7156
  • RoboKutya78
    #7156
    oksi köszi
  • HJ
    #7155
    Google - 2 másodperc. DE azért itt a megoldás: keresd meg a játék system mappájában a hardware_settings_config.xml fájlt, nyisd meg és töröld ki ezt <data><res mem="270" maxWidth="1280" /></data>
  • RoboKutya78
    #7154
    Srácok hogyan tudnám a játékot rávenni hogy elfusson 1980+1020 as felbontásban?
  • mester1987
    #7153
    Pontiac Firebird kicsit odabasz
  • Szabi #7152
  • mester1987
    #7151
  • mester1987
    #7150
    Akit érdekel, PC-re is átemelték a konzolra már megjelent 8 Ball & Prestige DLC-t.

  • Gyuszopapa
    #7149
    Birom mikor valaki szarakodik egy 1-2 ezres játék törésével.
    Ami macerával jár annyit megér ha megveszem eredetibe.
    Sőt ha valakinek van esze ilyen steames leárazáskor vesz játékot és még patch-elni sem kell mert a legújabb javítással töltődik le.
  • lalika1109
    #7148
    köszi a rendkívül nagy segítséget...
  • Szabi #7147
    870Ft a játék...
  • lalika1109
    #7146
    ha az eredeti 1.0 crackkel crackelem, nem indul a játék. miért?
  • Szabi #7145
    nem
  • lalika1109
    #7144
    hali. feltettem sorba az 1.1 , 1.2 és 1.3 patcheket, aztán a dlct is, de elvileg ezt crackelni kell, de a crackfájlja nem tudom holvan. egy crackfájl letöltő linket valaki tudna dobni? köszi!
  • steweee
    #7143
    a játék 1.3-ra peccselve. az lenne a kérdésem, hogy mivel gamepaddal játszom, és csak annyit szeretnék állítani a szinte tökéletes beállításokon, hogy az autó egy picivel hamarabb reagáljon a kormánymozdulatra,amikor megnyomom a padon az "iránykarikát"

    ezt melyik beállítási opcióval tudom megtenni ?
  • T0RETT0
    #7142
    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem. Elkezdtünk a barátaimmal LAN-ozni Tunngleval, 1.3-as patch-csel, crack-kel, működik is, látjuk egymást, elindul a verseny, viszont (csak) engem 1-2 perc után minden alkalommal kidob "kicked out from session"-nel. Ha én vagyok a host, akkor is ugyan ez történik. Eredeti lemezem van, de törttel is próbáltam már, mindekettő ezt produkálta.
    Valakinek valami ötlet? :/ Köszönöm előre is.
  • davis98
    #7141
    OFF:

  • Szabi #7140
    hátha érdekel még valakit a játék, főleg hogy most 1-2 euróért beszerezhető volt :)

    bekerült a fejlécbe Broski módja, szerintem érdemes használni, nekem bevált, kiszedi a sárgaságot, több autót tesz versenybe és sok apró hasznos változtatást tartalmaz :)
  • Mbenyo97
    #7139
    Sziasztok!
    Egy olyan problémám lenne hogy bejön az intro videó azon túl vagyok és utána jön egy olyan rész amikor csinálni kell egy profilt.
    Be írom a nevem meg mindent amit kell de nem tudok onnan tovább lépni valahogyan.
    Hogyan lehet ???
  • kekeN7
    #7138
    És én is.
  • Gyuszopapa
    #7137
    Akkor lehet hogy én is újra feltelepítem a játékot.
  • Szabi #7136
  • bercys
    #7135
    Simán megy Win 7-en 64 biten Gamerangeren 1.3 patch-al!!! Minden este ott küzdünk kíváló magyar pilótákkal!!!
  • csigi15
    #7134
    Sziasztok, nemrég újra feltettem a játékot, mondván megnézem mi a helyzet a multiban, aztán többszöri sikertelen próbálkozás után olvastam, hogy megszűnt a multi szerver és ez a gameranger nevű dolog van helyette, letöltöttem fellépek az egyik szerverre, a játék elindul és magától lépkedve elindít egy sima menetet a multi helyett.
    Ilyenkor mi a teendő?

    1.3-as patch van rajt.

    Előre is köszönöm!
  • HJ
    #7133
    privát ment
  • Mayorpapa
    #7132
    Sziasztok! Újraraktam a rendszerem, de korábban már egy külső vinyóra telepítettem a játékot. Tudna nekem valaki egy .reg fájlt küldeni, amivel be tudnám írni a játékot a reg. adatbázisba, és így nem kellene az új vinyóra feltelepíteni. Köszönöm!
  • koppim
    #7131
    Még egy kérdés ebben a játékban nincs 5.1 -es hang?
  • koppim
    #7130
    Segítsetek.

    Az 1.1 es magyarítást honnan tudnám letölteni?

    A grafikai modok is éredekelnének, mert ami linkek itt vannak azok már nem jók.
  • lacica
    #7129
    Köszi,már megvan.
  • Fpocok
    #7128
    Megy win7 64 bit-en.
  • lacica
    #7127
    Miért nem megy Win-7 64 bit-en!? Üdv.
  • WinStar
    #7126
    jah és fel is van patchelve.
  • WinStar
    #7125
    Sziasztok.Win7 U. 32 bitem van,és a Gridnél a második emelvénynél az utolsó versenynél ha betöltöm akkor nem lép tovább,tegnap 45 percig töltött és semmi.....ez mitől lehet?Eredeti a gamma.... :S
  • bency
    #7123
  • RYO21
    #7122
    Tudtok valami jó kis modot, ami egy picit valósághűbbé varázsolja az irányítást?
  • #7121
    Szia!
    Én éppen ezen vagyok túl.A játékom nincs pachelve, csak magyarosítva.
    Látok is 7 játékot (köztük egy zárt magyart), de kapcsolódni nem tudok hozzájuk. Ahogy rájuk nyomok a játék elindul automatikusan, a multira lépked majd a végén kiírja, hogy nincs futam indítva, akarok-e én indítani.
    Tanács?
  • Gyuszopapa
    #7120
    Ha esetleg valakit érdekel és még nem tudja mert szeretne multizni.
    Gameranger Grid multi hír.
  • #7119
    Szevasztok!
    Reggeltem.
    Csináltatok magyar szobát?
  • jozsiking
    #7118
    Köszönöm szépen.
  • Fpocok
    #7117
    Én is úgy tudom, hogy ők vették át. Szóval lehet multizni valahogy elvileg.
  • Rony94
    #7116
    GameRanger segítségével igen, lehet.