7156
  • dzsavermadar
    #6995
    Rony örülök, hogy eljöttél, és bocsánat, hogy nem emlékeztem a nevedre.
    Klassz voltál,gyere bátran máskor is. Remélem jól érezted magad.
    Ma 19 órától bajnoki futamon leszünk a tegnapiakból néhányan, (szeró: Syrius FP-Team), oda nem tudsz belépni, mert más a jelszó. Lehet, hogy mások is csinálnak, oda mehetsz az ismert jelszóval.Ha tartósan szeretnél Gridezni, nem ártana regisztrálnál nálunk a PH-ra, hogy a kapcsolatod a társasággal szorosabb legyen, és esetleg tudj hozzászólni a témákhoz.
  • norman001
    #6994
    hali hogy lehet saját festést csinálni kocsira?Nem arra gondolok amit a játékba lehet hanem olyat hogy nem lesz rajta szám a kocsin meg saját logók pl monster logó vagy bármi.Pls segítsetek sehol se találtam semmit
  • #6993
    Hát mennék, de sajnos már csak hétvégén vagyok gépközelbe, és akkor is változó. Már nem járok haza mivel kövesden dolgozok hétközben, hétvégén jövök csak haza:(
  • dzsavermadar
    #6992
    Szia!
    Olvass vissza #6960-ig, és mindent megtalálsz a kérdésedre.De azért nyomd a single player részét is, hogy megismerd a pályákat, legyen garázsod, pénzed, mert nemegyszer volt nálunk olyan, hogy kitiltotta a szeró, mert nem volt mivel versenyezni. Ugyanis mi szinte minden kocsifajtát használunk.Ha nincs olyan kategóriás autód, ami az adott versenyhez kell, és még pénzed sincs, akkor kitilt a szerver.Persze csak arról a versenyről.

    mulli 86 - Szia! Gyere gurulni sűrűbben!
  • Hunter of Deer
    #6991
    Helloka! feltettem megint a jatekot, de lenne vele egy problemam, megpedig az hoyg a magyaritast nem tudom feltenni hozza. amikor eljuzok oda hogy megadom a helyet ahova tegye akkor a telepites gomb szurke es nem lehet rakattintani. haveromnal siman feltudtam tenni, de nekem itthon nem akar mukodni. nala xp van nalam win 7. probaltam futtatni rendszergazdakent de akkor is ugyanez a problema. esetleg valaki tudna valami megoldast? vegulis nem nagy problema hogy nem megy fel csak idegesit hoyg vajon miert nem :)
  • Rony94
    #6990
    Na azóta játszottam vele. Két szó. Isten király!!! Nagyon megtetszett a game. Jobban mint a Dirt. :D Olvastam itt a kommenteket és látom vannak magyar party-k. Méghozzá naponta. Ha elmagyaráznátok hogy hogyan csatlakozhatok hozzátok akkor nyomhatnánk együtt. :D
  • #6989
    Menni fog rajta max nem fullon.
  • Rony94
    #6988
    Ma fog megérkezni a GRID. Már nagyon várom. Ahol olvastam, ott azt írták hogy rohadt jó játék. Kicsit azért kételkedem hogy menni fog-e a gépemen.
    A gépem:
    Intel Pentium DualCore E2160 (1.8Ghz)
    2 GB RAM
    Gigabyte GeForce 9600GT 512MB
  • dzsavermadar
    #6987
    Persze, hogy szokott, és pont azért is amit írtál, meg "csakúgy" is.
    De akkor nem versnyzünk, csak zúzunk."Csak egy maradhat"
  • Carlos
    #6986
    Roncsderbi szokott lenni? Stresszoldó gyanánt? :D
  • dzsavermadar
    #6985
    Örülök, hogy jól megy. Privát szerón egy-egy drift fordul csak elő nálunk, mert az maradjon single playerre, vagy rangsorolt multira.
  • dzsavermadar
    #6984
    Mindenkinél becsúszik, nem is egyszer az ütközés, lényeg, hogy ne legyen gyakori, és ne legyen szándékos. Igyekszünk vigyázni egymásra, de végül is ez egy verseny. Bár nekem a helyezés nem az elsődleges.
  • imihaver
    #6983
    Multiban szoktam driftelni, mert az jól megy
  • Carlos
    #6982
    Szeretek autózni, nem akarok mindenáron nyerni de néha becsúszik egy-egy törés ami a lámaságomból fakad. :D
  • dzsavermadar
    #6981
    Nincs mit.
    Aztán, ha kész vagy,gyere gurulni.
  • dzsavermadar
    #6980
    Gyere bátran, örömmel várunk bárkit, aki a játék kedvéért jön, és nem a "mindenáron nyerni akarok" felállásban, törve-zúzva.
  • imihaver
    #6979
    Nagyon szépen köszönöm a segítséged!
  • Carlos
    #6978
    megjött a kedvem...
    Lehet, hogy majd énis csatalakozom valamikor. :D
  • dzsavermadar
    #6977
    Itt a tegnapi nap összefoglalója: Link
    Te is rajt vagy itt-ott.Esetleg figyeld meg az én "viselkedésemet",honnan indulok az elején, és mit csinálok, ha közelemben van valaki. Figyeld mindig a kis térképet is, hasznos információkat hordoz. Ha buktál, ne rohanj visszaállni, ha jönnek még mögötted/kis térkép/ nem a helyezés az elsődleges. Lassítani fontosabb, mint a gázt nyomni, és néha eredményesebb is, mert talpon maradsz. És nézegesd a You Tube videókat nyugodtan a csatornámon, de akár másét is.
    És sűrűn látogass el ide:Link
    Ma és vasárnap néhányan nem leszünk, mert bajnoki futamok lesznek, de a többi napon remélem összefutunk. Ha ismerős név van a szerveren, és nem tudsz belépni, az esetleg azért van, mert zártkörű bajnokság van, és ott más a jelszó. A maradék játszik persze publikus szerón azért még.
  • xXtamasXx
    #6976
    Én köszönöm, hogy részt vehettem, és nem aggódok nem is vártam el magamtól, hogy majd én húú de jó leszek, majd idővel... elvégre gyakorlat teszi a mestert
  • dzsavermadar
    #6975
    Kezd el a játékot, és versenyezz a "Grid világában". Kapsz pénzt az eredményekért, és egy idő után (a játék majd jelzi), ha elegendő pénzed lesz, lesz garázsod, csapattársad, és kocsikat is vehetsz a pénzedért.Egyre komolyabb versenyek lesznek elérhetőek, egyre több pénzért. Ennyi!
    Patch meg nem kell az eddigiekhez, de ha felrakod az se baj.Az 1.3-ast javaslom, amit innen a fejlécből is letölthetsz.Javításokat tartalmaz, semmi különös. Viszont Multiplayerben csak az azonos patch-el rendelkezők "látják" egymást.Az 1.0-val pl.nem is látod az 1.3-as szervereket.
    Ha esetleg gondot okoz az angol nyelv, tedd fel a magyarítást mindenképpen. Az független a patch-ektől.
  • dzsavermadar
    #6974
    Ja, és még egy. Ha van kedved, nézd meg az elmúlt versenyekről készült videókat. Itt a Link
    Ebből is lehet tanulni valamennyit.
  • dzsavermadar
    #6973
    Köszi, hogy eljöttél. Pont belecsöppentél abba a helyzetbe, hogy volt két olyan versenyző, akire azt mondjuk "veszélyes a többiekre". Az egyik egy szintén új közöttünk, mint te, a másik ugyan régi, de nehéz vele közlekedni.Láttam voltak gondjaid, de ne csüggedj. mindenki így kezdi, aztán belejön.Azért írtam, hogy " Ne félj utolsó lenni". Először érdemes utolsó helyről figyelni a többieket, amíg "megtanulod, ki, hogy közlekedik. Kiderül az is, kinél vagy gyorsabb, és kinél nem. nem fogsz annyit törni, és közben a vezetést, a pályákat, a kocsikat is tanulod. Én is ezt csináltam, és örültem, ha időben beértem. Egyből nem szabad beleugrani a mélyvízbe, mert rossz tapasztalatokat szül. Ha nem vagy te is stabil, akkor észre sem veszed, hogy te is okozol koccokat, vagy veszélyhelyzetet. Gyakorlás. Gyere bátran továbbra is, és ha kevesebben vagyunk, akkor nagyobb a tér versenyezni, jobban bele lehet jönni.
  • imihaver
    #6972
    Sziasztok!
    Segítségeteket szeretném kérni, hogy lehet ezt a játékot módolni? úgyértem hogy kell bele kocsikat pályákat. Meg a patchet miért kell felrakni azért, hogy be tudjam rakni az autókat?
    Válaszotokat előre is köszönetm:)
  • dzsavermadar
    #6971
    Nálunk a szórakozás a lényeg, és nem mindenáron nyerni. Itt még soha senki nem szólt le senkit,és nem is fog, bármilyen tudással rendelkezel. Egyre figyelj, először ismerd meg , ki,hogy megy, és utána látni fogod, hogyan közlekedj. Ne félj utolsó lenni. Nem szeretjük összetörni,lökdösni a másikat egy helyezésért, mert úgysem az a lényeg, hiszen nem jegyzik sehol, ezért nem kapunk pontot, mint a "rangsorolt"ban. Csak a játék a lényeg.Persze törünk is, vagy ütközünk is, de "bocsi", és kész. Most a szeró JJ-FP-Team, és grid. Gyere, ha tudsz.
  • xXtamasXx
    #6970
    jah és nem leszólni ha az első kanyarban tropára töröm magam :D
  • dzsavermadar
    #6969
    Köszi! Már készülődünk gurulni,de mikorra állunk össze, nem tudom.Majd írok ide, ha nem felejtem el. Ha meg elfelejtem, akkor az alább leírt helyen utánanézhetsz, vagy a találgatós módszerrel is próbálkozhatsz. Várunk szeretettel. Ne feledd: 1.3 patch . Jelszó: grid
  • xXtamasXx
    #6968
    *kontrollerrel
  • xXtamasXx
    #6967
    jah, felcsezik az agyam bc2be akkor megyek pár kört
    felraktad gyere gördülni :D

    @dzsavermadar: játékban XtamasX néven vagyok, leginkább külső nézetből tolom, kontorllerrel- nem rég óta van szal még szokom :D , és régen elég sokat játszottam a karrier móddal, aztán hosszab szünetet tartottam, most megint kedvet kaptam, ezuttal gondoltam jó lenne nem gép ellen játszani :)
  • dzsavermadar
    #6966
    Elfelejtettem, hogy mi az 1.3 patch-et használjuk, ha jönni akarsz, fel kell tenned, mert különben nem látod a szerót.
  • Gyuszopapa
    #6965
    BC2 mellé egy kis autózás?Amugy nekem is megvan eribe és nem sokára felrakom csak még kell új vinyó mert a régin már nincs hely.
  • dzsavermadar
    #6964
    Az nem probléma, legfeljebb kilépsz, és keresel tovább.Tegnap este 6 után kicsivel kezdtünk, én fél 9-ig voltam, a szeró még maradt valameddig. létszám meg 5-11 főig volt.Ha 12 fő van, akkor nem látszik a szeró.
    A játékban milyen néven futsz? Mivel tolod? Milyen nézetből? Mióta játszol?
  • xXtamasXx
    #6963
    rendben, köszönöm, amúgy ittis visszaolvastam és láttam, hogy grid a jelszó és egyszer végigpróbáltam a privát szervereket, aztán véletlen egy 2-3 lengyelnél kötöttem ki :D
  • dzsavermadar
    #6962
    Látogass el IDE, itt minden nap toljuk a privát versenyeket.
    Szinte mindig ki van írva, hogy ki csinálja, mi a szerver neve. A jelszó meg mindig: grid Délután 5-6 órától este kb 9-ig minden nap gurulunk.
    Ha a Menü-ben kiválasztod az online-Személyes/Privat pontot, és belépsz sorba próbálhatod a grid jelszót, amelyikre beenged, ott vagyunk.
  • lolSL
    #6961
    menj olyan serverre ahol ki van kapcsolva az ütközés
  • xXtamasXx
    #6960
    Szeretnék menni egy pár kört valakikkel multiba akik az értelmesebbik fajtából valók. Most is felmentem egy szerverre ahol 12en voltak, abból 3-4 azt csinálta hogy rögtön az elején tolatott, belémjött utána beálltak a pálya közepére...mondanom sem kell, hogy magyar is volt köztük
    szóval szokott menni valamikor magyar szerver vagy ilyesmi?
  • lolSL
    #6959
    System Requirements
    OS: Windows Vista/XP
    Processor: Athlon-64, Pentium 4 3.0GHz
    Memory: 1GB RAM
    Graphics: ATI Radeon X1300, NVIDIA GeForce 6800
    DirectX Version: 9
    Hard Drive: 12.5GB Hard drive space
  • Edizon
    #6958
    bocsi hogy ennyit írok (ismerem a szabájokat) csak nem egybe jutnak eszembe a dolgok na szoval az jutott még eszembe h kombatilins win7-el?
  • Edizon
    #6957
    nem lehet h a videó kártya a baj mert h laptopról van szó?
    Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family
  • Edizon
    #6956
    Így se jó nem tudtok vmi más ötletet h mi lehet a baj???