Ha nem érsz el sorozatban 7 kill-t death nélkül, nem tudod hívni őket. Márpedig sorozatban 7 kill elég nehéz, úgy értve h nincs csalás, és egy átlag képességű játékosról van szó. Szóval ez a lehetőség afféle jutalom. A 4-ben a helikopter sokkal idegesítőbb volt sztem.
  • Snexi
    #2212
    lol,azt tudom
    be is van rakva nekem
  • Cat 02 #2211
    Gondolom Vehicle Perk.
  • Snexi
    #2210
    leadfoot-nál mit kell benyomni hogy gyorsabb legyen a tank?mert láttam egyszer hogy mások használják és nagyon gyors volt,azt hittem cheat
  • arsnl
    #2209
    Szerverrel van olyankor a baj. Elvileg 32+ slotos szervereken van csak...
  • chooselee
    #2208
    Engem is ez a no free entities szöveggel kidob.miért?
  • Puhos
    #2207
    Letöltöttem, felraktam, minden gond és hiba nélkül elindult. Az Ipon.hu-ról leszedtem a directx frissítést.
    A grafika lehetne szebb, mondjuk mint a Rainbow Six Vegas-é, maradt a hagyományos Cod-os kinézet. Kicsit többet vártam!
  • Neoncsoves
    #2206
    Ez nagyon oltás:)
  • priluki
    #2205
    Most ezt nem értem,azért csiter mert ilyen a stat-ja? :D:D Simán lehetséges,nemértem az aggodalmatokat.
  • ivitzp
    #2204
    szvsz jobb mint a 4be a helikopter
  • Dave0092
    #2203
    tulreagálod a dolgot... senkisem mondott rólad ilyet...
  • Gibor
    #2202
    Egy büdös szarházi WH-s köcsög vagyok mindenki szerint de rohadtul nem tud rá bizonyítékot senki... na erről ennyit...
  • Gibor
    #2201
    na és miért? dejo tiszta high emberek oltogatnak itt, komolyan mondom ez elképesztő...
  • Dave0092
    #2200
    evo klán? jaj ... már szánalom
  • Gibor
    #2199
    :D grt... szép megalapítás csak nem igaz... De ha te így gondolod akkor legyen igazad, te biztos jobban tudod, meg nálad nincs jobb játékos stb...
  • Solyom2
    #2198
    Én is így vagyok vele.Ha nem megy abba hagyom.
  • barmi
    #2197
    príma pb proof csít! Grat
  • Gibor
    #2196
    Első
    Második
  • Gibor
    #2195
  • barmi
    #2194
    Ez a kutyás dolog is elég nyomorult egy dolog szeréntem mert az nem a te ügyességedet dícséri. Nem is értem minek kell bele ez a kutyás idiotizmus...
  • Snexi
    #2193
    gyakorlatilag egy multi demo
  • RNadal1203
    #2192
    bazzeg ez gusztustalan! belépek egy német szerverre, játszok hívtam kutyákat 7-0-nál lett egy 15 kill streakom erre kiakarnak rúgni! gusztustalan
  • barmi
    #2191
    Ez a játék is kezd olyanná válni mint az olimpia. Rengeteg az olyan versenyző aki használ valamilyen 'tiltott szert' amit még nem mutat ki a doppingvizsgálat (PB) mert nincs rajta a listán :((
  • barmi
    #2190
    Az ilyen nyomorékokat tiltanám ki örökre a muti szerverekről! (ami sajnos nem megoldható :( ) Büszke lehet magára a büdös parasztja...
  • Cat 02 #2189
    Ez béta, nem demo :P
  • Lacee86
    #2188
    Nem csak gondolkozás kérdése: vkinek van hozzá ügyessége, vkinek meg nem annyira. Én pl. hiába gyakorlok, túl sokat nem sikerült fejlődnöm, még mindig jócskán 1 alatt vagyok a kill/death-et tekintve. Ennek ellenére szeretek vele játszani, persze csak ha tényleg kikapcsol. Ha nagyon nem megy, inkább hagyom.
    Amúgy még olyan kérdésem lenne, h ebben a demoban gondolom nem minden grafikai beállítás van jelen, igaz? Csak mert feltűnően sok FPS-sel megy a game maxon egy szerény 8500GT mellett.
    Ja és még annyit hadd tegyek hozzá, h akármennyire is szidják a WW-t, sztem a demo nagyon igényes, nemcsak beletettek mondjuk egy semmitmondó single pályát, hanem 3 multit, sőt még a teljes fejlődási rendszert is (szintek, perkek, fegyverek ...stb.) Sztem jónak ígérkezik a teljes játék. Na, most már befejeztem. :-)
  • Balintrial
    #2187


    SD...
  • Cat 02 #2186
    Nem tom mit sírtok h csíterek, lehet csak jól tudnak játszani, persze van akin 1értelműen látszik (pl rajta :D), de az is lehet h csak ügyes, sokat játszik, ismeri a mapot, ésszel játszik. Engem is sokszor csítereztek le cod2-ben, pedig alap cfg-m van és semmit nem használok, de egyszerűen gondolkozok játék közben.
  • teddymac
    #2185
    Igazad van. Az ember már megválogatja milyen játékkal, ül le játszani múltiban.
  • Cat 02 #2184
    Vágom, de akkor csak ezt találtam.
  • Snexi
    #2183
    hát a multi alapján nem tudonád megmondani hogy hogy fut
    nekem a 4-ben multiban 100 körül volt az fps,single-be 40 körül
  • Maxtreme
    #2182
    Hát én nagy részben emiatt szoktam le a multis játékokról. Idegelje magát akinek 3 anyja van :)
    Ebbe is csak pár perc erejéig akartam belekukkantani (hogy fut, hogy néz ki etc :) )
  • teddymac
    #2181
    ismét cheterekel lesz tele ez a játék :((
  • Maxtreme
    #2180
    Detto. Pedig már 2 címet is regeltem...
  • HoReSz1975
    #2179
    hiába regeltem a honlapon, nem adott key -t
  • Aaell
    #2178
    Nekem is így kezdte. Le kell tölteni egy directx frissítőt, és jó lesz. Nekem már elindult.
  • bujcsik555
    #2177
    thx