7577
  • Prince of Máté
    #2536
    Nálam Betaban ment, a fullról még nem tudok nyilatkozni :/
  • Hellsing47
    #2535
    másnál működik az 5.1?
    mert nálam csak stereoban engedi :/
  • 16gaborm
    #2534
    Az csak ÁLMAIM gépe

    De kicserélem a rendes konfigomra!
  • xido
    #2533
    hogy kaptál ilyen keveset ilyen procira meg vga-ra?
  • 16gaborm
    #2532


    ELVILEG nekem is menni fog,de a beta,csak fekete képernyőt adott nekem,szal nem tudom kipróbálni
  • xido
    #2531
    nem rossz a CE kiadás:)

  • greenwar
    #2530
    aki akar coopban játszani vele hamachin keresztül az xfiren vegyen fel: greenwar
  • Cat 02 #2529
    Warezon :D
  • V43 1105
    #2528
    Jah ..
  • xido
    #2527
    Alant a konfigom,gyönyörűen néz ki,szépen van optimalizálva,bétát nem láttam,1024-ben játszom,sok opció nincs a grafikában,AA-t lehet skálázni off,2x,4x,meg pár yes/no választás...
  • norbi56
    #2526
    Már kijött a játék?:O
  • Kicsimix
    #2525
    Nem a shader 2 a fos mar ?... : )
  • shiftáj
    #2524
    shader2 t támogatja? vagy ugyanolyan fos mint a béta? vki nézze már meg
  • priluki
    #2523
    Ez renben van nem ezalapján itélek de azért ne visszafele fejlödjön már a graf,amugy mai napig játtszom pl az RO-val ami nem egy higtech graf de nagyon hangulatos,mindegy lényeg a lényeg azért grafikailag én jobbra számitottam...
  • Kicsimix
    #2522
    Eppen ezt probalom valakivel mindjart : )))
  • csuszi
    #2521
    én lekapom warezról hogy addig is tolhassam, aztán cserélem origira oszt csókolom. server át originalba, és ggbb:) így kéne mindenkinek, a game olcsóbb lenne, a fejlesztők is megkapnák ami jár nekik, meg a vevő is. de ehhez ész/kor kell. az meg hiánycikk:)
  • Dave0092
    #2520
    hát kell még egy kis idő ahhoz hogy multizhassatok... majd vmi hacker összeászkábál nektek vmit amivel majd lehet, de am 12 k már mert drágább lett :S Ilyenkor csak az a szar hogy ezt szoktam csak emgvenni erdetibe... amiért fizetek 13k-t összvissz, és akkor már 1 héttel elöbb fenvan mindenhol...
  • csuszi
    #2519
    nem felesleges mikor értitek már meg.
  • R3TR0
    #2518
    A fene efye meg pedig eddig én is ugy voltam mg kelllen venni talán, de tavalya CoD 4 el annyi tört szerver volt hogy már feleslegesnek tartottam hogy kiattam érte 10k-t

    Most meg már itt is van és tessék pár nap és ugyan ez lesz.


  • Cat 02 #2517
    Hamachin lehet co-opozni ?
  • csuszi
    #2516
    ezt már mondják egy ideje. cod4nél is elkezdték, sőt a warez servereket bombázták pbről. és abbahagyták azt is. talán nem is akarják annyira. árt az üzletnek, egy csomóan warezzal kezdik. aztán mennek a boltba, vagy elvből (idősebbek), vagy mert nem hülyék, és vágják hogy a pb csak úgy véd, ha minden személy mögött egy guid van nem egy nulla.
  • zuzu7
    #2515
    Köszi,megoldodott a hangot vissza kelett vennem 24bit 48000hz-re és elidult
  • Dave0092
    #2514
    persze hogy megoldják, scak aztán majd mindig bannolják a warez keyeket..
  • BiG G
    #2513
    nem a grafikája alapján kellene megítélni egy játékot – akkor sem ha négymagos procival és egy watt-temető videokártyával ülsz neki játszani –, hanem a játékélmény alapján. abban pedig az eddigi CoD-ok verhetetlenek voltak, és nincs kétségem afelől hogy ezúttal is így lesz.
  • csuszi
    #2512
    megoldják. ez van. csak idő kérdése.
  • priluki
    #2511
    Nemmondod?? Ugyanolyan otvar mint a beta:D Ez vicces mert boxon megvan a cod3 és a minap egymás mellé raktam a betával és hogymondjam... cod3 nak jobb a grafikája!! Azért ez elég fura,hány éves is a cod3??....
  • A tumi
    #2510
    Legújabb directx.Tedd fel.
  • Dave0092
    #2509
    de ez account rendszeres. nem olyan mint a cod4
  • csuszi
    #2508
    nem mintha a tört serverek lényege nem az lenne, hogy mindenkinek 0 a guidja. szal attól még lehetne, csak nem hinném hogy sok tört server lenne 1 éjjel alatt:)
  • BiG G
    #2507
    egy lóf*szt, pont ugyanolyan :)))
  • Snexi
    #2506
    1 kulcsal a fél világ?érdekes lenne...
  • mikiking
    #2505
    mért ?
  • Dave0092
    #2504
    na jol gondoltam én hogy nem tudtok multizni
  • csuszi
    #2503
    :D:D:D aham...mióta van cod én tolom. erről ennyit. és az urban legend hogy streamelt serveren tolják a csalók, csak könnyebb egy jó játékosra ráfogni hogy csal, mint elismerni a tudását. persze ott is van csaló, csak én úgy tippelem, hogy az elmúlt 5 évben, én streamelt eredeti serveren belefutottam kb 10 csalóba. ez aztán marha szar:) félévente 1. MAX. erre a nyakamat teszem. elég mélyen benne voltam a codban.
  • Cat 02 #2502
    Törtön sincs annyi, csak kell egy megfelelő szerver :)
  • Snexi
    #2501
    fú geci a kva életbe hogy most megyek el 2 napra és pont nem lesz időm kipróbálni mert 10-es vonattal megyek be pestre
  • zuzu7
    #2500
    Nálam nemindul a game, a ezzel a hibaüzenettel kidob az elején:Error during initialization:
    Unhandled exception caught.
    64-bites vistám van és ati 4870 videokártyám.
    Valaki tud segiteni?
  • Maxtreme
    #2499
    jah betöltöttem official sotifelelős posztot :)))
  • dante3
    #2498
    Nem hát, tőled már megszoktuk!
  • Maxtreme
    #2497
    Tőlem is pár kép ha nem baj:





















    A játék hozza a szokásos színvonalat (jó értelemben értendő :) )
    A gfx és a gépigény korrekt.