7156
  • Edizon
    #6955
    köszi! megpróbálom
  • macleody
    #6954
    Próbáld ki ezt: Grid Launcher.
  • Edizon
    #6953
    Sziasztok!

    olyan problémám lenne hogy felraktam a játékot, elindítottam és rákérdezett egy felbontásra amit el is fogadtam, amint lemegy a videó az indításnál amikor profilt kéne csinálni csak egy nagy feketeséget látok.
    Nem tudtok vmi programot amivel anélkül tudnám átállítani a felbontást (mondták hogy lehet ez a probléma) h ne lépjek be a játékba v vmi más megoldást? Már próbáltam újrarakni.
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • tommygear
    #6952
  • lolSL
    #6951
    nc/torrents.php?action=details&id=301373
  • tommygear
    #6950
    pls help
    nem tudom patchelni a gamet kiírja hogy nem találhato a játékmappa
  • lolSL
    #6949
    2012+
  • Mikeee89
    #6948
    Tudja valaki, hogy mikorra várható a második rész?
  • adamfesto
    #6947
    Aha, sokat segítettél! THX
  • zsomboor
    #6946
  • dzsavermadar
    #6945
    Szia! Minden nap van privát szeró, gyertek bátran. Kb 17-18 órától indul
    Van amikor napközben is.
    Ittnézzétek, általában ki van írva a név és jelszó. A név a fontosabb, mert a jelszó mindig: grid
  • Bogdogege
    #6944
    ok thx
  • #6943
    Nem lehet, így uncsi fog maradni keressetek olyan szervert amire mindketten fel tudtok menni.
  • Bogdogege
    #6942
    Sziasztok megvettem a játékok minden szép és jó,de privátba játszanák a haverral , de nem tudok gépi ellenfeleket berakni .Érdeklődnék , hogy lehet-e ? Mert ketten egymást kergetni elég unalmas .Köszi
  • Carlos
    #6941
    *catch up
  • adamfesto
    #6940
    Ezt a bosszantó felzárkózást - katch up - le lehet valahogy írtani a játékról?
  • dzsavermadar
    #6939
    10 napja senki????
  • zsomboor
    #6938
  • zsomboor
    #6937
    Boccs nem 15 hanem 17
  • zsomboor
    #6936
    Amúgy lehet ma leszek ha lesz kb. 15-kor szeró de ez sajnos NEM BIZTOS
  • zsomboor
    #6935
    Tudom hogy nem nekem szólt de ehhez tartozik ez is:Próbáltam múlt héten jönni de 3 nap alatt csak 1x láttam szerót 18-ig aztán meg már nem is néztem
  • dzsavermadar
    #6934
    Sok sikert Attyboy, és szerencsés utat.
  • bboyatty
    #6933
    Hali!
    Hát eltávolodtam a Grid-től, mert megkaptam a TDU-t aztán leragadtam rajta meg hát mindig akkor nem vagyok gépközelbe mikor ti fent vagytok, nekem reggeltől ilyen 4-5ig van időm aztán barátnőmnél vagyok vagy ő nálam és utánna egész reggelig itt ülök. :P
    Na meghát most hétvégén megyek németbe dolgozni. Kb karácsonyig nem is jövök haza.
    Na de utánna helyem is lesz mert veszek új HDD-t teszem fel megint a játékot. Nem fogok megfeledkezni róla...:D
    Játékba karácsonyig nem igen fogtok látni de attól még ha nethez jutok be nézek majd ide.
    Addig is jó gurulást nektek!

    Bocsi a hosszú hsz-ért.
    Üdv mindenkinek.
  • ViniSoundz
    #6932
    Sziasztok!

    Hú, el is felejtettem én is privátba menni. Amúgy a játékban én vagyok Demetree, szerintem már találkoztam itt néhányatokkal Grid-ben :)
  • dzsavermadar
    #6931
    Szia!
    Nem jöttél már régen gurulni, pedig minden nap toljuk.Mi van veled?
  • miki10
    #6930
    logitech Wingman Formula force GP
  • bboyatty
    #6929
    Milyen kormányod van?
  • miki10
    #6928
    Sziasztok!

    szeretnék a grid-el kormánnyal játszani, és beállitásokba beállitotam a gombokat h kormányel lehesen menni és bekapcsoltam a vibrationt.De mikor játszok akk nincs vibráció vagy is ha rá megyek a rázó kőre akk nem rezeg a kormány meg semmi erő hatás nincs a kormányon, és hát igy kormányal menni elég nehéz.

    nem tudjátok h lehetne beállitani h a kormányal jól lehessen menni, h legyen vibration?
  • zsomboor
    #6927
    Nem fogok elfelejteni vezetni, mert azért reggelente a karriert azt nyomom(akkor még nincs olyan meleg),bár az nem olyan jó.
  • dzsavermadar
    #6926
    Addig semmi???
    Nem jól van ez!
    Semmit ne felejts el addig!
    Szeretettel várunk.
  • zsomboor
    #6925
    Majd szeptembertől kezdve megint fogok jönni de délutánra itt olyan meleg van (utóbbi napokban meg vihar volt 3 nap is délután) hogy megfulladok De SZEPTEMBERTŐL megint leszek!!!
  • dzsavermadar
    #6924
    Zsombi!!!!!!
    Nagyon eltűntél. ????????
  • zsomboor
    #6923
    Működnie kéne úgy is. Csak a patch legyen mindenkinek fent és úgy elvileg tudtok játszani multit is rendesen
  • TrashLáda
    #6922
    Üdv. Azt szeretném kérdezni, hogy működik-e a multi ha fel van téve valamilyen grafikai javítás? Privátba fogunk majd játszani néhányan, és nincs mindenkinek feltéve ez a cucc, csak az 1.3-as patch. Ez így működőképes?
  • grimm13
    #6921
    saitek r660gt
  • zsomboor
    #6920
    Hát nem tudom Milyen kormány? A játék támogatja? Próbáld ki kormány nélkül is hogy úgy műkszik e és ha igen akkor meg játssz úgy szerintem vagy próbálj valamit átállítani
  • grimm13
    #6919
    Hello, nekem az a problémám hogy miközben játszok gyakran előfordul hogy lefagy a kép (majd el is sötétedik, ezen kívül a force feedback-es kormány is teljesen oldalra tekeri magát és kész ! Lefagy az egész gép .Valakinek van valami ötlet hogy mitől lehet ? Én a kormányra gyanakszok de a driver/softver csere nem segített ...(ugyan ez előfordult a dirt 2-nél is de pl. a test drive unlimitednél semmi probléma nem volt )Patch is fent van a. Remélem tudtok segíteni !!
  • zsomboor
    #6918
    Ok én meg a végén nem közlekedtem túl jól te viszont már a végére belejöttél
  • bboyatty
    #6917
    Nagyon jó volt a gurulás, köszi a segitségért is, végére már tűrhetően közleketem.

    Sajnos este nem tudok jönni, de esetleg majd holnap.
  • zsomboor
    #6916
    név az zsomboor jelszó meg grid hátha jön más is