7577
  • Dugo999
    #3016
    többen ne vegyetek fel pls :D
  • peterrhymes
    #3015
    én már leszedtem ezt a fixet, de nemlátom a szevrert a játékban...hiába vaguynk fennt hamachin.. vki vmi segítséget?
  • csuszi
    #3014
    5.1-en van a hang, de csak a bal oldal szól. valami nem ok. és nem csak nálam.
  • NeBby
    #3013
    "The Coop Fix works on hamachi"
  • Dugo999
    #3012
    Valaki nem akarja velem tesztelni ezt az ujmegoldást?? aki igen az vegyen fel msnre: [email protected]
  • Sadist
    #3011
    Már lehet látni a másik által készített szervert, de a lobbyba még mindig nem akar belépni. Azt írja, hogy "This game session is no longer available."
  • spytime9
    #3010
    Aki szeretne hamachi-val Coop vagy Multi-t játszani az fel megy IDE és le szedi Call of Duty: World at War v1.0 PRIVATE SERVER PATCH #1 ezt a coop-hoz, ezt Call of Duty: World at War v1.0 PRIVATE SERVER PATCH #2 a multi-hoz!!
    Ki csomagolod és be másolod az exe-t a játék könyvtár-ba,majd inditod a hamachi-t utána meg a be másolt exe-vel indítod a game-t!!!
  • Balumann
    #3009
    Gamecopyworld -on van egy lan server fix.
    cod 5

    Idézet a readme-jéből:

    "Call of Duty: World at War LANFix
    This patched executable allows you to join LAN Co-op games without
    permission from the auth server at DemonWare.

    Thank RELOADED for the crack this is built on.

    Place CodWaw_LANFixed.exe in your Call of Duty - World at War folder,
    run it and you should be able to join LAN Co-op games.
    The clients need this patch, the server doesn't need to be patched."

    Próbálta már valaki?
  • iceQ
    #3008
    Nem tudja vki mikor lesz jó a multi/coop mod?Vagy esetleg ez azért van nem eredeti a game ha nem warez?
  • ProGabe #3007
    kérdőjeles doboz kidobta a hordozható mg42-t :)

    ha jókor jönnek az extrák (instant kill, bomba) elég sokáig lehet húzni, de nem az igazi. ehhez több ember kell

  • Grifidos
    #3006
    Nem emlékszem, hogy lett volna a cod első részének a végén, a háborút lezáró videó illetve képsor.
  • Prince23
    #3005
    CoD első részét is lezárták, és láss csodát újra feldolgozzák részletes ostrommal Berlinben.
  • Grifidos
    #3004
    Alaplapi hangkarid van ezek szerint.
  • martin1992
    #3003
    Consolba /cg_drawfps 1
  • Prince of Máté
    #3002
    Winben a HD outputon van 5.1-el, ennél többet nem tudok tenni.
  • Prince of Máté
    #3001
    Miért lennék beteg? nem vagy vicces...
    Ezen meg mi a lószart állítsak? Betaban is így volt, de ott rendesen volt 5.1
  • Balumann
    #3000
    Megy 5.1 -ben, csak ahogy írtam időnként hibás (legalábbis nálam). A fegyver kicsit balrább szólal meg, és az előttem beszélőket meg többnyire nem hallom (mert a centerből nem szólal meg, de minden más jó még ami szemből jön az is.
    Játékban nem lehet beállítani ahogy láttam, a windows (vagy hangkártya driver) beállítását használja, tehát attól függ ott mire állítod.
  • Grifidos
    #2999
    Te beteg vagy! (vagy nem olvasod el a kiírásokat, a játék is elárúlja hogyan kell az 5.1-et bekapcsolni)
    Tökéletesen szól 5.1-ben és pont a hangok dobják meg a hatást.
  • Sadist
    #2998
    Másnak is volt olyan, hogy az eviction pálya betöltésekor szétfagyott a gecibe? :)
  • csuszi
    #2997
    fps hogyan írattad ki?
  • Prince of Máté
    #2996
    Kipróbáltam Singleben, hát eddig egy Codot se tudtam letenni, anélkül hogy végig ne vittem volna... Csalódtam benne.
    Főként a hangokban!
    Egy játék lehet Crysis grafikájú, GTA hangulatú, de ha ilyen ócska hangok vannak benne, az nálam mindent leront...
    5.1-et se támogatja? Vicc!
  • Grifidos
    #2995
    Élvezetes, de rövid...

    A záróképsorok alapján hála az égnek lezárták ezzel az epizóddal a II.VH-t. Ideje volt már.
    A tengerészgyalogosok eléggé sok incidensben vettek részt, lesz elég táptalaj.

    Semper fi
  • ld51
    #2994
    Ja, hogy ki kell elsőnek játszani. Még jó, hogy hardon tolom.
    A legidegesítőbbek a szűk játéktér miatt, az állandóan hulló gránátok, egyszerűen alig lehet elugrani.
  • V43 1105
    #2993
    Nem.. azért is pontot kapsz ha javitasz :D én kar98-al szoktam kezdeni a müveletet, osztom vele a fejeseket :D
  • rexHUNter
    #2992
    hY!
    SOLO
    MISSION SELECT
    az utolsó a
    Nocht der untoten
    a zombis
  • tsarffi
    #2991
    Hi! Nem tudja vki hogy lehet a co-opot müködésre bírni Lanba?
    Amikor tölti a pályát kiírja hogy a cdkód használatban van, pedig nem ugyan az van a két gépen. Meg lehet ezt valahogy csinálni, vagy ehez is origi kell?
  • ld51
    #2990
    Valaki leírhatná azért hogy kell elindítani ezt a zombis szart.
    Single-Co OP-ba találtam csak meg , de ott azt írja legalább 2 player kell.
  • szapor
    #2989
    én is 9ig mentem el :) csak nekem a pontom 13E :D
  • Edward2
    #2988
    lőhetnétek picit több fejest is :)
    najo majd nem másnaposan megprobálom igy elsőre 9. szint 15000 pont.
  • Doomista
    #2987
    mennyire jó a game ? 10es skálán ? lehet "megveszem" [érdekli] :D
  • BiG G
    #2986
    én mindig rohangálok az ablakok között hogy újraépítsem a barrikádot, lehet rosszul csináltam? :)
  • NeBby
    #2985
    Csak be kell menni egy sarokba annyi a lényege.
    Bár 9 nél így sem sikeredik több
  • martin1992
    #2984
    köszi
    nem volt nehéz, ez volt a harmadik próbálkozásom
  • BIZ0906
    #2983
    Nekem 3.71 van és kezeli.
  • Prince23
    #2982
    7z-t nem kezeli a winrara, csak a 3.8
  • BIZ0906
    #2981
    Winrar
  • Prince23
    #2980
    7z letöltés.
  • peterrhymes
    #2979
    vki megtudná mondani h erről a GameCopyWorld-ről leszedett server fix-el mit kéne csinálni?
    van egy .7z kiterjezstésű fájlom de semmmit nemtudok róla..
  • BiG G
    #2978
    alapból be van kapcsolva, sőt szerintem ki sem lehet kapcsolni, maximum egy szülői felügyelet móddal lehetne.
  • Gabe18
    #2977
    Graphics Content opciót állitsd át.De azért nem fog minden lövés darabokra szedni mindenkit.Gránátok hatnak,meg az erősebb fegyverek.